Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda

Opinie o Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda

Tomek Jastrzebie Zdrój

Auta zgodne z opisem profesjonalna obsługa gwarancja na samochody Passat sprawia się idealnie .polecam ten komis na 5

@Tomek Jastrzebie Zdrój

Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Barbara Kołokowska

Dzień dobry, zakupiłam samochód w tym autokomisie jestem bardzo zadowolona i uprzedzając Panią Edyte która widzę tu Paną bruźdz,i sprawdziłam samochód na serwisie i wszystko super !

Zadowolony Kupujący

Witam, to co Pan/Pani pisze to według mojego uznania czysty HEJT, zmieniam w tym komisie samochody regularnie co pół roku lub rok, to fakt samochody są po wypadkowe ale nie wszystkie jeżeli są zawsze są zdjęcia sprzed wypadku lub carfax, które zawsze są od tych samochodów. Mieszkam w pobliżu, moja rodzina oraz znajomi wymieniamy tu samochody dostajemy gwarancję której używaliśmy również z powodu różnych drobnych awarii. Serdecznie Polecam proszę nie sugerować się opiniami konkurencji Pozdrawiam Ryszard D.

Pani Edyto, kupiła Pani auto używane dostała Pani do niego Gwarancję samochód się zepsuł został naprawiony na gwarancji nie dołożyła Pani ani złotówki do tego samochodu auto jest w pełni sprawne i naprawione zamiast nim jeździć to robi Pani z nas w Internecie (usunięte przez administratora) za co zostanie Pani ukarana. Rozmawialiśmy z Pani prawnikiem i ustaliliśmy że samochód zostanie zwrócony do komisu więc proszę zadbać o to aby do nas dotarł. Auto jest w pełni sprawne naprawione przez firmę gwarancyjną także nie rozumiemy podstawy zwrotu oraz tego dlaczego nie może go Pani dostarczyć na komis. Pozdrawiam

Pani Edyto jedyna osoba która jest tu nie uprzejma i arogancka jest to Pani. My wyrażamy się z pełnym szacunkiem i rozmawiamy normalnie natomiast Pani krzyczy do słuchawki i nie daje dojść do słowa po czym się rozłącza. I to Pani ma czelność jeszcze pisać takie rzeczy. Normalnie nie do pomyślenia jacy bezczelni potrafią być ludzie.

Zdziarski

Tydzień temu kupiłem samochód jestem ZADOWOLONY wszystko zgodne z opisem wiec nie rozumiem tych wpisów? zostałem poinformowany co było uszkodzone i co było malowane wszystko się zgadza. Trzeba wziąć pod uwagę że to są samochody używane i naprawiane jak ktoś chce nowe to trzeba iść do salonu .

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Maciej Krawczuk

Zakupiłem samochód z tej firmy wszystko rzetelnie i jak należy samochód bez wad sprawdzony miernikiem i na stacji kontroli wszystko pokrywało się z tym co mówił sprzedawca. z Gwarancji nie miałem okazji skorzystać natomiast dzwoniłem do firmy i wszystko wygląda bardzo dobrze POLECAM

Tomasz

Sugerując się wpisami przed zakupem sprawdziłem samochód wszystko okazało się Ok jeżdżę samochodami ponad miesiąc JA POLECAM

Tomasz r

Sprawdziłem samochód przed zakupem na stacji auto sprawne SUPER Polecam! Gwarancja POLECAM TEN KOMIS

