Precoptic Co. S.C.

Opinie o Precoptic Co. S.C.

Stasiek

Ja też jakiś czas temu wypisałem się z tego interesu. To jedyna firma, która znam gdzie handlowiec żeby pojechać do klienta musi...zapisać się dużo wczesniej na samochód, których, na marginesie stan jest opłakany. Trupy z przebiegiem po 300 tyś. Pensja podstawowa na poziomie średniej krajowej. Premie uznaniowe. Wiec albo coś uznają, albo nie.Dla przykładu - obrót kwartalny ok 0,5 mln złotych - premia max 7-8 tyś brutto. A ile się trzeba najeździć. Jeśli mam być szczery, to szkoda czasu. Chyba, że do końca życia chcesz być biedny

ogrodnik

Całkowicie się zgadzam z poprzednią opinią. Możesz się tam sporo nauczyć ale jak liczysz że ktoś miarodajnie zapłaci Ci za Twoja pracę to zapomnij. Obietnice co do super premii i jak to to "u nas jest dobrze" przeszły już do miejskich legend jak czarna Wołga. Szef mówi o super premiach ale nikt jej nigdy nie widział. Co do właścicieli którzy siebie mają za najmądrzejszych i resztę za idiotów to w zupełności się zgadzam z poprzednią opinią.

kingkong

szkoda czasu. Zarobki kiepskie, atmosfera nijaka. Właściciele najmądrzejsi i wszystkich maja w dupie

Zostaw opinię o Precoptic Co. S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Precoptic Co. S.C.