counter
jachu Nowy wpis

Terz otrzymałem wiadomość na pocztę odnośnie wystawienia faktury i windykacji , nie otwierałem 100% wirus

Zibi Nowy wpis
@jachu

Też taką fakturę otrzymałem. Codziennie otrzymuję z innych firm. W tym Kwantorze, ktoś otworzył i teraz się mnoży. Tym powinna zająć się Policja

PAweł Nowy wpis

Podobnie jakaś faktura z wirusem

jendras Nowy wpis

Również otrzymałem maila o treści identycznej jak lukas772 z załącznikiem w formacie RAR. Po rozpakowaniu na pewno zainfekowałbym komputer. Nie radzę otwierać.

jachu

Też dzisiaj otrzymałem wiadomość o fakturze i windykacji. nie otwierałem 10% wirus

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

lukas772

Dzień dobry. (usunięte przez administratora) wysłał mi dzisiaj maila z prośbą o opłacenie faktury: FakturaVAT 181002_339. Oto treść maila: Witam Na dzień dzisiejszy nie odnotowaliśmy wpłaty za faktury których zestawienie przesyłam w załączeniu. Jeżeli należności zostały uregulowane proszę uznać powyższą wiadomość za nieważną. W przypadku nieuregulowania płatności w terminie 7 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, sprawa może zostać skierowana do windykacji. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora) Kwantor Sp. z o.o.

Misia
@lukas772

Dzień dobry, ja też dostałam w dniu dzisiejszym maila o identycznej treści. Nie znam tej firmy, nie jest to nasz kontrahent, więc mniemam, że mail zawiera wirusa. Pozdrawiam

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Kwantor zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

Aha

Witam; Szukam osób zainteresowanych pozwem zbiorowym przeciw tej firmie i/lub jej prezesowi. O informację poproszę na adres email aha@vp.pl

co się stało z Kwantorem. byłem u nich a tam same awizo w drzwiach. podobno od roku juz tam ich nie ma. przeniesli się gdzieś, czy upadła działalność?

ozzy

Kwantor nie ma kasy i olewa podwykonawców np. Filtry Warszawskie a poza tym to gdzie ta firma bo na Ciołka ich nie ma i nikt nie wie gdzie są?

podaj mi do nich namiar najlepiej nr tel to może i mnie przyjmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Kwantor Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad