Opinie o Plus (Polkomtel Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polkomtel Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polkomtel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polkomtel Sp. z o.o. w Warszawa

Artur

Szanowni Państwo, Miałem przyjemność pracować w dziale reklamacji Polkomtel. Postaram się obiektywnie ocenić stanowisko specjalisty ds. reklamacji. Atmosfera słaba, jak jesteś nowy to nawet jak spróbujesz coś zagaić na przerwie to usłyszałem tekst od jednej ze pracowników na etacie. " Nie ma sensu abyśmy rozmawiali bo tutaj jest taki przemiał pracowników, że za trzy miesiące Ciebie nie będzie a ja i tak nie zapamiętam jak masz na imię" ,, Najbardziej męczący jest zapach starych wykładzin, ze względu na fakt, że jestem alergikiem to non-stop łzawiły mi oczy i kichałem do tego przestarzałe systemy - męczące aby załatwić sprawę reklamacji, która możesz zrobić w 15 minut zajmuję Ci to dwie godziny bo czekasz aż Ci zacznie działać. Komputery są mega brudne, klawiatury są po prostu ohydne masakra myszki, codziennie miałem wrażenie jakbym dotykał zjełczała kiełbasę fuj, masakra. Konsultacje u liderów. Są liderzy, którzy rzeczywiście czują te prace i ją lubią ale jakoś nie są w sposób przyswajalny wytłumaczyć Tobie w prostych słowach całej kwestii. Głównie, zwracają uwagę na stylistykę pism, które i tak są powielane z niewielkimi zmianami w tekście. Wielokrotnie byłem świadkiem jak jedna z liderek nie potrafiła mówić normalnie tylko krzyczała, teksty w stylu: "To nie przedszkole, co Ty matury nie masz etc." - nie wiem kto ją awansował bo odnoszę wrażenie, że chyba coś nie do końca miała z głową. Widziałem dziewczyny, które płakały i mówiły, że nawet jak któryś ze stałych pracowników napisał pismo za nią to i tak odrzucała co wcześniej akceptowała. Ja starłem się dwukrotnie z tą liderką i jej powiedziałem, że nie życzę sobie takiego słownictwa - efekt zostałem przeniesiony do innej grupy lecz po dwóch tygodniach spokoju , stara liderka interesowała się o której przyszedłem do pracy i pozwalała sobie na epitety, w końcu jak ją spotkałem na ulicy, to mi powiedziała, że i tak wylecę bo ona wieśniaków nienawidzi, którzy psują rynek pracy... Zatkało mnie i rzuciłem jej, żeby się cieszyła, że jest kobietą... Na drugi dzień wylądowałem na dywaniku, że jestem niegrzeczny i agresywny do koleżanki w pracy. Ubawiło mnie to i złożyłem wypowiedzenie. Generalnie miałem wrażenie, że pracuję na galerze (usunięte przez administratora) za przysłowiową (usunięte przez administratora) Masakra nie polecam, to miejsce to jakaś utopia lat 90 - tych.

Mała Mi
@Artur

Ja pracuję obecnie w dziale reklamacji już kolejny miesiąc. Potwierdzam ,że nic się nie zmieniło. O ile nie trafiłam na jakąś szczególnie niekulturalną liderkę i jakoś da się tu wytrzymać to zaznaczam, że jest to praca mocno tymczasowa bo o ile to czym się tu człowiek zajmuje jest nawet całkiem ciekawe to poziom "szkoleń" i współpracy ze współpracownikami w tym z liderem oraz atmosfera pozostawia wiele do życzenia. Potwierdzam relację przedmówcy odnośnie przestarzałych systemów oraz sprzętów niestety wyhkada to tak ,że pracujmy na elektrośmieciach. Biuro jest słabo sprzątane tylko raz w tygodniu trochę przetarte biurko i klawiatura nie wspomnę już o kuchni i lodówce, kotrej nawet bije się otwierać niemówiąc już o tym aby włożyć tam jakieś jedzenie. Jeśli chodzi o poziom kultury pracowników jak i kierowników cóż są tu tacy, którzy się zachowują ok, są tacy którzy w ogóle się nie odzywają przez dzień cały ale jest też niestety taka część którą wciąż słychać i co drugie ich słowo to bluzg. Mi osobiście trochę ciężko to wytrzymać dlatego bez słuchawek ani rusz. Jeśli chodzi o pracę na rozruch, chwilowo i po to żeby się czegoś nauczyć to w porządku bo rzeczywiście zdobywa się tu pewne przydatne umiejętności i obycie. Natomiast na dłuższą metę broń Boże. I jeśli ma się w zanadrzu jaką inna ofertę do wyboru to lepiej omijać to miejsce bo ilość zlaet jest znikoma.

Były prac.
@Artur

czy ta liderka to może Kasia Ł?

@Były prac.

Nie to nie powtarzalna Agnieszka :D

Małgorzata 74

Kompletnie niepowazna firma!!!Salon w Mrągowie ma w (usunięte przez administratora)I nie odbiera od tygodni telefonów a laptop za którego place nie działa od 2 miesięcy, mają gdzieś co z serwisem i aby pomóc klientowi.Porazka jakąś!

Ggy
@Małgorzata 74

Wystarczy sprawdzić autoryzowany serwis i samemu zanieść laptopa do naprawy. W salonie wysyłają do tych samych serwisów do których Klient sam może oddać sprzęt z fakturą. Poza tym w Polsce jest tyle salonów, że można zadzwonić do pierwszego lepszego i zapytać jak załatwić kwestie reklamacji lub zadzwonic do cc. Widzę, że łatwiej wylewać żale na forum pracowniczym niż poszukać serwisu gwarancyjnego. Jak dobrze, że już nie pracuję w salonie, bo mnie krew zalewała na takich Klientów.

Pfff

Widzę, że dobre opinie rzetelnego pracownika kończą się w godzinach pracy . Czyżby nie dopłacili za pisanie pzdur po godzinach pracy?! Zabawne, bo jeśli pracujesz w reklamacjach i jesteś taka super ogarnięta co do wygradzen innych i ich celów to powinnaś również wiedzieć, że zgodnie z umową za samo ujawnienie wynagrodzenia mogłabyś wylecieć bo stanowi ono tajemnice przedsiębiorstwa:,p a co dopiero pisanie takich szczegółów w internecie. :D

EZ
@Pfff

Szanowni może wypadałoby jednak troszeczkę zluzować. Ukrywanie się za fejkowymi nickami i wylewanie żali tez nic nie pomoże. Jeżeli nadal pracujecie wiecie jaka jest ścieżka załatwiania spraw. Każdy podpisał z Was umowę zgodził się na warunki jakie ma. Każdy wie jak działa system motywacyjny i wie ile wkłada swojej osoby w pracę każdego dnia. Jeden będzie uważał że dostaje ok, a drugi ze mu za mało to normalne. Pisanie takich rzeczy w internecie nic nie pomoże a wręcz może zaszkodzić.

PanJapa
@EZ

Drogi Emilu. Nie wydaje mi się, aby ktokolwiek wylewał tutaj swoje żale. Ludzie piszą prawdę i dobrze bo potencjalni kandydaci do pracy w DR powinni wiedzieć, na co się piszą. Ścieżka załatwiania spraw jest mi doskonale znana i wiem, że nie działa. Przez wiele lat słyszałem jedyną I tę samą bajkę. Dlatego właśnie odszedłem bo widziałem, co tak naprawdę dzieje się w DR. Pozdrawiam Cię serdecznie.

EZ
@PanJapa

Każdy oczywiście ma prawo do swojej opinii, niemniej miło byłoby jakby była obiektywna i rzetelna. Najłatwiej schować się za wymyślonym nickiem. Każdy ma swoją moralność i swój sposób postępowania. Życzę odwagi i determinacji w dążeniu do celu, świat nie jest tylko piękny ale też nie jest wyłącznie jednostronnie zły. Jest wiele rzeczy których ludzie nie doceniają dopóki ich nie stracą. A zawsze jest lepiej gdzie nas nie ma.

Haha
@EZ

Drogi kierowniku , to jest portal do wyrażania opinii o pracy w danej firmie. Nie miałam możliwości pracować z Tobą, byc może jesteś tym jednym z nielicznych którzy walczą i dbają o swoich podwładnych. Jednakże kierownik zajmujacy się biznesem zamiast doceniac co robię i jak się staram po 9 latach współpracy powiedział mi "pamiętaj, że możesz wrócić", ale do czekego?! Do tego żeby prosić się o podwyżkę? Robić wszystko co można dodatkowo i słyszeć, za to na pewno pomoże w awansie i podwyżce a później ponad dwa lata cisza i zasuwakie z dodatkowymi obowiązkami za free

OBIEKTYWNY

Praca w firmie Polkomtel to strata czasu. Ludzie na stanowiskach zupełnie nie używający rozumu, prymitywni i prości mający w oczach tylko pieniądz. Nie liczą się z pracownikiem. Pracowałam w różnych działach i wszędzie jest podobnie. Panie z kadr to totalne zero, wiedzy brak, a Pani dyr M. Ł udaje, że tego nie widzi choć jest świadoma, że pracują ludzie nie mający wiedzy. Dział sprzedaży to totalna porażka. Kierownicy przesiąknięci korporacją, bez własnego sumienia, bez twarzy, bez jakichkolwiek wartości. (usunięte przez administratora) mali ludzie, którym się wydaje, że stanowisko to prestiż. Sprzedali się. Nie polecam pracy w tej firmie gdyż tam już nie pracują osoby mające coś wspólnego z człowieczeństwem. Porządni kierownicy, menagerowie z sumieniem i ambicjami odeszli dawno z tego syfu.

Bożena
@OBIEKTYWNY

Hej, wspomniałaś, że pracowałaś w różnych działach. Mnie akurat interesuje wynagrodzenie w Polkomtelu.. Możesz odnieść się do tego i napisać jak stawka różniła się na każdym z nich? Który dział polecasz pod tym względem? Co się składa na wypłaty? Czy wyniki pracy mają znaczenie i można liczyć z tego względu na premie?

Majkel
@Bożena

Jako handlowiec na umowie zlecenie miałem pierwszą pensję 2100 zł, drugą 2300 zł. To było jakiś rok temu, ale pewnie i tak się nic nie zmieniło. Dlaczego tak niskie zarobki? Bo miałem na każdym kroku ucinane godziny, w efekcie pracowałem na 2/3 etatu po 105-110 godz. miesięcznie :) Nie zmuszaj się do pracy w tym kołchozie, bo wszystkie negatywne opinie to sama prawda. Najfajniejsi w tej firmie byli tylko współpracownicy z działu.

ET
@OBIEKTYWNY

Pełna zgodność

Doradca Klienta

Rekrutacja grupowa, około 15 osób. Przedstawienie przez rekruterów warunków pracy i tego czym się będziemy zajmować. W formie slajdów i ustnej. Wypełnienie testów i sprawdzenie dykcji.

Przedstawienie swojej osoby przed innymi. Czym się zajmowaliśmy do tej pory? Dlaczego chcemy pracować w Polkomtelu? Czy mamy jakieś doświadczenie w sprzedaży? Trzeba było wypełnić jeszcze test złożony z 6 obrazków oraz przejść test na dykcję, czyli przeczytanie kilku polskich zdań złożonych z trudnych wyrazów typu "Król Karol kupił królowej Karolinie .... itd"

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Pan Damian Małecki Kierownik

Dzień dobry. Pozdrawiam. Oczywiście , że chętnie przyjade. Do pracy. Kierownuiik. Na jakim etacie praca. 726 368 065. Ogólne .Wrocław. ang. Pan Damian Małecki Kierownik.

tragedia

rekrutacja na szeregowe stanowisko, chcemy żeby pan zrobił zadania, nie robię zadań od wielu lat, mogę porozmawiać technicznie, nie, musi pan zrobić zadania, ale ja już dwie dekady pracuję w IT i nie robię zadań, to jak mamy sprawdzić co pan umie? nie macie takiej możliwości, dlatego proponuję jedynie rozmowę techniczną. nie. to dziękuję, do widzenia

Dzień dobry. Rozważam zatrudnienie w obszarze e-commerce. Czy możecie Państwo napisać, jakie macie Państwo podejście do pracy z domu w okresie pandemii, szczególnie w okresie pików zakażeń? Obecnie pracuje w firmie, gdzie od startu pandemii praca wykonywana jest 100 procent z domu.

