Pco S.A.

Opinie o Pco S.A.

Wiocha Nowy wpis

Ta firma to takie Jędrusiowe poletko, na którym chłopi pańsczyźniani muszą zapierniczać na dumnego z siebie waćpana (a właściwie dwóch waćpanów) i jego świtę. Ty oczywiście, chłopie pańszczyźniany, też bądź dumny, że na takim poletku pracujesz, na którym waćpan łaskawy i bacikiem cię nie smaga. Bo przecież mógłby smagać! Ale że łaskawy to nie smagnie, a i jakieś okruchy chleba ci rzuci na trawę. I ciesz się, że trawa nie jest zbyt wysoka, bo łatwiej ci te okruchy wygrzebać.

Daria Kępka Nowy wpis

Przyjęcie do pracy.

6ar Nowy wpis
@kadros

Mowisz tak bo sa jakies premie?

praca jest w porządku, atmosfera git, zarobki jak umiesz robić też dobre

luca

w jakich godzinach właściwie tu pracujecie?

luca

macie nocki?

Pytasz o produkcje tak?

To tam trzy zmiany

gem
@luca

Praca odbywa się w systemie 3 zmianowym.

@gem

No to samo powiedziałem, ale ok

gem
@alon

A to sorry za powtórkę, widziałem tylko to pytanie o produkcję twoje

@gem

Okej, rozumiem, nie szkodzi

Lidia
@alon

3 zmiany a w ujęciu godzinowym?

godzinowo to 6-14-22

Jo
@Lidia

Wy naprawde tacy zacofani jestescie?? Tych pytan nie da sie juz czytac.

@Jo

Cieplutko* oczywiście miało być.

@Jo

bo pytanie o godziny boli w oczy, ciekawe

Lidia
@dozi

Ja teraz nie wiem czy o coś złego spytałam czy o co chodzi, chyba fajnie czasem godziny jednak znać?

@Lidia

to z tego co widzę odpowiedź została udzielona i tam wyżej godziny masz napisane

@Lidia

mi nic do tego jak ktoś zadaje takie pytanie, a innymi to chyba nie warto się przejmować, bo wychodzi, że nic ciekawszego po prostu do roboty nie mają to przychodzą się czegoś czepić

Cappy
@dozi

Niestety gowork stał się miejscem do wylewania pretensji i żalu zamiast rozmowy w realu

były wózkowy
@Cappy

I widać to coraz bardziej, ale na swój koniec nosa to nikt nie popatrzy

?
@były wózkowy

A ty co tu jeszcze robisz jak tu już nie pracujesz???

Zenek

Właśnie, co ci do tego? gosc ma tak nudne zycie, ze mu tylko gowork zostal. daj sie synkowi wygadac w necie, ostatnio to takie modne

bento
@Zenek

z własnego przykładu taka opinia?

Pracownik C
@luca

Zmiana poranna 6 - 14 , następny tydzień nocki 22 - 6 i popołudniówki 14 - 22 .

Rogaty
@Pracownik C

i ile dni wolnych macie w tygodniu?

Boski

tak właśnie obserwuję i od naprawdę skrajnie niemiłych do serio bardzo takich podnoszących na duchu sie tutaj znajdują rady XD oby pozytywni zawsze tutaj byli!

better
@Boski

trzeba zawsze pamiętać o tym, że ludzie którzy mają na co narzekać chętniej piszą takie opinie niż ci, którym się wszystko podoba :) dużo tutaj opinii poczytałem i jako pracownik mogę powiedzieć, że część negatywnych wpisów nie miała miejsca w rzeczywistości..

xxx
@luca

Autoneum Poland Owsiana 60/a Katowice Sprawdź jak dojechać Sprawdź wskazówki dojazdu do tego miejsca na Mapach Google Twój zakres obowiązków Obsługa maszyn (piankownice, prasy hydrauliczne, stoły formujące) Nasze wymagania Wykształcenie minimum zawodowe Motywacja i chęć do pracy Mile widziane Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku To oferujemy Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Praca w systemie 3-zmianowym (6:00/14:00/22:00) Możliwość uzyskania premii do 30% wynagrodzenia zasadniczego Prywatna opieka medyczna LuxMed dla pracownika, z opcją rozszerzenia na rodzinę/partnera Ubezpieczenie grupowe (PZU i Uniqa) Benefity związane z Funduszem Socjalnym

listel
@better

potwierdzam, niestety niektórym się chyba nudzi. ja co prawda się zbyt nie udzielam ale mogę potwierdzić że według mnie jest to całkiem dobre miejsce pracy

jA
@listel

mógłbyś powiedzieć jeszcze ze dwa słowa o rekrutacji?

