Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash S.A. w Komorniki

mgr67

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: bo zostałem zwolniony po 13 latach a przyczyna była na zasadzie ze zostaje zlikwidoawne stanowisko koordynatora sprzedazy , które to stanowisko jest w kazdej filii okienku et cet

Dzik
@mgr67

Może powod był jednak inny

Tobiasz

Pracuje ktoś w EC w Olsztynie? Jaka placa i atmosfera?

marta

Co do samej pracy nie mogę się wypowiedzieć ale mogę powiedzieć odnośnie rekrutacji. Niestety firma ta nie informuje o wynikach rekrutacji. Człowiek poświęca swój cenny czas i udział w rekrutacji a oni nawet nie potrafią dać znać. Nawet głupiego maila nie potrafią wyskrobać. Moje sugestie dla Eurocash S.A.: bez względu na wszystko informować

Nihan

Witam.Pracowalam tam przez agencje kilka dni w Zawierciu- praca jest ciezka( trzeba sie nadzwigac, jezdzic z paleta z towarem, praca ze skanerem, o ukladaniu i dokladnym przeliczaniu nie wspomne- mozna sie pomylic)ale dla chetnego nic trudnego..ja zrezygnowalam przez atmosfere- jak sie o cos zapytac to wielkie niezadowolenie,najbardziej upierdliwa jest tam 1 taka (ruda)wiec lepiej uwazac- popedza do roboty szybciej, szybciej; zachowuje sie jakby kierownikiem byla a jest takim samym pracownikiem jak ja, co by nie zrobiono i tak narzeka, klnie, kpi i szuka zaczepy by tylko zniechecic czlowieka do pracy.. Tam chyba wola swoja zgrana ekipa pracowac, a jak przyjdzie osoba mloda i ktora potrzebuje 2 dni by sie wdrazyc to tak wykoncza nerwowo ze sie odechce..praca praca, pieniadze tez ale atmosfera tez jest wazna

Iryna
@Nihan

Witam, mógłbyś powiedzieć przez jaką agencje pracowałeś ?

Przedstawiciel Handlowy

Pytania co najmniej durne, widać było, że Erneścik z HRu nie ma pojęcia o pracy PH

np. Sprzedaj mi tonę arbuza przed świętami Bożonarodzeniowymi... Zostało pół tony tego arbuza, sklep traci, co zrobisz, żeby sklep to sprzedał w święta? Arbuz w grudniu?! Albo co zrobisz, żeby sklep kupił pół tony "jednej" szynki na raz?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Irek

Eurocash Komorniki, ogłoszenie o pracę ba olx...zarobki od 4.500 brutto..a jak to wygląda w rzeczywistości ??

Magazynier

Tragedia obiecali mi 2800 na rękę a wypłatę dostałem 1700 a umowę miałem na 2100 brutto i reszta miała być w jakiś premiach i wgl xd eurocash Elbląg a i teraz też czekam na wypłatę i po złości nie wyplaca szmaty na czas no jestem na L4 nic nie płacą wymagają jak by płacili (usunięte przez administratora) z 3500 xdd Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymagać tyle i płacą

ABC
@Magazynier

a ja na przykład przelewu dzisiaj nie dostałem - wypłaty za styczeń brak

Bez wynagrodzenia
@ABC

Nie jesteś sam.

Kasa
@Bez wynagrodzenia

Za styczen dostaniesz do 10 lutego a że wypadło że to niedziela to twój bank księguje to 11 i wtedy powinna być kasa.

PH

Koledzy Koleżanki, Sz P A. Dąbek, eca alko Lublin, co się z nim stało? ???? Podziękowali mu za brak kompetencji czy sam odszedł?

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej z 2 kierownikami, dział telefoniczny opiekun klienta Poznań... ... Takiego buraka dawno nie widziałam, koleś odbierał telefonu, często musiałam powtarzać swoją wypowiedź, na końcu mnie wysmial. Rozumiem, że nie musiałam mu się podobać, nie każdy jest idealnym kandydatem, ale zachowanie tego gościa było nie na miejscu, nie pasowała do funkcji , którą obejmował... Nawet gdybym się dostała, musiałabym się grubi zastanowić, czy warto pracować w firmie, gdzie prostaków się promuje Moje sugestie dla Eurocash S.A.: Lepszy dobór kadry zarzadzajacej Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymiana kiwrownikow

Jankowski jerzy

Nie uprzejmi dyspozytorz od krakow dzialajacy na szkode firmy mam dowody tel kontowy 604 463 990 Moje sugestie dla Eurocash S.A.: Czekam na odpowiedz Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zainteresowac się

nn

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Płacę

Szczęśliwy

Pracowałem 4 lata, jako pracownik kompletacji. Jak się przyjmowałem były 3 zmiany po 60-70 osób. Aktualnie są 2 zmiany gdzie w sumie polaków jest może z 40- 50 osób, resztę stanowi kręgosłup firmy czyli agencja( ukraińcy). Odradzam tą pracę chyba ,że ma ktoś nóż na gardle. Zarobki nie adekwatne co do poświęconego wysiłku. Atmosfera jak w (usunięte przez administratora). Ciągle szukają pretekstu aby obciąć ci premię. Najgorsza praca w której pracowałem.

