Opinie o Plus (Polkomtel Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polkomtel Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polkomtel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polkomtel Sp. z o.o. w Warszawa

Samotna samanta

Witam, Praca w Dziale Reklamacji to zupelna porażka istnienia tego dzialu. Pracowalam tam sporo czasu i rzuciłam to w cholerę. Niekompetencja od kierownikow po dyrekcję. Dziwne spiski układy jakby szemrane interesy i utajnianie informacji. Wobec ludzi są nieszczerzy zakłamani. Jakiekolwiek problemy trzeba samej rozwiazywac gdyz kierujac do dyrekcji odzew zadne, nie mowiac juz o wyżej zarzadzajacych w dziale kadr. Jestem rozczarowana poziomem ludzkiej niekompetencji oraz poziomu obłudy ktora prezentują. Trzymaja sie kurczowo swoich stanowisk jak lep much. Koszmarne miejsce mam nadzieje ze zmiana zarzadu dostrzeże zaniedbania i nierówne traktowanie. Odradzam DR.

Pracowałam tam jakiś czas temu w Dziel Reklamacji. Miałam liderkę (usunięte przez administratora)Jestem ciekawe, czy jeszcze trzyma się na stołku ? Praca to tragedia. Tylko jak przyszłam to widziałam, że z moją przełożoną jest coś nie tak.(usunięte przez administratora) Szkolenie to jakaś farsa. Trwało 4 dni. W tym dwa dni to opowiadania o firmie, bhp i inne pierdoły. Pani na szkoleniu pouczała nas, że pod żadnym pozorem nie możemy się spóżniać. 8 godz praca to twój komputer ma być włączony i już pracujesz, a nie że dopiero przychodzisz i chcesz włączyć komputer. ( bo stracimy te 5 min na uruchomienie komputera?) Plus pan od bhp chwalił się jak bardzo dobre fotele wybierał do pracowników. Tak... jasne. Zwykłe fotele jak ma każdy uczeń w podstawówce. Nie bardzo wygodne plus połowa z nich była rozwalona. Nowy pracownik nie jest przygotowany do pracy. Siadasz i masz rozwiązywać sprawy, a nie znasz oferty. Nie masz miejsca pracy. Godziny zmian są od czapy. Powodzenia dla ludzi, którzy chcą siedzieć i od 6 rano rozwiązywać reklamacje, ale do 22. W zależności od zmiany. Oczywiście ludzie z agencji nie mieli stałych miejsc pracy, więc musieli walczyć o miejsce. Oczywiście dostanie umowy o pracę od firmy graniczy z cudem. Oni nie mają nowych umów, chyba że ktoś odejdzie lub zajdzie w ciąże.

Wenflon

Masz racje . Te reklamacje to farsa. (usunięte przez administratora)To bardzo modne na Przycach. Do tego musisz sobie szukac stwnowiska , ktore nagrywa rozmowy...parodia.

Nick Stokes

Od 01/01/2019 na Przycach w DR nie ma już umów agencyjnych. Za duża rotacja była w czasowych i zlikwidowano (tych co byli wciągnięto masowo na etaty). Teraz już zatrudniają bezpośrednio przez Polko, głównie na zastępstwa, ale bezpośrednio z wszystkimi przywilejami (darmofon, ubezpieczenie, luxmed etc.), a nie przez jakieś agentury. Co do szkolenia to owszem, jak przyszedłem, było rekordowo krótkie. Jednak nie łącz szkolenia z BHP, które jest na Konstruktorskiej ze szkoleniem pracowym już na miejscu pracy. Godziny zmian od czapy??? Ke? Przecież 85% ludzi pracuje 8-16. Zmiany ma jedynie ZOKE a poza nimi garstka osób indywidualnie za zgodą kierownika ma 6-14 lub 7-15, głównie dlatego że osoby te chcą wcześniej wyjść ze względu na dzieci czy rodzinę. I pierwsze słyszę, że kategorycznie nie można się spóźniać. Oczywiście żaden pracodawca nie będzie tolerować NOTORYCZNEGO spóźniania się, ale jak komuś się zdarzy spóźnić to nikt nic złego nie robi.

Joel

L2 na pierwszym pietrze nadety Macius - lider co chodzi jak biskup i tak mu jest ciezko cokolwiek zrobic i powiedziec, ze lepiej go omoijac z daleka. Nastepny Mintaj , co wyglada jakby z baby zszedl , nastepny co mu slowa przez gardlo ledwo przechodza oprocz slowa sprzedawaj. Glutnik co go za kare posadzili przy biurku , bo sie w kiblu zamykal i lazil po korytarzu, byle nie pracowac. Zwalisia co seplenieniem wyjasnia niezrozumiele zawilosci firmy....

Syn Joela
@Joel

Piszesz o pierwszym pietrze ciekawe rzeczy. Czy Ty wogole pracujesz w Plusie? (usunięte przez administratora) z ciebie prorok pomiocie. Kozak w necie piz** w swiecie. Powiedz to Mackowi w twarz a wtedy bedziesz mial podstawy zeby go omijac. Co oznacza zejsc z baby? To zapewne Twoje pryncypium, ktore zapewne wyniosles z domu? Tylko Ty wiesz co znaczy. Ciekawe tresci zamieszczasz. Uszy Ci wiedna na slowo sprzedaz. Nie podoba sie to droga wolna prosto do posredniaka. Sam wybrales taka prace. I nie rycz, nikt Cie tu na sile nie trzyma. Brak Ci odwagi by cos w zyciu zmienic, za to masz jej pelno zeby anonimowo kogos obrazac. Co do biurka to zal Ci (usunięte przez administratora) sciska ze Twoje jest mniejsze i zeby wyjsc na dluzsze posiedzenie to musisz pytac. Przypier%##$ sie do czyjejs wymowy. Plycej sie juz nie dalo. Sa kiero lepsi, sa kiero gorsi. Nikt nie jest idealny. Chcesz cos napisac to pisz konkrety i nikogo nie obrazaj, i nie hejtuj gamoniu jeden. Zal mi Ciebie.

Szukalem opini i jest
@Syn Joela

Dziekujemy za opinie o warunkach i o poziomie pracowników.

@Syn Joela

Obronca sie znalazl, wypaczonych umyslowo, co dolarki maja zamiast mozgu i oczu.

Matka Joela
@Joel

Za to ty masz powietrze, pusty łbie. Za mocno wieje? Przepraszam Wszystkich za syna! Wszystkiego próbowałam: psychologa, specjalną szkołę, elektrowstrząsy. Nic nie dało. Cóż, raz na jakiś czas urodzi się taki gamoń. Po prostu brak mi słów, jak pomyślę o nim to jeszcze czuje bóle po porodowe. Joel, na litość boską!

@Matka Joela

Sam sie lecz, korpo- dolarowy szczurze, wole miec powietrze, niz przetrzebiony glupota rozum, dla ktorego liczy sie tylko jedno po trupach na kase... A tak pozatym to wiadac co robia w Niedziele kierownicy tego szamba na dyżurze. Zamiast pracownikom pomagac. Lepiej sie nadymac jak balon, tylko zeby was glupota nie rozsadzila. Przyj jeden z drugim urodzisz malego Maciusia albo innego Slawusia.

Spdr5

Ogólnie PLUS nie polecam prywatnie tym bardziej. Usługi strasznie kiepskie ceny wygórowane jakość obsługi gorzej niż tragiczna jak idziesz się o coś zapytać w salonach to najlepiej żebyś sam znam już odpowiedź bo oni mniej wiedzą od Ciebie. Olewatorstwo klienta z każdej strony. Wrogowi nie życzę zeby do nich trafił bo to kategorycznie najgorsza firma z jaką się spotkałem w zyciu. Dla tuch któzy chcieli by ją polecic komuś proponuję najpierw przekonać się na własnej skórze o ich jawnym leczeniu w H.. A z ludźmi.

proszę usunąć powyższy komenta
@Spdr5

czy ten komentarz jest potrzebny? przecież to forum o pracodawcach a nie o usługach. proszę admina o usunięcie bo to zaśmieca forum

Doradca Klienta

Rekrutacja grupowa, około 15 osób. Przedstawienie przez rekruterów warunków pracy i tego czym się będziemy zajmować. W formie slajdów i ustnej. Wypełnienie testów i sprawdzenie dykcji.

Przedstawienie swojej osoby przed innymi. Czym się zajmowaliśmy do tej pory? Dlaczego chcemy pracować w Polkomtelu? Czy mamy jakieś doświadczenie w sprzedaży? Trzeba było wypełnić jeszcze test złożony z 6 obrazków oraz przejść test na dykcję, czyli przeczytanie kilku polskich zdań złożonych z trudnych wyrazów typu "Król Karol kupił królowej Karolinie .... itd"

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Specjalista ds. IT
Olsztyn
Indykpol S.A.
Magdalena

W DKOK PLK pracowałam w latach 2007-2013, w Plazie na Wołoskiej. Można ten czas podzielić na dwie ery - przed Solorzem i po Solorzu. Czas przed Solorzem był fajny, Plus to był pracodawca jeden z lepszych na rynku w tamtym momencie. Żadnych śmieciówek - tylko umowy o pracę, najpierw przez agencję a później bezpośrednio, do tego ubezpieczenie medyczne w Lux Med oraz możliwość ubezpieczenia siebie i rodziny na życie na całkiem przyzwoitych warunkach. Przez pierwsze kilka tygodni było porządne szkolenie, zarówno produktowe jak i z umiejętności miękkich, później była tzw. "klasa", czyli grupa siedziała w osobnym pomieszczeniu (nie na dużej sali gdzie reszta), miała do dyspozycji dwóch Starszych i kolejkę, na której wpadało mało połączeń. Tzw. skille były dodawane stopniowo więc pracownik mógł się fajnie wdrożyć do pracy. Ogólnie różnego rodzaju szkoleń dla DKOK za moich czasów było tam organizowanych bardzo dużo, łącznie z wyjazdowymi. W Plazie, poza pewnymi wyjątkami, większość kierowników tak na postpaid, jak i prepaid, była naprawdę fajna, pomocna, bez jakiejś spiny i kija w zadku. Jak na tamte czasy to zarobki były dobre, do tego premie roczne, premie specjalne dla najlepszych, bonusy na święta. Do tego imprezy integracyjne i logowane gadżety dla pracowników, co też jest miłym dodatkiem. Pracownik miał też w intranecie całą bazę wiedzy (procedury, schematy, szablony), którą mógł się posiłkować w trakcie pracy. Atmosfera była pozytywna, wielu naprawdę fajnych ludzi tam poznałam, z niektórymi kontakt mam do tej pory. Owszem, były wady takie jak dość sztywny grafik (starali się brać preferencje pod uwagę, ale ciężko wszystkim dogodzić, gdy dział liczy blisko 600 osób), rozwalone krzesła. Ale np. biurka były duże i wygodne, a nie jakieś maleństwa, byle tylko wymogi BHP spełnić. W zasadzie to prawie każdy miał swoje własne stanowisko pracy. Odkąd Solorz przejął biznes to zaczęło się bardzo psuć. Nagle wszyscy wyżej zaczęli się spinać, wymagania, targety zaczęły rosnąć, zmienili system premiowy na dużo mniej korzystny (wcześniej premie miesięczne wynosiły po 28-30% podstawy, po zmianie 2-5%), zaczęło się bardzo silne ciśnienie na dosprzedaż i sprzedaż (wcześniej priorytetem była jakość), ludzie gdzieś tam wyżej zaczęli dostawać obstrukcji dziwnych pomysłów na temat pracy DKOK, co nam ją utrudniało. Atmosfera się bardzo zepsuła, zaczęło się ciągłe przypominanie o tym, że jak się celu nie zrealizuje to cię zwolnią (to jest słabe i bardzo demotywujące), po prostu z naprawdę fajnej firmy z taką wręcz rodzinną atmosferą zrobili (usunięte przez administratora). A przecież wcześniej bardzo fajnie wszystko funkcjonowało, jakość obsługi była na bardzo wysokim poziomie, dosprzedaż też była realizowana. Z jednej strony czułam ulgę odchodząc, bo to nieprzyjemne napięcie bardzo rosło, z drugiej jednak pewien żal, bo naprawdę pracownik czuł się tam u siebie i bezpiecznie, zanim nastąpił Solorz.

Pan M
@Magdalena

Zgadzam się 100% z tą opinią. Też pracowałem w Plusie przed Solorzem w Promenadzie i na Wołoskiej. Atmosfera była miła i pracowało się na prawdę dobrze. Warunki pracy nie były złe - umowy o pracę na czas nieokreślony, całkiem niezłe premie miesięczne i super współpracownicy. Targety też były ale oczywiście do wyrobienia. Po tym jak przyszedł Solorz wszystko się zaczęło sypać w mgnieniu oka ... Zdążyłem załapać się na program dobrowolnych odejść i chapnąć odprawę po tym tego co wiem było już tylko gorzej czyli nierealne plany, obcinka premii, wprowadzenie umów śmieciowych itp ...Mi pozostały tylko miłe wspomnienia z dawnego Plusa (Sprzed Solorza)

Ilona

A jak wygląda kwestia rekrutacji? Ktoś wie coś na ten temat? Proszę o podpowiedzi!

Joel

Sugestie wymienic tych nadetych bufono - robotow na normalnych kierownikow i skonczyc z agencyjnym zatrudnianiem pracownikow.

Joel

Kiedys W L2 byl Jacus manager co mu Sotysowa w (usunięte przez administratora) wchodzila bez mydla.

ann

Moje sugestie dla Polkomtel Sp. z o.o.: jest ook Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ,,,,

Agnieszka
@ann

Poprzez Twój komentarz rozumiem, że praca w firmie jest dla Ciebie satysfakcjonująca. Jednak czy mógłbyś powiedzieć nam coś więcej na temat warunków zatrudnienia w Polkomtelu? Może wypowiesz się odnośnie atmosfery, jaka panuje między pracownikami?

Grzegorz
@ann

Powiem więcej, bardzo ok. Lepszej firmy ze świeczką szukać.

Fizda12
@Grzegorz

Ze świeczką i puszką aerozolu.

Www

Czy kadra kierownicza w orko się zmieniła?

Qqqq
@Www

????

Banan
@Www

Niestety nie. Te same przyjemne buzie. Ale pracownicy to już inna bajka - wyrotowało każdego w swoją stronę.

Agnieszka
@Banan

Czy możesz powiedzieć nam coś na temat zmian jakie zaszły w firmie w ostatnim czasie? Bo jak rozumiem zaszły jakieś zmiany. W swoim wpisie wspominasz o rotacji pracowniczej. Ale to nie musi od razu oznaczać, że w firmie dzieje się źle. Co sądzisz?

Biurwa

Kręci się niezła afera... koordynator z Ł2 (ten najbardziej nieogarnięty) podobno przekazuje do różowych info o kluczowych klientach. Jest w to zamieszana też jedna z kierowniczek z Ł1! Waldek robi teraz dochodzenie, jak się potwierdzi to kilka głów spadnie. Swoją drogą to kolejna taka akcja na przestrzeni kilku lat, w którą zamieszany jest kiero. Może czas trochę odświeżyć zespół kierowników? Większość absolutnie nie nadaje się do takiej pracy, nie potrafią zarządzać zespołem, roznoszą ploty po całym doku. Moje typy do odstrzału w Ł1: Sebix Rozruba - kiedyś jeszcze szło coś załatwić, teraz jest tak zastraszony przez Waldka, że nie ma komunikacji z tym człowiekiem. A. Miła - wszyscy wiedzą, że posadę dostała bo ciotka pracuje w zarządzie polko, ta blondyneczka na niczym się nie zna Starogórska - kij w... cały czas, sztuczny uśmiech i fałszywość aż wylewają się z tych rubensowskich kształtów Bazia Barszczyk - wiecznie wściekła i warcząca na wszystkich. Komunikacja z nią zależy od tego czy ruda księżniczka wstała prawą nogą z łóżka Andżela co z Ukraińcem ślub wzięła - raczej bez większych zastrzeżeń ale laska, jesteśmy w pracy a nie bistro - polko to nie miejsce na przyrządzanie fit instagramowych deserów i randeczki z mężem. Swoją drogą ktoś powinien zwrócić na to uwagę, że Mąż od kilku dobrych lat ma wolne wszystkie święta bez konieczności brania urlopu... Drugie piętro w Ł1 to stan umysłu. Każdy tam i w dwójce jest do wymiany.

SzmaragdiDiament

Wiecie co... Rozumiem, że może sprzęt i krzesła nie są w najlepszym stanie ale da sie pracować. Krzesła są takie jak w większości firm w Warszawie. Jakby ktoś miał z tym jakiś wielki problem, to nikt nie broni przywieźć swojego krzesła. Rozumiem, że firma powinna zapewnić itp. Bla bla bla! To jak ci człowieku nie pasuje, to czemu nie mówisz tego głośno w jakimś akwarium czy przy stanowisku swojego koordynatora! Tylko wypisujesz na jakimś forum, które jest przepełnione w większości postami ludzi, którzy popracowali tu dzień albo nawet nie skończyli szkolenia albo miesiąc, bo zostali w****** albo stwierdzili, że pi*****ą! Mało osób wypowiada się tu takich, którzy długo pracują. Wybaczcie ale widzę tłum przedszkolaków, którzy chcą, żeby było "jak ja chce". Każda firma ma swoje wymogi. Wymogi są różne i nie każdemu pasują. Jednemu będzie się podobała praca np. ochroniarza w Orco (nie u ubliżam nikomu), który pewnie siedzi tu 24h, a drugi lubi siedzieć i rozmawiać przez telefon i przedłużać umowy! Zastanówcie się ludzie! W tej firmie da się zarobić, zarobki są raz mniejsze raz większe, zależy ile wyślesz umów i jak zrealizujesz swój cel. Wszędzie jest jakiś cel. Tu akurat jest taki, a gdzieś indziej może być taki: kto zrobi najwięcej kanapek i sprzeda w danym dniu dostanie 50zł prowizji np. w Subway. A jeżeli chodzi o kadrę, moim zdaniem, jest w porządku. Wiadomo, jedni przykładają się do pracy, drudzy aż za bardzo ale nie ma co narzekać. Każdy jest człowiekiem i ma swoje zasady. Po prostu. Podejdzcie do tej pracy jak do normalnej pracy to będzie fajnie, bo jak na razie widzę, że ten przemiał jest przez to, że przychodziła banda dzieciaków, którym nie da się dogodzić i uciekali. Adios! Tak really, praca jest spoko. Raz lepiej, a raz gorzej. Jak wszędzie.

Mokosolvan
@SzmaragdiDiament

Na rynku pracy to pracownik zaczyna rządzić. I dlatego nie wszyscy pozwolą sobie na żenujące warunki techniczne, brak stabilizacji, nierówne traktowanie, (usunięte przez administratora) kadry zarządzającej.

