Pco S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pco S.A.

Mojżesz Nowy wpis

Bardzo się z tym zgodzę fajnie, że ktoś o tym zaczął pisać Ci nasi kierownicy to taki trochę Pat i Mat za co się nie wezmą to spierdolą sprawę ????

Dyrektor firmy nie szanuje doswiadczonych pracownikow, Kobiety traktuje za nic. Kierownicy wyrozniaja podpierdalaczy i przytakiwaczy oraz podrywaczy na pierwszym miejscu wszyscy maja pod reke z tej olazji oprocz ludzi którzy przychodzą uczciwie zaroiło odjebać osiem godzin iść do domu zamiast żyć.jebanym kolchozem lamixem. Dyrektor na pismo o podwyzki,nie odpowida 3 miesiąc gdzie zapchaj dziury to kobiety na duże maszyny bo mlodzi operatorzy lecą w (usunięte przez administratora) z kierownikami jak z pionkami

Mojżesz Nowy wpis

DH Nowy wpis
@Tom

Ruszcie się na produkcji bo okien brakuje niektórzy czekają po 3 miesiące bo gubicie szyby

Wodoglowie

(usunięte przez administratora)daj młodemu władze a później po znajomych dowiadujesz się że Cię obgaduje i jest dwulicową osoba byle mieć własny interes. Dla dobra firmy przydałoby się zmienić załogę osób w biurze. Może nie wszystkich na raz bo wiadomo, że tak się nie da ale z czasem dłuższa współpraca nie ma najmniejszego sensu.

Do bani.
@Wodoglowie

Racja, atmosfera do bani a zwłaszcza na montażu ciągnionych,jest dwulicowych pełno!

Szymek
@Wodoglowie

Powiem wprost obserwując jaki chaos panuje w tej firmie , ludzie są zastraszani na każdym kroku nawet zwolnieniem z pracy , premie odbierane za tzw postoje liczone w minutach ,rozmowy dotyczące zwolnień bo mało pracy itd i to w głowie się nie mieści dziś jesteś potrzebny , jutro już nie więc szukaj sobie pracy , pracownicy wkladają dużo serca w rozwój firmy bo jak nie oni to firma by tak dobrze się nie rozwinęła a tu traktowanie ludzi poniżej normy coraz więcej pracy a podwyżki zwlekane z miesiąca na miesiąc tylko że wszystko drożeje dookoła a pensje stanęły , jak tu żyć w stresie codziennym idąc do pracy i niesiesz czy nie zostaniesz zawołany po wypowiedzenie . Ps nowy dyrektor wprowadza zmiany i zobaczymy komu to na dobre wyjdzie , jestem zażenowany atmosferą w tej pracy , ciągle bieg i bieg a później poprawki i zabieranie premi za niedokładne wykonanie pracy żenada się robi nie do opisania

Kinol kłamca
@Szymek

Zatrudniłem się rok temu,miały być super warunki,podwyżki i nadgodziny wraz z sobotami,firma prężnie rozwijającą tak mówili mi na rozmowie a teraz żałuje że tam pracuje bo tak naprawdę zostałem wrobiony w konia,brak podwyżek,brak sobót i nadgodzin, brygadziści co chwilę kłamią itd.naprawde żałuję że odszedłem z poprzedniej firmy w której miałem gwarancję niż w tej której czuję się nie pewnie i zastraszany.

@Kinol kłamca

Piszesz zastraszany rozwiń ten wątek bo niewiem do końca w którym kierunku patrzysz , z nadgodzinami to jest tak że jak praca jest to można zostać , soboty też także można dobre pieniądze zarobić , fakt praca lekka nie jest warunki też przydałby się lepsze , słyszałem że rozpoczęli budowę nowej hali także firma dobrze się rozwija

Slawek
@Kinol kłamca

Hej czy w firmie Andotech są etaty na stanowisko lakiernika , bo słyszałem że potrzebują i najlepiej placą w okolicy można nawet 8tys wyjść takie wieści krązą , możecie coś podpowiedzieć bo szukam pracy na już mam ciezką sytuację proszę o info z góry dziekuje

