Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda

Opinie o Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda

Roman

Kupiłem audi A4 jestem bardzo zadowolony POLECAM TEN KOMIS

Mariusz

Długo szukałem samochodu po różnych komisach aż w końcu trafiłem do Sprinter2 z czystym sumieniem polecam Super samochody z roczną gwarancją. Właściciel podszedł do transakcji bardzo profesjonalnie. Kupiłem 6 miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony polecam w 100%.

Marciniak Mateusz

Samochody zmieniam regularnie w tym autokomisie oraz moi znajomi od dobrych kilku lat same ekskluzywne. Jesteśmy bardzo zadowoleni Pozdrawiamy załogę !

Król Robert

Kupiłem A4 wszystko zgodne z opisem Polecam .dziękuję za polecenie wykupu gwarancji

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Ireneusz Zdziarski

Panie Sławomirze zgodnie z obietnicą bardzo pozytywnie oceniam Pana komis i system sprzedaży . Jak najbardziej POLECAM .????

Magdalena Z

Jestem z dolnego śląska zakupiłam Mazdę cx5 wszystko zgodne z opisem Polecam i Dziękuję

Tomasz Teodorski

Jestem po zakupie Audi Q7 wszystko zgodnie z opisem miła obsługa Gwarancja na samochód w cenie GORĄCO POLECAM

Tomasz Zdziwko

Polecam tę firmę, jestem po zakupie samochodu bardzo zadowolony, auto bez żadnych wad w cenie GWARANCJA oraz przystępna cena, nie jest to pierwszy mój zakup w tej firmie oraz na pewno nie ostatni !

Aleksy Zimończyk

Witam, serdecznie polecam zakup samochodu w tym autokomisie obsługa naprawdę super ! Działająca Gwarancja, miałem okazję skorzystać nic specjalnego ale również firma GETHELP wykazała się porządną obsługą klienta. Oglądałem kilka samochodów i muszę zaznaczyć że wszystkie były w świetnym stanie, gorąco polecam.

Damian Kula

Witam, wystawiam pozytywną opinie tej firmie dopiero pół roku po zakupie samochodu, obsługa na najwyższym poziomie firma dba o klienta, samochody z Gwarancją która DZIAŁA ! Jestem spokojny gdyż mogę przedłużać ją co roku. Serdecznie Polecam ten autokomis Pozdrawiam.

Roman Z

Jestem po zakupie samochodu Pozytywnie .

Mariusz Młynarski

Miesiąc temu kupiłem samochód, wszytsko super bardzo porządna firma Pozdrawiam

Wojciech
@Mariusz Młynarski

Jak to się stało, że trafiłeś na auto oferowane właśnie przez ten komis? Chciałbym ustalić, czy było to za pośrednictwem znajomego, czy może sam na własną odpowiedzialność zdecydowałeś się na zakup akurat u nich. Sprecyzuj, proszę, jak to wyglądało.

Wojciech
@Wojciech

Z otomoto i polecenia

Tomasz Zdziarski

Polecam ten Autokomis :)

Tomasz Zdziarski

Zamieniłem samochód jestem zadowolony . Zdjecia autentyczne sprzedający uczciwy Polecam :)

Ewa Mońka

Bardzo Ładne samochody, zmieniam w tym komisie regularnie samochody od lat wszystko jak zawsze na najwyższym poziomie ! POLECAM

Marek Lentowicz

Serdecznie polecam, świetne samochody, bardzo miła obsługa samochody wymieniam tu regularnie. Pozdrawiam

To forum o pracodawcach i pracy, niestety nie dla klientów komisu. Czy ktoś z pracujący w komisie podzieli się informacja czy obecnie poszukiwani są nowi pracownicy?

Roman Sz

Polecam ten komis. Bardzo ładne samochody z gwarancją ,bardzo miła obsługa .

Zbigniew Dębowski

Witam.kupiłem w tym komisie audi-a6 Obsługa bardzo pomocna.z zakupu jestem bardzo zadowolony.dostałem roczna gwarancję w cenie auta.polecam wszystkim ten KOMIS. Pozdrawiam Zibi z czarnej AUDI

Mirosław Polok

Serdecznie polecam tan autokomis, zmieniam tu samochody od lat obsługa zawsze bardzo sympatyczna samochody bardzo przyzwoite kupiłem w tej firmie ponad 12 sztuk i zawsze bez problemu odsprzedawałem dalej lub Panowie brali znów w rozliczenie za dobre pieniądze ! Pozdrawiam Załogę i do następnego razu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda - Żory

• Jak się pracuje w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda