Opinie o JMDI Jacek Maleszko

Weronika

@Yellow czy jesteś byłym pracownikiem JMDI Jacek Maleszko? Na jakim stanowisku pracowałeś/aś? Wspominasz o możliwości zdobycia odpowiedniego doświadczenia, czy zatem pracodawca oferuje swoim pracownikom możliwość podnoszenia kwalifikacji w formie dodatkowych szkoleń? Wyrażasz niezadowolenie dotyczące wynagrodzenia wspominając także o "lepszych warunkach" w innych firmach. Co masz na myśli? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? Będzie to wskazówką dla innych osób korzystających z forum, którzy być może rozważają możliwość zatrudnienia

Yellow

Polecam podjęcie pracy, ale tylko dla ludzi młodych, szukających doświadczenia, a nie porządnych pieniędzy ponieważ w tej firmie po prostu ich nie ma. Praca bardziej dla człowieka, który chce solidnie liznąć temat zawodowy i ruszać w stronę konkurencji, która zapłaci większe pieniądze i na lepszych warunkach.

piotr

Znowu szukają flotowca, aż tak tam źle? mam zamiar kandydować, poradzicie coś??

JMDI
@piotr 10.03.2017 19:05
Znowu szukają flotowca, aż tak tam źle? mam zamiar kandydować, poradzicie coś??

(HR) Poprzedni flotowiec nadal pracuje, aktualnie w innym dziale :) Firma aktualnie zatrudnia ponad 120 osób. Zapraszamy do przesłania cv.

Weronika

@michał aktualnie JMDI Jacek Maleszko poszukuje nowych pracowników. Oferty znajdziecie na naszym portalu GoWork.pl - zachęcam do zapoznania się :)

klucha
@Weronika 06.03.2017 14:46

a jak długo trzeba czekać na kontakt po rozmowie kwalifikacyjnej? (w niektórych firmach nawet 3 tygodnie) i czy w ogóle kontaktujecie się z kandydatami, którzy przeszli rozmowę?

Negatyw

Nie polecam , bałagan , brak jakiejkolwiek organizacji. Na umowe czeka się miesiącami ( w moim przypadku akurat cztery)

michał

A to aktualne na pewno @natan bo ja nic jak na razie nie widzę tutaj z ogłoszeń?

Piotr

Zgodzę się z tym.

aveja

Rozmowa kwalifikacyjna daje dużo do życzenia - było miło, ale na tym się kończy. Dziwną sytuacją jest werbowanie osoby z większym doświadczeniem i wiedzą od rekrutera. Później zostaje niesmak.

pracodawca

Oczywiście szukamy osób do różnych działów, dlatego zapraszamy do wysłania cv na adres praca@jmdi.pl z opisem, jaka praca Pana interesuje. CV trafi do bazy zgłoszeń i w przypadku gdy będziemy mogli zaproponować pracę/staż, odezwiemy się. Pozdrawiamy serdecznie.

fabian
@JMDI Jacek Maleszko 02.10.2015 09:46

pracodawca

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do przesłania cv na adres mailowy podany w ogłoszeniu.

pracodawca

Zapewniamy Państwa, że jako firma dbamy o wyposażenie stanowiska i sprzęt dobierany jest w zależności od wymagań i charakteru pracy. Oferujemy też rozwojową pracę i różne ścieżki awansu. Zachęcamy też do kontaktu z nami z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Antek

@jetok ja niestety nie słyszałem do tej pory żadnych opinii na temat JMDI, ale z tego, co tu czytam to opinie są podzielone z przewagą na te negatywne niestety. Widzę, że szukają teraz zarówno do Warszawy jak i do Gdańska, głównie na handlowców i specjalistów do spraw planowania i rozwoju sieci. Oferty wyglądają całkiem obiecująco.

Przedstawiciel Handlowy

Witam, niedawno byłem na rozmowie w sprawie pracy na stanowisku PH. Wygląda to tak: tysiek podstawy + zwrot za paliwo WŁASNEGO samochodu, ale uzależnione od wynków i nawet biorąc całość zwotu (choć to pewnie nie możliwe) jest to i tak za mało nie mówiąc o amortyzacji. Oczywiście jest jeszcze prowizja, której rozmówca obiecał kilka tysięcy:) w zamian za pracę od rana do nocy.(usunięte przez administratora)Jedyny plus to typ który ze mną rozmawiał, mówił otwarcie jak jest i nie ściemniał.

