Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda

Opinie o Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda

Kamilla

Autko wypatrzyłam na otomoto. Po przeczytaniu opinii nt. Sprzedawcy i rozmowie telefonicznej pojechaliśmy z mężem na oględziny. I było tak jak w opiniach. Bez ściemy. Samochód sprawdzony na stacji diagnostycznej. Przedstawione uszkodzenia, które zostały przed sprzedażą naprawione. Zdjęcia do wglądu. Pozałatwiane dodatkowe rzeczy, jak np. montaż haka. Serdecznie polecam i pozdrawiam Sprzedającego. Warte uwagi jest również to, że na placu stoją fajne samochody, dobrze wyposażone.

@Kamilla

Dziękujemy za opinię i zapraszamy na wymianę w przyszłości :)

Michał z okolic Bydgoszczy

Nie jestem chętny wystawiania opinii ale zawsze są wyjątki, a tutaj szacun i profeska...a mianowicie… autko wypatrzyłem na otomoto i zacząłem telefonować, dopytywać bezpośrednio w Komisie. Mieszkam pod Bydgoszczą, także to kawał drogi. Chciałem jechać najpierw swoim autem ale po zapewnieniach o stanie technicznym i właśnie przeczytaniu komentarzy o Auto Komisie Sprinter 2 p. Sławomira Habzda zdecydowałem pomęczyć się w autobusie, potem pociągu i busie. Nie musiałem wpłacać zaliczki – słowo szefa było wiążące. Autko zgodne z opisem - normalnie „Nówka”. Rzetelna obsługa, przegląd na miejscu, żadnych niespodzianek, rzadkość w dzisiejszych czasach, aby tak profesjonalnie i po ludzku załatwiać interesy. Polecam wszystkim ten rodzinny Komis w Żorach. Będę o Was pamiętać Panowie przy kolejnej zmianie auta, jesteście Nietuzinkowi :)

Zamiast przyjechać do nas i się przekonać jak to wygląda niektórzy wolą pisać głupoty w Internecie. Ludzie doceniają nasze podejście i pracę, wiemy że mało jest takich firm jak my więc takim ludziom jak Pan jest w to ciężko uwierzyć. Natomiast zapewniamy że opinię nie są bezpodstawne :) i zapraszamy zainteresowanych się przekonać

Mateusz Mikulski

Witam, kupuję samochody w tym komisie regularnie co rok lub dwa. Panowie jak zawsze rzetelni i samochody w super stanie oraz za co bardzo ich doceniam są szczerzy bez owijania w bawełnę. Okazało się że dużo moich znajomych również zmienia samochody w tym komisie i ma takie samo zdanie. Wiadomo, że nie ma idealnych ludzi i może być małe nie dopatrzenie, ale trzeba być człowiekiem w moim przypadku nie było żadnych nie dopatrzeni. Kto pracuję z ludźmi ten wie jacy potrafią być. Panie Sławku i Łukaszu proszę nie przejmować się głupimi wpisami jak człowiek do was przyjedzie i zobaczyć jak profesjonalnie i szczerze podchodzicie do sprawy zaczną inaczej myśleć. Z świecą szukać takiej firmy większość handlarzy chce Cię przekręcić natomiast Panowie wszystkich traktują jednakowo i nie owijają w bawełnę są szczerzy i dobrze traktują klienta. Pozdrawiam Mateusz Mikulski

@Niezadowolony kupiec

Ciekawe, ponieważ nikt nie zgłaszał niezadowolenia jeżeli nie jest to zagrywka konkurencji to proszę o telefon na 516 036 801 Pozdrawiamy . Opinia dodana w niedzielę 7.03 o godzinie 1:28. Chyba ktoś popił Pozdrawiamy :)

Barbara

Wczoraj kupiłam samochód w Auto Komis Sprinter 2. Mieszkam na drugim końcu Polski, a więc samochód kupowałam "zdalnie". Podstawą mojej decyzji zakupienia auta były przede wszystkim rozmowy telefoniczne z panem obsługującym salon, podczas których na każde zadawane przeze mnie pytanie (a było ich trochę) otrzymywałam wyczerpujące, rzeczowe, profesjonalne odpowiedzi. Obejrzałam też projekcję wideo, na której szczegółowo zostały mi przedstawione poszczególne elementy i części samochodu. Sposób podejścia do klienta sprawił, że zaufałam Panom prowadzącym Salon i samochód stoi już w moim garażu (dostarczony pod drzwi). Chcę tu podkreślić, że od dawna nie spotkałam tak sympatycznych, otwartych, empatycznych i wrażliwych ludzi, którzy, mam wrażenie, wykonują swój zawód z pasją. Dziękuję za to :)

@Barbara

Dziękujemy za miłe słowa Pani Barbaro i Pozdrawiamy. Jednocześnie zachęcamy klientów zainteresowanych o zapytanie dotyczące wideo prezentacji samochodów :)

