Pco S.A.

Opinie o Pco S.A.

Ayo Nowy wpis

no u mnie też w firmie gonia ludzi w sumie nie wiem gdzie tego wcale nie robią więc to dla mnie do przeżycia o ile dobrze za to zapłacą. Możliwe ze zarobki jednak nie są takie najgorsze?

Julita Nowy wpis

Nic dodać nic ująć. Firma godna polecenia. Pomimo problemów które mają z była pracownica zlecenie wykonali wzorowo i w terminie. Oby tak dalej. Polecam wszystkim.

Wiktor Nowy wpis

Pracowałem w VCC na projekcie Allegro około 1,5 roku - nie było sekundy, w której mógłbym poczuć się jak część zespołu. Za to można się poczuć jak najemnik za najniższą krajową :)

Hanna Nowy wpis

No u mnie teraz to w ogóle nie da się dogadać z grafikiem a jak czytam te stare komentarze widzę ze tutaj też było kiedyś mało elastycznie. do dziś coś się zmieniło i normalnie podchodzą do ludzi? Można się dogadać i nie wierca dziury?

Anna K

Zamówiłam podkolanówki i opaskę na kolano przyszły jakieś w kwiatki nie nadające się do niczego oczywiście nikt nie odbiera telefonów , firma znajduje się na ulicy węgierki w Białymstoku zgłaszam na policję

Bartosz

W zamówieniu wszystko w porządku. Polecam sklep Mennicy Skarbowej

W 2018 upokarzającą kwote ktoś podał. Musiało się zmienić bo nikt z językami i programowaniem w małym palcu by tu nie chciał pracować. Ile teraz fachowiec ma w zł (pracujac w PL)?

Palma
@Już mnie tam nie ma

Tak

Już mnie tam nie ma

Toksycznie w zespole obsługi klienta. Jeśli nie jesteś faworytą managera to masz gorzej. Słabe, ale prawdziwe.

Palma
@Już mnie tam nie ma

Tak

Alka

Niby jakieś narzekanie tu było ze człowiek nie zarobi na emeryture i tak dalej temat na lata jednak ucichł. Dali podwyżki i po prostu chwalić się nie chcecie? Chciałam tu kiedyś aplikować ale po tych starych opiniach już nie wiem…

Renia
@były

Już zwalniają, także uciekać na chorobowe i szukać sobie nowej pracy. Każda praca jest lepsza, jak tu. Do końca czerwca mają zwolnić ponad 200 osób, funkcyjnych szczególnie. Paru już poleciało.

Praca jest w porządku i wszystko jest ok ale co do przewoźników te co ludzi przywożą do pracy jest tragedia nie zatrzymują się na przystanku nawet jak ci odpowiedzą że mają nie płacone na tych przystankach tragedia po co są te autobusy jak nie wykonują swojej pracy i teraz jędzę zwykłym autobusem

Krzysztof

Firma dramat 2 dni po terminie dostawy i nikt nawet się nie odezwał kurier nie zadzwonił przesyłka nie dotarła po tel do firmy poinformowali że przesyłka przyjedzie 2 dni później także czekanie ok tygodnia nie polecam tej firmy

Teśnik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 godziny.

Kto słyszał o doplacie do pokoju 1 os z własnej kieszeni????

rybus
@Xyz magazynier

Ale te opinie tu już są. Mamy je przeklejać czy jak? Ahaaaa pisac od nowa???

Xyz magazynier

Proszę o konkrety a nie pisanie z (usunięte przez administratora) ! Prosiłem o opinie jaka jest wiara kasa kierownik anie że mam latać po forum i czytać konkretnie ile można zarobić czy wogole wart?

Młody
@Xyz magazynier

Wiara jest spoko ale cała reszta pozostawia do życzenia od stycznia z firmy znikło 30 osób więc sam sobie odpowiedź na rozmowie będziesz miał drogę oblaną miodem kasa taka że chcą być konkurencyjni dlatego nie ma w tym roku 13 pensji . Ale na spotkaniu usłyszałem że ludzi jest wystarczająco tylko ci co są muszą robić na 2 działy hahaha

rybus
@Xyz magazynier

Ale te opinie tu już są. Mamy je przeklejać czy jak? Ahaaaa pisac od nowa???

@Pracownikk

Tragedia . Obóz pracy . Ludzie tracą oczy palce. Norma 160 palet, chyba dla tych postradali zmysły. Jak nie zrobisz to bez premi albo wyjazd . Kierownik bez szacunku .

Pracownikk

Praca ok (6 miesięcy, umowa o pracę). Zarobki czysto i przejrzyście rozliczane. Plus dla kierownika, że odrazu na wstępie wyłapuje dwie lewe ręce. Inaczej by trza robić za trzech . Na firmie porządek i dyscyplina i dlatego niektórych to przeraża. Brawa dla dwóch Krzyśków z produkcji.

@Pracownikk

Pakito
@Rodan

A czy na przykład prawko i auto za wszelką cenę trzeba mieć?

Henio

Ogólnie firma (usunięte przez administratora) pracowników nie wyplacajac im pieniędzy, maszyny to stare trupy i ogólny brak specjalisty co by remontował i konserwował te zabytki. Bardzo nie polecam

KonserwatorZZ
@Henio

Witam. Napisz coś więcej. C tam się dzieje, bo wybierałem się do nich ale coś przeczuwam niedobrego po sposobie korespondencji.

@KonserwatorZZ

Byłeś u nich na rozmowie o pracę? Co udało się ustalić w kwestii stanu maszyn i możliwych zarobków?

ElaGawin
@Marcin

Na rozmowie właściciel powie Ci co będziesz chciał usłyszeć. W momencie wypłaty zacznie się unikanie, najpierw grzecznym tonem, potem nieodbieranie, bądź potrącanie za rzeczy, których nie zrobiłeś. Ostatecznie dołączysz do grona „pedałów” wg zatrudniającego.

Antoni
@ElaGawin

Czyli to co na rozmowie ma się nijak do warunków w pracy i wypłaty? Nikomu nie płacą? Przecież gdyby tak było nie miałby wcale pracowników. Ciebie też tak potraktował?

Gawinowa
@Antoni

Proponuję spróbować i przekonać się na własnej skórze. Tyle w temacie.

N,A
@Antoni

Tam ciągle przyjmują bo jak nie płaci to ciągle są inni.zresztą ciekawe kto ma tam umowę opracę zapytaj

Zostaw merytoryczną opinię o Pco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pco S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pco S.A.?

Kandydaci do pracy w Pco S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pco S.A.