Opinie o Plus (Polkomtel Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polkomtel Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polkomtel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polkomtel Sp. z o.o. w Warszawa

Wiecie czy Polkomtel Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Mala

Nie udostępnia. Musisz pracować na swoim sprzęcie.

Tak

Aleksandra
@Reklamacje

Hej @Reklamacje, a na jakich stanowiskach istnieje możliwość wykonywania pracy zdalnie w Polkomtel? Domyślam się, że nie na każdym. Czy w związku z pracą z domu, zmienia się wynagrodzenie?

@Aleksandra

Wynagrodzenie się nie zmienia. Telefon jest na wyposażeniu każdego pracownika(nawet przed pandemia). Firma udostępnia laptopa do pracy zdalnej bez problemu. Większość działów pracuje hybrydowo

Czy pierwsze dni są darmowe ponieważ są próbne ?

Były
@Adam

Płatne, ale nie licz na kokosy.

Aleksandra
@Były

Hej, czy rozpoczynając współpracę z Polkomtel dostanę umowę zlecenie, czy od razu umowę o pracę? Zastanawiam się też, czy wynagrodzenie na okresie próbnym różni się znacznie od tego na umowie na stałe?

tajemniczy klient;)

ze widze negatywnie opinie pracownikow plusa to mnie nie dziwi. jak w kazdej firmie bedzie ktos niezadowolony. ale wpadlem tu bo zaczalem szukac szukac czegos na temat plus-a po tym jak zostalem potraktowany przez te firme jako klient. az sie zdziwilem, ale widze po wypowiedziach ze nie jestem jedyny. zaczynam miec wrazenie ze klient to dla plusa problem, szczegolnie jak czegos chce. mam wrazenie tez ze w plusie ludzi brakuje- do pracy- no bo skoro mam biznes do plus- i plus mialby zarobic (to najlepsze!) a ten sam powoduje ze ide do konkurencji bo zle poprowadzono sparwe..., to chyba jest cos nie halo?? czytaj- mierny poziom obslugi...

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Polkomtel Sp. z o.o.?

dobryŻart

Jeśli chodzi o zarządzania w dziale reklamacji na przycach to styl jest taki, że masz realizować cel za wszelką cene jak go nie zrealizujesz jest wielkie niezadowolenie bo lider i kiero nie dostaną super premii, jak zrealizujesz, ale gdzies noga ci się powinie i źle rozpatrzysz reklamacje to dostajesz tzw. ankiete/żródło i nie dostajesz premii. Nie mam mowy o podwyżkach chyba, że jest to wyrównanie bo ludzie odchodzą i nowych muszą zatrudniać a nikt niechce pracować za taką kasę to wtedy starzy pracownicy mają wyrównaną pensje do nowo zatrudnionych. Jeśli sam będziesz chciał dostać podwyżke to kierownik nawinie ci makaron tak na uszy, że w sumie dojdziesz do wniosku, że wcale CI się ona nie należy. Podsumowując styl zarządzania niby miło do czasu, aż robisz ponad siły i nic za to nie chcesz, a lider i kierownik dostają premie.

starszykonsultant
@dobryŻart

Niestety to prawda, ciężko jest aż tak zadowolić swoją pracą górę, żeby dali Ci podwyżkę w ramach uznania za twoją pracę. Co do realizacji celów niestety też muszę się zgodzić nowe osoby mają spoko, bo mają jeszcze niski cel do zrealizowania poza tym mają ildera, który im ogarnia i sprawdza, natomiast później cel rośnie, odpowiedzialność również a pensja pozostaje ta sama.

@dobryŻart

Jaka pensja na tym stanowisku?

@dobryŻart

Pracowałam przed reklamacjami w trzech innych firmach. Zawsze miałam swoje cele i zawsze byłam z nich rozliczana i za nie otrzymywałam premię. Nie zdarzyło się żebym nie dostała premii. Raz mniejsza raz większa. To raczej jest normalne w firmach. Podwyżkę dostałam już dwa razy. Jedna mniejszą a drugą większą. Mnie się praca podoba. Nie każdemu oczywiście. Parę fajnych osób zrezygnowało bo twierdzili że za ciężka praca i chcą lżejszą mieć. Wszystko zależy czego chcesz. Jeżeli chcesz w ciągu 2 lat otrzymać od razu 1000 zł podwyżki i awansować o dwa stanowiska to nie tu. Jeżeli chcesz dużo się nauczy, żeby potem poszukać w tej firmie innej pracy to dobry początek. Tyle.

Nadiaa
@starszykonsultant

A jakie są miej więcej cele na 100 % celu? Około 150 umów i nowych aktywacji około 25?

3000 zl brutto

Doradca Klienta

Rekrutacja grupowa, około 15 osób. Przedstawienie przez rekruterów warunków pracy i tego czym się będziemy zajmować. W formie slajdów i ustnej. Wypełnienie testów i sprawdzenie dykcji.

Przedstawienie swojej osoby przed innymi. Czym się zajmowaliśmy do tej pory? Dlaczego chcemy pracować w Polkomtelu? Czy mamy jakieś doświadczenie w sprzedaży? Trzeba było wypełnić jeszcze test złożony z 6 obrazków oraz przejść test na dykcję, czyli przeczytanie kilku polskich zdań złożonych z trudnych wyrazów typu "Król Karol kupił królowej Karolinie .... itd"

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Rekrutacja doradca klienta

Hej, interesuje mnie kilka info na stanowisko Doradca Klienta - Młodszy Konsultant (Reklamacje). Jest może ktoś kto ostatnio przechodził proces rekrutacji? Czego spodziewać się na rozmowie? Na czym polega test kompetencji, jest online? Jak wygląda szkolenie i co z wynagrodzeniem na poczatku i po okresie próbnym - Mozn a liczyć na jakąś podwyzke? I czy w ogóle dają druga umowe później? Niestety nie chcieli nic powiedzieć przed rozmową z jakimiś głównymi babkami, a po przetyniu opinii nie wiem czy jest sens trącić czas.

@Rekrutacja doradca klienta

Szkolenie trwa tydzień. Siadasz obok innego pracownia tlumaczy Ci pobieznie co i jak i po tygodniu robisz sam pod nadzorem. Materialu jest duzo, tak jak programow. Robisz doslownie wszystko. Nie ma szkolen jako takich, ze ktos ma dla Ciebie czas. Kazdy walczy o swoje. Podstawa 3000 zl brutto. Premia za plany, ktore sa sukcesywnie zwiekszane. Dodatkowe obowiazki. Jest tego naprawde duzo. Za duzo. Nikt sie praktycznie toba nie interesuje. Liczy sie wynik koncowy. Kierownicy nie maja wiedzy. Odsylaja Cie od osoby do osoby. Musisz sobie radzic sam. Strata czasu i nerwow. Niestety ta praca nie rozwija.Nie daje satysfakcji i dobrych pieniedzy. 2400- 2500 zl na reke z premia.

Kamila

@ben a nie ma problemu z rozwiązaniem z nimi umowy?

Kcin

Pracowałem kilka lat temu w Polkomtelu przez ok.8 msc na alejach przy rondzie czterdziestolatka. Generalnie było spoko na początku mimo, iż wiało klimatem grobowym od niektórych osób i miejsc. Wszystko zapowiadało się przyzwoicie o ile nie macie nic przeciwko systemu prowizyjnemu (bez odpowiednich wyników = nie masz co liczyć na ładną wypłatę). Jednak z czasem zauważyłem, że tam każdy każdemu w (usunięte przez administratora) wchodzi i bez tego ludzie żyć nie mogą. Jeżeli tak jak ja chciałbyś przyjść do pracy tylko po to aby na spokojnie i skrupulatnie zrobić swoje i mieć to z głowy, to niestety możesz się już z tym pożegnać. Ludzie podkradają sobie klientów, każdy team zaciekle ze sobą rywalizuje co naprawdę nie było normalne. Dodatkowo, jeżeli masz problem to mało kto będzie chętny aby Ci pomóc - było tylko kilka osób dzięki którym lepiej się wdrożyłem w system pracy. Leaderzy, Team Ledarzy i cała reszta tych typów... są to osoby, którym chyba tylko na farcie udało się osiągnąć takie stanowisko ponieważ za grosz w większości z nich rozumu, zrozumienia, doświadczenia czy tolerancji. Jeżeli, któremuś nie odpowiadasz to musisz się o wszystko przypominać 10 razy. Bardzo nie pozdrawiam wielu osób :) Jeżeli masz mocne nerwy i jesteś przyzwyczajony do takiego trybu pracy to spoko, mogę polecić ponieważ były również plusy tej pracy. Moim zdaniem jednak brak szacunku do drugiej osoby, dziwne kłótnie między konsultantami, wplątywanie innych osób do takich akcji oraz podkradanie klientów i wzajemne kłamstwa są aspektami wykraczającymi poza normy i jakiekolwiek standardy pracy. P.S. luzik... nie takie straszne co piszę. Widziałem również wciągniętych w ten wir żywe trupy, które.... przyzwyczaiły się? mieli to gdzieś? mózgi im to zeżarło? Mimo wszystko rotacja jednak jest spora ale również są/były osoby, które bardzo długo pracują. ZASTANÓW SIĘ DOBRZE!

Agnes
@Kcin

Piszesz o lokalizacji Ł, W czy T? Czy w każdej tak samo ;)

Kcin
@Agnes

Kate

Witam , jak odbywa się rekrutacja w plk Warszawa , obecnie pracuje przez firmę tcc w Toruniu , czy ta sama spółka zatrudnia w Warszawie ? Na jakiej ulicy mieści się miejsce pracy ? Jak ze stawka za h ? Prowizja za sprzedaż , ile można zarobić przy średnio 180 h

PMS
@Kate

Nie zrobisz 180 godzin, bo koordynator stwierdzi, że się (usunięte przez administratora) i wyśle Cię na pare dni do domu. Nikt w tej firmie nie robi chyba więcej jak 140h miesięcznie, a to i tak jest cud.

Karo

W nawiązaniu do pracy na infolinii Plusa w Toruniu, pracownicy ostatnimi czasy są zastraszani i muszą pod przymusem przekazywać klientom obowiązkowo w każdej rozmowie telefonicznej dane informacje z rozkazu kierowników bo w przeciwnym razie są wysyłani do domu, nigdy nie wiadomo co człowieka spotka w tym miejscu, bo zmiany i rygory wprowadzane są z dnia na dzień. Infolinia Plusa nie szanuje długoletnich pracowników w momencie kiedy są szkolenia nowych pracowników w okresie letnim, natomiast bardzo często po okresie wakacyjnym, gdy obsada pracowników się zmniejsza to firma aż się prosi o dopisywanie we wskazanych terminach. Atmosfera między pracownikami jest jak najbardziej w porządku aczkolwiek występują problemy między góra czyli tak zwanym podestem i kierownikami a konsultantami. NIEDOPUSZCZALNE JEST WYRZUCANIE LUDZI DO DOMU PONIEWAŻ JEDNA OSOBA DECYZYJNA MA TAKI KAPRYS I GORSZY DZIEŃ POD PRETEKSTEM ZMOTYWOWANIA LUDZI DO SPEŁNIANIA ICH WIDZIMISIÓW.

Agna
@Karo

To samo było w Warszawie

PMS
@Karo

Dokładnie to samo dzieje się w Warszawie. Cieszę się, że odszedłem od tego badziewia. Pretensje o wylogowanie się 25 sekund przed końcem zmiany, gdy było się w robocie 15 minut wcześniej za frajer. Odsyłanie ludzi do domu, ucinanie godzin i monitoring, który przyczepi się do najmniejszej drobnostki, nawet głupiej literówki, która nie zmienia nic w zgodzie marketingowej. Nie polecam tej pracy nikomu - poznałem tylko fajnych ludzi i to by było na tyle.

sysadmin

Widzę, że jest rekrutacja w dziale IT. Jak wygląda praca administratora systemowego w tej firmie? Jak wygląda proces wdrażania w teamie? Czy można się czegoś nauczyć od kolegów starszych stażem? Czytając opinie o innych działach wygląda to nieco strasznie.

Mark

Pracowałem w tej firmie przez krótki okres czasu. Szczerze, godzinowo praca dobra. Realnie? Premie dostałem ostatniego miesiąca w którym pracowałem. Szkolenie produktowe? Żadne szkolenie, człowiek siedzi obok innego pracownika i go słucha. Można nauczyć się kilku podstawowych produktów oferowanych przez firmę a później ucz się człowieku sam. Są wzory pism ale i tak trzeba je zmienia i dostosowywać, nie znasz jakiegoś produktu? Tracisz kupę czasu na wyjaśnienie sprawy klientowi. Bonusy? Samemu można załatwić sobie lepsze warunki na telefon i HBO niż jako pracownikowi firmy! Telefon służbowy zaraz po podpisaniu umowy? (usunięte przez administratora)

Maciek

Pracowałem w Polkomtelu trochę ponad 3 lata (w IT). Niedawno zakończyłem z nimi współpracę. Postaram sie w miarę rzetelnie opisać ta firmę. Zacznę moze od plusów. To co jest fajne, to na pewno mnogość różnych technologii, które mozna tu spotkać. Solorz nakupowal rozynch firm; każda z innym zapleczem technologicznym, dzieki czemu pracując w jednym miejscu poznaje się tych technologii mnóstwo i w szybkim czasie mozna sie sporo nauczyć i zdobyć sporo doświadczenia technicznego . No i to by bylo chyba na tyle jesli chodzi o plusy. Minusów jest niestety więcej. Przede wszystkim tragiczne wręcz zarzadzanie firmą (a raczej anty-zarzadzanie) przez Zygmunta i kolesiów, widoczne na każdym kroku. Firma ogólne nie szanuje ludzi(usunięte przez administratora)Efektem czego jest gigantyczny wręcz odpływ ludzi. Co wiecej - wszystkie rekrutacje sa obecnie poblokowane, a Zygmunt robi sobie eksperyment na żywym organizmie i patrzy co sie stanie jak polowa ludzi odejdzie. Dodatkowo tnie ooszty wszedzie gdzie moze metodą po trupach, ze brakuje nawet papieru toaletowego w ubikacji (uzupełniany jest 3 dni później) a mleko do kawy pojawia sie tylko od święta. Praktycznie wszyscy, włącznie z kierownictwem niższego szczebla widza kompletny brak sensu, ale nikt nie pójdzie do Zarzadu i o tym na e powie bo raz ze sie boi, dwa,ze fizycznie sie nie da (dostepu do Zarzadu bronią szczelnie zamkniete drzwi. Samego Zygmunta tez nigdy jeszcze przez ponad 3 lata pracy tutaj na oczy nie widzialem, bo skutecznie ukrywa sie przed pospólstwem, jeżdżąc swoją windą VIP (tak; jest taka!), do której zwykli śmiertelnicy wstępu nie maja (bo jeszcze by ja zbrukali! ;). ). Nawet o udział w bezpłatnej konferencji trzeba prosic Zarząd na piśmie, co dla mnie osobiście jest jakimś kuriozum i to pierwsza firma gdzie cos takiego widzę. Ogolnie ma sie wrazenie ze Zarzad zatrzymal sie w czasie na etapie lat 90tych i nie jest w stanie ogarnąć, ze czasy sie zmieniły i ze o ludzi trzeba dbać, bo nikt na klęczkach o prace u nich prosił nie będzie. Reasumujac-- atmosfera mega słaba, wręcz tragiczna. Dlatego tez polecam firmę tylko po to aby nauczyć sie technologii, a potem szybko zmykać do konkurencji! PLK to idealna kuźnia kadr dla konkurencji.

Czesław
@Maciek

Zastanawia mnie, czy takie traktowanie pracowników, jak opisałeś, nie będzie miało negatywnego wpływu na dalszy rozwój firmy Polkomtel. Patrząc realnie, może stać się tak, że wszyscy doświadczeni pracownicy zdecydują się na odejście. Kto wtedy będzie uczył nowo zatrudnione osoby? Myślisz, że są szansę, aby kwestie relacji z pracownikami uległy zmianie? Wypowiedz się, proszę, jak Ty to widzisz.

@Czesław

doswiadczeni pracownicy nie chca sie dzielic wiedza, nic sie od nich nie dowiesz...

Pikus
@pracownik

Doświadczeni pracownicy może nie mają czasu na podzielenie się wiedzą, ponieważ mają większe cele niż ty za te same pieniądze, a nikt im nie uwzględnia w wynikach kolezenskiej pomocy

@Maciek

Dzięki za tą wypowiedź. Chyba najbardziej merytoryczny wpis jaki widziałem na tej stronie

Jak długo trwa proces awansu w Polkomtel Sp. z o.o.?

yaba doo

awans jest uzależniony od twoich wyników i zaangażowania, nie ma ustalonego terminu po którym następuje awans

Dzień dobry, na jakie zarobki można liczyć, pracując w Call Center? Jakie są prowizje? Jak to wygląda przy umowie na działalność?

kaka
@Marta

Napisalem wyzej, ludzie zarabiaja miedzy 3,5, a 15 tysi.

Kinio

Witam, jak wygląda praca w call center?pracuje obecnie w Toruniu przez firmę tcc, czy ta sama firma zatrudnia dla PLK u Was?

kaka
@Kinio

tak

Kikk

Praca nie jest łatwa to prawda, ale można się tu naprawdę dorobić. Pierwsze miesiące na umowie zlecenie nie dają kokosow, okolo 3 tysiecy w zależności od zaangażowania za 100h pracy. Gdy sie przejdzie na firmę to wtedy zarobki są tak duże, że trzeba w podatek liniowy uciekać. Oczywiscie jest tylko kilka osób, ktore tak dobrze zarabiają. Moge powiedzieć, ze na firmie ludzie zarabiaja miedzy 3500-15000 brutto, zdaza sie tez 17-18 ze 2 razy do roki, a i ponad 20 jak wejdzie premia roczna. Zeby wytrwać trzeba miec silna glowe, czasami brakuje sil i szkoda, ze nie ma płatnych urlopow, ale zawsze na podroz po USA, czy Australii mozna wziac miesiac wolnego :)

Anka

Witam. Sporo jest tutaj opinii osób które pracują bądź pracowały dłużej w firmie. A czy osoby które pracują krócej mogły by się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie?zastanawiam się czy warto tutaj podjąć prace? Jak się czujecie w pracy w Polkomtel? Czy jest tak jak obiecywano wam na rozmowie rekrutacyjnej? Jak bonusy? Multi sport? Luxmed? Czy naprawdę firma daje telefon, czy to tylko mit? Jak z pomieszczeniami socjalnymi? Premia, czy jest możliwe ją otrzymać w okresie próbnym?

@Anka

cześć, pracuje w PLK w Łodzi od jakiś 4 lat. Pierwszy rok czy półtora praca jest przez agencje pracy ale normalnie jest umowa o pracę. Jest dostęp do multispotrt i luxmed ale wychodzi to mniej korzystnie niż dla osób bezpośrednio zatrudnionych na POLKOMTEL. Atmosfera jest głównym atutem tej pracy, podstawa według mnie mogłaby być wyższa, prowizje są znośne. Telefon służbowy z kartą na której masz 20GB interentu i no limit dostajesz jak przejdziesz na pracownika stałego czyli po ok roku, półtora. Ogólnie praca jest spoko, fajni ludzie, kasa nie najgorsza. Jak nie chcesz się za bardzo narobić a chcesz zarobić to idealna praca dla Ciebie

Anka
@plus

Dziękuje. Czyli informacja na rozmowie rekrutacyjnej o tym, że jest zatrudnienie bezpośrednio przez firmę to ściema? Telefon po roku? Dobrze, że mam własny, bo rok czekania na telefon który okaże się używany to przegięcie. Dlaczego co innego jest na rozmowie rekrutacyjnej a co innego w rzeczywistości? Czy taka polityka ma sens?

paweł

nie pisz tutaj o ŁODZI BO TO NIKOGO NIE INTERESUJE to jest wątek o Warszawie

paweł

CZYTAJ WYRAŹNIE TU JEST WĄTEK O WARSZAWIE A NIE O ŁODZI

Maja

@plus a takie widełki płacy byś mogła podać?

Basia

Nie polecam pracy w firmie Polkomtel. Niestety po kilku albo nawet kilkunastu latach nie ma co liczyć na podwyżki, mimo tego iż firma prosperuje dobrze, ciągle jest problem z podwyżką, niektórzy nie mieli ich nawet przez 5- 10 lat a premie roczne przyznawane są ulubieńcom kierowników, marne premie.Solorz słynie z tego,że dorobił się właśnie na pracownikach bo mało im płaci... żenada

Oszukany

Jeżeli aplikowałeś/aś na stanowisko: Specjalisty do spraw reklamacji w firmie Polkomtel nie łudź sie, iż na umowie również otrzymasz taki tytuł. Firma ta świadomie wprowadza swoich potencjalnych pracowników w błąd fałszywymi ogłoszeniami. W rzeczywistości stanowisko, które otrzymasz zwie się stażysta- konsultant i wcale nie odzwierciedla powieżonych Tobie obowiązków. Pamiętaj również, że firma ta początkowo tłumaczy swoje kłamstwo błędem ze strony przygotowanych umów po stronie agencji następnie obiecuje przygotować aneks do umowy już z prawidłową nazwą stanowiska, jednakże i tak skończy sie tylko na obietnicach. Nie dajcie sobie wmówić marnego "stażyste - konsultat" obowiązki, które będziecie wykonywać są tak samo odpowiedzialne, ważne, pracochłonne i stresujące co obowiązki osób na stanowiskach specjalisty !. Do dziś żaluję, żę nic z tym nie zrobiłem.

Tromba
@Oszukany

Nie ma już takiego stanowiska, nawet na umówię z agencji.

Karol
@Oszukany

Mam rozumieć, że również warunki zatrudnienia wyglądają inaczej aniżeli w przypadku stanowiska, które było przedmiotem procesu rekrutacyjnego do firmy Polkomtel? Mógłbyś poruszyć tę kwestię? Chciałbym dowiedzieć się, na jakie wynagrodzenie można liczyć oraz czy poza podstawową stawką firma oferuje jeszcze różnego rodzaju dodatki do wynagrodzenia w postaci premii bądź nagród?

@Oszukany

Chłopie, od 01/01/2019 na Przycach w DR nie ma już umów agencyjnych. Za duża rotacja była w czasowych i zlikwidowano (tych co byli wciągnięto masowo na etaty). Teraz już zatrudniają bezpośrednio przez Polko, głównie na zastępstwa, ale bezpośrednio z wszystkimi przywilejami (darmofon, ubezpieczenie, luxmed etc.), a nie przez jakieś agentury. Co do nazwy stanowiska to cóż... w Reklamacjach to osób ze stanowiskiem Specjalista jest niewielu. Tutaj po 10-15 latach ludzie wiszą ze stanowiskiem Konsultant lub Młodszy Konsultant. Taki polkomtelowy klimat. Niemniej jednak wolę zarabiać nieco ponad 3tys. na stanowisku Konsultant niż w takim np. Play za 1700 zł netto na stanowisku Specjalista.

Mili
@Nick Stokes

Orientujesz się jaka podstawę proponują na początek?

lol
@Nick Stokes

siedzę sobie w pleju właśnie i szukam ofert pracy ale 1700 to dostajesz może na 3 miesiecznym okresie próbnym w życiu mniejszej wypłaty niż 2300 nie widziałem :) i chyba jednak tu zostanę

Kk
@Oszukany

Właśnie aplikowalam na to stanowisko. Mam nadzieję, że nie jest tak źle. Wcześniej pracowałam jako specjalista reklamacji w polskiej dużej firmie i tam rzeczywiście wykonywało się obowiązki nie tylko związane z reklamacjami, mianowicie byłam konsultantem telefonicznym, księgową oraz tanią siłą roboczą w jednym. Czy tutaj także jest podobnie?

Pikus
@Kk

Jest podobnie, jak zobaczą że potrafisz coś więcej to wykorzystają to na maksa. Będziesz robił wszytko to co w innych firmach jest rozdzielane conajmniej na dwa,trzy stanowiska. W zamian powinieneś dziękować że cię doceniają a nie oczekiwać większych pieniędzy niż nowo zatrudniona osoba, która ma 5 razy mniej do roboty niż ty. Także polecam pracę na rok, półtora - niższe cele a pieniądze te same co na wyższych stanowiskach z o wiele większą odpowiedzialnością i większą liczbą obowiązków. Po nie całym roku dostaniesz nawet premie uznaniową którą kiedyś dostawali najlepsi lub ci którzy robili coś więcej, a ostatnio według nowych zasad nieudacznicy trzymani na siłę ledwo wyrabiają y normę albo nie "bo nigdy nie dostali i teraz im trzeba dać na zachętę". Dopóki nie wymienią zgnuśnialych liderów z przypadku i niektórych kierowników zwłaszcza płci żeńskiej którym stanowisko każe patrzeć na wszystkich z góry jakby ludzie pracujący pod nimi byli śmieciami nic się tam nie zmieni. Nie wiem jak teraz ale atmosfera w śród samych szczórków jest różna są zespoły zgrabne, są otwarci ludzie ale są też lampucery, ludzie zgorzkniali i obojętni. Czyli tak jak wszędzie. Na pewno brakuje prawdziwych kompleksowych szkoleń tak jak to było dawno dawno temu.

Konsultant
@Pikus

Zgadzam się z tym, wszystko to prawda pracownik, z większym stażem i milionem obowiązków oprócz rozpatrywanie reklamacji trzeba jeszcze ogarniać wystawianie faktur korygujących, wyliczenie odszkodowań, znajomość prawa bez szkoleń itp. Do tego jeszcze wraz ze stażem podnoszona , znajomość ofert ktore sa sprzedawane rowniez bez szkoleń itp. jest ilosc reklamacji jakie trzeba robić, ale wypłata się nie zwieksza A wrecz przeciwnie zmniejszw bo coraz trudniej jest wyrobic cel na premie. Do tego wszystkiego nie ma jednego stanowiska ustalonego przez górę co do roznych spraw i wielokrotnie wiąże się z tym ze tak naprawdę nie wiadomo co z dana sprawa zrobić.

Reklamaciak
@Kk

Tak, tu tez sie robi wszystko co wymienilas i jest sie tanią siłą roboczą. Nie polecam kiedyś pracowałam w tym dziale, w sumie to nie tak dawno i szczerze nie polecam pracy tam. Wyzyk w biały dzień i wiecznie się okazuje, że na podwyżkę nie zaslużyłaś bo za mało w tyłek wchodziłas i nie chcialas zasuwac po godzinach na premie lidera i kierownika za darmo.

@lol

A gucio w pupie :/ W lato 2017 zatrudniłem się w P4 w Dealer Support czyli na słuchawach we Wsparciu Sprzedaży i dostałem 2350 brutto, co się przełożyło na ok 1700 netto. Po ledwo ponad miesiącu (usunięte przez administratora) jak znalazłem robo w Polmomtelu. Na odchodne spytałem swojej mentorki, która mnie szkoliła i pracowała tam dobrych kilka lat, żeby mi szczerze powiedziała ile po takim czasie ma wypłaty, ze smutkiem powiedziała że wesoło nie jest i ledwo ponad 2 koła, a premii żadnych nie mają i dlatego musi dorabiać jeszcze gdzie indziej. Może teraz jest lepiej, bo jakoś po pół roku po odejściu, spotkałem na mieście jedną dziewczynę z tamtego działu, to mówiła, że ciut poprawiło się z kasą, niewiele ale jest odrobinę lepiej. Teraz nie mam pojęcia jak jest w Plejaku.

@Mili

Ja na początek zostałem zatrudniony przez Agenturę i dostałem 2800 brutto + miesięczna premia za wyrobione cele. Z celami się wyrabiałem, więc dostawałem kwoty zbliżone to tejże brutto. Potem dostałem etat i załapałem się na podwyżkę, co za tym idzie zwiększyły się też premie. Niby źle nie jest, ale mogłoby być lepiej.

Konsultant
@Nick Stokes

Jak juz tak wprost mowisz o stawka jakie są to zauwaz też fakt, że taka stawke jak dostales popodwyżce teraz dostają nowozatrudnieni na sam poczatek a osoby już tu pracujące mają duzo większy cel do zrealizowania i dużo więcej obowiązków niż Ci co są dopiero zatrudniani wiec nie ma co się cieszyć. Nie mówiąc już o dziwnych informacjach jakimi szastasz o pracy w playaku tam zarabiają tyle samo na początek co u nas i po roku mają podwyżki

Hahaha
@Nick Stokes

Ciekawy jest jakim cudem mając podstawy 2800 zł brutto kwota wynagrodzenia z premią wynosiła u ciebie ok. 2800 netto?? Chciałbym miec tak liczona premie ale maksymalna premia jaka można dostac to jest 20 % i z osob które pracują tu juz na najwyższym celu bardzo niewielu sie to udaje wiec nie sciemniaj.

@Konsultant

Wiesz, nie wiem jak jest teraz dla nowozatrudnionych. Nie patrze ludziom w paski RMUA, ani nie podpytuje ile im dali. Niemniej jednak jeśli jest jak napisałeś, to z deczka ciulowato, żeby nie napisać **ujowato :-/ Nowe osoby powinny się wykazać i wtedy dostać podwyżkę, ewentualnie jeśli są zatrudniane na warunkach jakie są po podwyżkach, to powinno się podnieść pensje tym co pracują dłużej i mają cięższe cele do zrobienia oraz więcej obowiązków. Logika tak by nakazywała. Co do Plejaka to nie są to dziwne informacje, tylko tyle dostałem i tyle wtedy dostawali ludzie zatrudniani na słuchawach we Wsparciu Sprzedaży. Jednak jak napisałem, było to w lato 2017, czyli ponad 2,5 roku temu. Poza tym dopisałem, że po jakimś czasie spotkałem na mieście koleżankę stamtąd i mówiła mi, że się poprawiło w kwestiach finansowych. Możliwe, że w końcu zobaczyli, iż permanentna rotacja ludzi, to nie jest fajna sprawa dla utrzymania stabilności procesów i sięgnęli do sakiewki.

@Hahaha

Racja. Może trochę przeszarżowałem z tym że brutto wynosiło około netto, ale w sumie niewiele mniej. I nie, nie jest to maksymalny procent premii. Miewałem po 23-24,5%

Zostaw merytoryczną opinię o Polkomtel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polkomtel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polkomtel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polkomtel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 10 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polkomtel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polkomtel Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel Sp. z o.o.