Slawek

Kupiłem u nich samochód. podczas jazdy próbnej świeciła się lampka ciśnienia w oponach ale sprzedający zapewniał, że wszystko jest w porządku i wystarczy dopompować opony a ja uwierzyłem (usunięte przez administratora) ze mnie). Uwierzyłem też temu co było napisane i nie sprawdziłem nawigacji i czujników cofania (moja wina, znowu (usunięte przez administratora) jak się potem okazało nie było ich wcale (a według opisu miały być). Założyli mi hak, więc po przelaniu pieniędzy za samochód pojechaliśmy ze sprzedającym do zaprzyjaźnionej z nimi stacji diagnostycznej. Tam diagnosta stwierdził, że do natychmiastowej wymiany jest sworzeń, sprzedający nie zająknął się nawet, że to naprawią, tylko zapytał: czy dojadą tym do domu. W domu oddałem samochód do ASO tam się okazało, że oprócz sworznia uszkodzony jest też wahacz a w kołach wymontowano czujniki ciśnienia. Zależało mi na czasie więc za naprawę zapłaciłem (dużo). Poszedłem zarejestrować samochód, dostałem dowód tymczasowy i opłaciłem ubezpieczenie. Po około miesiącu zadzwoniono do mnie z urzędu, że nie można zarejestrować tego samochodu gdyż nie ma opłaconej akcyzy. Zadzwoniłem do sprzedawcy (5.....802), poprosił o SMS z VIN. Gdy przesłałem odpisał: "...sprowadzający MUSIAŁ zapłacić akcyzę, kto Panu takich bzdur nagadał..." (korespondencja SMS dla chętnych do wglądu). Gdy odpisałem, że Urząd Miasta odpisał, że sprawdzi i jutro da mi znać. Następnego dnia o 21:30 gdy nie było żadnej informacji, poirytowany sytuacją napisałem do sprzedawcy. Odpisał: "...Jus mi na nerwy działasz..." (pisownia oryginalna), i że mogłem sobie sprawdzić wszystko jak kupowałem, a oni wszystkie samochody sprzedają sprawne i jeszcze " akcyzę opłacamy zawsze bo sprzedawca MUSI opłacić ... Skąd ty zes się człowieku urwałeś.."(koniec cytatu).Napisali też, że jak mi się nie podoba to mogę oddać samochód (wydałem w końcu wystarczająco dużo kasy, żeby go naprawić). Około 20 minut później SMS: "Zapłacona jest akcyza wczoraj bo nam umknęło". Następnego dnia rano telefon z urzędu: wpłynęła akcyza ale na samochód pokolizyjny a sprzedający nie dostarczył badań pokolizyjnych więc nie można zarejestrować samochodu (o powypadkowości samochodu też nie było mowy w ogłoszeniu). Jeżeli zatem lubicie być oszukiwani, obrażani i kupować uszkodzone samochody bez akcyzy, których nie można zarejestrować to coś dla was. Jeżeli natomiast chcecie uniknąć tego wszystkiego co mnie spotkało to omijajcie ich szerokim łukiem.

