Jmdi Sp. z o.o.

Opinie o Jmdi Sp. z o.o.

Ile można...

Czemu usuwane są niektóre wpisy ludzi? Ich opinie mogą wiele znaczyć dla innych. W ten sposób tylko szkodzicie sobie[Jmdi) pozdrawiam.

@Ile można...

Zgodnie z regulaminem serwisu §4 punkt 3 i 6, treści naruszające dobra osobiste i bezpośrednio szkalujące konkretne osoby są usuwane przez moderatora.

smerf
@Ile można...

Widocznie JMDI zależy, aby potencjalni pracownicy nie znali prawdy o niej. Procowałem tu kiedyś i mam bardzo negatywne skojarzenia.

nick

Iwona

Hej, jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta w Jmdi? Jak ją oceniacie? Czytałam, że oferowana jest umowa o pracę - po jakim czasie jest ona zawierana na czas nieokreślony z nowym pracownikiem? Jak ze stabilnością zatrudnienia w firmie?

MM
@Iwona

Specjalista ds. obsługi klienta pracuje w biurze i zajmuje się kontaktem z klientem (przedłużanie umów, sprzedaż nowych usług itp.) Praca jest stabilna, praktycznie nie ma rotacji w zespole. Ze względu na rozwój firmy zespół się stale powiększa. Ponieważ nie pracuję w tym dziale dlatego nie wiem jak wygląda kwestia wynagradzania, ale wydaje mi się, że standardowo trzecia umowa jest na czas nieokreślony, oczywiście wszystko zależy od tego na co się umówisz :)

Iwona
@MM

O, skoro rotacji w zespole nie ma to na pewno dobrze świadczy o pracodawcy :) Zastanawia mnie jeszcze to, czy właśnie jak pracownicy pracują wiele lat w firmie, to czy są oni jakoś wynagradzani :D Jakieś podwyżki, benefity zawsze są mile widziane.

@Iwona

Ale bzdury ktoś napisał, pewnie dział mediów społecznościowych, rotacja w tej firmie jest ogromna, ludzie przychodzą i odchodzą, a dział obsługi klienta to jakaś tragedia, praca na nockach jest naprawde ciężka, zdecydowanie nie polecam

Jerzy
@*

Wiadomo ze na nockach jest ciężej. Jest wtedy wyższa stawka, czy płacą normalnie bez względu na zmianę? Pytam bo chciałem się przyjąć.

@Jerzy

Proszę Cię pieniądze tam to jakieś grosze jest raptem 5 pracowników którzy mają staż pracy 1, 2 lata, a reszta ludzi to osoby które pracują po tydzień, 2 może miesięc. I tak cały czas. Do tego pieniądze na lewo, ale to wszędzie bez znaczenia na dział.

Olga
@.

Serio ludzie pracują tu po tygodniu lub dwóch? A dlaczego po tyle? Z jakich powodów nie zostają na dłużej, poza kwestiami finansowymi?

Olga
@.

A firma nie stara się jakoś zatrzymać te osoby które krótko tam pracują? Skoro jest taka rotacja to czy sa działania by jednak jakoś zahamować to?

JXXXK
@.

Potwierdzam z tą różnicą, że pracownicy którzy mają jakiś staż to osoby którym jest wygodnie bez ambicji. I to osoby które tam już wiele wiele lat siedzą.

jacek
@Iwona

Rotacja jest ogromna, a ludzie ktorzy zostają robią to z wygody i braku ambicji. JMDI = zastój

Luko

Za to dział instalacji jest najlepszy!!

Byłam na spotkaniu o pracę w dziale marketingu jako specjalista od social mediów. Firma wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Raczej przeważają w niej młodzi ludzie. Wszyscy byli uśmiechnięci, mili i pogodni. Bardzo ładna strefa Klienta i recepcja na której czekałam na rozmowę. Sama rozmowa bardzo profesjonalna i rzeczowa. Firma JMDI jak i warunki współpracy wywarły na mnie zaskakująco dobre wrażenie. Na rozmowę poszłam z czystej ciekawości żeby się sprawdzić. Pracy ostatecznie niestety nie podjęłam bo mieszkam z zupełnie innej części Warszawy.

Profesjonalne i rzeczowe.

Moja Opinia

Prawda
@Moja Opinia

Niestety prawdziwe, nie inwestują w młodych ludzi, czy nowych pracowników. W dziale akwizycji są tylko 3 osoby, które dostają porządny teren. Ale raczej wiadomo dlaczego

@Prawda

Do końca miesiąca...

Aleksandra

wszystkich kierowników tutaj tak się postrzega czy na innych działach jest w porządku z atmosferą? wiesz co obecnie się dzieje na dziale sprzedaży? Jak praca na nim wygląda?

