Pco S.A.

Opinie o Pco S.A.

Adela Nowy wpis

Jakaś słaba atmosfera sie tu chyba kiedyś zdawała ale czas mija więc może cokolwiek sie poprawiło skoro nagle nie narzekają. Ja liczę na brak toksycznych akcji i ewentualne wsparcie. Jest tu tak teraz czy jednak lepiej omijać?

Mari Nowy wpis

Teraz to ja nie wiem czy firm nie myślę ale ta tutaj w końcu upadla czy może wyszła już dawno z tych tutaj opisywanych problemów? Na necie wyglądała mi na działająca i chciałam sie zorientować w atmosferze. miedzy pracownikami jest ok?

ByłyPracownik Nowy wpis

Nie polecam zaczynać pracy w carrefour CH Targówek na Głębockiej. Pracowałem tam rok. Kierownicy wymagają od pierwszego dnia, że będziesz wykwalifikowanym pracownikiem i wszystko ogarniesz na start. Kierownicy zmianowi PDK (wykładanie towaru) często niezadowoleni potrafili wysłać pracownika do domu albo dać mu zakaz (brak możliwości dalszej pracy w tym sklepie) za błahostkę. Grubsza z kierowniczek często mówi tonem jakby sie wydzierała. Oczywiście przez rok pracy doświadczyłem nie raz (usunięte przez administratora) z jej strony. Co do drugiej kierowniczki i kierownika PDK idzie się dogadać oraz są spokojniejsi, ale też potrafią dać zakaz za błahostkę nawet nowemu pracownikowi. Menadżerka za to wywyższa się ponad pracowników GTS, traktuje innych z pogardą oraz ma wysokie ego. Podsumowując nie polecam zaczynania pracy w Carrefour na Głębocka 15, ponieważ zostaniesz od razu wyrzucony oraz doświadczysz (usunięte przez administratora) ze strony kierowników PDK czy menadżerki.

Emma Nowy wpis

Teraz zauważyłam ze dosłownie pod koniec zeszłego miesiąca sie zawiesili. Powodem mogą być te komentarze z zeszłego roku skoro tyle czasu od nich minęło? Ciekawa jestem czy to na krótko czy może jednak to grubsza sprawa

Palarnia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 godziny.

Dokładnie, nieraz spotkałem ją/go (Kinga/Marcel jak kto woli) na palarnii w otoczeniu dziewczyn z cret. Rozumiem że wywodzi się z tego działu ale to już porażka. Daje tą blondyne na rolę krytyczne u nas na dziale. Panoszą się po toaletach na picku. Jeszcze zamiast do męskich wchodzi do damskich, niech się zdecyduje czy chce udawać dalej chłopaka bo o udawaniu mężczyzny to może zapomnieć i z której toalety chce korzystać. I racja z tym że jak kogoś nie lubi albo nie podoba mu się to w proces. Sam jestem świadkiem jak rozgrywała się jego rozmowa między nią/nim innym liderem. Hehe niestety nie zauważyli że stałem za nimi w picku. Niezły cyrk. Jedyny Roman i Tomek bardzo wporzadku goście. Jak coś trzeba to zawsze pomoga. A co do tej blondyny? Kim ona jest ze tak się panoszy? Bo smycz widziałem ze KTW1 zwykły pachoł w nie żaden lider bądź menager, chyba że ktoś mnie wyprowadzi z błędu? I to jakiś utajniony wyższy lvl na CD? Ale raczej nie bo inteligencję razem z Kingą/Marcelem ma schowane głęboko w szafce amazońskiej. Pozdrawiam, J.

Zdyszany

Witam. Takie pytanie mam do zarządzających planujecie dodać jakieś nawiewy lub wiatraki? . Przecież nie da się pracować w takich warunkach, Pot po (usunięte przez administratora) się leje nie wspomne o tym , że jedni wiatraki mają a inni nie .Od czego to zależy? Ktoś jest lepszy? Ktoś gorszy? Zejśc napić się nie ma kiedy, bo też nie ma kto nas zastąpic wszystko trzeba robic w biegu. Sami trzymacie siebie wodę na biurkach a nam zabraniajcie. W czym jesteście lepsi, że Wy możecie a nam się zabrania.? Może warto zadbać o pracowników a nie chodzić z głową w chmurach .

Pierre Dzący
@Zdyszany

To się odchudż, TŁUŚCIOCHU!

Zdyszany
@Pierre Dzący

Waga nie ma tu nic do rzeczy. Operatorkom też jest gorąco i widać to po nich:-( szkoda że mózgu nie można kupić w jakimś sklepie bo bym Cię do niego wysłał.

Tylko pionek
@Zdyszany

Takich zachować niedorzecznych jest w tej firmie mnóstwo. Choćby ostatnio się modne stało wyłańczanie światła. Czemu ma to służyć ? Oszczędnościom? Skończą się te oszczędności jeśli dojdzie do jakiegoś wypadku, nie wspominając że wzrok się psuje. Zamówione jedzenie nadal ginie, zresztą ginie nawet prywatne z lodówki. Pracownicy z Ukrainy też się rządzą swoimi prawami. Schodzenie na przerwę przed gongiem , paradowanie z telefonem. Sprzątanie też ich nie dotyczy, ale odbijać się dopiero po przebraniu to mogą ? My to najlepiej żebyśmy zostawali na przerwach a później siedzenie jak taki kolek sam na jadalni boi liczy się produkcja . Co z tej produkcji mamy.? Premii nie ma. Chyba że postawią jakiś pomnik zbiorowy dla zasługi firmy. Żeby nie było to plusy też jakieś tam są.

