Jmdi Sp. z o.o.

Opinie o Jmdi Sp. z o.o.

Dyrektor

Boże co za firma.... Brak słów ostatnio dostaje maila odnośnie przedłużenia umowy, nr podany do pani a tam co???? UWAGA OD 2 TYG NIKT NIE ODBIERA!!! Na maile brak odpowiedzi!!!!!! Żenada a jak dzwonię na nr opiekuna ze strony to Pan handlowiec mówi że nie może przedłużyć bo taka polityka. Jeśli taką politykę ma ten prezes to ja wysiadam i idę do vectry.

@Dyrektor

Nie na to forum trafiłeś, to jest forum opisujące warunki pracy, a nie warunki umowy, skargi pisz gdzie indziej

PSz

Nie polecam pracy w tej firmie, zwłaszcza w dziale handlowym. Brak uczciwej współpracy. Firma nie wywiązuje się ze swoich ustaleń z pracownikiem. W dużej mierze wszystko jest na przysłowiową "gębę". Więc potem ciężko cokolwiek kwestionować. Może to kwestia złego wyboru osób na stanowiskach kierowniczym i dyrektorskim. Także jeśli ktoś chce być uczciwie traktowany to absolutnie odradzam.

@PSz

czy Dyrektor to jakiś alwaro z brazylijskiej telenoweli ?

Yyy
@Ania

To ten co siedzi przy recepcji na wprost jak się wchodzi niezbyt

Dawid

(usunięte przez administratora) wypowiedzialem im umowe z powodu wyprowadzki a takze bylem niezadowolony z szybkosci internetu ktory zwalnial mi co chwila musialem regularnie sprawdzac speedtestem. to przywalili mi dalej 3 faktury po zakonczeniu umowy. do dzis wysylaja mi nawet po 5 latach wezwania i pogrozki o splacie ponad 2000 zl. sprawa jest przedawniona i nawet do sadu z tym nie moga isc ale dalej strasza i groza swoimi smiesznymi smsami i polaczeniami z numeru ktory juz dawno zablokowal. (usunięte przez administratora) smiecie. moj kolega tam pracuje to tez oszukuja na wyplatach

Karol

Jeśli grasz online nigdy nie korzystaj z ich usług. Niestety są jedynym operatorem u mnie od 9 lat i nie mogę spokojnie grać online w WoT bo często mam mikro przerwy w dostawie neta, które powodują furię jak wywala mnie z bitwy w najmniej spodziewanym momencie. POŁĄCZENIE NIESTABILNE

Byłam na spotkaniu o pracę w dziale marketingu jako specjalista od social mediów. Firma wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Raczej przeważają w niej młodzi ludzie. Wszyscy byli uśmiechnięci, mili i pogodni. Bardzo ładna strefa Klienta i recepcja na której czekałam na rozmowę. Sama rozmowa bardzo profesjonalna i rzeczowa. Firma JMDI jak i warunki współpracy wywarły na mnie zaskakująco dobre wrażenie. Na rozmowę poszłam z czystej ciekawości żeby się sprawdzić. Pracy ostatecznie niestety nie podjęłam bo mieszkam z zupełnie innej części Warszawy.

Profesjonalne i rzeczowe.

Wiecie może, czy w Jmdi Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

***

Z tego co wiem nie szukają

JA!

JMDI niby działa ok, ale jeśli chcesz w cokolwiek grać to zapomnij. Co chwilę minimalne przerwy w dostawie netu, które powodują wywalenie z serwerów gry. Coraz częściej nie da się też oglądać netflixa. I mówię to po wymianie okablowania i routera... Mam JMDI od 9 lat (bo mają wyłączność na net po kablu w bloku) i ODRADZAM, bo mają mikro przerwy, które (usunięte przez administratora) utrudniają życie i stresują.

Kk

Odradzam

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Jmdi Sp. z o.o.?

JB

Nie zgodzę się z tą opinią. Pracowałem w firmie ponad 9 lat i muszę stwierdzić, że osoby które angażują się i są chętne do pracy mają duże szanse na docenienie w postaci podwyżki, czy awansu. Ta branża potrzebuje ludzi myślących. Nic nie przychodzi od razu, czasami trzeba być cierpliwym i czekać na swoją szansę. Obecnie pracownik wychodzi z założenie, że mu się należy... Ja wychodzę z założenia, że pracownik musi zapracować na swoją pozycję, uznanie itd. Chyba, że jesteś już wykwalifikowanym specjalistą to możesz oczekiwać. Pozdrawiam

@JB

Pracowałeś... to jednak czas przeszły. Ja widzę jak to wygląda aktualnie. Gdzie byli i gdzie są niektórzy pracownicy. Nawet nie w tym samym miejscu, to jest cofanie się w rozwoju. To nie zdanie moje a wielu osób. Nie uważam się za osobę leniwą i niechętną do pracy wręcz przeciwnie. Czas oddany tej firmie nie zwrócił mi się w rozwoju ani zarobkach.

Karol
@JB

hahaha, bardzo mi przykro ale nie jesteś osobą obietywną (usunięte przez administratora) nie tylko pracowników ale i klientów, (usunięte przez administratora) i naiwności innych, nie polecam !!!

