Opinie o Plus (Polkomtel Sp. z o.o.) w Warszawa

2/5
Na podstawie 222 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polkomtel Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polkomtel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polkomtel Sp. z o.o. w Warszawa

Bubnik Wyebnik Żuk

Halo, czy ktoś z ekipy pracującej w czasach Orco "na kanale" 2017-2018 jeszcze tu jest? Jak Wam się teraz wiedzie?

obserwatorka

W tvp, tvn, polsacie skończyły się długoletnie posadki prezenterów i celebrytów. Co chwilę następują zmiany. Aż dziwi fakt, że w biurach cyfrowego polsatu i polkomtela nadal te "ciepłe posadki" są. Zadziwiające !

odp

jeżeli firma jest zamknięta to powinien zostać złożony wniosek o przepisanie numerów na osobę fizyczną. Używanie statusu prawnego, który jest niezgodny ze stanem rzeczywistym może być problematyczne dla Urzędów i innych organów, dodatkowo jest to poświadczanie nieprawdy. Regulamin Świadczenia Usług telekomunikacyjnych wskazuje, że każda zmiana danych Klienta powinna być niezwłocznie zgłoszona.

Łukasz

Na rozmowie HR pani przedstawia firmę jako super miejsce z masą projektów, a przy moim pytaniu czy w przypadku niedopasowania można zmienić projekt to pani zareagowała krzykiem że nie ma skakania po projektach. Dobrze że odpadłem na tym etapie bo by mnie wrzucili w jakieś (usunięte przez administratora) bez możliwości zmiany.

miejsce
@Łukasz

Ty się ciesz że nie zostałeś przyjęty. Od samego poczatku byłbyś zostawiony sam sobie. Proces onboardingu w tej firmie nie istnieje choć są osoby które mają go w zakresie obowiązków i biorą za to kasę

Doradca klienta

Rekrutacja grupowa, około 15 osób. Przedstawienie przez rekruterów warunków pracy i tego czym się będziemy zajmować. W formie slajdów i ustnej. Wypełnienie testów i sprawdzenie dykcji.

Przedstawienie swojej osoby przed innymi. Czym się zajmowaliśmy do tej pory? Dlaczego chcemy pracować w Polkomtelu? Czy mamy jakieś doświadczenie w sprzedaży? Trzeba było wypełnić jeszcze test złożony z 6 obrazków oraz przejść test na dykcję, czyli przeczytanie kilku polskich zdań złożonych z trudnych wyrazów typu "Król Karol kupił królowej Karolinie .... itd"

logo firmy Specjalista SEM
logo firmy Software Engineer - Tools and Infrastructure
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. utrzymania infrastruktury
Katowice
Dekra Praca Sp. z o.o.
logo firmy DevOps
Wrocław
INCAT Sp. z o.o.

Polecam aby na samym początku wynegocjować dobre warunki płacy, gdyż firma ma niski poziom wynagrodzeń i bardzo trudno o podwyżkę. Ludzie odchodzą głównie z powodu niskiego wynagrodzenia.

Paweł Ko

Ludzie, pieniądze to nie wszystko. Zgodnie z obliczeniami FPP, wymagany ustawowo gwarantowany poziom płacy minimalnej w przyszłym roku wyniesie 4254,40 zł, zaś minimalna stawka godzinowa – 27,80 zł.

Wiedząca to i owo

Na stanowiskach typu młodszy specjalista o negocjacjach nie ma mowy. Jest konkretna pensja i albo jest na nią zgoda, albo proces rekrutacji zostaje zamknięty.