@Mokosolvan

Dlatego, jeżeli komuś to nie pasuje, niech tu nie przychodzi. Jak mi coś nie odpowiada, to to zmieniam, a każda firma ma swoje takie standardy, a nie inne - i może się powtórzę - albo komuś to pasuje albo nie :)

Mokosolvan
@SzmaragdiDiament

I dlatego kadra powinna zaakceptować fakt, że stąd 90% ludzi ucieka i mają tu największą rotację ze wszystkich CC. Zamiast robić zdziwione miny, spotkania, suszenie głowy i zastraszanki z narzucaniem godzin pracy na zleceniu.

@Mokosolvan

Kto chce, to zostaje. Jak w każdym korpo nikt nikogo nie trzyma. Można iść w takie miejsce gdzie jest umowa o pracę i robić 160-168 godzin i nawet więcej, a kto chce to przychodzi tu i robi 100h i kończy miesiąc. Nie tylko tu jest taka rotacja. Sa różne firmy, gdzie też są takie rotacje ale trzeba byłoby się tam zatrudnić, żeby zobaczyc :) Wszędzie też jest kadra, która suszy głowę. Gdyby każdy każdego głaskał i prosił żeby przychodził do pracy to nic by z tego nie było.

Jakub

Czy na stanowisku doradca klienta jest wymagane zaświadczenie o niekaralnosci?

101st Airborne Div.

W Orco? Szkolenie tutaj to jest Noc Kabaretonu. Siadaj i płyń. Masaaakra. I w toaletach, kuchni, mało zadbane. Siedzi się na krzesełkach poprutych i zepsutych. Komputery się zacinają, jest bardzo duszno, siedzi masa ludzi, w ogóle jakieś dziwne zasady że się nie ma własnego miejsca. I w tv leci reklama oferty a pracownikom nie wolno jej oferować klientowi, trzeba ściemniać. Zasady jakieś dziwne że trzeba proponować jakieś usługi dodatkowe. Ze zmian wyrzucają czasem z kaprysu bo komuś się buzia nie podoba. Nie polecam tego miejsca. Moje sugestie dla Polkomtel Sp. z o.o.: Weźcie zainwestujcie w szkoleniówkę porządną i w sprzęt dla pracowników, bo to leży, kwiczy i powiewa białą flagą. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zainwestować w sprzęt, zacząć zatrudniać na Umowę o pracę, zrobić przesiew kadry, płacić ludziom normalne pieniądze.

Daniel

Witam mam pytanie widziałem ostatnio ogłoszenie na przedstawiciela handlowego w plus i moje pytanie jest takie co ewentualnie miał bym robić na tym stanowisku najlepiej osób które pracują lub pracowały na takowym stanowisku. Z góry dziękuję za odpowiedź

Anitek

Ojej, takiego szkolenia to się nie spodziewałam. Zero wiedzy, siadaj dzwoń. Bazy klientów brak, nikt się nie interesuje nowymi pracownikami gdy mają problem. Kierownicy siedzą i jakieś tabelki tylko wypełniają i wysyłają pogróżki w mejlach, zamiast coś robić. Grupy wzajemnej adoracji, jakieś ploteczki, walki o miejsca na sali. DRA MAT

nie wiem dlaczego polkomtel zaczął wyłudzać pieniądze ode mnie szantażując że ukradnie mi moje środki na karcie (ponad 200PLN) gdy nie doładuje telefonu na kartę zamierzam podać tę firmę do sądu!

Zawiedziony

Dostałem tu prace przez biuro tymczasowej pracy. To co dyskwalifikuje prace w plusie to brak jakikolwiek szkoleń. Tylko bhp. A pozniej? Szkolenie z procedur, sposobów na rozwiązywanie spraw, nic z tych rzeczy ! Siadasz przy obcym ci pracowniku który ma gdzieś to ze noc nie wiesz. Robi swoje a ty udajesz ze wszystko wiesz bo dla nich to takie oczywiste. Odradzam!!

adam
@Zawiedziony

zgadzam się w 100%!!

Łomża
@Zawiedziony

Najgorsza praca, jaką miałam.

Pracownik plus

Pracowałem w Polkomtelu na Woli. Przyce. To co chce napisać o tej firmie mając w cv takich pracodowacow jak Orange, to niestety ale Plus jest to przechowalnia pracowników czasowych. Miałem wrażenie ze przychodząc do pracy oczekują od ciebie wiedzy zdobytej od prezesa solarza. . No właśnie. Szkolenie wyglada tak że patrzysz w monitor jak inni przeklikują okienka rodem z windowsa 95. System toporny, w żaden sposób nieczytelny. Np. Aby wyłączyć dana usługę trzeba wiedzieć ze spośród wielu hieroglifów oznacZenie DbOi to jest roaming. ŻENUA!! Jeśli traficie na panią Agatę R., wiedzcie że jeśli nie zrobicie słowo w słowo tego jak ona chce będziecie kozłem ofiarnym przez następne miesiące. Sam przez to przechodziłem. Ale czego się dziwić po klepaniu przez 14 lat tego samego. Poziom jej szkoleń świadczy a ciągłej rotacji w firmie. Porażka i niepowodzenie to jej pseudonim. Rozbawił mnie moment gdy zamiast napisać przekazać sprawę napisałem przekierować sprawę twierdziła ze jest niepoprawnie stylistynie CAŁY MAIL!!. Heh.. dobrze że opuściłem tem cyrk. Wiele przypadków zemst z jej strony mógłbym wymieniać ale nie ma po co. Jest to osoba jałowa, antypatyczna, zawistna. Najpierw udaje twoja koleżaneczke potem gdy jej coś niepodpasuje jesteś jej workiem na złośliwe, mobingowe traktowanie. Praca jest nudna, pracownicy maja cię w (usunięte przez administratora) w tle jakieś strajki, i obrabianie d**y w kuchni komu popadnie. Przetrwałem ale znalazłem ciekawszą prace. Opinie ppprzednikow są w 100% realne. (usunięte przez administratora) biurka wycieranie raz na 3tyg. ścierą od kibla. Klawiatury posiadajace swój mały mikroświat. Firma (usunięte przez administratora) Polecam Ukraińcom i ludziom bez ambicji.

Papricca Pie

Ta robota ma wady, ich wyliczanie stałoby się nużące, bo każdy kto tam pracuje to wie. Tu się nie da gospodarzyć dłużej, bo i nikt nie stawia tu na długą współpracę. Ale ja bym zaznaczył jedną fajną rzecz - dają możliwość startu z czystą kartą. Bez zaświadczeń, bez referencji, bez doświadczenia. Chcesz - to będziesz pracował. Jak ktoś zna półświatek CC z Warszawy to wie, że sporo ludzi się przewinęło przez Orco. Z braku laku, z desperacji, zdobyć pierwsze doświadczenie, zarobić łatwą kasę trafiając na dobry okres, albo szukając coś na już. To miejsce to kuźnia kadr, które potem niestety wędrują po innych telekomach albo bankach. Czemu? Bo tu wszystko jest przeszkodą do zarabiania pieniędzy. Toporność programów, archaiczny sprzęt, telemarketingowy produkt nastawiony na zysk, spartańskie warunki pracy, skostniała kadra, układziki, psychologiczne gierki sekcyjnych, niepewność o cel a nawet o miejsce przy wysłużonym komputerze, rygor napęczniałych procedur i masa doklejek usług niechcianych, zawiłe zasady prowizyjne i obostrzenia odnośnie pełnej wypłaty premii. Serio, jeśli ktoś jest to w stanie przetrwać i zagrzać tu miejsce powyżej miesiąca, to nadaje się do słuchawki. Albo ma niesamowicie dużą wolę walki/nóż na gardle/ma tak bardzo gdzieś ducha pracy na projekcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Polkomtel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polkomtel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polkomtel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polkomtel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 10 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polkomtel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polkomtel Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel Sp. z o.o.