Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda

Opinie o Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda

Arek Poznań

Przyjechałem pociągiem z Poznania, samochód który kupowałem w żadnym stopniu nie odbiegał od oferty. Panowie wysłali mi zdjęcia z uszkodzenia wszystko było rzetelnie naprawione, dostałem gwarancję na rok ja jestem zadowolony warto było przyjechać Pozdrawiam

@Arek Poznań

RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

@RRSap

mamy stały mały personel od 2016r. Czy takie negatywy są generowane automatycznie ?

Małgorzata Lipska

Sprzedawca bardzo rzetelny i uczciwy sam stwierdził że wizyta na stacji kontroli pojazdów oraz jazda testowa jest obowiązkowa przed zakupem aby sprawdzić samochód. Dostałam zdjęcia z uszkodzenia pojazdu oraz gwarancję na rok w cenie. Jeżdżę samochodem już miesiąc i jestem bardzo zadowolona ! Pozdrawiam serdecznie rodzinna firma na wysokim poziomie

@Małgorzata Lipska

Zenon Krasiński

Polecam

@Zenon Krasiński

Dziękujemy za opinię :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Zbigniew Karwiński

Uczciwe podejście do klienta informują o uszkodzeniach samochodów zdjęcia do wglądu.podjechaliśmy na laserowy pomiar nadwozia i geometrii zawieszenia jestem zadowolony z zakupu i Polecam

stefan
@Zbigniew Karwiński

Za dużo tych pozytywów. Trochę to podejrzane :)

Jolanta
@stefan

Dlaczego za dużo? ;> Ty wiesz, jak tam jest? Że uważasz że to podejrzane, czy to spekulacje tylko Twoje?

BMW 5
@Jolanta

głupie gadanie, byłem u Panów zakupiłem BMW 5 jest tak jak ludzie piszą bardzo fajny komis ja polecam

@BMW 5

Ooo i jak się sprawuje autko? Wszystko ok? :)

@Zbigniew Karwiński

@stefan

Wiemy, że rzadko się zdarza aby firma specjalizująca się w handlu samochodami miała takie opinię, natomiast zapraszam przekonać się jak to u nas wygląda :)

Stefan T

Polecam komis z pełną odpowiedzialnością

@Stefan T

A jest możliwość jazdy próbnej przez zakupem?

@Stefan T

A i W Stud....

Witam serdecznie Postanowiłem wybrać się po samochód z córką po przyjeździe na miejsce obsługa kompleksowa zdjęcia uszkodzeń do wglądu stacja kontroli, pomiary zawieszenia. Super! jesteśmy zadowoleni ???? POLECAM komis Sprinter 2, porofesjonalne podejście do klienta, fachowa obsługa.

@A i W Stud....

Dziękujemy bardzo aby Citroen dobrze służył Pozdrawiamy :)

Doninik

Zostawiłem w rozliczeniu BMW E91 2011 r wyjechałem Audi A6 i jestem zadowolony, panowie Sławomir i Maciek nic nie ukrywali odnośnie samochodu znałem wszystkie szczegóły, po miesiącu już jazdy A6 jestem raczej pewny że widzimy się nie ostatni raz. Pozdrawiam serdecznie.

Dominik
@Doninik

Literówka pan Łukasz i pan Sławomir miało być ???? pozdrawiam

@Dominik

Dziękujemy za opinię i tak drobna pomyłka nasz sprzedawca to Łukasz Pozdrawiamy

Kornel

Zakupiłem samochód jestem z Gdańska wszystko super po przyjeździe na miejsce wszystko profesjonalnie stacja pomiar zawieszenia sprawdzenie Polecam

@Kornel

A jazdę próbną też miałeś?

Łukasz Habzda
@Julia

Tak, Pani Julio. Przed zakupem obowiązkowa jest wizyta na okręgowej stacji kontroli pojazdów w celu weryfikacji pojazdu oraz jazda próbna.

