Pco S.A.

Opinie o Pco S.A.

Pol Nowy wpis

Tragedia , chłopy upocone od dźwigania, ładują te busy po 5 ton a puzniej rozwożą po sklepach i muszą biegać z tymi skrzynkami pi zapleczach magazynach , komórkach

@Klient Nowy wpis

Mycie bardzo dokładne. Zmiana na duży plus!

WJ
@Ex

WIDOCZNIE NIE KAZDY MA POTRZEBE ZMYŚLAĆ W NECIE i PSUC ARMOSFERE NAKRĘCAĆ PODEJRZENIA - ROBIC POD GÓRKĘ INNYM I NISZCZYC EKIPĘ. NIE CHCEMY TU TAKICH ! JA DOSTAŁEM WYPŁATĘ NA CZAS WIĘC MOŻE SPRAWDŹ CZY KOMORNIK NIE ZAJĄŁ CI KONTA

Bardzo fajna firma, przyjaźni ludzie, bardzo szybkie systemy, wynagrodzenie bardzo wysokie mocno powyżej rynku. Bonusy roczne są wypłacane w akcjach firmy albo hajsie jak kto woli. Bonus powitalny 10 k złotych. Na święta firma daje możliwość wylosowania prezentu. Ja w zeszłym roku wylosowałam np. 5k złotych + kuferek słodyczy podobny do tego z teleturnieju 1 z 10 , polecam wszystkim. Kocham to miejsce i dziękuję wszystkim za tą cudowną atmosferę którą razem kolejny rok tu stworzyliśmy.

Magda

Chyba anonim firmy pomylił. W Stejcie nie ma takich rzeczy

Tom

Janowski gdzie są nasze wypłaty?Jakieś dziwne zagrywki stosujesz,część osób dostała. Druga kategoria nie!!!

Z
@Tom

Co jak co ale z tego co wiem to nigdy nie zdarzyło się żeby ktoś nie dostał wypłaty ..

Łooooo
@Z

Tak?A ile trzeba czekać na wypłatę????NIGDY NIE JEST ONA NA CZAS...TRZEBA SIĘ O WYPŁATĘ PROSIĆ!!!!!

Łooooo
@Z

Tak ci tam dobrze?Chyba ukraińska sz...ta jesteś, bo wam wszędzie dobrze!Wyplaty z opóźnieniem do tego wiadomości o nich przez messenger pisane!Gdzie tak jest?Tylko w elektropol-r.Ludzie ku...rwa ogarnijcie się!

@Tom

Jak będzie chciał to zapłaci. Ale kiedy ,jak się obudzi (usunięte przez administratora)

@Tom

Nie płaci na czas a wy tam jesteście, kpina!

Rom
@LJ

Słuchajcie, pracuję w tej firmie i wypłaty zawsze dostaję na czas. Skąd te plotki o opóźnieniach?

AK.
@Łooooo

Cześć wszystkim, ja w Elektropol-R nigdy nie miałem problemów z wypłatą. Zawsze na czas. Te zarzuty są nieprawdziwe.

W.L.
@LJ

Zwolnij sie kłamco .przegrywie zyciowy.......tacy ludzie jak ty psuja wszystko w pracy....

@W.L.

Ale ja wiem co mam robić!Zakłamani to tu piszą nieprawdę wchodząc w du...pe Krzyśkowi!

@AK.

Ale czy ja powiedziałem że wszyscy nie dostają na czas wypłaty?Napisałem że jest część osób co nie dostają wypłaty na czas i TYLE!Ku...rwa ludzie na co się udzielacie skoro ja mówię jaka jest prawda!

Ex
@W.L.

Przegrani to wszyscy co przytakują że w Elektropol-r jest cudownie i że niema problemów z wypłatą czy z przepisami bhp.

X

Chyba anonim firmy pomylił. W Stejcie nie ma takich rzeczy

Ex

Hehe
@Ww

Bardzo mi jest milo z tego powodu...

Nie polecam firmy

Hehe
@Ww

DZIĘKUJE.... Polecam się na przyszłość.????

robus69

Witam Czy jest tu ktoś kto zgłaszał już wyłudzenie do prokuratury? Chciałbym dołączyć, wiszą mi pobrania. robus@o2.pl

Klient
@robus69

Ja jak tylko dowiedziałem się, że ci sami ludzie co w tba wchodzą tutaj i zaczyna się powtórka to natychmiast zerwałem współpracę. Michał rozliczył się co do złotówki. Na to ty liczyłeś ?

Norbert
@Klient

Śmiech na sali: Michał rozliczył się co do złotówki ...ha...ha..ha.. bo pęknę.

Klient
@Norbert

Co w tym śmiesznego ? Ja mam wszystko z nim rozliczone. Nie płaczę !!!