Starszykons.
@Paweł Ko

Praca na przycach wiaże sie z Niskim wynagrodzeniem w porównaniu do innych firmy tego typu, brak pracy zdalnej, brak laptopa służbowego, programy stare, liderzy i kierownicy niższego szczebla kompletnie bez wiedzy, wiecej wie szary pracownik niz kierownik. Klimatyzacja nie wiadomo kiedy czyszczona, ale leci z niej taki (usunięte przez administratora) że wiekszosc pracownikow sie skarży, ze prsychodzac do pracy od razu kichają i kaszlą...oczywoacie napoczatku kierownicy i liderzy dla nowych pracownikow super mili, ale po czasie jak zapominają ze pracownik na nich pracuje to zaczyna się...opryskliwe odzywki, wiecznie niezadowolona mina, brak wspaecia i pomocy przy rozwiazywaniu zlozonych problemow. Nie polecam tam pracy... @Paweł Ko Może i pieniądze to nie wszystko, ale jak się pracuje i dostaje marne groszę, za które ciężko wyżyć to oprócz braku pieniędzy, jest też oszczędzanie na podstawowy produktach i kupowanie jedzenia gorszej jakości co później przekłada się na zdrowie więc jeśli Ty uważasz że praca to nie miejsce gdzie liczą się pieniądze to zapoznaj się z przepisami. A jak pieniądze to nie wszystko to po niech właściciel odda Co ma po pracownikach i żyje z satysfakcji, że prowadzi biznes i nie ma na podstawowe produkty.

@Wiedząca to i owo

A jaka jest stawka przy stanowisku młodszy specjalista? Premi w jakim przedziale się wahają?

???

To jaka stawka jest na początku jako młodszy specjalista? Premie w jakim przedziale się wahają?

Agna

Ludzie nie mają po co tam pracować i odchodzą, bo wynagrodzenie jest marne i tak samo kiepska kadra kierownicza.

??

Hej chciałam się dowiedzieć jak wahają się zarobki w Plus ? Ogólnie ile razem z premia można zarobić w tej sieci? Byłam na dwóch rozmowach o pracę i jestem zdziwiona ze sieć Plus proponuję najmniejsza podstawę niż konkurencja,no chyba że z premi można wydobyć jakieś konkretne na te czasy zarobki... Ogólnie różnica między Plus a inna siecią w podstawie wynosi ok 1000zl więc sporo. Co wy sądzicie Ogólnie o tym wszystkim... Ogólnie która sieć Waszym zdaniem jest dobra co do zarobkow i rozwoju zawodowego. Pozdrawiam

@??

Napewno nie polkomtel, po 3 miesiącach o ile ci umowę przedłuża zarobić max. 4600 zł brutto. Po 10 latach ludzie zarabiają tu 400 zł brutto więcej niż nowo przyjęci więc nie licz na kasę aji rozwój w tej firmie. Szkoda ze juz zmarnowałeś czas na dwie rozmowy rekrutacyjne....tu jest taka rotacja pracowników że ciągle prowadzą rekrutację.

@??

Sieć Plus to polska firma i musi radzić sobie sama. Pozostali operatorzy są wspierani z zagranicy, dlatego mogą pozwolić sobie na wyższe wynagrodzenia, ale u nich jest naprawdę (usunięte przez administratora). Jeśli jesteś patriotą, to pracuj dla polskiej firmy. Plus wkrótce będzie podnosił pensje dla swoich pracowników. Pozdrawiam.

@Starszykonsultant

Powiem szczerze że proponowane warunki między innymi tysiac więcej robi różnicę... jeszcze jedno pytanie czy Polkomtel to to samo co liberty ? Z rozmowy wynikało że podstawa plus premia ale ciekawi mnie tak naprawdę jak to w praniu wygląda...

Żarty
@Paweł Ko

Nie siej proszę fermentu bo naiwny, nowy pracownik czy przyszli pracownicy uznają, że warto się zatrudnić bo płaca będzie wyższa. Od lat PLK podnosi pensje dopiero kiedy podniesiona zostaje płaca minimalna przy czym wynagrodzenie wychodzi wtedy maksymalnie 200 zł więcej niż minimalna. Nie wspomnę już o dziale reklamacji który poprawia błędy po sprzedawcach i konsultantach którzy wciskają umowy tylko po to żeby nabić sobie premie, świadomie wprowadzając klientów w błąd. Gdyby nie reklamacje to firma dawno już by upadła a i tak jesteśmy na samym końcu że wszystkich co się w firmie pojawia

Gabriela
@Żarty

No ale wcześniej napisano tu o stawce koło 4 tys. brutto, to jednak taka kwota nie jest realna? :/ Nikt nie napisał też wprost ile z premii można sobie właśnie nabić miesięcznie, a przy takiej podstawie to dość ważne dla mnie by było :/ A przez te reklamacje potem nie ucinają w sumie kasy?

Paulina
@Paweł Ko

A Ty skąd masz takie informacje o podnoszeniu pensji? Czy to sprawdzona informacja? Interesuje mnie stanowisko Doradca Klienta - Młodszy Konsultant. Mam już doświadczenie w Call Center i podoba mi się taka praca. Jak to prawda o czym piszesz to ja już aplikuję ;) Jednak trochę hamują mnie te opinie i niskich zarobkach. Więc pytam jeszcze raz czy to rzetelna informacja?

@Paulina

To nie są żadne rzetelne informacje, Paweł ko pisała też inne komentarze pt. Że jak jesteś patriotą to pracuj dla plusa mimo, że wynagrodzenie jest niższe o min. Tysiąc w porównaniu do konkurencji. Wynagrodzenie jest słabe i zwiększa się tylko jak podnosi się najnizsza krajowa, pracownicy po 10 latach pracy mają 400 zł brutto więcej od nowo przyjętych mimo, że muszą robić ponad dwa razy więcej od nowo przyjętych. Niepolecam, zawsze na początku jest miło i obiecują że ta kasa to tylko na początek a potem będzie większa ale to się nie wydarza...

Paweł Kociński
@Paulina

Sieć Plus wychodzi z długów. Polkomtel niesłusznie musiał zapłacić gigantyczną karę nałożoną przez UOKiK. Na szczęście najgorsze już za nami. Pensje z pewnością będą rosły, ale potrzeba trochę czasu. Pozdrawiam :)

Lucy
@Starszykonsultant

No spoko...widzę, że masz nick "Starszy Konsultant" tak sobie wnioskuje, że może są tam awanse skoro istnieje też stanowisko Konsultant? Czy wtedy podwyżki są bardziej obiecujące?

@Lucy

No tak jest podwyżka i wtedy zarabiasz na stanowisku starszy konsultant 400 zł brutto więcej od nowego pracownika na stanowisku młodszy konsultant, a masz poanda dwukrotnie większą normę do zrobienia.

@KS
@Starszykonsultant

Starszy konsultancie na każdym poziomie stanowiskowym różnica między Mł. Kon, a St. Konst wynosi 1 szt reklamacji (rozumiem, że to jest to więcej). Dodatkowo te 400 zł o których piszesz to podstawa, a dochodzi do tego SWOC więc uzyskujesz ponadto miesięcznie większą premię od wyższej podstawy. Dla zrozumienia sytuacji warto wyjaśnić, że pracownicy wykonują tą samą pracę, a zróżnicowanie w wynagrodzeniu jest wynikiem doświadczenia / stażu. Proszę pisz prawdę, rozumiem, że możesz być niezadowolony każdy ma prawo do swojej opinii ale niech to będzie w porządku do miejsca które obecnie pozwala Ci opłacić rachunki czy kupić jedzenie. Rozmawiaj merytorycznie, zgłaszaj wewnętrznie swoje oczekiwania, coś Cię bowiem trzyma w tej pracy skoro pomimo tylu pretensji nadal pracujesz i akceptujesz swoją sytuację.

@@KS

Merytorycznie nie wiem gdzie jest różnica 1 szt między tymi stanowiskami. Nowo przyjęta osoba robi pod innym konsultantem, który wszystko sprawdza 5 szt. Starszy konsultant 12 szt. A różnica 400 zł brutto więc nie mów, że to 1 szt. Nie mówiąc o braku wsparcia w rozwiązywaniu złożonych problemów, której się nie uzyska.

Nikt
@Starszykonsultant

Zerknij proszę na karty celów:) Staż powyżej 6 miesięcy to jest różnica jednej sprawy między młodszym a starszym. Logiczne że osoba która pracuje miesiąc nie będzie robić tyle co starszy konsultant. Zresztą osoby nowozatrudnione dostają 600zl mniej od starszego. Po 3 mies jak się człowiek sprawdza to wtedy trochę rośnie. Jak można aż tak narzekać na zarobki i wciąż tu pracować? Kasa mogłaby być większa, ale jak nie pasuje to czas poszukać czegoś nowego a nie się skarżyć że złe pieniądze a mimo wszystko tu tkwić.

@Nikt

A od kiedy to dostaje się stanowisko starszego konsultanta po 6 miesiącach pracy?? Co za bzdury opowiadasz. Awans na starszego konsultanta ludzie tu dostają po 8, 10 latach a nie miesiącach.

pytanie

Jak wygląda proces onboardingu w Polkomtel?

W Polkomtel Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Kierownik Projektu. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Zeuss

Dajcie sobie spokój z tym niewiarygodnym i nieuczciwym operatorem w sanatorium concordiasalus w miejscowości Osieczek niedaleko Warszawy nie ma internetu i rozłącza połączenia mam 4 numery w plusie i przenoszę je do normalnego operatora ,a nie (usunięte przez administratora)

Norbi

nie polecam w ogóle, na rekrutacji 2 etapowej wszystko pięknie i oczywiście zadzwonimy jak będzie decyzja negatywna czy pozytywna to zadzwonimy dodam że rozmowa była 3,5 miesiąca temu nikt się nie odezwał, nie polecam maja ludzi za nic

paweł
@Norbi

nie jesteś jedyny do mnie też nikt się nie odezwał, było powiedziane że kontakt będzie bez względu czy decyzja będzie pozytywna czy negatywna

Pio
@Norbi

Niestety standard u nich. Zarzekanie się, że odpowiedź będzie. +bardzo słaby poziom HR (określania typu,, rzucanie papierami''), zapominanie o spotkaniach, kierownik działu z fochem, że musi uczestniczyć w spotkaniu (moje osobiste odczucie)

Agnieszka
@Norbi

Potwierdzam. Brak szacunku dla kandydatów, nie odzywają się ze swoją decyzją. W dzisiejszych czasach tak ciężko wysłać maila? Może to i lepiej. Tak jak traktują kandydatów tak i pewnie pracowników.

Czesław
@Agnieszka

Może minął za krótki czas od rozmowy i ktoś z Polkomtel jeszcze się do Ciebie odezwie? Swoją drogą - może opowiesz jak przebiegała rekrutacja z Twojej perspektywy? Czego wymaga się tu od kandydatów?

olo

stek bzdur

Awokado
@Norbi

Nie ma czego żałować, bo praca nie jest ciekawa, a kierownictwo ma za nic człowieka, są na poziomie przedszkola. Kierownicy nie umieją rozmawiać i ... Można powiedzieć, że wygrałeś los na loterii jak się do Ciebie nie odezwali :)

Aneta
@Awokado

Jak to nie umieją rozmawiać? Nie za bardzo rozumiem. To jak wyglądają rozmowy z nimi?

@Aneta

Aneta jakbyś pracowała z tymi ludźmi to byś wiedziała jakie siano mają kierownicy w głowie, nie umieją słuchac i wyciągają wnioski z niczym nie związane. Ci ludzie to dno i nie nadają się do kierowania zespołem, nie umieją zrobic pozytywnej atmosfery, nie umieją motywować tylko co najwuyżej krytykowac i robić głupie uwagi pod czyjimś adresem.

Rekrutacja
@Norbi

Tez nie polecam. Rekruterki o ile można je tak nazwać te dwie Panie przez duże P, chyba nigdy nie rekrutowały. Nie dość, że się spóźniły kilka minut to jeszcze ten ton i patrzenie z góry, bezpodstawny atak, podważanie doświadczenia zawodowego. Drogie Panie to wy zapraszacie kandydata na rozmowę i chyba wiecie, czy ten kandydat/ kandydatka klasyfikuje się ze swoimi umiejętnościami na to stanowisko, czy też nie. No, chyba że nie wiecie co tam robicie to już inny temat. Po pierwsze podczas rozmowy w pierwszych minutach przedstawiacie jak będzie wyglądała rozmowa, Drugi etap mówicie o firmie i o stanowisku pracy, a nie się pytacie kandydata , czym się zajmuje osoba w waszej firmie na tym stanowisku ? A z skąd ma to wiedzieć on może rzucić parę pomysłów co mu się wydaje ale nie ma karty z opisem stanowiska w waszej organizacji. Później zadajecie pytania o doświadczenie a nie go atakujecie podważając jego dotychczasowe doświadczenie oraz awanse nawet z niskich stanowisk na bardzo wysokie a teraz decyzje o zmianie profesji, bo nie jesteście od tego. To jest decyzja kandydata/ kandydatki o zmianie firmy/ branży waszą rolą jest wyłapać motywacje tych osób co nimi kieruje itp. Resztę się douczcie :), bo słabe te wasze kursy z rekrutacji. Rozmowa rekrutacyjna na tym nie polega. Profesjonalizmu zero i nie chce pracować w takiej firmie gdzie pracują tak niekometarne osoby jak właśnie te dwie PANIE. Zapamiętajcie jedno drogie rekruterki z Warszawy, że wy taką postawą marnujecie też czas kandydatów.

ciekawy
@Rekrutacja

na jakie stanowisko było przeprowadzona tak "profesjonalna" rekrutacja?

Rekrutacja
@ciekawy

One same nie wiedziały na kogo :) Incydent, czy coś. Ciebie się będą pytać co u nich taka osoba robi od nich się niestety nie dowiesz. To taki poziom żenady :) Uważam, że zmarnowały 11 min mojego życia.

Tragedia! (usunięte przez administratora) Ostrzegam wszystkie osoby, które są, albo będą chciały z nimi podpisywać umowy. (usunięte przez administratora) podczas rozmowy proponując korzystne warunki, a umowa, która teraz jest wyłącznie w formie elektronicznej, opiewa na wyższą kwotę i inne warunki. Jeszcze raz Ostrzegam i Odradzam !!!!

rekrutacja

co jest nie tak z ofertą pracy "Analityk HR" lub po zmianie "Specjalista ds. raportowania i sprawozdawczości HR", że co rusz pojawia się w internecie rekrutacja? Aż tak tam jest źle?

odp
@rekrutacja

zanim podejmiesz decyzję o zatrudnieniu zapytaj jak duża jest tam rotacja pracowników

ciekawa
@rekrutacja

z czego wynika tak duża rotacja w tym dziale?

Dobra rada
@rekrutacja

Nie wiem co jest nie tak konkretnie z tą ofertą, ale wiem, że generalnie praca w tej firmie to zły pomysł. Jako wieloletni były pracownik kilku działów szczerze odradzam. (usunięte przez administratora), kolesiostwo, płaca poniżej rynku, stare systemy i sprzęt.

odpowiedź
@ciekawa

Rotacja (szczególnie nowych pracowników) w HR Polkomtela/Cyfrowego Polsatu wynika z bardzo słabego zarządzania działem. Wystarczy popytać ile osób odeszło i jakie były tego przyczyny. Onboarding istnieje tylko na papierze, bardzo słabe szkolenia, zrzucanie zadań na nowych pracowników których zrealizować nie potrafi pracownik z długim stażem. To niestety smutna rzeczywistość działu HR

Jezior

Miałem zacząć 10 maja robotę, mieli mi mailem wysłać umowę, skierowanie na badania i grafik. Do tej pory nie dostałem maila, dzwoniłem dziś (08.05) dwa razy i zostawiłem sms i zero odzewu i zero odbierania. Niepotrzebne marnowanie czasu, nie polecam.

V piętro

Żal ,masakra ,dno . Te wszystkie Mon..ki ,As..ie I Ka..sie do wyrzucenia . Ślepi jesteście nie widząc że koordynatorzy mają nawet w poważaniu Was . Ten śmieszny jakościowy Wójt..uś to też zal pl kukiełka z modeliny . Jak to jest że jedno pójdą do niego na plotki i ma odliczony czas od celu a Karolinka Balbinka tego nie widzi . Taki kierownik !

V pietro konsultant
@V piętro

Co wy wszyscy chcecie od Wojtka? Przychodzicie, nic od siebie nie dajecie i macie problem. Nigdy nie widziałem, aby jakiś świeżak podszedł do Wojtka i powiedział to samo co tu piszecie. Przychodzicie bez wiedzy i kłócicie się ze stalowymi pracownikami jak powinno się pracować, bo wam ta śmieszna szkoleniowka powiedziała, że tak trzeba. Po waszemu to żal pl i jesteście (usunięte przez administratora) Co do osób, które wymienilaś/eś no cóż w firmie nie dzieje się najlepiej.. zgłoszenia rozeszły się po innych oddziałach, u nas tylko zostały resztki, trzeba nacieszyć się tym co się ma. Z miesiąca na miesiąc na piętrze słychać że gorszy miesiąc to już nie może być, a jednak.

Janusz
@V pietro konsultant

Aż tak słabo się dzieje że co miesiąc gorszy miesiąc? Nie ma tyle roboty w dziele? To się odbija na premiach i zarobkach zatrudnionych osób?

V pietro konsultant
@Janusz

Słabo się dzieje, jest wykorzystywanie pracownika. Robota zawsze jest, ale do nas nie wpada już wiele zdarzeń, nagle ucinają zgłoszenia przez kilka dni, aby wprowadzić zgłoszenia z zewnątrz, które są najgorzej liczone (prowizje liczone są od współczynników, za takie umowy dostajemy minimalna prowizje, a w rzeczistosci powinno się dostawać 4-5x więcej za każdą umowę) myślę że ktoś z zewnątrz powinien tym się zająć. Do tego dochodzi nieuczciwe traktowanie pracowników, ale myślę że w wielu korporacjach występuje takie zjawisko jak dyskryminacja pracowników. Co do zarobków prowizje w wielu przypadkach spadły o połowę w porównania do poprzedniego roku.

@V piętro
@V pietro konsultant

Śpieszę z odpowiedzią. Wy świeżaków macie za ignorantów. Na szkoleniu co innego i o czym się mów a po zaczęciu pracy okazuje się że trzeba mówić jeszcze co innego . Na nic zdaje się pytanie dlaczego odpowiedź brzmi "no tak ,ale" szanowny Łukasz Ch chodzi do Wojtusia na ploteczki zaś później ma to odliczonego od responsu. Jako ten świeżak wiem jak ma.imie żona Wojtka,,skąd pochodzi jak kto jaki monitoring dostal. Super to profesjonalne.mowie or o konsultancie o konsultancie. Wszystkiemu przygląda się kierowniczka,która na to pozwala. Taka rotacja u was to nie w świezakach jest problem a z Wami. To że jesteście stażowymi nie oznacza że macie rację ,może tylko dłużej się mylici.woeksze jaja ma gimbaza(zasłyszane od Łukasza CH) bo.ma dość obcinania premii i traktowania nas z góry i odchodzi,a wy stażowi siedzicie tam ,na wszystko się zgadzacie i obgadujecie się wzajemnie. Stęchlizna

Heniek

Dobrze że już nie pracuje,ale pracowałem w górnictwie w hałasie 41 lat.i jeszcze emerytury nie chcieli mi dać .Musiałem przez sąd sie starać.Emeryt 5 lat

PS

Czy ktoś może wreszcie tego naczelnego patchworkowego grafomana uspokoić żeby takich bzdur nie wypisywał bo wstyd przynosi całej firmie?

Ehh...
@PS

Wstyd całej firmie przynosi kto? Jak twierdzisz, że czyjaś opinia jest bzdurą to trzeba było oznaczyć komentarz o który Ci chodzi. A na przyszłość polecam nie używać przypadkowych zestawień słów tylko dlatego,że brzmią mądrze bo to przynosi największy wstyd. Twój wpis nie wniósł nic dla osób zainteresowanych pracą, szukających informacji o firmie. Jeśli chcesz coś wnieść to powiedz jak wygląda praca w dziale sprzedaży, aktywacji albo reklamacji.

Tgtps
@Ehh...

Autor wpisu ma racje. A ty po cholere się wtrącasz? Nie chcesz to nie czytaj a nie głupio komentujesz... jakbyś był trochę w temacie to byś wiedział o kogo chodzi. Zresztą szkoda czasu na polemikę z takim trollem albo sam jestes tym grafomanem. Polecać to możesz swojej starej promocje w biedronce...

Haha
@Tgtps

Haha grunt to sobie samemu przyznawać rację. .. jakbyś nauczył czytać się ze zrozumieniem to byś wiedział do czego służy strona gowork, a służy do dzielenia się informacjami o pracy w danej firmie, a nie do nic niewnoszacych komentarzy tłuczków, którzy nie znają znaczenia słów,których używają.

YOGA
@PS

Panie Piotrze S, niestety to co piszą to sama prawda a zmiany wprowadzone przez pana w lutym negatywnie wpływają na obecnych pracowników. Nie jest to w porządku żeby nowi pracownicy zarabiali więcej od obecnych. Skoro wprowadzamy nową siatkę płac to zacznijmy od obecnych pracowników, potem od nowych. Coraz więcej osób odchodzi, nie zastanawia to pana dlaczego ?

jano
@Tgtps

widze..ze tu ladnie sobie dowalaja..chcialem poczytac jestem zwiazany umowa z Wasza siecia .ale juz nie zamierzam dalej.sam odczulem ..widze..ze tu jest (usunięte przez administratora) zepsute..SIEC PLUS STOCZYLA SIE NA (usunięte przez administratora)

Haha

O ten komentarz pokazuje kulkuture kadry zarządzającej i szacunek do pracowników. Obraźliwe komentarze i groźby to norma. Jak z resztą pięknie zostało pokazane nieraz w takich komentarzach. Nie polecam pracy w tym miejscu.

Klient
@Haha

No dokładnie szkoda że się w końcu nie zajmą swoimi klijentami tylko kłótnie obelgi itp. Jak to mówią Ryba Psuje się od Głowy:-) Złożyłem reklamację bo czuję się (usunięte przez administratora) podniesione opłaty za abonamenty zmniejszona ilość internetu słaby zasięg itp. ale z tego co piszą o sieci i pracownikach na wszystkich forach internetowych to chyba nie ma na co liczyć. Weście się ogarnijcie bo bez klientów to waszej firmy nie będzie.

Nowa

Jaka jest szansa na pracę zdalna w domu ?

taka
@Nowa

Raczej tylko dla wybranych. Chyba że dobrze symulujesz przeziębienie swoje lub dzieci to wtedy cały czas siedzisz na zdalnym

Prac
@Nowa

4 dni w miesiącu, po okresie 3/4 miesięcy

zdalnie
@Prac

tylko 4 dni w miesiącu? o jakch stanowiskach mowa?

On88

Witam jest z Katowic i interesuje mnie praca przedstawiciel handlowy obecnie pracuje w podobnej firmie, moje pytanie brzmi czy można prosić o kontakt w tej sprawie do osób z górnego Śląska?

Krzysztof

Jeżeli ktoś to czyta to kategorycznie nie polecam tej sieci chyba że ktoś ma stalowe nerwy. Tragiczny internet LTE zasięg też na minimalnym poziomie. Dałem się naciągnąć na dwuletnią umowę na dwóch zerach poprzez rozmowę telefoniczną z konsultantem Polkomtel który zapewniał mnie że zasięg plus ma bardzo dobry prosiłem go nawet aby sprawdził zasięg w rejonach w których jeżdżę ponieważ jestem kierowcą zawodowym w praktyce okazało się zupełnie co innego od tego co gwarantował. Jedna karta SIM po roku przestała działać której duplikat oczywiście muszę wyrobić sobie na własny koszt. Oczywiście jestem tym faktem zbulwersowany i mimo to abonament muszę płacic. Mimo niewywiązywania się sieci Plus z umownych ustaleń to jest między innymi bardzo dobry zasięg o którym zapewniał mnie konsultant dzisiaj idę do innej sieci i przenoszę oba numery oczywiście będę musiał zapłacić karę umowną bo plus w żaden sposób nie poczuwa sie w najmniejszym stopniu odpowiedzialny za niedogodności jakie mnie spotykają od 15 miesięcy odkąd przeszedłem do firmy Plus. Z całego serca nie polecam tego operatora

Pracowałam w Dziale Utrzymania Klienta na 5 piętrze w Blue Point i hmm.. doszłam do wniosku, że nie jest to praca dla mnie, ponieważ nie byłam w stanie zrobić celu, który ode mnie wymagano. Jestem wręcz przekonana, że nie był on wykonalny z bazą jaką miałam. Nie wykluczam jednak, że to ja się nie nadawałam do tego typu pracy i również miało to wpływ na moją decyzję o rezygnacji. Natomiast nawet biorąc pod uwagę i taką ewentualność fakty pozostają faktami. Mianowicie zarobki były tak śmieszne (bez prowizji) jak co najmniej posiadanie MIXa w sieci Plus. Nie chcę się wypowiadać źle o kierownictwie czy innych pracownikach funkcyjnych, ponieważ problem leży gdzie indziej... Nic tam nie działa dobrze, począwszy od celów, ofert, aplikacji... No serio wszystko nie tak. "Nowy" system prowizyjny, który wygląda i liczy jak 10 latek na lekcji robotyki w ramach zajęć informatycznych w państwowej podstawówce. Celowo użyłam słowo "wygląda", bo uważam że jest to przemyślane, aby świadomie zmniejszać pracownikom ich prowizje co za tym idzie ich wynagrodzenia... Podsumowując tak na prawdę ktoś grubo nad tym myślał i głupi nie był, aby gdzieś tam wyżej hajs się zgadzał. Ogólnie praca i pogarszające się warunki, które oferuję firma to Żart. Jedyne co mnie tam spotkało dobrego to ludzie, których poznałam. Lubię ludzi, a tam mogłam spotkać bardzo dużo różnych osobowości. Koordynatorzy z jakimi było mi dane pracować byli cudowni i pomocni, a atmosfera bez żadnego mobbingu o którym zdarza się tu czytać... Plus to plus.. Wiadomo jaka sieć taka praca, natomiast nie czułam się mobbingowana w niej (bardziej bym powiedziała że tak luźnej pracy jeżeli chodzi o atmosferę nigdy nie miałam) I może na tym zakończę..

Zostaw merytoryczną opinię o Polkomtel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polkomtel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polkomtel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polkomtel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 10 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polkomtel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polkomtel Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polkomtel Sp. z o.o.