Dziś 10, niedziela, wypłata od dwóch dni powinna być na koncie, a tu brak... Ogólnie kadry i księgowość jest pożal się Boże.

Nihan

Ziutek

Witam Ja pracowałem w Lublinie jako magazynier.Praca 8 godzin ale cie straszą jak nie zostaniesz 1-2 godz to ci umowy nie dadzą.Z 15 osób jak się przyjmowałem zostało po 2 tyg tylko 3,praca jeździsz wózkiem składasz zamówienia na palety ryjesz przez 8-10 godzin i przerzucasz towar 15 t bo paleta masz 850-960kg do złożenia jedna i cały czas kierownik przychodzi i żebyś szybciej cisną i składał.Po miesiącu ciężkiego ciściecia żeby mieć wydajność zobaczyć ile weźmiesz na rękę to dali mi 2000zł na rękę a miałem wydajność 150-200 "składanie palet" po odjęciu dojazdów do pracy zostaje ci 1600 może nie polecam tej pracy dla mnie to (usunięte przez administratora) atmosfery tam nie ma masz robić i nie gadać a jak ci sie nie podoba to won nie szanują tam nikogo najgorsza robota w jakiej robiłem nie polecam

@Ziutek

Skoro pracowales w Lublinie to moze powiesz coś na temat kierownika rejonu? Ciekawa jestem czy tylko ja mam takie zle zdanie o nim? Czy moze On po prostu jest takim hamem ?

Ala
@C30..

C03.. ziutek pracował w centrum dystrybucyjnej, nie na hali c&c, wiec go nie zna. Ja Ci mogę to potwierdzić. Specyficzny charakter. Upatruje kozła ofiarnego i niszczy az do skutku.

@Ala

Specyficzny charakter? To chyba za mało powiedziane. Ten człowiek w ogóle nie szanuje pracowników. Masakra jakaś. Przyjezdza już tyle czasu na halę A klienci nawet go nie traktują jako kierownika i nie przepadają za nim...

Dominika
@C30..

Rozumiemy, że Ty także nie masz dobrego zdania o Kierowniku w Eurocash, ale musisz wiedzieć, iż ten wątek nie dotyczy jedynie jego osoby. Skupiamy się tu przede wszystkim na warunkach zatrudnienia, jakie stwarza Wam ten pracodawca. Powiedz zatem, czy oprócz normalnego miesięcznego wynagrodzenia, otrzymujecie jeszcze od czasu do czasu jakieś premie? Liczę na Twoją merytoryczną odpowiedź.

kim
@C30..

kierownik rejonu to marek schab (usunięte przez administratora) nad chamy a mniemanie ma o sobie niczym ksieze ,, wysługuje sie ludzmi sam nie zna wogóle programu ludzi traktuje jak niewolników do osiągniecia celu ,,, powiem wprost --- takiego bezwzglednego zapatrzonego w siebie człowieka nigdy nie spotkałem, naprawde nie polecam kanalia .

@Dominika

Premia? Nie wiem co to jest ponieważ mimo tego iż staje na głowie z zespołem aby zrobić plan i dostać tą premię to okaże się że straty sa przekroczone albo trzeba spłacać inwentaryzację za innych i nic nie ma.

Marian

A jak wygląda praca w biurze w Warszawie? Interesują mnie staniwska analityczne? Jak zarobki, atmosfera, szkolenia, rozwój?

długoletni pracownik

po co dajecie tandetne zegarki po 10 latach pracy???????????????????????? nie stać firmy choć raz na dziesięc lat dać temu wiernemu pracownikowi premii w kwocie zegarka?????

Malutka13456

Najgorsza praca jaka mogla spotkac. Pracowałam w Eurocash Inowrocław, najgorsze miejsce jakie do tej pory spotkałam. Kierownik Pan E. Wykorzystywal fakt ze jestem nowa i musiałam roznosic caly towar z magazynu sama, dzwigac ciezkie rzeczy przez 8 godzin jako kobieta a faceci sobie stali na brameczce sprawdzajac sobie faktury. Naprawde nie polecam przynajmiej dla kobiet. Stale pracownice caly czas na kase a ty magazyn za nie dzien w dzien tragedia !

Szymon

Praca w tej Korporocji to żyleta jakich w Polsce nie ma Pracodawca czytaj Zarząd jest nieświadomy tego co się dzieje w firmie Na stanowiskach dyrektorskich jest zatrudniona nisza społeczna Porządni ludzie pracujący po 10-15 lat podchodzili z firmy bo nie mogli patrzeć jak (usunięte przez administratora) W tej firmie pracują juz tylko ludzie którzy nie maja wyjścia zawodowego bo są takimi nieudacznikami z długimi(usunięte przez administratora) rękoma Kasa mała okradają pracowników na każdym kroku zabierają premię zamiast doceniać swoich wieloletnich pracowników Wiem co pisze bo pracowałem w tej firmie 9 lat na początku było dobrze ale jak zaczęły sie zmiany to za każdym nowym dyrektorem który średnio zmienia sie co dwa lata wchodzą nowe procedury Nie polecam tej firmy ponieważ ani pieniędzy tam nie ma a kultury pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 7 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurocash S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocash S.A.
1.9/5 Na podstawie 645 ocen.

Eurocash S.A.