Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

Magazynier

Aż oczy szczypia od ilości jadu jaka się stąd wylewa. Pytanie do administratorów serwisu czy jego celem jest wyłącznie propagowanie hejtu czy treści które jednak coś wnoszą? Drodzy hejterzy i hejterki czy naprawdę tak bardzo nie lubicie samych siebie? Czy naprawdę nie macie pomysłu na siebie i swoje życie, że frustracja narasta w Was do tego stopnia? Czy jedyną formą podniesienia sobie samooceny jest anonimowe pomawianie innych? Czy wylewajac swoje gorzkie żale za bezpieczną zasłoną Internetu naprawdę uważacie się za tak idealnych, którym nikt nigdy nie miał prawa nic zarzucić? W ilu firmach pracowaliscie? Czy naprawdę myślicie że istnieją zakłady pracy, w których brygadzista czy kierownik przyklaskuje pracownikom, którzy przychodzą do pracy jak za karę, odrobić panszczyzne i narazie a jeszcze mi zaplaccie 4k ? Zastanówcie się najpierw nad sobą!

Dobre pytanie...
@Magazynier

Dobre pytanie - co robi kierownik Neuci, czy brygadzista kiedy widzi przychodzącego jak za karę pracownika który przychodzi odrobic panszczyznę i oczekuje lepszej wypłaty i szacunku ?

@Dobre pytanie...

Na szacunek tak jak na wszystko w życiu trzeba sobie zapracować. To jest właśnie problem. Każdy oczekuje, rząda i uważa że mu się należy. Tylko mało kto pamięta, ze komuna już dawno minęła i zasada "czy się stoi czy się leży..." dawno jest nieaktualna. Chcesz być szanowany i mieć dobra wypłatę? Zapracuj na to zamiast oczekiwać ze ktoś doceni Cię za nic.

Szacunek
@Magazynier

Masło maślane i maślane masło.... Magazynierze jeżeli nie potrafisz czytać tekstu ze zrozumieniem , to może powstrzymaj się też od pisania. Pytanie brzmiało - co robi kierownik Neuci, czy brygadzista kiedy widzi przychodzącego jak za karę pracownika który przychodzi odrobić pańszczyznę i oczekuje lepszej wypłaty i szacunku ? W dzisiejszych czasach jedynie w prestiżowych ,dobrze prosperujących, i dbających o pracownika firmach obserwuje się zjawisko jakim jest szacunek. W Neuce jest to zjawisko całkowicie nie znane, czy to w relacjach pracownik – pracownik, czy to w relacjach , pracownik – przełożony. Przykre ale prawdziwe. Z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi na wcześniej zadane pytanie.

@Szacunek

"W dzisiejszych czasach jedynie w prestiżowych ,dobrze prosperujących, i dbających o pracownika firmach obserwuje się zjawisko jakim jest szacunek. W Neuce jest to zjawisko całkowicie nie znane" Uchyl więc drogi kolego rąbka tajemnicy i opowiedz nam o tych firmach. Jak się nazywają, ile zatrudniają osób, jak dlugo są na rynku i jak się mają pod tym względem do neuci. Skoro tak jednoznacznie podkreslasz "prawdziwość" tychże firm to rozwiń myśl. Chętnie przeczytam.

@Magazynier

"Pytanie brzmiało - co robi kierownik Neuci, czy brygadzista kiedy widzi przychodzącego jak za karę pracownika który przychodzi odrobić pańszczyznę i oczekuje lepszej wypłaty i szacunku ?" Sam mi powiedz.

@Magazynier

Ja wiem co robi nasze kierownictwo, Ty natomiast boisz się odpowiedzieć na to pytanie bo to jak otwarcie Puszki Pandory, ruszysz temat i całe g.ówno się wyleje

@anonymous

Więc czemu nie powiesz skoro wiesz? Może dlatego że tak właściwie to nie masz nic do powiedzenia poza bezsensownymi insynuacjami?

@Magazynier

Twoj poziom intelektualny (właściwie to jego brak ), jakos mnie nie rajcuje, nie mam ochoty na konserwację z toba.

Olaboga
@XD

"Zakonserwuj" sobie głowę lepiej :)

Do magazynier
@Magazynier

Zastanawiam sie czy jestes przy ...du..pasem starego reżimu, czyli tzw czarnej tuniki z botkami - bo cos mi zalecialo Rzeszowem

Martin Szczepanski

Plotki, intrygi i kłamstwa. Nawet nie wiecie jak bardzo potrafią zatruć komuś życie. Istnieją one wszędzie, nie tylko tutaj. Podłość ludzka nie ma granic, staram się uodparniać. Nie raz nie dwa sam padłem ofiarą pomówień. Najgorsze w tym wszystkim, że życie uczy mnie sku......

@Martin Szczepanski

I niech nikt więcej nie próbuje mnie wplątać w swoje rozgrywki.

@Martin Szczepanski

Brawo za odwagę ! Nie ma u nas akceptacji dla zakompleksionych osòb , których życiowe motto to INTRYGA

Guma
@Martin Szczepanski

I tak twoja stara wypluła z (usunięte przez administratora)..y takiego gluta jak ty.

MS

HaHa :D

Złoty

Brawo Martin za odwagę ale ty nie jestes ostatnią ofiarą w tym zakładzie każdy nia jest a zwłaszcza nowe i spokojne osoby ktore najbardzej sie staraja i to z tego maja tak jak ty. Niech sie to w koncu ku.... skaczy a te osoby co nie maja swojego życia niech odpie.... od innych

No rekrutacja jak to rekrutacja, ale jak się dowiedziałam jaką mają kierownik to dałam sobie spokój to tylko praca szkoda moich nerwów.

Wszystkie pytania o to samo co w CV napisałam. Najwyraźniej nie chciało się czytać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Martin Szczepanski

Moja kochana zmiano nienawidzę Was gardzę Wami!!!

znam temat
@Martin Szczepanski

Mocne słowa Marcin, ale niestety taka jest prawda. Na Twojej zmianie jest kilka "jednostek" które za główny cel w swoim życiu i w swojej pracy obrały, delikatnie ujmując, zbytnie interesowanie się życiem innych. A Ty nie miałeś przejść na komorę?

@znam temat

Ciągła praca przy komputerze nie okazała się moim powołaniem:(

Do magazynier

kilkanaście stron rzeczowych uwag odnośnie pracy a ta mała manipulatorka powtarza jakieś oklepane banały o jadzie, hejcie itp. dobrze że nie było o mowie nienawiści. Ktoś tam wspomniał. Poziom intelektualny zerowy. Epatowanie tanimi sloganami zamiast rzeczowych argumentów. Gdzie ludzie mają się wypowiedzieć ?? W anonimowej ankiecie, corocznym cyrku gdzie 80% pytań nie jest adresowana do pracowników niższego szczebla. Proponuję olać tego prowokatora bo widać że chce zabłysnąć. Brokatem się posyp. Będziesz błyszczał.

on

Potwierdzam , chociaż już uwoliłem sie z tej firmy (na całe szczęście) to pamiętam jego nazistowskie podejście do ludzi w końcu nie bez powodu mowi sie neushwitz , zebrania z których nic nie wynikalo ręce w kieszeni oczy w góre patrzące na regały i próba tłumaczenia że czarne jest białe a białe czarne . On nawet krowie przy rowie by wmówił że daje piwo a nie mleko . Ciągle siedział na necie i oglądał na allegro skody a Beata liderka siedział mu na biurku i masowała po plechach , oraz te jego ambicje awansu na kierownika , Dziwie się że jeszcze tam pracujecie ja zmieniłem firmę uwalniając się od opisywanego brygadzisty i naprawdę polecam odejście gdzieś indziej lepiej zarobicie , bez weekendów i nocy więcej zarobicie ,ciągłe nadgodziny , odbiory soboty i niedzieli 1:1 i przymuszanie do nadgodzin za które i tak nie dostaje się pieniędzy bo utną premie i na jedno wyjdzie .

ktoś@

Zabolało co,że ktoś napisał dobrze o pracy we Wrocławiu.Popatrz w koło siebie bo już pracuje parę osób co wcześniej odeszło.Nie rozumiem jednego skoro jest tak źle to po co tam pracujecie. Rynek pracy naprawdę jest bogaty w oferty.

Ktos ktos ktos
@ktoś@

Ty niczego nie rozumiesz, a posadkę masz z przypadku.

Ołt

A ukraińcy są lepiej traktowani od Polaków . Jeśli ktoś wybiera się do pracy w tej firmie nie polecam wyzysk nic więcej ciągłe oszczędności i zatrudnianie Ukrainy która i tak nic nie robi

ktoś@

Czy naprawdę nie macie nic do roboty tylko pisać takie głupoty. Wrocław wcale nie jest taki zły wręcz przeciwnie ,nawet CI co odchodzą to wracają za jakiś czas. Zarobić też można jak ktoś chce a kierowniczka no cóż moje zdanie jest takie Pani Renato proszę się nie przejmować tymi wpisami tylko same nieroby i lesery tak źle piszą o magazynie a ja życzę każdemu takiej kierowniczki w każdej pracy:))))))))))))) ps: autobusowicze czy czasami nie przewraca wam się w głowie, zapytajcie tych którzy dojeżdżają na własny koszt to może wtedy zamkniecie te swoje szanowne buźki i zamiast pisać głupoty po nockach w drodze do domu, prześpicie się troszkę (podobno jesteście bardzo zmęczeni )ha ha....

Ktos ktos
@ktoś@

Ale bzdury, ciekawe czy wróci tu ktos kto odszedł stąd w ostatnim czasie? Jeszcze trzeba bylo podpisac pracownicy biura.

MS 47

W Ołtarzewie niestety też osoby zarządzające mają swoich pupili którzy nic nie robią a mają sielskie życie w firmie a inni niestety (usunięte przez administratora) i nic z tego nie mają bo i tak się nie docenia takie osoby ...Więc Toruń może też się tym zainteresuje

SStachPornos
@MS 47

A dlaczego dziewczyny nie pójdziecie skanerem pracować na ulice, zamiast w lodówce. Więcej zarobicie.

Tom
@MS 47

To chyba jest tak w każdym magazynie. Lizusy i Ci "życzliwi " Maja się dobrze.o co tu chodzi?

Pracownica lodowki
@SStachPornos

Lecz się prostaku . Może na nogi bo na głowę juz za późno ... po nikt już można stwierdzić że pustak z ciebie i prymitywne. Luxmed powinien się zająć twoja osoba i to nie na badaniach okresowych,bo to widocznie za mało. ...

azsca
@MS 47

jak to sie mowi lizus ma zawsze dobrze .... a nie ktorzy juz nie wiedza na czym im (usunięte przez administratora) jezdzi