Świetlik
@Tylko pionek

Mi się na przykład podoba wyłączanie świateł. Dzięki temu w końcu nie bolą mnie oczy.

Tylko pionek

Świetlik
@Tylko pionek

Xxx

Atmosfera jest dla mnie naprawdę ważna a mało o niej aktualnych rzeczy można tu wyczytać. W trakcie pracy nikt za bardzo nie wierci dziury można spokojnie robić czy jednak lepiej omijać?

Xyz
@Ze co

To idź na urlop to zobaczysz ile dostaniesz dodatku , kolega dobrze napisal dodatek jest teraz od podstawy

Wiolka

Ciekawi z chłopakiem jesteśmy jakie tu maja patrzenie na podwyżki. w ogłoszeniu nie podali widełek tylko stałą kwotę. ona latami będzie sie za nim ciągnąć o ile sie przyjmie?

Kamila

Kiedyś w ogłoszeniach wprost deklarowana była umowa o pracę ale wiem z doświadczenia ze rożnie to bywa. Miał ktoś tak ze na rozmowie nagle powiedzieli ze dają zlecenie czy oni jednak nie sa z „takich”?

Pieniądze

Jak wypłata była do 5 to się nie mogli wyrobić. Teraz jest do 10 i też się nie mogą wyrobić. Może my - pracownicy - też zapomnimy przyjść do pracy na czas.

Pan i władca
@Pieniądze

Zastanów się co napisałeś właśnie. Jest 7 do wypłaty pracodawca ma jeszcze trzy dni, mało tego według kodeksu pracy pracodawca musi zrobić przelew najpóźniej do 10-tego każdego miesiąca to kiedy ty będziesz miał pieniądze to już nie jest problem pracodawcy. Chcesz mieć odrazu zmień konto żeby mieć w tym samym banku. Jeśli nie starcza ci od wypłaty do wypłaty to może czas ograniczyć wydatki na zbędne artykuły/rzeczy.

Pieniądze
@Pieniądze

Czy starcza czy nie starcza to nie powinno nikogo interesować. Na umowie wypłata jest do 10 każdego dnia miesiąca. Mnie nie interesuje kiedy jest puszczony przelew tylko kiedy mam pieniądze na koncie. To nie kwestia tego miesiąca a m.in poprzedniego, w którym wypłata była po 10.

Inez

O tamtego roku temat problemów z płynnością w mennicy został zakopany. Pracownicy mieli w ogóle jakieś problemy z terminowym wynagrodzeniem przy tym?

Przerwy

Już od dłuższego czasu grupa Macieja ma dłuższe przerwy i to z przyzwoleniem kierownika Adama ?!

Obywatel
@Przerwy

A z jakiej racji mamy pracować w tych warunkach z tak krótkimi przerwami gdzie inne działy robią sobie co chcą. Połowa utrzymania ruchu na jadalni, kontrolerzy nawet nie wiadomo czy są w pracy a setterzy pracują na telefonach. Ja mam robić na nich ? Najgorsza zmiana ze wszystkich. Jakoś u Damiana i Mariusza nie dzieją się takie rzeczy a tu to norma. Fakt Adam powinien ogarnąć swoich ludzi skoro wymaga od wszystkich to od liderów zmiany też powinien.

Ławka
@Obywatel

Pana „ a c** niech jedzie „ brak

Grupa Macieja

Bez przyzwolenia kierownika Adama

Grupa Macieja

Bez przyzwolenia kierownika Adama

Małgorzata

Niby ze dwa lata temu ledwo sie trzymali. Do teraz jest u nich tak słabo czy może coś już ogarnęli u siebie? po opiniach chyba słabo sytuacja z kasa wyglądała ale może sypnęli czymś więcej

ByłyPracownik

Nie polecam zaczynać pracy w carrefour CH Targówek na Głębockiej. Pracowałem tam rok. Kierownicy wymagają od pierwszego dnia, że będziesz wykwalifikowanym pracownikiem i wszystko ogarniesz na start. Kierownicy zmianowi PDK (wykładanie towaru) często niezadowoleni potrafili wysłać pracownika do domu albo dać mu zakaz (brak możliwości dalszej pracy w tym sklepie) za błahostkę. Grubsza z kierowniczek często mówi tonem jakby sie wydzierała. Oczywiście przez rok pracy doświadczyłem nie raz (usunięte przez administratora) z jej strony. Co do drugiej kierowniczki i kierownika PDK idzie się dogadać oraz są spokojniejsi, ale też potrafią dać zakaz za błahostkę nawet nowemu pracownikowi. Menadżerka za to wywyższa się ponad pracowników GTS, traktuje innych z pogardą oraz ma wysokie ego. Podsumowując nie polecam zaczynania pracy w Carrefour na Głębocka 18, ponieważ zostaniesz od razu wyrzucony oraz doświadczysz (usunięte przez administratora) ze strony kierowników PDK czy menadżerki.

Zostaw merytoryczną opinię o Pco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pco S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pco S.A.?

Kandydaci do pracy w Pco S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pco S.A.