E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

Adres: Odrowąża 15, 03-310 Warszawa, Dąbrowa Górnicza, Kraków

NIP: 5242766777 KRS: 0000498076

E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

Opinie o E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

Remek

Wszystko zależy jaka pozycję sobie wypracowaliśmy w firmie. Pracować dobrze i są efekty.

Nie polecam. Skąpstwo na każdym kroku. Marne biuro. Marne wynagrodzenie, brak dodatków.

@Pracownik 13.10.2018 09:51

Mógłbyś uargumentować swoją wypowiedź pozostawioną na tym forum? W tej formie jest ona komunikatem, ale z pewnością inni użytkownicy zainteresowani pracą w E-Direct Cloud Solutions chcieliby zapoznać się z bardziej konkretnymi informacjami na ten temat. Rozwiń proszę kwestię finansów.

Aneta

@Pracownik, dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w E-Direct Cloud Solutions. A mógłbyś napisać co bezpośrednio wpływa na to jak postrzegasz tę firmę jako swojego pracodawcę? Czy na ten obraz składają się może warunki zatrudnienia jakie zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

a mi się bardzo podoba praca w mojej firmie

Aneta

Na stronie internetowej E-Direct Cloud Solutions znajduje się kilka ofert pracy. Czy wśród forumowiczów zaglądających na ten wątek, zainteresowanych zatrudnieniem w tej firmie, są osoby, które aplikowały na którąś z tych ofert i mogłyby się podzielić z innymi, swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi etapów procesu rekrutacyjnego? Wszystkie Wasze uwagi posłużą innym użytkownikom.

Nie polecam pracy w EDirect

Iwa
@pracownik 20.06.2018 11:03

Dlaczego, nie polecasz tego pracodawcy?

Aneta

@pracownik, dlaczego nie polecasz pracy w E-Direct Cloud Solutions? Co bezpośrednio sprawia, że masz taką a nie inną opinię o tej firmie jako pracodawcy? Proszę Cię o pozostawienie wypowiedzi na ten temat, ze względu na osoby poszukujące informacji o E-Direct Cloud Solutions przed aplikowaniem do niej.

Erwin

Idealnych firm nie ma i jesli nawet jest coś do poprawy to trzeba to zrobić i będzie dobrze!

Aneta

Obecnie rownież trwa rekrutacja na stanowisko wcześniej przeze mnie wymieniane - ale nie tylko. Swoich szans w rekrutacji można rownież szukać na stanowisku głównej księgowej. Czy firma ciągle stwarza nowe miejsca pracy, czy naprawdę trudno jest znaleźć pracowników na powtarzające się stanowiska?

Aneta

E-Direct Cloud Solutions poszukuje osób do pracy w Warszawie jako IT Helpdesk oraz Telemarketer. Chętnie dowiemy jak wygląda praca na tych stanowiskach. Jesteś pracownikiem firmy? Wyraź tu swoją opinię. Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Jakie dała Ci możliwości rozwoju? Twój komentarz może pomóc osobom, które rozważają złożenie swojej aplikacji.

ae

A wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na konsultanta ds.utrzymania klienta? Dobrze, że jest szansa na opiekę medycznę, odpowiednie premie do podstawy zarobków i jeszcze w ramach benefitów np kartę multisportu. Widać, że dbają o pracowników przez to.

Zostaw opinię o E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. - Warszawa, Dąbrowa Górnicza, Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.