Jmdi Sp. z o.o.

Opinie o Jmdi Sp. z o.o.

dorian

Bardzo dobra firma, Net śmiga bez żadnych problemów, przesiadłem się ze znanej, renomowanej firmy (O..?), gdzie bywały problemy i do 10Mb na JMDI, teraz mam wg. umowy do 400Mb, a w realu nawet stałe 420Mb. To jest przepaść, JMDI, bardzo dobra, pełna profesja, światłowód śmiga bez problemów, mam od ok. roku.

Weronika

@anonymous, mobbing to poważny zarzut i oznacza powtarzające się poniżanie, ośmieszanie, zaniżanie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. Czy takie sytuacje mają rzeczywiście miejsce w JMDI Jacek Maleszko? Pamiętajmy, że wypowiadamy się na forum publicznym i informacje w nim zawarte powinny być zgodne z prawdą.

Weronika

Możecie podać szczegóły dotyczące pracy w JMDI? Czy nowi pracownicy otrzymują umowę o pracę, czy początkowo są zatrudnieni na okres próbny? Jak przedstawia się kwestia benefitów? Jakie są szanse na rozwój, czy pracodawca organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje?

@Weronika

Umowa już w pierwszym dniu albo po kilku miesiącach zależy od tego jak bardzo będziesz naciskać , pełno benefitow jak sama sobie za nie zapłacisz, często nadgodziny w czynie społecznym bo jak nie to cóż... Mobbing psychiczny z pozoru wszystko ładnie pięknie ale albo robisz co chcą albo jesteś na cenzurowanym

Weronika

Pod poniższym linkiem możecie znaleźć aktualne oferty pracy w firmie: http://jmdi.pl/firmie/praca-jmdi/ Może w ostatnim czasie ktoś z użytkowników forum aplikował? Zachęcam was do opisania, jak wygląda proces rekrutacyjny oraz do podzielenia się wrażeniami na temat pracy dla tego pracodawcy.

Byłam na spotkaniu o pracę w dziale marketingu jako specjalista od social mediów. Firma wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Raczej przeważają w niej młodzi ludzie. Wszyscy byli uśmiechnięci, mili i pogodni. Bardzo ładna strefa Klienta i recepcja na której czekałam na rozmowę. Sama rozmowa bardzo profesjonalna i rzeczowa. Firma JMDI jak i warunki współpracy wywarły na mnie zaskakująco dobre wrażenie. Na rozmowę poszłam z czystej ciekawości żeby się sprawdzić. Pracy ostatecznie niestety nie podjęłam bo mieszkam z zupełnie innej części Warszawy.

Profesjonalne i rzeczowe.

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Krzysiek
@Cezary

Potrzebuje. Warto sprawdzić na stronie internetowej.

Sylwek

Pracuje od kilku lat, spoko pracodawca, naprawde w porzadku. Nie wszystko jest tak, jakbym chciał, ale mam doswiadczenie u konkurencji i jmdi jest bez porównania lepsze. Polecam.

bur
@Sylwek

bardo pomocna opinia dzieki

Weronika

@Ola to owszem jest dobre rozwiązanie, ale forum z założenia ma pomagać w podejmowaniu decyzji o wysłaniu swojego zgłoszenia, czy też nawet zatrudnieniu. To jest jego główny cel, więc zadawanie konkretnych pytań wydaje się być całkiem zasadne. @Sylwek a na jakim stanowisku w JMDI Jacek Maleszko pracujesz?

Tez jestes zainteresowana?

Weronika

@młody, rozumiem, że część Twojej wypowiedzi jest prześmiewcza, ale czy mógłbyś, jeśli pracujesz w JMDI Jacek Maleszko, podać konkrety o umowie, godzinach pracy czy awansie? Wcześniej pytałam już o to, ale nie uzyskałam odpowiedzi, może tym razem mi się uda.

Ola
@Weronika

Weronika, jesli jest stanowisko dla Ciebie, to umów się na rozmowę i sama oceń czy firma Ci odpowiada.

Gogol

Patrząc na ciszę to mam wrażenie, że dobrze się tu pracuje.

Młody
@Gogol

Praca taka że można się (usunięte przez administratora) Zarobki nie są wysokie ale przynajmniej nie robi się jak w fabryce. Można trochę posymulować. przespać się, nawet opalać na słoneczku :) płacą za godzinkę więc (usunięte przez administratora) system :) raz mnie wkurzył gościu że mu przez płot skacze to wyniosłem mu z domu złoty świecznik :) ahoj policjanty :) całujta w (usunięte przez administratora) wujta

Feliks

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie? Jest ok?

Yellow

Polecam podjęcie pracy, ale tylko dla ludzi młodych, szukających doświadczenia, a nie porządnych pieniędzy ponieważ w tej firmie po prostu ich nie ma. Praca bardziej dla człowieka, który chce solidnie liznąć temat zawodowy i ruszać w stronę konkurencji, która zapłaci większe pieniądze i na lepszych warunkach.

piotr

Znowu szukają flotowca, aż tak tam źle? mam zamiar kandydować, poradzicie coś??

JMDI
@piotr

(HR) Poprzedni flotowiec nadal pracuje, aktualnie w innym dziale :) Firma aktualnie zatrudnia ponad 120 osób. Zapraszamy do przesłania cv.

Weronika

@michał aktualnie JMDI Jacek Maleszko poszukuje nowych pracowników. Oferty znajdziecie na naszym portalu GoWork.pl - zachęcam do zapoznania się :)

klucha
@Weronika

a jak długo trzeba czekać na kontakt po rozmowie kwalifikacyjnej? (w niektórych firmach nawet 3 tygodnie) i czy w ogóle kontaktujecie się z kandydatami, którzy przeszli rozmowę?

Negatyw

Nie polecam , bałagan , brak jakiejkolwiek organizacji. Na umowe czeka się miesiącami ( w moim przypadku akurat cztery)

michał

A to aktualne na pewno @natan bo ja nic jak na razie nie widzę tutaj z ogłoszeń?

Zgodzę się z tym.

aveja

Rozmowa kwalifikacyjna daje dużo do życzenia - było miło, ale na tym się kończy. Dziwną sytuacją jest werbowanie osoby z większym doświadczeniem i wiedzą od rekrutera. Później zostaje niesmak.

Oczywiście szukamy osób do różnych działów, dlatego zapraszamy do wysłania cv na adres praca@jmdi.pl z opisem, jaka praca Pana interesuje. CV trafi do bazy zgłoszeń i w przypadku gdy będziemy mogli zaproponować pracę/staż, odezwiemy się. Pozdrawiamy serdecznie.

fabian
@Jmdi Sp. z o.o.

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do przesłania cv na adres mailowy podany w ogłoszeniu.

Zapewniamy Państwa, że jako firma dbamy o wyposażenie stanowiska i sprzęt dobierany jest w zależności od wymagań i charakteru pracy. Oferujemy też rozwojową pracę i różne ścieżki awansu. Zachęcamy też do kontaktu z nami z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Zostaw merytoryczną opinię o Jmdi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jmdi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jmdi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jmdi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jmdi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jmdi Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jmdi Sp. z o.o.