@Slawek

Witam, od początku był Pan "ciężkim klientem" pomimo tego że w okresie wakacyjnym załatwiliśmy Panu HAK do którego dołożyliśmy ponieważ kosztował Pana tylko 800 zł i został zamontowany bez kolejki. Od początku był Pan poinformowany o wymienionych kołach w samochodzie które są bez czujników i dlatego świeciła się kontrolka a teraz wypisuję Pan (usunięte przez administratora) Samochód od początku nie posiadał nawigacji oraz czujników o czym Pan dobrze wiedział więc nie rozumiem w jakim celu te kłamstwa. Kupował Pan toyotę w najlepszej cenie w Polsce z roczną gwarancją. Więc powiedziałem Panu że te kilka złotych z sworzeń będzie Pan musiał opłacić sam wtedy nie było problemu a teraz go Pan robi. Wachacz nie był uszkodzony jak wyjeżdżał Pan z stacji kontroli więc nie wiem co robił Pan z autem w tym czasie lub dał się Pan naciągnąć w salonie na nowy wachacz, zamiast ASO polecam normalne firmy wtedy nie zapłacił by pan (DUŻO). Dzwonił Pan z pretensjami i krzykiem kilka razy w godzinach od 21 do 23 więc proszę się nie dziwić że ktoś stracił do Pana cierpliwość nie życzę nikomu takiego klienta. Kilka zdań wyrwanych z kontekstu może Pan sobie wrzucać, może napiszę Pan jak wyzywał nas od gnoji i (usunięte przez administratora) ponieważ potwierdzenie wydania zapłaty akcyzy dostaliśmy od celnego później. Od samego początku był Pan dobrze poinformowany o uszkodzeniach samochodu więc proszę teraz nie udawać zdziwienia że samochód był po uszkodzeniach. Z naszej strony padło małe nie dopatrzenie że nie został zrobiony przegląd po wypadkowy. Jak powiedział mi Pan przez telefon że jest takowy wymagany od razu zaproponowałem że przeleje Panu 100 zł bo tyle taki przegląd kosztuję i zrobi go Pan na każdej stacji diagnostycznej to stwierdził Pan że Pan sobie zapłaci z wielkimi pretensjami. Podsumowując Pan bardzo nie przyjemny który bardzo się oburzył że urząd wydał nam później potwierdzenie zapłaty akcyzy i z kuli tego wypisuje Pan bzdury w internecie i zostanie Pan pociągnięty do odpowiedzialności z art. kk 212. Ponieważ z naszej strony wszystko przebiegło jak należy. Byliśmy uzależnieni od urzędu celnego w sprawie akcyzy, dostał Pan potwierdzenie w terminie przed upływem miesiąca od wydania miękkiego dowodu czyli nie musiał Pan nic przedłużać wszystko było w terminie. Jedyny nasz błąd do którego się przyznajemy to nie zrobienie przeglądu po wypadkowego zrobiliśmy tylko zwykły. Natomiast jak napisałem wyżej od razu zaproponowaliśmy że opłacimy koszta. "Jeżeli zatem lubicie być oszukiwani, obrażani i kupować uszkodzone samochody bez akcyzy, których nie można zarejestrować to coś dla was. Jeżeli natomiast chcecie uniknąć tego wszystkiego co mnie spotkało to omijajcie ich szerokim łukiem.' Pan bardzo chamski a wszytko co zostało ujęte w tym cytacie do kłamstwo po 1. Akcyza została opłacona i samochód został normalnie zarejestrowany. 2. O uszkodzeniach został Pan poinformowany od początku. Z naszej strony padła propozycja że skoro samochód tak bardzo nie odpowiada to chętnie weźmiemy go z powrotem i oddamy pieniądze do tej pory się Pan nie zjawił. Drodzy przyszli klienci proszę się nie sugerować tym co piszę ten Pan ponieważ człowiek wypisuję (usunięte przez administratora) i zostanie za to pociągnięty do odpowiedzialności. Teraz dla tych co myślą samodzielnie : Skoro ten Pan wyżej został tak źle potraktowany, twierdzi że akcyza nie została opłacona oraz że samochodu nie da się zarejestrować to dlaczego go nie oddał ? Oraz jak jeździ nie zarejestrowanym samochodem ? Jak sprzedający FIRMA sprowadzająca może nie zapłacić podatków i dalej funkcjonować ? Na te pytania odpowiedzcie sobie sami. Ten wpis to zemsta za to że jak dzwonił po nocach i nas wyzywał pracownik napisał że działa na nerwy.... Nikomu nie życzymy takich klientów Pozdrawiamy Sprinter 2

@Slawek

Nastąpiła mała pomyłka w poprzednim wpisie mianowicie Pan nie zakupił samochodu z Gwarancją tylko z niej zrezygnował żeby dostać upust na samochód. Między innymi właśnie na takie drobne usterki jak sworzeń. Na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów diagnosta stwierdził tylko uszkodzenie sworzenia, wachacz był w doskonałym stanie. Więc albo gdzieś Pan go uszkodził lub dał się Pan naciągnąć w salonie na nowy wachacz. Proszę za swoje błędy nie oczerniać autokomisu.

