Canberra Packard Sp. z o.o.

Opinie o Canberra Packard Sp. z o.o.

peace

Jak do tej pory - kilkuosobowy oddział firmy z centralą w Austrii - w miarę ułożona i dająca regularne utrzymanie w miarę cywilizowanych warunkach, jednak myśląca w krótkiej perspektywie. Praca nie rzadko na zasadzie gaszenia pożarów i z nadgodzinami - za które nie było płacone lub w niecywilizowany sposób. Raczej bez awansów, dla kogoś kto lubi robić wszystko, i z taką perspektywą na przyszłość. Rotacja pracowników - średnio co 2-3 lata. W I-szej połowie roku 2010 poważne zmiany w zarządzie, co może poskutkować zmianą filozofii firmy, większą innowacyjnością i bardziej perspektywicznym myśleniem w przyszłość.

Zostaw opinię o Canberra Packard Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Canberra Packard Sp. z o.o.