Prawdopodobnie

Tak poszukują lakiernika, 8 tys nie zarobisz

@Slawek

Hey kolego daj se spokój z tą firmą atmosfera do bani a zarobki towez podziel na pół , pracowałem tam i nie polecam tam iść ciągle wyśmiewanie się że słabszego weź szukaj czegoś innego ja się zwolniłem i na swoje poszlem i nie narzekam robota na powietrzu dobrze robi człowiekowi ,mówię ci posłuchaj mnie nieidz tam

Slawek

Wera

Z okolic Szewny z chłopakiem jesteśmy i tak kminimy teraz czy tu do Pana w ogóle można przyjąć się na kierowcę. Ofert na necie nie ma a pokazuje przecież, że firma z osiem lat temu ruszyła. To jest jakaś działalność rodzinna czy coś?

Gabriela

Pacjentki niezadowolone, ale mnie interesuje co personel ma do powiedzenia. Jak jest dziewczyny, jak zarabiacie? Startować tutaj, czy lepiej dojeżdżać do Ełku, może Sejn, ewent. Augustowa? Wiem jak się dyrektor w mediach prezentuje, ale chcę szczerą Waszą opinię poznać :)

TPD

Coś źle się nas dzieje. Mam wrażenie, że firma się nam zwija. Pensje marne. Permanentny bałagan i braki. Planowane redukcje. Jak tak dalej pójdzie to skończymy jak ABB. Właśnie ogłosili, że wychodzą z Polski do końca roku.

Mhm
@TPD

ABB zamyka fabrykę w Aleksandrowie, co nie znaczy że wuchodzi z Polski.

Uuu
@Mhm

Wychodzi częściowo , narazie przenosi produkcję do Chin. Ale w Hapamie pracują sami wysokiej klasy fachowcy więc napewno zakładu nie zamkną. Najlepszy dyrektor ma takie układy że firma siè rozwinie i będzie praca na trzy zmiany. Jeszcze zatrudni tych z ABB za najniższą krajową. Nie ma się vzego obawiać.

XD

Jakie braki ??

XD

Jakie braki ??

PPP
@Norm

Czy chodzi o ta w okularach ??

@lodz

Co w tej firmie się dzieje??? Nie wiem czy można cokolwiek powiedzieć bo jest sygnalista który(usunięte przez administratora) Nie jest dobrze ale każdy robi dobrą minę do złej gry. Jeżeli tak dalej będzie to nikt tu nie przyjdzie do pracy bo po co się narażać że pewna osoba cię sprzeda za łyżkę ryżu. Lepiej tą firmę omijać szerokim łukiem

Zorientowany
@@lodz

Wiem o pracowniku którego właśnie tak załatwili donosili na niego do dyrekcji a był podobno w porządku gość Głośno mówił co mu się nie podoba w tej firmie i dyrekcji to się nie podobało bo mówił prawdę Wiem o wiele więcej o tym jak go przekonywali do opuszczenia firmy byś nie uwierzył w jaki i wiem kto go straszył i przekonywał i też byś nie uwierzył kto Dlatego z daleka o tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Norm
@@lodz

Firma ma się dobrze dzięki 2023r. duży kontrakt , mnie przerażają donosiciele i jedna plotkara z napędów która wszystkich obgaduje i donosi kierownikowi .

PPP
@Norm

Czy chodzi o ta w okularach ??

Norm

KG
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 godziny.