M3

Słaba firma, jeszcze słabsi monterzy, instalatorzy. Zerowy kontakt. Jak coś się dzieje firma rozmywa się. Po usterce musisz sam się domyślić, że trzeba wszystko resetować i ustawiać Samemu na nowo. Po prostu jak jest usterka wyłączają telefony. I co rozbroiło mnie najbardziej. Jest możliwość nagrania 10 rzeczy zamiast dysk na ileś tam giga. 10 rzeczy po 1 minucie i nie masz miejsca. Żałosne. Po ostatnim kontakcie miał odezwać się do mnie ktoś z firmy. Czekam juz ponad pół roku... Nigdy więcej, choć staram się pomagać rodzimym firma. (usunięte przez administratora)

Rafal

Ja bym poprosił o maila do kogoś z zarządu tej firmy bo chyba ci ludzie nie wiedzą co się dzieje u nich w filmie jeśli można to tak nazwać

Iwona
@Rafal

Cześć Rafał, o co dokładnie chodzi? Zaniepokoił mnie Twój wpis. Czy jesteś pracownikiem firmy czy osobą z zewnątrz, która ma jakieś zastrzeżenia? Chciałabym się dowiedzieć czego dotyczy Twoja wypowiedź i jaki problem napotkałeś w związku z firmą :)

Piotrek

@Rafał a co się dzieje, że jesteś taki oburzony stanem firmy?

Kkk

Weronika

Jmdi właśnie poszukuje Handlowca: https://jmdi.pl/firmie/praca-w-jmdi/ Co ważne oferują: wynagrodzenie podstawa i prowizja, umowę o pracę, szkolenia oraz pracę w zgranym zespole. Wymagają jednak doświadczenia w sprzedaży. Wiecie może, jak duże należy mieć to doświadczenie, by móc ubiegać się o tę posadę?

Weronika

@Yellow czy jesteś byłym pracownikiem JMDI Jacek Maleszko? Na jakim stanowisku pracowałeś/aś? Wspominasz o możliwości zdobycia odpowiedniego doświadczenia, czy zatem pracodawca oferuje swoim pracownikom możliwość podnoszenia kwalifikacji w formie dodatkowych szkoleń? Wyrażasz niezadowolenie dotyczące wynagrodzenia wspominając także o "lepszych warunkach" w innych firmach. Co masz na myśli? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? Będzie to wskazówką dla innych osób korzystających z forum, którzy być może rozważają możliwość zatrudnienia

vini
@Weronika

Hahaha szkoleń :D 0 szkoleń, doświadczenie polega na tym, że dostajesz (usunięte przez administratora), a resztę uczysz się sam ewentualnie ktoś z starszych kolegów pomoże. (usunięte przez administratora). Umowa, że tak to ujmę, lepiej to samemu sprawdzić, zaletą jest atmosfera i ludzie, tyle na temat działu technicznego.

Daniel

Ja pracowałem kilka miesięcy na stanowisku serwisanta sieci teleinformatycznych. (usunięte przez administratora) Później jak zmieniłem zatrudnienie i poszedłem to normalnej firmy zrozumiałem, że serwis nie polega jednak na tym. Narzędzia otrzymuje się po pracownikach którzy zostali zwolnieni, więc połowy narzędzi nie ma. Kierownictwo też za bardzo nic sobie z tego nie robi, że nie masz nawet zaciskarki do kabli.

aaa

Internet JMDI = (usunięte przez administratora). Działa dobrze przez 24 h, potem obcinają drastycznie transfer. Twierdzą że po ich stronie wszystko jest w porządku, ale zamiast 500 Mbit dociera 90. Moje sugestie dla Jmdi Sp. z o.o.: Żenada

Duch

(usunięte przez administratora) oszuście (usunięte przez administratora) !!!!!! Ludzie z któremi ustala się zasady zmieniają je jak się im podoba , pierwsi aby obciąć pracownika z pensji a ostatni do wypłacanie pełnego wynagrodzenia które się należy. Nie maja honoru ani szacunki do samych siebie, urlopy bezpłatne , limity i kary tyle mogę powiedzieć o tej firmie . Szczerze nie polecam zwalniać się przed wypłaceniem pełnego wynagrodzenia bo później ma się problemy i trzeba się prosić o coś co się należy

Weronika

Jmdi poszukuje obecnie osoby na stanowisko: Młodszego specjalisty ds. projektowania i paszportyzacji sieci teletechnicznych. Do wymagań takiej osoby należy między innymi podstawowa znajomość oprogramowania typu AutoCAD i zagadnień związanych z budową oraz działaniem sieci telekomunikacyjnych. Więcej informacji znajdziecie na stronie firmy: http://jmdi.pl/firmie/praca-jmdi/ Czy ktoś z Was pracuje na podobnym stanowisku? Jak oceniacie warunki zatrudnienia oferowane na nim?

antek

UWAGA JANUSZE BIZNESU. Bylem jakis czas temu na rozmowie na instalatora. Pierwszy miesiac oczywiscie BEZ UMOWY ale3-3,5k na reke. Oczekuja 6 instalcji dziennie, godziny pracy 8-20. Dopoki sie uczysz i pracujesz w 2 osoby stawka 30zl / instalacja na 2 osoby. Jak zaczynasz pracowac sam calosc stawki za instalacje dla ciebie. Mozna pracowac w weekendy co w sumie klientom firmy bardzo pasuje ale stawka nie jest wyzsza. Niech kazdy sobie oceni.

@antek

A na jakiej umowie pracuje się w Jmdi? Jeśli możesz, to rozwiń swoją wypowiedź i napisz również, czy jako pracownicy macie zapewniony dostęp do szkoleń z zakresu BHP i ogólnej pracy w firmie. Myślę, że użytkownicy są ciekawi tych kwestii, dlatego warto je poruszyć na forum.

Johny
@Weronika

BHP W TEJ FIRMIE NIE ISTNIEJE

Bartosz

No cóż do pracy idzie się po to żeby pracować. Ja nie muszę mieć żadnych benefitów wystarczy, że można zarobić dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Jmdi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jmdi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jmdi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jmdi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jmdi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jmdi Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jmdi Sp. z o.o.