Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash S.A. w Komorniki

Witam. Pracuje w eurocashu jako magazynier łapałem prace aby coś przez chwile było pracuje prawie 2 lata a poznałem już 12 pracowników jeden z powodów to słaba pensja niby dodatki dla wózkowego i premie ale nigdy nie wiesz ile dostaniesz wypłaty ogólnie zamierzam się zwolnić, ale mam pytanie czy ktoś wie gdzie złożyć skarge na kierownika magazynu w sumie kierowniczke większość ludzi zwalnia się przez nią wprowadza negatywna atmosferę na całej hurtowni nawet klienci jak jej nie ma to mówią. Prosiłbym o odpowiedz jak taką skargę można złożyć

@pracownik

Kierownikowi Rejonu

Zbyt dużo obowiązków a zbyt mało pracowników. A nawet mniej niż zbyt mało bo spora część hurtowni (jeśli nie większość) ma niepełne obsady. Robi się z tego Biedronka a nawet gorzej. Praca sama w sobie nie jest zła, a nawet bywa satysfakcjonująca i ciekawa. Problemem są przełożeni, im wyżej tym większy poziom pogardy, braku szacunku do pracowników, braku rozumu. Za to jest demoralizacja, poniżanie, obłuda.

AdamPajkaMce

Ja nie wiem jak w Komorniki jest ale pewnie tak samo jak w innych miejscach, mam kolegę co w tym roku jeszcze pracował w Myślenicach w EuroCash, odszedł stamtąd bo po pierwsze pieniądze tragedia, mamy 21 wiek, drogie paliwo, drogie jedzenie a w tym miejscu pracuje się za miskę ryżu. Kiedy przyszła wypłata to mówił że nie wiedział co ze sobą zrobić bo tak mało zarabiał, roboty dużo bardzo dużo, ciężka praca bo i trzeba często nosić ciężkie rzeczy a kręgosłup u starszego gościa już nie ten sam, audyty, problem z cenami, ogólnie wieczny problem bo nie ma ludzi ,, dziwne że nie ma jak płacą mało, obgadywanie innych za plecami to w tej pracy codzienność, dla osoby początkującej która nie miała nigdy pracy jest studentem to będzie dobra praca na chwilę ale osoby które mają rodzinę, dzieci i pracują za tak małe pieniądze są po prostu głupcami nieudacznikami życiowymi.

C30..

Nie polecam pracy w rejone 20 i współpracy z J.S. pozdrawiam

Y....
@C30..

Co jeden to lepszy. Byleby im się słupki zgadzały...

RKS
@C30..

panu (usunięte przez administratora) już dawno powinni podziękować, tylko patrzeć jak C315 się rozleci (i tak zeszło na psy już) - dzięki braku kompetencji pana Jacusia

Przedstawiciel Handlowy

Pytania co najmniej durne, widać było, że Erneścik z HRu nie ma pojęcia o pracy PH

np. Sprzedaj mi tonę arbuza przed świętami Bożonarodzeniowymi... Zostało pół tony tego arbuza, sklep traci, co zrobisz, żeby sklep to sprzedał w święta? Arbuz w grudniu?! Albo co zrobisz, żeby sklep kupił pół tony "jednej" szynki na raz?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa

Przykład identyfikacji z pracodawca. Pracownik otrzymuje samochód służbowy. Co robibw pierwszej kolejności usuwa naklejki formowe z auta. To świadczy o podejsciu i poszanowaniu wlasnosci firmy moze warto przyjrzeć sie temu procederowi o zobaczyc jakie jest poszanowanie identyfikacji firmy.

No i coś więcej o całej firmie Brak możliwość rozwoju po 10 latach można dostać 150 zł podwyżki jak to usłyszałem to śmiałem się cały dzień z tego a no i dodają zegarek na imprezie świątecznej ^^ no chyba że najniższa krajowa idzie w góre to ma się podwyżkę :D firma robi z ludzi murzynów kierowniczki czują się jakby były kimś wielkim klik klik zamówienie i kawka w biurze potem wyjdzie na hale i spina że towar pod pułkami nie polecam pracy moje wypowiedzenie w drodze

Dominika

@Nowy pracownik, rozumiem, mam nadzieję, że otrzymasz satysfakcjonujące odpowiedzi na forum. Piszesz, że złożyłeś CV - byłeś już na rozmowie rekrutacyjnej? Jeśli zostaniesz na nią zaproszony to podziel się później proszę swoją opinią o jej przebiegu na forum!