@jA

na produkcje jeden etap -rozmowa i na biuro chyba są dwa - dwie rozmowy

praca jest w porządku, atmosfera git, zarobki jak umiesz robić też dobre

FOras
@kadros

To od czego glownie pensja zalezy?

sieczepia
@FOras

zgaduje że od doświadczenia, wykształcenia, kursów itp

sieczepia
@kadros

masz może jakieś rady dotyczące rozmowy?

6ar Nowy wpis
@kadros

Mowisz tak bo sa jakies premie?

Halina
@Dori

Bardzo dba o ludz

Antośka

Jak ogłoszenie na posadę global learning technology specialist jest napisane po angielsku, to cała rekrutacja jest po angielsku? W wymaganiach chcą płynnego angielskiego, więc zastanawiam się, w jakim języku pracuje się codziennie. I jeszcze CV, w jakim języku je wysłać najlepiej... Był ktoś ostatnio na rekrutacji?

Choctopus
@Antośka

Jesli ogloszenie jest po angielsku to dziwnie chyba byloby wyslac CV w jezyku polskim. Ale moze to tylko moje spostrzezenie.

@Choctopus

Masz zupełną rację. Oprócz płynnego angielskiego wymagają jeszcze ten typowo branżowy, więc to chyba środowisko wyłącznie w języku obcym.

wRANGL

Pewnie B2 to minimum, żeby się odpowiednio dogadać.

niedlakredytu

nie musisz mieć poziomu określonego, bo znam takich co arkusz na b2 by rozwiązali ale jak trzeba dogadać się to w ogóle nie idzie i też takich co na gramatyce i pisowni by polegli ale wszystko ci przez telefon ogarną więc...

Sito
@niedlakredytu

Ale to w końcu trzeba mieć ten konkretny certyfikat czy wystarczy umieć?

tea
@Sito

jak nigdzie nie pisali w wymaganiach że trzeba, to wystarczy raczej umieć, nie ?

besss
@tea

jeśli by wymagali konkretnego certyfikatu to na pewno by o tym wspomnieli w ogłoszeniu

szalek
@besss

dokładnie, trzymajcie się tego co pisze w ogłoszeniach i problem z głowy

ligasprawiedliwych

nie zawsze i nie wszystko, zawsze jest część informacji których dowiesz się dopiero na rozmowie i podczas złożenia propozycji pracy

tall
@ligasprawiedliwych

to wiadomo, w ogłoszeniu jest ogólnie napisane a to jak praca wygląda na codzień to zupełnie inna sprawa

candy
@tall

chcesz powiedziec ze jest gorzej czy lepiej?

@candy

U mnie to np. zależy od dnia, bo czasami mam dość, a potem wracam następnego dnia i już zupełne inne nastawienie jest do pracy.

@candy

I tak jestem pewien że każdy ma takie swoje różne dni pracując dłużej w jakimś miejscu. A to do narzekania, a to do bycia zadowolonym. Nigdzie nie jest i nie będzie idealnie.

candy
@tall

chcesz powiedziec ze jest gorzej czy lepiej?

Majka
@MULTI-DRUK

Temat wynagrodzenia jest tajemnicą że nie możecie tu podać chociaż podstawy? Albo kasa jest słaba i dlatego nikt nic nie pisze. Mam nadzieję że drukarz nie ma podstawy najniższej krajowej...

@Majka

Widełki podane są w ogłoszeniu, premia jest ustalana indywidualnie :) https://www.pracuj.pl/praca/drukarz-maszynista-offsetowy-kartoszyno-pow-pucki-przemyslowa-7,oferta,1003326947

Zosia

Parę lat temu były dodawane już pozytywne opinie na temat pracy we firmie. Z mężem mamy nadzieję, że cały czas tak jest, bo mąż chce się dostać na drukarza offsetowego. Oprócz podstawy można dostać premie za wyniki. Jakie generalnie są ustalone plany, aby ją uzyskać?

@Zosia

Dzień dobry, proszę o przesłanie CV męża na adres e-mail: sekretariat@multi-druk.pl Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.

Majka
@MULTI-DRUK

@Majka

Sad
@Zofia

Pisiory lubia takich desperatow jak ty. Wiesz dlaczego normalni nie chca z toba wspolpracowac? Po 10 minutach stwierdzaja ze jestes sliski. :D

Zofia

Mówiłeś że jak się rozniesie ze współpracujesz z pisiorami to nikt normalny nie będzie chciał z tobą pracować.

Zofia

Sad
@Zofia

pracuje
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 godziny.

slyszeliscie cos o zwolnieniach na TAPLach ?

Hallo HR z Poznania????
@Natalia

Dzisiaj słyszałem, że możemy jeździć autobusem zakładowym poznańskim, a więc huuuuraaa do autobusu.