Igor
@robus69

To jest firma która miała 2 dyrektorów finansowych oraz z 5 dyrektorów sprzedaży !!!! Jakie tam gwiazdy nie wchodziły do tej spółki to pożal się Boże :)

Pustak
@Igor

Chyba pożal się Bożek :)

kastel
@Igor

miala rownież dyrektora ds Agaty , Dyrektora ds Magdy J, i dyrektora ds Elki a najwazniejszy był dyrektor ds przekretów czyli MB i jego zastepca PJ

kidrybybry
@Norbert

chyba z bankiem w ktorym zastawił dom sie rozliczył do konca bo teraz mieszkałby u szwagra albo ojca czarodzieja z Os czyli z Osowca

Waldek
@kidrybybry

Michał założył nowa firmę i ma się bardzo dobrze. Pajace zazdroszczą ludziom kreatywności.

berbeć
@Waldek

ten człowiek nie zarobił ani jednej złotówki uczciwie i nie przepracował uczciwie ani jednej godziny. wszystkie jego dzialania zawsze były ukierunkowane na oszustwo i próbę robienia z ludzi idiotów. Niewielu dało sie na to nabrać. kiedy mówili o Michale to z drwiącym usmieszkiem na ustach i krecili z politowaniem głowami

łuć ( miasto)
@Waldek

MB i kreatywność to wykluczające sie pojęcia. Przecież to skończony baran . On ledwo sie umiał podpisać i kiepsko wysławiał. Nie , MB nigdy nie powinien zakładać żadnej działalności gospodarczej. A czy Panstwo wiecie jak powstała Delta City? To dopiero był przekręt

gumis
@Norbert

Byłem przedstawicielem Delta City w latach 2006-2014. Michał nigdy nie zalegał z płatnościami. Zrezygnowałem gdy mocno obciął stawki za kilogramy,

gumiś
@Norbert

Byłem przedstawicielem Delty przez 8 lat. Michał zawsze płacił zawsze na czas i rozliczył się c0 do grosza.

CICHY
@Norbert

A co w tym śmiesznego. Byłem przedstawicielem przez osiem lat. Michał pieniądze wypłacił co do grosza w terminie.

CICHY

Norbert
@Klient

Śmiech na sali: Michał rozliczył się co do złotówki ...ha...ha..ha.. bo pęknę.

Minęło półtora roku odkąd wpłaciłem pieniądze , w mojej sprawie została złożona jedynie reklamacja bankowa co każdy może zrobić osobiście

XXX
@Na szczęście były pracownik Xd

Dlatego tylko Trzy Stawy mają co miesiąc premię buhhahaha

Xyz

Praca w Sosnowcu to jeden wielki (usunięte przez administratora) Człowiek boi się przychodzić do (usunięte przez administratora) w obawie co wymyśli kierowniczka. Ciągłe uwagi, docinki... Dostawa robiona za wolno źle, dostawa robiona za szybko też źle. Podnoszenie głosu na pracownika to też norma. Zero organizacji... Tragedia

Na szczęście były pracownik Xd
@Xyz

Szczerze o Sosnowcu, a właściwie jego kierowniczce można opowiadać godzinami xd żart, nieporozumienie, brak szacunku i lekceważenie pracowników a humorki kierowniczki to już w ogóle nie do przejścia. Nawet klienci czasem mówili, że nie przychodzą jak ta pani jest, bo wciska towar do tego stopnia, że robi się to niesmaczne. Zresztą nie tylko w Sosnowcu, na 3 stawach było podobnie za jej panowania

XXX
@Na szczęście były pracownik Xd

Dlatego tylko Trzy Stawy mają co miesiąc premię buhhahaha

Ktoś
@XXX

No teraz to ani premii, ani wypłaty. :)

Ktoś
@XXX

No teraz to ani premii, ani wypłaty. :)

Ferdynant
@Anonim

Oszukujom i wykorzystujom ludzi? Tak po katolicku? Z bogiem na ustach, rozancem w reku? Zdrowas mario, amen i cyk do kochanki?

Firma krzak oszukują ludzi wykorzystują płacą najniższa krajowa a na rozmowie mówią o kokosach tragedia poprostu nie polecam nikomu tam pracować Moje sugestie dla Qumak SA: Zamknąć Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie oszukiwać ludzi wypłacać na czas i przede wszystkim przeszkolić kierownikow

makaron
@Anonim

Czego oczekiwać po firmie IT która ma problem z kończeniem projektów. Za dużo budowlańców a za mało profesjonalistów.

Ferdynant

Stal
@Prawda

Stenia dostała zakaz i nakaz nie miała nic nikomu möwić!jeden zakaz od Beaty a nakaz od Jacka i Emi bo oni też byli na weselu Paweł nie jest kłamczuch on powie prawdę i zdiecia też ma fajne .

Zostaw merytoryczną opinię o Pco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pco S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pco S.A.?

Kandydaci do pracy w Pco S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pco S.A.