@Łukasz Habzda

To nie prawda co pan pisze

W takim razie proszę do nas przyjechać i się przekonać :)

To zapraszam przyjechać i się przekonać nawet z ukrytą kamerą to nasz stały schemat działania więc nie wiem dlaczego Pan tak piszę.

Michał z okolic Bydgoszczy

Nie jestem chętny wystawiania opinii ale zawsze są wyjątki, a tutaj szacun i profeska...a mianowicie… autko wypatrzyłem na otomoto i zacząłem telefonować, dopytywać bezpośrednio w Komisie. Mieszkam pod Bydgoszczą, także to kawał drogi. Chciałem jechać najpierw swoim autem ale po zapewnieniach o stanie technicznym i właśnie przeczytaniu komentarzy o Auto Komisie Sprinter 2 p. Sławomira Habzda zdecydowałem pomęczyć się w autobusie, potem pociągu i busie. Nie musiałem wpłacać zaliczki – słowo szefa było wiążące. Autko zgodne z opisem - normalnie „Nówka”. Rzetelna obsługa, przegląd na miejscu, żadnych niespodzianek, rzadkość w dzisiejszych czasach, aby tak profesjonalnie i po ludzku załatwiać interesy. Polecam wszystkim ten rodzinny Komis w Żorach. Będę o Was pamiętać Panowie przy kolejnej zmianie auta, jesteście Nietuzinkowi :)

Roman Tarnecki
@Michał z okolic Bydgoszczy

Pozdrowienia dla Autokomisu Sprinter 2 i Polecam

Zamiast przyjechać do nas i się przekonać jak to wygląda niektórzy wolą pisać głupoty w Internecie. Ludzie doceniają nasze podejście i pracę, wiemy że mało jest takich firm jak my więc takim ludziom jak Pan jest w to ciężko uwierzyć. Natomiast zapewniamy że opinię nie są bezpodstawne :) i zapraszamy zainteresowanych się przekonać

Eryk Sobuś

Kupiłem Mazde 6 w komisie dostałem zdjęcia do wglądu potem stacja kontroli sprawdzenie zbieżności i historii samochodu SIPER JESTEM POZYTYWNIE NASTAWIONY DO PODEJŚCIA SPRZEDAWCY udostępnił całą historie z uszkodzeń i serwisu POLECAM

Rafał

Polecam komis Sprinter 2, porofesjonalne podejście do klienta, fachowa obsługa ????

DODGE Grand Caravan

Zakupiony samochód spełnia nasze oczekiwania, ale na szczególną uwagę zasługuje jednak PROFESJONALNALIZM obsługujacych nas Panów - P. Łukasza i P. Sławka, którzy udzielają rzetelnych informacji i są dyspozycyjni dla każdej osoby odwiedzającej ich AUTOKOMIS. Życzliwość i ogrom cierpliwości - dostaliśmy od nich GRATIS ????. POLECAMY !

Marianna S

Komis u podejście do kupującego oceniam dobrze samochody ładne jestem zadowolona Polecam

Ryszard Zdziarski

Postanowiłem wybrać się pi samochód ze Szczecina po przyjeździe na miejsce obsługa kompleksowa zdjęcia uszkodzeń do wglądu stacja kontroli, pomiary zawieszenia Super jestem zadowolony POLECAM

Sylwia

Co prawda to forum dla pracowników ,chociaż to tez wiele daje informacji jaką osobą jest pracodawca. Skoro ma tylu zadowolonych klientów to może dla pracowników tez jest dobry ?

Klient 123

Wszystko 'ok , obsługa merytoryczna bez problemów - autokomis godny polecenia

Zenek M

Dostarczyli samochód na miejsce do Białegostoku wszystko zgodne z opisem Polecam

Zenon Krasiński

Zakupiłem na zamówienie mazdę CX5 z dostawą do Nowego Sącza auto zgodne z opisem , dostałem zdjęcia z uszkodzeń do zweryfikowania wszystko zrobione dobrze i rzetelnie POLECAM KOMIS SPRINTER2

Pasiak Ryszard

Komis z ciekawymi ofertami samochodów Rzetelne podejście do klienta Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda - Żory

• Jak się pracuje w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda