E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

Aneta

Obecnie rownież trwa rekrutacja na stanowisko wcześniej przeze mnie wymieniane - ale nie tylko. Swoich szans w rekrutacji można rownież szukać na stanowisku głównej księgowej. Czy firma ciągle stwarza nowe miejsca pracy, czy naprawdę trudno jest znaleźć pracowników na powtarzające się stanowiska?

Aneta

E-Direct Cloud Solutions poszukuje osób do pracy w Warszawie jako IT Helpdesk oraz Telemarketer. Chętnie dowiemy jak wygląda praca na tych stanowiskach. Jesteś pracownikiem firmy? Wyraź tu swoją opinię. Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Jakie dała Ci możliwości rozwoju? Twój komentarz może pomóc osobom, które rozważają złożenie swojej aplikacji.

ae

A wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na konsultanta ds.utrzymania klienta? Dobrze, że jest szansa na opiekę medycznę, odpowiednie premie do podstawy zarobków i jeszcze w ramach benefitów np kartę multisportu. Widać, że dbają o pracowników przez to.

Zostaw opinię o E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.