Nowy pracownik

Złożyłem cv w Krakowie i Niepołomicach dlatego szukam info czy jest sens tam pracować .

Dominika

@Natalia, @Nieznajoma, rozumiem, dziękuję za Wasze odpowiedzi! Mam nadzieję, że w firmie zacznie dziać się lepiej, a co za tym idzie, podniosą się również świadczenia dla pracowników. Pozdrawiam Was serdecznie! @Km, a co to za system? Możesz powiedzieć coś więcej na temat jego przydatności i funkcjonowania? @Nowy pracownik, jesteś zainteresowany pracą w Eurocash czy właśnie niedawno ją podjąłeś? Przypomnę, że wątek dotyczy pracy w Komornikach.

Oświecony

Możecie sobie pisać tutaj co chcecie, ale po Eurocashu to kompletnie spływa. Gdy sytuacja tego wymaga, szefostwo potrafi pomyśleć i zadziałać. Także nie zdziwcie się, gdy zobaczycie pozytywne opinie. Pieniądze na pewno się znajdą na parę nowych etatów. Na świecie jest wiele firm, które korzystają z usług ludzi, którzy zajmują się pisaniem pozytywnych komentarzy w internecie :) To tylko kwestia czasu. Ludzie w końcu przestali się bać i piszą tu całą prawdę. Firma jest rozkradana przez własnych, wysoko postawionych pracowników i jeśli Luis albo ktokolwiek inny sobie z tego nie zdają sprawy, to czas przejrzeć na oczy. Pozdrawiam

Nowy pracownik

Witam . Może ktoś się wypowie o pracy i atmosferze jaka panuje w Krakowie i Niepołomicach .

Dolny śląsk

To co się dzieje na magazynach to czysty obłęd. Brak ludzi, bałagan i bez nadgodzin się nie da. W dodatku głodowa podstawa. Jeszcze troche i nie będzie komu pracować, a firma już przymierza się i zatrudnia Ukraińców. Niebawem będzie to standard na każdym z oddziałów. Kierownicy ciągle się zmieniają i ciągle nikt nic nie wie. Klienci coraz częściej są zażenowani tym jak to u nas wygląda. Towar muszą sami rozpakowywać, a juz nie wspomne o kolejkach do kas...

Km

Wszystko się zgadza.Bardzo dużo obowiązków na 1 pracownika.Bardzo często klienci stoją w kolejkach bo po prostu nie ma ich kto obsłużyć.Tylko wymagania i utrudnianie pracy(system KUP).Wieczne niezadowolenie gdy mniejszy obrót. Firma oszczędza na pracownikach a to od nich w dużej mierze bardzo dużo zależy.Opinia na hurtowniach jest beznadziejna i taka też wychodzi na zewnątrz.

Cześć. Widzę ogłoszenie jako pracownik kasjer i magazynier w miejscowości Jędrzejów. Co możecie powiedzieć o pracy tam i ogólnie w Eurocashu?

Pozdro
@Marcin

(usunięte przez administratora) i dramat. Jeśli nie szkoda Ci zdrowia - aplikuj

Nieznajoma

Pracowałam jakiś czas w księgowości w Eurocashu i nie wspominam dobrze tego okresu. Z pewnością można stwierdzić, że jest to praca, która nie da Ci za grosz satysfakcji. Pracy jest bardzo dużo, ludzie odchodzą i dokładają Ci jeszcze więcej. W związku z tym, kadra menagerska postawiła na automatyzację wielu procesów, które oczywiście w praktyce nie działają i generują jeszcze więcej problemów niż było. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że szefostwo w ogóle nie uczy się na błędach. W dalszym ciągu praktykowane jest wprowadzanie 'automatów', które uprzednio nie zostały przetestowane. Nigdy nie wiedziałam kto jest odpowiedzialny za te 'innowacyjne rozwiązania', ale wiem jedno - to Ty będziesz musiała te wszystkie błędy naprawiać, najczęściej bez jakiejkolwiek pomocy (a Twoja pozostała praca leży). Przejdźmy do spraw płac. Możesz w tej firmie pracować pare lat i jedyne na co 'zasłużysz' to 100 lub maks 200 zł brutto podwyżki na okres 2-óch lat. Jeśli jesteś przyjaciółką specjalisty, możesz liczyć na comiesięczne 300 zł premii. Wówczas przekroczysz magiczny poziom 2000zł na rękę. Wszystko co tutaj piszą to prawda. 2500 zł brutto od firmy, która wchodzi w skład WIG20, to naprawdę żenujące. W pełni się zgadzam z wypowiedzią nt Głównej Księgowej, która się tutaj niedawno przewinęła. Nie walczy ona o podwyżki dla swoich pracowników. Myślę, że po prostu nie chce się narażać Zarządowi, który może ją raz dwa wymienić, ale podkreślam, to tylko moja opinia. Wielokrotnie słyszałam, że nowe osoby, dostają na start więcej, niż pracownicy, którzy rzetelnie i uczciwie wynokują swoją pracę od kilku lat. Nie wiem co to za polityka i kto ją wymyślił, ale jest ona niesprawiedliwa i jeśli szefostwo myśli, że ludzie o tym nie wiedzą to z przykrością i informuję, że jest inaczej. Jeśli chodzi o ludzi w księgowości to trzeba uważać. Szybko przekonałam się, że jest tu dużo fałszywych ludzi, którzy za plecami obgadują i śmieją się z Ciebie. Specjaliści dwoja się i troją, żeby ich kierownicy lubili(kolokwialnie mówiąc : wchodzą w tyłek) Bardzo przykry widok. Nielicznych nie interesowały plotki na temat ludzi i ich życia prywatnego i właśnie z nimi dało sie miło rozmawiać. Podsumowując: odradzam prace w EC. Jeśli nic się nie zmieni, to kwestią czasu jest aż zabraknie ludzi( a podobno już brakuje). Zostaną tylko starsi pracownicy i Ci, którzy boją się zmian. Ewentualnie zostanie im opcja z obcokrajowcami... Tego już szkoda komentować.

nina

Witam. Ja idę na rozmowę w sprawie pracy jako księgowa do Eurocaschu. Ale czytając te opinię to się zastanawiam co zrobić.

Afa
@nina

Uciekaj chyba że masz nerwy odporność na stres i psychikę że stali

Brzoza
@nina

Jeśli jesteś zdesperowana... Jeśli nie, poświęć troche czasu na dalsze poszukiwania, inaczej wejdziesz na miejsce tych, co mieli dosyć.

kogut

Witam. EUROCASH w Bochni to porażka. Kierowniczka, pożal się Boże, nie ma pojęcia o robocie. Posiedzieć, poszwendać się, głupio pośmiać - i tak dniówka leci. A pracownikami wymiatać- bo od tego oczywiście są. Jak się zatrudniała, to przepowiedziała przy wszystkich--tu cytuję" ja żadnej pracy się nie boję, we wszystkim wam pomogę". Mija kolejny m-c jej "pracy", a ona nie zrobiła jeszcze nic. Dla mnie ta firma to totalne dno. To wydzwanianie do klientów i wciskanie im tego towaru- żenada.

Natalia

Osobom które chcą rozwinąć swoją ścieżkę kariery zdecydowanie odradzałabym tą firmę. Miałam przyjemność pracować w dziale księgowości, nie dosyć że wypłaty były poniżej medialnej jak na księgowego, która wynosi 3 627 PLN tona dodatek bardzo mało wiedzy typowo księgowej. Na dodatek nadgodziny nie są płatne, na każdą nadgodzinie musi się zgodzić przełożony którą później musisz odebrać, a odebrać nadgodzinę jest problem bo jest tyle pracy że nie wiadomo w co ręce włożyć.Skończysz jedną rzecz to od razu napływa druga i tak w kółko nie kończący się spirala. Co do reszty zgadzam się z postem Patrycji, że z tym z oliwą w głowie radzę w ogóle nie przysyłać CV do tej firmy strata potencjału.

Temida012

Eurocash - Amazon księgowości

Dominika

@Mario, wygląda więc na to, że w firmie brakuje rąk do pracy. Czy pracodawca próbuje jakoś temu przeciwdziałać? Prowadzone są aktualnie jakieś ciekawe rekrutacje w Eurocash?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 7 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurocash S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocash S.A.
1.9/5 Na podstawie 645 ocen.

Eurocash S.A.