Miki

Pracowałam jakiś czas w dziale reklamacji na Przycach, w tym roku odeszłam. Stanowczo odradzam ja sama wytrzymałam bardzo krótko. Zacznę od tego, że przede wszystkim brak jest jakichkolwiek szkoleń. "Szkolenie" polega na tym, że siedzi się przez 3 do 4 dni razem z innym pracownikiem przy jego stanowisku i obserwuje jak klika sobie w różnych programach i aplikacjach przy czym zaznaczę, że jest ich od groma i całego materiału do przyswojenia jest bardzo dużo. Po tych kilku dniach zaczyna się samodzielna praca pod kuratelą lidera. Lider jak sama nazwa wskazuje powinna być to osoba, którą prowadzi, pomaga i edukuje. Nie w tym dziale niestety... Może trochę cię jakiś podstaw poduczy ale najlepiej żebyś ten cały nawał wiedzy przyswoił w miesiąc i po miesiącu pracował na takim poziomie jak wieloletni pracownicy. Sama doświadczyłam podnoszenia na mnie głosu przez liderkę i ochrzaniania mnie przy reszcie pracowników. No ale cóż się dziwić skoro jestem tam głównie po to aby wyrobić 100% celów na premie dla kierownika i lidera. Po pewnym czasie więc gdy tylko musiałam iść z pismem do liderki czy zapytać się o coś a siłą rzeczy odbywało się to co najmniej kilka razy w ciągu 8 h pracy to skręcało mnie w żołądku. Bywały dni spokojnie ale generalnie była to jedna wielka loteria czy danego dnia liderka ma dobry czy taki sobie humor. Sami kierownicy to osoby które dostały się na te stanowiska chyba zupełnie z przypadku. Dziwne jest , że ktoś kto dzierży kierownicze stanowisko co chwila pyta się swoich współpracowników o rzeczy podstawowe i sami pracownicy jak nie raz słyszałam w prywatnych rozmowach uważają, że kierownik na niczym się nie zna i więcej się nagada i o bzdurach niż napracuje. Sama atmosfera jest dziwna i nie przyjemna. Ma się wrażenie ,że pracownicy wciąż zaglądają ci na stanowisko kontrolując co robisz. Okazało się , że odgadywanie i (usunięte przez administratora) działa tam bez zarzutu nie wspominając już o tym , że niektórzy ze starych pracowników zachowują się jakby siedzieli w barze co naprawdę momentami utrudniało skupienie się na własnej pracy. Ciężko nawiązać z kimkolwiek normalny kontakt widać , że starsi stażem pracownicy w tym dziale nie widzą sensu zaznajamiania się z nowymi pracownikami i raczej patrzą na nich wilkiem. Nie będę już rozwijać tematu sprzątania i czystości bo można by pisać o tym referaty w każdym razie o jakiejkolwiek czystoścw samym biurze jak i kuchni można było pomarzyć. Pensja w porównaniu do tego czym się pracownik zajmuje i ile musi ogarnąć po prostu śmieszna. System premiowy przy czym więcej niż 2400 do 2500 nie dostaniesz więc jeśli ktoś musi się sam utrzymać to będzie miał problem. Do dziś na samo wspomnienie tego miejsca aż mnie skręca jak sobie przypomnę te wszystkie nerwy więc jeśli ktoś pragnie zachować zdrowie psychiczne i godność to zdecydowanie odradzam dział reklamacji. Ja sama musiałam dość długo dochodzić do siebie po zakończeniu pracy w tym dziale. Omijajcie z daleka