Paweł Nowy wpis

Polecam tę firmę jeżdżę autem już 2 rok wszedłem na ogłoszenia i widzę link do opini to napiszę. Ja jestem BARDZO zadowolony ! Byłem samochód oglądać z mechanikiem samochód był po uszkodzeniach ale uczciwe zostałem o nich poinformowany . wszystko było ok wizyta na stacji też była ogólnie pierwszy raz spotkałem się z taką obsługą i żeby do auta nie można było się doczepić dzięki i pozdrawiam

Jaki jest okres rozliczeniowy w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Same komentarze od klientów kupujących auta. A jeśli chodzi o pracowników to cisza. Zastanawiam się czy komis prowadzi sam właściciel z pomocą rodziny i dlatego nie ma ofert pracy. Ktoś potwierdzi moje przypuszczenia?

Nowy wpis

Witam, właśnie tak jest firmę prowadzi rodzina więc nie ma opinii pracowników :)

Co jaki czas w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda można ubiegać się o podwyżkę?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Marcin Audi A6

Polecam firmę, Sprinter 2 Audi jeżdżę już rok i jestem bardzo zadowolony Pozdrawiam serdecznie

Marzena

A czy tu w ogóle można uzyskać pracę sprzedawcy aut? Powiedzmy, że mam kandydata z doświadczeniem w używaniu aplikacji do aukcji internetowych i SEO ;) I Facebook firmowy nie działa od dawna, może warto zadbać o niego... Są tutaj czasem nabory?

Mazda Jastrzębie-Zdrój

Serdecznie polecam firmę sprinter2 z zakupu jestem zadowolony jeżdżę już autem jakiś czas i wszystko gra, przed zakupem widziałem zdjęcia z uszkodzenia na wybranej przeze mnie stacji kontroli wyszło jak nowe pozdrawiam Irek

Nikola

Zakupiłam samochód przed świętami i jestem bardzo zadowolona :) Polecam przy zakupie poczułam się zaopiekowana, poinformowana a samochód dobrze sprawdzony na życzenie sprzedającego. Zdjęcia z uszkodzeń dostaliśmy na emial przed przyjazdem. Wszystkiego najlepszego w nowym roku :)

Z otomoto

Niestety w ogłoszeniach na otomoto podajecie fałszywe numery VIN : ASASASASASASASASA Żenada !

SPRINTER 2
@Z otomoto

Tak, w każdym ogłoszeniu mamy napisane że podajemy numery VIN poprzez kontakt przez otomoto, telefonicznie lub SMS. Także zapraszamy do kontaktu z nami drodzy Państwo. A żenada to raczej ta opinia. Pozdrawiamy

Tomasz Teodorski

Samochody z Gwarancją obsługa super stacja kontroli sprawdzenie samochodu potem zakup Polecam wszystko wyszło super

@Tomasz Teodorski

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :)

Joachim

Jeśli szukasz samochodu pewnego, zadbanego to tam właśnie znajdziesz taki samochód. Wraz z zakupem można się nastawić na pełną pomoc ze strony właścicieli, nie unikają tematu historii samochodu, wszystko odbywa się klarownie. Polecam

@Joachim

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :)

Kamilla

@Kamilla

Dziękujemy za opinię i zapraszamy na wymianę w przyszłości :)

Bartosz Manierewicz

Polecam Serdecznie firmę SPRINTER 2, rzetelni sprzedawcy oraz fachowa obsługa mogę jeszcze dodać, że samochody które oglądałem wszystkie były w doskonałym stanie naprawy przeprowadzone profesjonalnie. Dziś jestem szczęśliwym posiadaczem A8L które sprawuje się świetnie Pozdrawiam serdecznie właściciela z synem

@Bartosz Manierewicz

Koziński

Samochody super, w bardzo ładnym stanie Polecam. Jestem zadowolony

@Koziński

Dominik

Tak jak piszą inni wszystko super Polecam serdecznie

@Dominik

Romek T

Przyjechałem po samochód z Gdańska wszystko zgodne z opisem zdjęcia do wglądu pełen profesionalizm Gratulacje Panowie Polecam i pozdrawiam.

@Romek T

Stefan L

Polecam ten komis nie ma takich wiele

@Stefan L

Rafał

Polecam serdecznie!

@Rafał

Irena T

Bardzo bardzo konkretne podejście do klienta wszystko tak jak w opisie i podczas rozmowy przez telefon , żadnego rozczarowania oceniam POZYTYWNIE I SERDECZNIE POLECAM POZDRAWIAM AUTOKOMIS

@Irena T

Artur

Zakup samochodu przebieg bardzo dobrze Panowie zgodzili się na sprawdzenie przez mojego mechanika bez problemu, samochód który zakupiłem jest w stanie bardzo dobrym, jestem zadowolony POLECAM

@Artur

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda - Żory

• Jak się pracuje w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda