Jmdi Sp. z o.o.

Opinie o Jmdi Sp. z o.o.

Antek

@jetok ja niestety nie słyszałem do tej pory żadnych opinii na temat JMDI, ale z tego, co tu czytam to opinie są podzielone z przewagą na te negatywne niestety. Widzę, że szukają teraz zarówno do Warszawy jak i do Gdańska, głównie na handlowców i specjalistów do spraw planowania i rozwoju sieci. Oferty wyglądają całkiem obiecująco.

Przedstawiciel Handlowy

Witam, niedawno byłem na rozmowie w sprawie pracy na stanowisku PH. Wygląda to tak: tysiek podstawy + zwrot za paliwo WŁASNEGO samochodu, ale uzależnione od wynków i nawet biorąc całość zwotu (choć to pewnie nie możliwe) jest to i tak za mało nie mówiąc o amortyzacji. Oczywiście jest jeszcze prowizja, której rozmówca obiecał kilka tysięcy:) w zamian za pracę od rana do nocy.(usunięte przez administratora)Jedyny plus to typ który ze mną rozmawiał, mówił otwarcie jak jest i nie ściemniał.

SD

ja tam nie wiem... pracowałem u nich, dobrze wspominam. ludzie fajni, wynagrodzenie podobne jak na tych samych stanowiskach w konkurencji, bo pracowałem jeszcze u jednego operatora. a jak się odchodzi to też warto po sobie zawsze dobre wrażenie zostawić, ja tak uważam. Praca jak każda inna, a jeśli chodzi o tych niezadowolonych, co źle piszą, no to wiadomo "do tanga trzeba dwojga" :)

Xxx

chyba emocjonalnie nie ogarniasz, skoro aż tak przezywasz swoją robotę. Chcesz to pracujesz, nie chcesz, zakładaj swój biznes i dogadzaj swoim robotnikom! :)

Byłam na spotkaniu o pracę w dziale marketingu jako specjalista od social mediów. Firma wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Raczej przeważają w niej młodzi ludzie. Wszyscy byli uśmiechnięci, mili i pogodni. Bardzo ładna strefa Klienta i recepcja na której czekałam na rozmowę. Sama rozmowa bardzo profesjonalna i rzeczowa. Firma JMDI jak i warunki współpracy wywarły na mnie zaskakująco dobre wrażenie. Na rozmowę poszłam z czystej ciekawości żeby się sprawdzić. Pracy ostatecznie niestety nie podjęłam bo mieszkam z zupełnie innej części Warszawy.

Profesjonalne i rzeczowe.

AW

Pracowałem dla nich ponad rok czasu i uważam że (usunięte przez administratora)jest spoko.

MISIEK123

ODRADZAM (usunięte przez administratora)SZKODA CZASU NA TĄ FIRME

czujny

nie wiem o jakich stanowiskach dyskutowaliście do tej pory, jednak ja chciałem zapytać o prace jako Młodszy Specjalista ds. Planowania i Modernizacji Sieci teleinformatycznych . To co mnie w niej kusi to oczywiście umowa o pracę , a że potrzebuje stabilizacji to wydaje mi się dobrym pomysłem aplikować do nich

jak to

siemanko ja to bym chcial byc przedstawicielem JMDI ale mam watpliwosci - jak to jest z kasa za taka prace . to wszystko jest prowizyjne czy jak to to wygląda? polegam na waszym zdaniu i od tego uzależniam swoją aplikacje ot mialby byc dodatkowa praca do moich studiow. Piszcie, bo zalezy mi na tym.

Ola

No jak głupio- zostawiasz cv w recepcji, prosisz o przekazanie i czekasz. Szczęściu należy pomagać :) No jeszcze kwestia czy wiesz do jakiego działu i jakiej pracy szukasz, żeby wypaść konkretnie.

user

dobrego kpina, negatywne posty ze wszystkich portali znikaja dziwne....

MP

Kurde widzę że może być jakaś w końcu porządna firma zgłosiłem swoje CV na instalatora bo znam się na tym bo pracuje w tp teltech nawet jak nie instalator to mogę i jako technik naprawczy może coś się uda był bym szczęśliwy :)

dominik

a to teraz jak wygląda system rektutacyjny, skoro nei ma zwykłego aplikowania na podane oferty? osobiście trzeba się wybierac do firmy, pytać znajomych czy próbowac sie umówic z działem hru czy z szefem?

HR

proponuję wysłać CV na praca@jmdi.pl Z opisem, jaka praca cię interesuje.

ENDEL

Śmiało mogę powiedzieć że w firmie pracuje się dobrze. Godziwa płaca za wykonywane obowiązki. Niezłe podejście względem pracowników. Duża ilość szkoleń i nacisk na podnoszenie kompetencji dzięki czemu nawet w obrębie jednego stanowiska można się rozwinąć. handlowiec na zarobki nie narzeka a co do formy płatności to ludzie obudźcie się gdzie wy żyjecie. zawsze możecie oddać 40% wynagrodzenia na Tuska ;)

ivy

tez jestem zainteresowana stanowiskiem handlowca, ktos moze cos wiecej powiedziec o zarobkach, umowie itd ? :)

svalmont

Pamiętaj że takie rozwiązanie pozwala na oglądanie nagranych programów na komputerze a nie jak to jest w UPC tylko na dekoderze

Ula

Witam, ja zachęcam do dostarczenia do JMDI swojego cv. Albo osobiście do biura, ewentualnie mailem (usunięte przez administratora)

adi

Ja jestem pracownikiem jmdi i niezmienie tej firmy za nic w swiecie pozdro adi

katarzyna

Nie polecam i odradzam. ODRADZAM

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Jmdi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jmdi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jmdi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jmdi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jmdi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jmdi Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jmdi Sp. z o.o.