To skandal, że usuwane są opinie! Śledzę temat i widzę! Pracowałem w Solar SSC. Cóż mogę napisać. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że sytuacja w firmie (z tego co wiem a mam stały kontakt) jest bardzo niestabilna- zwalnianie ludzi bez żadnego uprzedzenia stało się tradycją- odbywa się to zgodnie z prawem, lecz jest to po prostu wyjątkowo niegrzeczne w szczególności patrząc na to jak firma siebie postrzega! Osoby, które w ten sposób wyrzucono- bo tak należy to nazwać, wyrzucono podczas rozpoczęcia normalnego dnia pracy nie dając wcześniej żadnych sygnałów, że taka sytuacja nastąpi. Jest to wyjątkowo obrzydliwe i bezduszne. Faktem rówznież jest, że zwolnione w ten sposób osoby nie mogły się pożegnać z nikim, ani spokojnie zabrać swoich rzeczy, były wyprowadzane jak (usunięte przez administratora) przyłapani na gorącym uczynku. Można zrozumieć, to że zachodzą zmiany i są jakieś redukcje etatów ale pożądna firma nie robi tego w ten sposób! Widać wprowadzane na oszczędności- najlepszym przykładem jest stanowisko Cross domain- za pare groszy- dosłownie, chcą abyś umiał wszystko, nie! Ktoś pytał o atmosferę, cóż wg mnie kiepsko- niby było miło, ale to wszystko było sztucznie podtrzymywane i udawane! Ogółem nie polecam, nawet bedąc posłusznym nie gwarantuje to sukcesu i przetrwania bo zwolnienia z marszu w tej firmie to tradycja! Jeśli chodzi o podejście do HO- jest dość ryzgorystyczne i sztywne (przynajmniej w stosunku do mojego obecnego pracodawcy), mimo sprzeciwu wielu pracowników czego nie rozumiem bo wyniki pracy były podobno bardzo dobre (tak mówiono). Z mojej perspektywy? Nie polecam, a jak już rozpoczniesz tu pracę to pracuj dobrze, bądź miły i uśmiechnięty, przymilaj się, kup dobre leki, ale miej oko otwarte bo nikt nie wie kiedy będziesz zwolniony

Ale odklejka
@Kasia

Powiem tak, odklejka totalna

Niedawno miałam nieprzyjemność rozmowy z tą firmą. MS Teams i Google Meet używają do celu zbierania wizerunku biometrycznego pracownika. Mimo, że miałam względnie niedaleko by spotkać się w biurze wolę bym uczestniczyła w doskonaleniu usług Microsoftu i Google uczestnicząc w spotkaniach z użyciem MS Teams i Google Meet. Kodeks pracy mówi, że od kandydata nie wolno zbierać danych biometrycznych. Obraz z kamery i głos przekazywany poprzez MS Teams są to dane biometryczne. Nie można tego porównywać ani do spotkania w 4 oczy (widzi i słucha was Microsoft lub Google) ani do rozmowy przez telefon (słucha was co najwyżej narodowy operator). W skład doskonalenia usług wchodzi szkolenie sztucznej inteligencji oraz szkolenie algorytmów do rozpoznawania twarzy. Oba te machanizmy już wkrótce zostaną użyte przeciwko ludziom. Sztuczna inteligencja do ich zastąpienia (dużej części), zaś wizerunki twarzy do płatności CBDC poprzez skan twarzy (visa i mastercard już wprowadzają taką możliwość). .

Ale odklejka
@Kasia

Powiem tak, odklejka totalna

Troszkę "mija"się Pan z prawdą, zleceniodawca przelewał pieniążki regularnie

@Pracodawca
@Mag

Gdyby praca była wykonana poprawnie i nasz zleceniodawca nie rościł żadnych uwag i mnóstwa usterek to nie było by problemu.nikt nie płaci za źle wykonana pracę....

Nie wypłaca wynagrodzenia , nieodbiera telefonów ,

Mag

(usunięte przez administratora) nie płacą za wykonaną, ciężką pracę,

@Pracodawca
@Mag

@@Pracodawca

@,Jeśli zleceniodawca nie płaci za zlecenie ,to jakim "cudem" firma jeszcze prosperuje.Oszukanych jest wielu .......

Troszkę "mija"się Pan z prawdą, zleceniodawca przelewał pieniążki regularnie

Opinie regularnie cenzurowane, nie warto nic pisać i strzępić przysłowiowego "ryja" :) Szefostwo nie dorosło do swojej roli.

Zostaw merytoryczną opinię o Pco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pco S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pco S.A.?

Kandydaci do pracy w Pco S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pco S.A.