Łukasz Sprzedawca

Panie Patryku, nie przypominamy sobie takiej sytuacji, oczywiście że samochód był po uszkodzeniach to jest wiadome i każdy klient przed zakupem widzi zdjęcia pojazdu po kolizji lub uszkodzeniu. Nie mieliśmy ani jednego telefonu z Pana strony że z samochodem jest coś nie tak, nigdy nie olewamy naszych klientów i pomagamy, prawdopodobnie (ponieważ nie każdy się decyduje), miał Pan Gwarancję w cenie samochodu, dzięki której naprawi Pan usterki bez gotówkowo oraz dostanie Pan samochód zastępczy na czas naprawy. Pisze Pan, że nie jest Pan konkurencją w takim razie jak wyjaśni Pan że nie przypominamy sobie Pana, takiej sytuacji oraz to że nie mieliśmy ani jednego telefonu że z którymś z naszych samochódów jest coś nie tak, w celu weryfikacji Pana wpisu proszę o telefon na numer 516 036 801, jeżeli to co Pan napisał ma jakie kolejek pokrycie w prawdzie, oczywiście pomożemy lecz z przykrością muszę stwierdzić że wygląda to na kolejny wpis konkurencji którą niesamowicie boli nasza nienaganna opinia oraz duża sprzedaż. Pozdrawiam serdecznie i czekam na telefon

Łukasz Sprzedawca
@Łukasz Sprzedawca

Drodzy przyszli klienci ! Historia na którą wcześniej odpowiadałem, została wyssana z Palca dlatego też została usunięta przez Administratora. Pozdrawiamy

Tomasz G

Kupiłem audi Q5 wszystko tak jak w opisie Polecam

Andy Jakson

I buy car for that company with delivery year ago, everything is allright, im very happy and recommend this Company!

Lee

Zakupiłem samochód AUDI TT przez telefon z dostawa do Wrocławia samochód bardzo ładny i sprawny tak jak w ogłoszeniu GWARANCJA polecam komis .

Sprinter 2 Łukasz
@Lee

Nice to jest you Lee, if you want to change your car, call to us ! Everything good for you :)

Sprinter 2 Łukasz
@Sprinter 2 Łukasz

Meet*

Anna Sierkowska

Polecam ten komis samochody zgodne z opisem Gwarancja Super . Dziekuję za dostarczenie samochodu na miejsce .POLECAM

Sprinter2

Proszę o sprawdzenie u wykasowanie wpisu z dnia 5.04 pani Elżbiety są bezpodstawne wpisy konkurencji . Moja firma jest zamknięta od 8 dni pozdrawiam

Elżbieta

Nie polecam przed zakupem zawsze sprawdzajcie pod spodem samochód a najlepiej w serwisie autoryzowanym .Auta są kombinowane!

@Elżbieta

Pani pseudo Elżbieto nie mam pojęcia kiedy pani sprawdzała ten pojazd ? Bo firma jest zamknięta od 8 dni ze względu na panującą epidemie i nie przypominam sobie ze bym był z kimkolwiek był na stacji kontroli lub przeglądzie. Nawet w takim czasie jaki nas spotyka KONKURENCJA A.M pseudo Pani Elżbieta wypisuje nocą głupie bezpodstawne zarzuty jak już leży Pan Pani w sypialni lepiej się wyspać lub Zająć się czymś pożytecznym . Oczywiście wpis będzie zgłoszony i sprawdzony po IP komputera .

Adam Steluga

Byłem dziś w autokomisie oglądać 2 samochody, sprzedawca bardzo rzetelny od razu powiedział co w samochodzie było uszkodzone oraz pokazał zdjęcia z uszkodzenia, po rozmowie zaprosił na jazdę próbną wraz z wizytą na Okręgowej stacji kontroli pojazdów w celu sprawdzenia naprawy samochodu, w razie nie pewności zaproponował również wizytę w serwisie. Komis godny polecenia wszytko czarno na białym bez owijania w bawełnę !

Marek Borkowicz

Zakupiłem samochód w tym komisie 2 miesiące temu, z auta jestem bardzo zadowolony! Obsługa to bardzo normalni ludzie i uprzejmi. Polecam Serdecznie

Anna Doraj

W zeszłym tygodniu nabyłam Audi A4 białe samochód bez zastrzeżeń profesjonalna obsługa wszystko tak jak w ogłoszeniu. Polecam gwarancję super sprawa KOMIS GODNY POLECENIA .

Mariusz Pozarski

Świetne samochody oraz obsługa jesteśmy bardzo zadowoleni z samochodu Polecam !

Popek

Fajne wozy maja chłopaki POLECAM ????

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda - Żory

• Jak się pracuje w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda