Pco S.A.

Opinie o Pco S.A.

Kurka Nowy wpis
@Najwyższy czas.

Myślicie że to coś da ? Oni od wielu lat ujeżdżają Alana i tą firmę :) Może Alan to lubi ?

Najwyższy czas.
@Tbtf

Dokładnie tak. Najwyższy czas!

Monika Jaworska Nowy wpis

Nie zdecydowałam się na pracę, ale chciałam napisać, że proces rekrutacji był profesjonalny. Informacja na czas i punktualność, to się liczy.

Wokanda

Mec. Rober Bogdzio i zarzuty prokuratorskie wobec jego osoby i działań jako adwokata: (usunięte przez administratora) Liczę, że tym razem portal Gowork zadziała zgodnie ze swoim statutem i nie pobierze od mec. Bogdzio kilku tysięcy za wyczyszczenie niepochlebnych opinii o jego praktykach i działalności, jak to miało miejsce w kwietniu tego roku, kiedy kilka takich opinii pojawiło się w tym serwisie. Uważajcie na mec. Roberta Bogdzio, który ma obecnie postawione zarzuty prokuratorskie;

Alamakota
@Wokanda

Bardzo proszę o kontakt 514 848 199 mam takie samo doświadczenie.

@Alamakota Nowy wpis
@Alamakota

Koniecznie proszę napisać swoją opinię na temat współpracy z Mec. Robetem Bogdzio, obecni i przyszli klienci powinni wiedzieć, jakie metody Pan Mec. stosuje. tu więcej na ten temat: https://tvn24.pl/premium/warszawski-adwokat-chcial-zostac-sedzia-jest-podejrzany-o-pomoc-gangowi-trucicieli-st7751605

@Alamakota Nowy wpis
@Alamakota

Alamakota
@Wokanda

Bardzo proszę o kontakt 514 848 199 mam takie samo doświadczenie.

Xd
@Co to

Plebs na końcu

Co to

A co to? W tym miesiącu wypłaty nie będzie? 10ty i dalej nie ma.

Xd
@Co to

Plebs na końcu

Arni

Trafiłem na ogłoszenie z 2021 r. gdzie wpisano 2800 zł brutto co jak się nie mylę było albo najniższą albo niewiele wyższą kwotą. Czy właśnie najniższa krajowa lub trochę powyżej to maks na jaki można tu liczyć?

Stanley

Witam odradzam wczoraj wraz z kolegą przyjechaliśmy na hotel w valkenburg w pokoju zastaliśmy zlane moczem materace całą podłoga również zalana w łazience grzyb i smród moczu zarówno w łazience jak i w pokoju zero pomocy koordynatorów ani na infolini HELPDESK nikt nie odbierał telefonów ludzie odradzam tam jechać teraz rekrutują ludzi na zieleń miejska Edna wielką melina a zdjęcia przed przyjazdem wysyłają piękne ładne pokoje z łazienkami a tak naprawdę to melina fest cały kierownik mieszkań też nie pomogł nawet nieumi rozmawiać po Niderlandzku jest to Rumun który stara się coś mówić po Angielsku musieli my zjechać do Polski z powrotem także odradzam Hotel Valkenburg dziś zgłaszamy to no SFN

Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 godziny.

Czyżby szykowała się Nam nocka? Tyle osób zatrudniają, zaraz nie będzie gdzie siedzieć. Może ktoś coś wie na ten temat? Jakoś nie wyobrażam sobie pracować na 3 zmiany. Trzeba rozglądać się za inną pracą.

pracownik1244

Pracuję w SimCorp od kilku miesiecy na stanowisku Business Consultant. Mam spore doświadczenie i nie jest to moja pierwsza praca. Trafiłam do fajnego zespołu z fajnym managerem. Nie czuć tego że jest to korporacja. Pracuje z innego miasta niż Warszawa i nikt mi nie każe przyjeżdzać do biura. Pracuję 100% zdalnie.

ktoś

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Nie dość, że szefowa próbuje z siebie robić nie wiadomo jaka profesjonalną to nawet nie potrafi komuś osobiście dać rozwiązania umowy bez jakiegokolwiek uprzedzenia i oczywiście bez jakiegokolwiek powodu. Chociaż jeżeli mam się domyślać to powodem było pójście L4. Nie dość, że w tej firmie na każdym kroku jest (usunięte przez administratora) to do tego faworyzacja. Przez tyle ile tam pracowałam także nie obyło się komentarzy o tym, że ja nie mam dzieci także inny pracownik, który ma dzieci ma pierwszeństwo w każdym wolnym i w wychodzeniu wcześniej. Szef natomiast bardzo fajny nie mam mu nic do zarzucenia bo zawsze pomógł. Dlatego jeżeli ktoś szuka pracy gdzie szefowa jest nieprofesjonalna i faworyzuje to to jest idealna praca dla was.

Szef to typowy prywaciarz, nie polecam

Gaja

Firma niepoważna, proces rekrutacji na technika RTG przebiegał telefonicznie. Podczas rozmowy Pani dyrektor i inna Pani z HR zadowolone, zaproponowały mi od razu pracę, twierdząc,że do razu są zdecydowani. Pracę miałam rozpocząć od następnego miesiąca. Po kilu dniach telefon czy jestem zdecydowana , bo Pani chyba zapomniała, ze ja również jestem zdecydowana na współpracę. Były rozmowy na temat dnia próbnego, Panie nadal chciały podjąć współpracę. Po czym kontakt się urwał, Panie przestały odbierać telefony i odpisywać na maile. Po dwóch tygodniach dostałam telefon, że na to stanowisko został wybrany ktoś inny. Straciłam dwa tygodnie na mydleniu mi oczu, podczas których mogłam szukać innej pracy. Nie polecam i radzę uważać, a wszystko co Panie mówią czy obiecują brać przez pół i z rezerwą.

Neo
@Siemano

Dokładnie. A są takie budowy które są całkiem spoko. Chyba że ktoś jedzie na Benelux się bawić a nie do pracy. Niedawno kilku chłopaków przyjechało na Belgię i pracują nie zauważyłem aby zbytnio narzekali. Wiadomo nikt was nie posadzi za 3 polskie wypłaty wystarczy chodzić do pracy nie chlać w tygodniu nie ćpać i wykazać odrobinę chęci do pracy a będzie ok

Jeb...multiserwis

Banda prowadzących nieudaczników.holandia obsadzona przydupasami,gruby tępy (usunięte przez administratora) na mierdijku przechodzi samego suebie

Siemano
@Jeb...multiserwis

No więc jak nie chcecie spotkać się z P. Grubym na mordajku to na początku trzeba powiedzieć . Teraz mozna sobie projekty wybrać, nie to, co kiedyś. Nie bójcie się nikt wam krzywdy nie zrobi ,jak nie będzie ok zawsze można wsiąść do przewoźnika i wrócić do Polski

Neo
@Siemano

Siemano
@Jeb...multiserwis

@Kamaaa

A co z nią nie tak ?

Kamaaa

Nie wiem od zamówień sklepy firmowe tylko tyle wiem

Zostaw merytoryczną opinię o Pco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pco S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pco S.A.?

Kandydaci do pracy w Pco S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pco S.A.