Rozzi

Ja polecam prace! Jestem zatrudniona na etat- bogaty socjal, prywatna opieka medyczna, wczasowe iitd. Nie zauważyłam mobbingu w pracy. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i tyle. Fakt,przez agencję zatrudnionych jest więcej Ukrainy niż polaków. Ale mimo to da się dogadać, wystarczy chciec. W razie problemów pomocą służą zawsze brygadzisci i kierownicy . Sam szef Kotas do nas wpada i jest bardzo sympatyczny! Nie raz nam pomaga. Co do pracy to lekka. Jeśli jest coś do dzwigania to wystarczy faceta poprosić o pomoc i zawsze pomoże. Pozdrawiam i polecam prace. Jestem zatrudniona na olszynowej.

była
@Rozzi

Zarobek się liczy bez tyrania nadgodzin bo zwykła pracownica bez nadgodzin ma grosze a minimum powinno już być 2700zł na reke a tego nie ma wiec nie mów ze milano dobrze płaci bo gdyby tak było to czemu sa ukraincy dlatego bo dużo kobiet odeszła za lepsza kase do innych firm miedzy innymi ja odeszłam z milano .

CIEKAWA
@Rozzi

TO JAK POLECASZ PRACE ILE ZARABIA SIE NA MIESIAC NA 3 ZM BEZ NADGODZIN BO FLA MNIE 3 KOŁA NA REKE BEZ NADGODZIN TO JEST WYPŁATA W MIARE BO PO NIZEJ TEGO NIE PODEJME PRACY NA 3 ZM /

fin
@Rozzi

Ja nie polecam pracy w tej firmie bo wypłaty marne .Do tego praca nie należy do lekkich .Wiec nie wiem z czego tutaj można być zadowolonym pełno ludzi stąd odeszło żeby polepszyć sobie finansowo.

Paskuda
@Rozzi

Co za oratorska moooowa! Nie ma chłopow do pomocy... same kartony nosilysmy. Żadnego socjalu,żadnego pakietu medycznego i płatny dojazd. Nie polecam.

No tak tak
@Paskuda

Dziwisz się ? Za mało placą chłopom za ciężką pracę i zasuwanie w pocie czoła i jeszcze praca tylko przez agencję ????

Natalia
@Paskuda

Jak to płatny dojazd? A to tak jest przez agencję, czy to M. bierze jakieś pieniądze za dowożenie?

Hallo HR z Poznania????
@Natalia

@Hallo HR z Poznania????

Autobus jest pusty dlaczego HR nie jadą autobusem zakładowym Poznań. Niektórzy czerpią z niego korzyść dlaczego nie wszyscy HR.

Bożena
@123

A może HR ma inne godziny pracy niż szeregowi pracownicy? Ja w każdej firmie jak pracowałam to tak było, produkcja miała inne godziny po prostu niż administracja itp. Tutaj nie, praca od 8-16 wszędzie by była? Specyficznie, jeśli tak.

Chuda
@123

Pytając HR czy można z Poznania pracowniczym odpowiedź była że nie można z Poznania wsiadac h-erom.... Za dojazd trzeba wiec płacić komunikacja podmiejska i to nie małe kwoty.... Nie rozumiem czemu tak jest więc szukam roboty.

Byly agencyjny
@Rozzi

Taaaa, wystarczy faceta zawołać a kobietę często z Ukrainy posadzić na krześle do składania kartoników czy kładzenia przekładek na całe 8 godzin, często nawet przy stole. Zarabiają tyle samo a facet musi pracować w pocie czoła przy dźwiganiu worków z czekoladą po 20 kg przez osiem godzin. Pamiętam, że zakaz palenia wyrobów tytoniowych wtedy był, etatowi chodzili na papierosa co godzinę, w pewne miejsce, ale jeśli jesteś pracownikiem agencyjnym to już pójść nie mogłeś, chyba, że jesteś kobietą i masz dobry kontakt z paniami ( wtedy masz ten przywilej) sumie etatowe to w większości kobiety, jak i brygadzistki za moich czasów kiedy tam pracowałem. Raz jak potrzebowałem pomocy kierownika, wchodząc do jego stanowiska widziałem paczkę fajek - podobno ich na zakładzie pracy przy produkcji posiadać przy sobie nie wolno.

maszyna

Bo to nie jest prawda. Socjał 150 zł na wielkanoc

wszyscy
@Hallo HR z Poznania????

Wszyscy poza zuzanna ktora zwolnili za kradzież hurra na szczęście mniej w tej firmie sadystek i patologii

wszyscy

Zostaw merytoryczną opinię o Pco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pco S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pco S.A.?

Kandydaci do pracy w Pco S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pco S.A.