SD

ja tam nie wiem... pracowałem u nich, dobrze wspominam. ludzie fajni, wynagrodzenie podobne jak na tych samych stanowiskach w konkurencji, bo pracowałem jeszcze u jednego operatora. a jak się odchodzi to też warto po sobie zawsze dobre wrażenie zostawić, ja tak uważam. Praca jak każda inna, a jeśli chodzi o tych niezadowolonych, co źle piszą, no to wiadomo "do tanga trzeba dwojga" :)

Xxx

chyba emocjonalnie nie ogarniasz, skoro aż tak przezywasz swoją robotę. Chcesz to pracujesz, nie chcesz, zakładaj swój biznes i dogadzaj swoim robotnikom! :)

AW

Pracowałem dla nich ponad rok czasu i uważam że (usunięte przez administratora)jest spoko.

MISIEK123

ODRADZAM (usunięte przez administratora)SZKODA CZASU NA TĄ FIRME

czujny

nie wiem o jakich stanowiskach dyskutowaliście do tej pory, jednak ja chciałem zapytać o prace jako Młodszy Specjalista ds. Planowania i Modernizacji Sieci teleinformatycznych . To co mnie w niej kusi to oczywiście umowa o pracę , a że potrzebuje stabilizacji to wydaje mi się dobrym pomysłem aplikować do nich

jak to

siemanko ja to bym chcial byc przedstawicielem JMDI ale mam watpliwosci - jak to jest z kasa za taka prace . to wszystko jest prowizyjne czy jak to to wygląda? polegam na waszym zdaniu i od tego uzależniam swoją aplikacje ot mialby byc dodatkowa praca do moich studiow. Piszcie, bo zalezy mi na tym.

Ola

No jak głupio- zostawiasz cv w recepcji, prosisz o przekazanie i czekasz. Szczęściu należy pomagać :) No jeszcze kwestia czy wiesz do jakiego działu i jakiej pracy szukasz, żeby wypaść konkretnie.

user

dobrego kpina, negatywne posty ze wszystkich portali znikaja dziwne....

MP

Kurde widzę że może być jakaś w końcu porządna firma zgłosiłem swoje CV na instalatora bo znam się na tym bo pracuje w tp teltech nawet jak nie instalator to mogę i jako technik naprawczy może coś się uda był bym szczęśliwy :)

dominik

a to teraz jak wygląda system rektutacyjny, skoro nei ma zwykłego aplikowania na podane oferty? osobiście trzeba się wybierac do firmy, pytać znajomych czy próbowac sie umówic z działem hru czy z szefem?

HR

proponuję wysłać CV na praca@jmdi.pl Z opisem, jaka praca cię interesuje.

ENDEL

Śmiało mogę powiedzieć że w firmie pracuje się dobrze. Godziwa płaca za wykonywane obowiązki. Niezłe podejście względem pracowników. Duża ilość szkoleń i nacisk na podnoszenie kompetencji dzięki czemu nawet w obrębie jednego stanowiska można się rozwinąć. Handlowiec na zarobki nie narzeka a co do formy płatności to ludzie obudźcie się gdzie wy żyjecie. zawsze możecie oddać 40% wynagrodzenia na Tuska ;)

ivy

tez jestem zainteresowana stanowiskiem handlowca, ktos moze cos wiecej powiedziec o zarobkach, umowie itd ? :)

svalmont

Pamiętaj że takie rozwiązanie pozwala na oglądanie nagranych programów na komputerze a nie jak to jest w UPC tylko na dekoderze

Ula

Witam, ja zachęcam do dostarczenia do JMDI swojego cv. Albo osobiście do biura, ewentualnie mailem (usunięte przez administratora)

adi

Ja jestem pracownikiem jmdi i niezmienie tej firmy za nic w swiecie pozdro adi

katarzyna

Nie polecam i odradzam. ODRADZAM

nie polecam

dorota

ja nie mogę złego słowa powiedzieć o JMDI. Jestem obecnie pracownikiem i nie słyszę narzekań innych. Firma posiada miła i przyjazną atmosferę, której brakuje w wielu firmach. Pracowałam w wielu firmach i mogła bym powiedzieć o nich wiele dobrego i złego a z tej pracy naprawdę jestem zadowolona. Maruderzy są wszędzie i niektórzy niestety wylewają żale anonimowo w internecie. Polecam tego pracodawcę :)

wlak

co do jakości obsługi to super. Nie ma problemu z dodzwonieniem się do biura, spróbujcie dodzwonić się do UPC:)) nie będę komentował warunków pracy bo tam nie pracuje i mam to gdzieś! Korzystam z ich usług (net i kablówka) i jestem zadowolony. Prędkość netu jak w umowie, kablówka też jest OK.

Dodaj opinie o JMDI Jacek Maleszko - Warszawa. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Zostaw opinię o JMDI Jacek Maleszko - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JMDI Jacek Maleszko