Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda

Opinie o Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda

Stefan D

Polecam ten komis. Jeden z lepszych na Śląsku

Jacek Kroczek

Polecam ten komis dostarczają samochody do domu Dzięki

Konss T

Serdecznie pozdrawiam i polecam kupiłem mazdę 6 Polecam ten komis Pozdrowienua z Sopotu i wszystkiego dobrego w nowym roku!

@Konss T

Marek D

Dziękuje za dostarczenie samochodu do Poznania polecam komis profesjonalne podejście do klienta . Wszystkiego dobrego .Pozdrawiam Pana

@Marek D

Dziękujemy za opinie :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Lisecki J

POLECAM POLECAM POLECAM pozdrawiam autokomis Sprinter

@Lisecki J

Sylwester Z

Przyjechałem po samochód z Ełku wszystko zgodne z ogłoszeniem samochód się sprawdza gwarancja super Pozdrowienia dla właściciela i sprzedawcy Polecam ten komis

@Sylwester Z

Dziękujemy i zapraszamy !

Audi A4 Wrocław

Zakupiłem w tym komisie samochód w kwietniu 2020 i jak do tej pory nie mam nic do zarzucenia. Panowie bardzo mili i rzetelni. Z czystym sercem jak najbardziej POLECAM !

@Audi A4 Wrocław

Dziękujemy za Opinię i zapraszamy ponownie

Waldemar

Napisze krótko polecam ten komis profesjonalne podejście do klienta auta z gwarancją Waldemar Zakopane

@Waldemar

Dziękujemy krótko i na temat Pozdrawiamy serdecznie Panie Waldemarze

Agnieszka P.

Polecam ten komis Obsługa profesjonalna. Przyjechałam po zakup auta z Warszawy wcześniej w rozmowie telefonicznej otrzymałam wyczerpujące informacje na temat pojazdu wraz z zdjęciami . Bez sciemy wszystko było ok jestem bardzo zadowolona. Z czystym sumieniem POLECAN!!! WIECEJ TAKICH PROFESJONALISTÓW ! GRATULUJĘ SPR7NTER 2 ..

@Agnieszka P.

Dziękujemy Bardzo i zapraszamy ponownie :)

Pracujecie teraz krócej?

@Marta

Witamy serdecznie, pracujemy cały czas tak samo Pozdrawiamy

Jerzy

Witam, po zakupie auta Volvo XC 60 w komisie Sprinter 2 pana Sławomira Habzda szczerze polecam zainteresowanych kupnem autka. Profesjonalna obsługa rzadko spotykana ,świetne doradztwo ,wybór samochodów bardzo dobrej klasy i uczciwość sprzedawcy mówi samo za siebie. Firma godna polecenia z której usług z pewnością w przyszłości skorzystam. POZDRAWIAM Tyrna Jerzy.

@Jerzy

Dziękujemy za Opinię i Pozdrawiamy !

Pan Tomasz

Polecam serdecznie firmę Sprinter 2, zmieniam samochody co kilka lat w tym komisie mogę tylko napisać że warto i polecić komis na 5 !

@Pan Tomasz

Ireneusz Nowak

Kupiłem audi A4 białe sprawdza się idealnie. Polecam ten autokomis zapraszam do zakupu .

@Ireneusz Nowak

Dziękujemy za opinię :)

Wczoraj kupiłem BMW X3 wszystko zgodne z opisem zdjecia autentyczne POLECAM TEN KOMIS

@Paweł

Kubiak D

Wczoraj kupiłem Q5 wszystko super auto jak w opisie Gwarancja w cenie.Polecam obsługa profesjonalna pozdowienia dla Pana Łukasza

Pan Łukasz
@Kubiak D

Dzieki serdeczne, zapraszamy Ponownie :)

@Kubiak D

Jarosław Domin

Zakupiłem samochód w Sprinter 2, jakieś 3 miesiące temu. Z samochodu jestem bardzo zadowolony wszystko jak w opisie oraz sprzedawcy bardzo rzetelni i uczciwi ! Do samochodu dostałem Gwarancję na rok w cenie. Polecam

@Jarosław Domin

Don Alvaro

Zakupiłem Ford Fiusion auto zgodne z opisem, bez żadnych wad ukrytych. Auto z gwarancja na wszystkie naprawy. Profesjonalne podejście do kupującego. Polecam ten komis i zachęcam wszystkich to kupna.

@Don Alvaro

Mariusz Struś

Witam, zakupiłem ostatnio w salonie Sprinter 2 Mazdę CX-5 dla żony oraz A6 dla siebie. Samochody w idealnym stanie, dobrych cenach i z Gwarancjami. Wcześniej również czytałem opinie autokomisu i wszystko się zgadza. Uprzejmi sprzedawcy i wszystko udokumentowane Polecam Serdecznie

@Mariusz Struś

Kamil Częstochowa

Pół roku temu zakupiłem w komisie Audi A4 z którego jestem bardzo zadowolony. Wszystko co Panowie mówili okazało się prawdą. Nie mam żadnych zastrzeżeń Z czystym sercem polecam ten autokomis

@Kamil Częstochowa

Zdzisław Matusiak

Zakupiłem Vw Touareg w zeszłym miesiącu, panowie bardzo uprzejmi samochód super Pozdrawiam serdecznie sprawdzony w serwisie wszystko super

@Zdzisław Matusiak

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda - Żory

• Jak się pracuje w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda