Salon Firmowy PLUS GSM /POLKOMTEL S.A./

Bielsko-Biała

Opinie o Salon Firmowy PLUS GSM /POLKOMTEL S.A./

kasia
użytkownik zarejestrowany

potwierdzam firmowe imprezy w plusie sa super nie pracowalam w bielsku ale w lublinie, jak cos zapraszam do nas ;))))

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Salon Firmowy PLUS GSM /POLKOMTEL S.A./ (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Niska Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .Super Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2500 zł brutto Najbardziej podobało mi się w Salon Firmowy PLUS GSM /POLKOMTEL S.A./: Imprezy firmowe ;) Najbardziej nie podobało mi się w Salon Firmowy PLUS GSM /POLKOMTEL S.A./: Godziny pracy

Zostaw opinię o Salon Firmowy PLUS GSM /POLKOMTEL S.A./ - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Firmowy PLUS GSM /POLKOMTEL S.A./