Pracownik były

Kierownik Gerard to (usunięte przez administratora) i kłamca,takiego jak on to trzeba unikać. (usunięte przez administratora) ludzi z zarobionych pieniędzy,nawet urlopu tam płatnego nie ma bo pieniążki idą do kieszeni. Jeżeli ktoś będzie miał zamiar tam pracować to niech się na wstępie odrazu pyta o warunki jakie tam panują. I co komu się należy.!!!złodziejstwo jedne wielkie

Aleksandra

hej, ciekawa jestem jakie warunki ma tu kierownik działu sprzedaży. widziałam ogłoszenie sprzed paru miesięcy. jak w praktyce wygląda praca na takim stanowisku i na jaki ewentualny zarobek można liczyć?

Adrian klient

Sprawna obsługa, mimo problemów z internetem w weekend, w niedziele udało mi się rozwiązać problem, po rozmowie z Panem Łukaszem. Jestem bardzo wdzięczny za szybką pomoc.

Szczerze nie polecam, system rozliczeń pozostawia dużo do życzenia. Na początku obiecują dobre zarobki i szkolenia, finalnie zarobki mierne i brak jakichkolwiek szkolen (dla pracowników fizycznych). Szacunku od przełożonego (zwłaszcza od głównego kierownika G.) się nie doświadczy

Kazimierz

Sporo otwartych rekrutacji na ich stronie, a komentarze na forum wyrażają raczej rozczarowanie. Sam piszesz o marnych zarobkach, daj proszę znać, ile bym tu zarobił, jako instalator sieci?

Obsługa Klienta

Tulus Marian

Last time I had problem with connect and I spoke with Mr Lucas and i have to say that he is great employee. I had really big problem with connect with my brothers, but after help from his site, I can speak every day with them. Thank you Mr Lucas.

Nie polecam pracy. Praca od rana do wieczora, obiecują złote zarobki a wychodzisz na tym Jak Zabłocki na mydle.

Popieram

***

Kasa nie duża, tyle że doświadczenie możesz zdobyć na początku

Jerzy
@***

Nieduża czyli jaka? Bo chyba nie najniższa krajowa? Doświadczenie jest dla mnie ważne ale wiadomo że za coś trzeba żyć i zarobić.

@Jerzy

rozczarowana

rozczarowana
@rozczarowana

Jak się pracuje z ludźmi z Jmdi Sp. z o.o.?

Psz

Tak, atmosfera nie jest zła oczywiście do czasu. Sam kierownik przyjdzie i przekażę informacje kto kogo za plecami obgaduje, także szczerość ponad wszystko ????

Czy pracownicy Jmdi Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

MM

Tak, w firmie panuje rodzinna atmosfera, spotykamy się często prywatnie, ale mamy też imprezy integracyjne całej firmy

Versicolor
@MM

Głównym sukcesem tej firmy jest to że ludzie którzy w niej pracują , szanują firmę i jej właściciela.. Największą wartością są ludzie którzy utożsamiają się z tą firmą . Oby szef to docenił...

@Versicolor

Szacunek działa w obie strony. Przejawia się on również w uczciwości i nie okradaniu pracownika

Dyrektor

Boże co za firma.... Brak słów ostatnio dostaje maila odnośnie przedłużenia umowy, nr podany do pani a tam co???? UWAGA OD 2 TYG NIKT NIE ODBIERA!!! Na maile brak odpowiedzi!!!!!! Żenada a jak dzwonię na nr opiekuna ze strony to Pan handlowiec mówi że nie może przedłużyć bo taka polityka. Jeśli taką politykę ma ten prezes to ja wysiadam i idę do vectry.

@Dyrektor

Nie na to forum trafiłeś, to jest forum opisujące warunki pracy, a nie warunki umowy, skargi pisz gdzie indziej

PSz

Nie polecam pracy w tej firmie, zwłaszcza w dziale handlowym. Brak uczciwej współpracy. Firma nie wywiązuje się ze swoich ustaleń z pracownikiem. W dużej mierze wszystko jest na przysłowiową "gębę". Więc potem ciężko cokolwiek kwestionować. Może to kwestia złego wyboru osób na stanowiskach kierowniczym i dyrektorskim. Także jeśli ktoś chce być uczciwie traktowany to absolutnie odradzam.

@PSz

czy Dyrektor to jakiś alwaro z brazylijskiej telenoweli ?

Yyy
@Ania

To ten co siedzi przy recepcji na wprost jak się wchodzi niezbyt

Zostaw merytoryczną opinię o Jmdi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jmdi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jmdi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jmdi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jmdi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jmdi Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jmdi Sp. z o.o.