pracująca nadal osoba
@Miki

Trochę przykro, jak ktoś kłamie i jeszcze te kłamstwa udostępnia publicznie...... Szkolenia droga koleżanko są prowadzone w kilku etapach, w pierwszej kolejności w trybie ponad tygodnia u osób szkolących w przestrzeni szkoleniowej, później u osób szkolących z wybranej tematyki w formie praktycznej pracy na stanowisku pracy a następnie u lidera. Nie wspominasz że w tym czasie osoby szkolące są 1:1 tylko dla ciebie abyś mogła przyswoić wszelkie potrzebne do pracy rzeczy. Oczerniasz osoby nadzorujące prace, kadrę kierowniczą chodź od razu widać jaką osobą byłaś, może udostępnimy twoje wyniki, informacje o zaangażowaniu w prace ? Może powiesz ile zgłoszeń za te pieniądze robiłaś dziennie (4 / 3 reklamacje ?) Dodatkowo mówisz o czystości, a wiesz że jak w każdej firmie personel sprzątający nie może czyścić biurek na których są sprzęty komputerowe, skoro uważasz że nie było czysto na przyszłość w swojej nowej pracy zadbaj o czystość swojego biurka sama, to samo dotyczy kuchni, praca to nie miejsce jak w domu gdzie mama posprząta. Mimo wszystko życzymy udanej kariery zawodowej poza strukturami Plusa, może z perspektywy czasu przemyślisz to ile od tej pracy dostałaś, jak byłaś faktycznie traktowana tj. z jakim zrozumieniem od strony pracodawcy i benefitami o nich zresztą również nie napisałaś.....

Odchodzę

Plus do czasu przejęcia przez polsat był nr 1 teraz przybrał kurs na (usunięte przez administratora) zmieniam operatora i Netii też się wymiksowywuje to ta sama styluwa

KLIENT

Pisałem w sprawie fatalnie działających przekaźników waszej telefonii komórkowej w Częstochowie na terenie Polontexu przy ulicy Rejtana gdzie od kilku tygodni jakość korzystania z Internetu spadła do zera która notorycznie jest odczuwalna o regularnych godzinach, od 11:00 do 18:00. Trudności z połączeniami telefonicznymi nasilają się równocześnie o tych samych porach dnia co niesamowicie utrudnia wykonywanie pracy w której telefon jest niezbędnym narzędziem. Problemem nie jest dystans dzielący przekaźnik z zakładami, zakłócenia elektromagnetyczne urządzeń, architektura budynków lub położenia firm gdyż do przekaźników jest niewielka odległość. Prosiłem o zweryfikowanie tego problemu który dotyka boleśnie dość spory obszar zakładów Pracy i firm w okolicy na terenie Polontexu przy ul Rejtana, i podjęcie napraw oraz poprawę jakości usług. Niestety ale żeby przyjąć ode mnie zgłoszenie żądacie numerów i szczegółowych danych osób których ten problem tyczy nawet z innych sieci, a gdzie w tym monecie RODO ?!!! Robicie sobie ze wszystkich żarty bo nikt wam nie podskoczy kiedy trzymacie wszystkich w garści będąc właścicielem przekaźników które na podanym obszarze fiksują. Najwygodniej jest żądać szczegółowych danych wszystkich Osób których problem dotyczy bo wiecie że nikt nie jest wstanie takich danych uzyskać i dlatego to jest waszą najlepsza metodą na zniechęcenie zgłaszania problemów. Żałosne podejście do klientów oraz Pracowników, za bardzo obrośliście w piórka.

Heheszek
@KLIENT

@klient -Ależ, to forum na temat pracy warunków pracy, jest punkt obsług Plusai na Sobieskiego w Warszawie, wpadnij tam to od razu Ci przyjmą i odpowiedzą.

Wojtek

Czy ktoś wie ile zarabia się w dziale reklamacji na stanowisku konsultant/starszy konsultant?

Taka prawda
@Wojtek

Od 3 000 brutto

Janusz
@Taka prawda

Od czyli jest szansa na wyższą pensje? Bo netto to wychodzi 2200. Niewiele. To już wypłata z premią, czy o premiach w ogóle nie ma mowy?

Taka p
@Janusz

Jest szansa, od stycznia najniższa krajowa to 3010zl więc i tu może coś ruszy. Przychodząc z ulicy czy też z budowy na młodszego konsultanta zaczniesz na tej samej stawce czyli 3k. Pensje były różne nawet na tych samych stanowiskach. Plus co miesiąc premie za wyrobienie limitów, ale to sprawa bardzo indywidualna , może ok 10 % -15% pensji. Na święta też coś rzucane było zawsze.

Czy pracownicy w Polkomtel Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

ola

w dziale reklamacji nie

Paula

Pracowałam tam kiedyś cały tydzień i o tydzień za dużo. Kierownika i ten cały "lider" zespołu to jakaś kpina.

Qbas006

Napisz to pod swoim imieniem i nazwiskiem, albo przyjdź i powiedz to Edi w oczy, a nie kozaczysz w internetach.

Malwa

Czy możecie coś napisać o pracy na stanowisku specjalisty ds. płac? Czy dobrze płacą, czy atmosfera w dziale ok?

Dzień dobry.
@Malwa

Kiedy 10? 726368065

na_wykonczeniu

Nie polecam. Jeśli lubicie pracę w atmosferze ciągłego stresu, walki pomiędzy Twoim departamentem a innymi, pomiędzy działami, zespołami i ludźmi z pracy - zapraszam do departamentu sprzedaży: Szkoła pracownicza taka sama, z jaką można było się spotkać 30 lat temu. Z pracownika wyciągnąć, ile się da. Największym bonusem jest mail z podziękowaniem do dyrektora, a "żeby się pokazać" jest prawdziwym motywatorem do robienia rzeczy, których nie masz w umowie. Zamordyzm rozwijający się od dyrekcji po kierowników zespołów. Dopiero pandemia spowodowała, że kierownicy nie krzyczą na pracowników w biurze. Chill-roomy służą głównie do spotkań, a jeśli chcesz uzyskać jakąkolwiek informację od przełożonego, to musisz uważać, czy ma dobry humor, bo możesz skończyć płacząc. Duża rotacja, nowi nie zostają, starym już się nie chce. Awanse traktowane są jak łapówki, a sami kierownicy napędzają wśród pracowników poczucie konkurencji i zagrożenia. "Strzelamy wszyscy do jednej bramki", ale warto, aby prezes wiedział, że to MY strzelamy, a nie ONI. Firma nie informowała o przypadkach COVID u osób przebywających w biurze w tym samym czasie (na tym samym piętrze). Awanse traktowane są jako łapówki, na podwyżki czekasz rok, a system motywacyjny nie istnieje w tej firmie od niepamiętnych czasów.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Polkomtel Sp. z o.o.?

pan pomidor

Tak, do ossy a o co chodzi?

Aleksandra

Hej, czy ktoś mógłby mi opowiedzieć o realnej możliwości awansu/rozwoju zawodowego w Polkomtel? Jakie działy nadają się do tego najbardziej, a w jakich byłoby najtrudniej? Czekam na informację:)

An
@Aleksandra

Plus i rozwój/awans ? Nie, to nie tutaj :) A jak już to procesowany rok i 100 zł :)

MMMM

Witam szukam pracy jako Doradca Biznesowy od małych do dużych firm posiadam duże doświadczenie i swoją bazę. Orientujecie się którego partnera wybrać w Plusie i czy wogóle jest szansa pracy jako DB

współpracownik
@MMMM

Szansa jest na pewno, ponieważ "praca" na tym stanowisku już dawno przestała być prestiżowa i w niektórych regionach kraju trwa nieustanna rekrutacja. Ogólnie nie polecam - stawki małe, dużo papierów i bardzo mało udogodnień ze strony firmy, aby jakieś sprawy uprościć. To, co u konkurencji robisz dwoma kliknięciami, w PLK sprawdzasz w 5 systemach, albo w ogóle nie masz do tego dostępu i musisz wydzwaniać do innych działów lub prosić kierownika o pomoc. Przy wyborze agenta nie bierz przypadkiem takiego, u którego musisz samodzielnie rozliczać sprzęty, dodatkowe obowiązki, za które nikt Ci nie zapłaci.

Czy pracownicy Polkomtel Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Reklamacje

Nie ma zadnej integracji!

Aleksandra
@Reklamacje

Żadnych spotkań firmowych, wyjazdów, świąt? Możesz mi powiedzieć, czy pomimo tego pracownicy Polkomtel tworzą zgrany zespół- spotykają się poza firmą?

@Aleksandra

Wyjazdy integracyjne były przed pandemia. Spotkania świąteczne każdy dział organizuje w swoim zakresie

Zostaw merytoryczną opinię o Polkomtel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polkomtel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polkomtel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polkomtel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 10 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polkomtel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polkomtel Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel Sp. z o.o.