smutny

Ostatni mój wpis dotyczył regulaminu portalu Gowork, mam nadzieję ze przytoczone ustępy z tegoż regulaminu rozwiały wiele wątpliwości, co z resztą mam nadzieje zobaczyć w pojawiających się kolejnych komentarzach. Dzisiaj zaś skupię się na notorycznym łamaniu praw pracowniczych w oparciu o przepisy z kodeksu pracy z 2017, Art. 183a. § 1. Pracownicy powinni być równo traktowani w zakresie nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w szczególności bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, a także bez względu na zatrudnienie na czas określony lub nieokreślony albo w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu pracy. Jak ten przepis realizowany jest w Neuce Wrocław? No niestety nie jest przestrzegany , jest wręcz notorycznie łamany w ostatnim czasie. Osoby które odeszły z Neuci na przełomie wiosny i lata otrzymały wypowiedzenia za porozumieniem stron i opuszczały mury firmy w trybie natychmiastowym. W ostatnim zaś czasie pracownicy którzy podjęli decyzje o odejściu niestety musza odpracować przysłowiowy miesiąc. Jak widać pracownicy nie są jednakowo traktowani, a publiczna deklaracja kierownictwa o nie stwarzaniu pracownikowi problemów jest g..wno warta. Podepnę pod ten paragraf inny przykład. Wieloletnia pracownica Neuci, korzystająca z firmowego transportu publicznego, złożyła wypowiedzenie gdyż nagle pozbawiono jej możliwości korzystania z firmowego autobusu. Dlaczego autobus kierowany jest specjalna trasą , zabierając nasze uprzywilejowane Panie , a ominięto i miejscowość naszej koleżanki, zmuszając ją do tak drastycznego kroku. Pozdrawiamy Renię , twój wkład w nasze życie jest ogromny. Reniu życzymy ci wszystkiego najlepszego. W tym przypadku również trudno mówić o równym traktowaniu pracowników.

Sędzia Maria Wesołowska
@smutny

Rozwiązanie za porozumieniem stron - za porozumieniem stron ? za porozumieniem stron ? Może jeszcze po niemiecku napisać ? Porozumienie oznacza, brak konfliktu interesów... A te artykóły to powieś sobie nad łóżkiem :) Łamane prawo pracownicze, ze względu na to, że firma nie podpisuje rozwiązania umowy za porozumieniem stron ? Boże święty, tutaj zamiast badań skóry i dróg oddechowych to powinni wprowadzić badania na poczytalność, bo ewidentnie pewnym osobnikom brakuje piątek klepki...

@Sędzia Maria Wesołowska

Brak elokwencji oraz widoczne braki w znajomości ortografii - proponuję wrócić do szkoły. Bo poziom zwyczajnie niski.

!!!
@Sędzia Maria Wesołowska

I w końcu coś konkretnego

osoba z boku
@smutny

Na zmianie A sa na szczescie normalni zarzadzajacy przejmuja sie innymi dzialami zeby tylko szla praca . Czasem przejda sie na n=magazynie ale maja swoje zadania= i je robia praca jakos idzie

Byly czarny rycerz

Ostatnie wpisy i komentarze upewniaja mnie tylko o tym jak bardzo słowo pisane moze wyprowadzic z równowagi nawet osoby nad wyraz spokojne. Zdaję sobie sprawę ze nie latwo jest sie pryznac do błędu ekipie rządzącej mimo iz stosik wypowiedzen wciąż rośnie. Dzisiaj i moje podanko wyladowalo na biurku u szefowej. Po nic nie wnoszącej rozmowie dostalam stempelek i za okolo miesiac zamknę za soba bramy Neuki. Za swoje dobre checi, za szczerosc i odwagę z wyrachowaniem i złosliwoscia przeniesiono mnie do pracy na lodówce. Spokojnie dam radę, pozdrowienia dla wdzystkich cieplo ubranych. P.s. Karą za grzechy jest...... praca w lodówce

@Byly czarny rycerz

Szanuję ludzi niezależnych i wolnomyślicieli. Ty odpowiadasz tym kryteriom i chwała Ci za to.

Czarny kon
@Byly czarny rycerz

Hmm przestań już głupoty gadać i kłamstwa raz piszesz tak a raz tak masz umowę przez neuca to stoisz tam gdzie ci kaza a nie ze za karę. Po drugie może zaklad nie jest sprawiedliwy dla innych maja wybranych swoich ludzi a innych traktuja jak traktują da sie do tego przyzwyczaic ale dla nich to jest strata bo przez nich odchodza ludzie. Kierownictwo nie potrafi zajac sie wlasnymi ludzmi na zmienie a było by w tedy inaczej tak jak jaj to powiedzieli na zebraniu. Moze po naszych komentarzach kierownictwo sie zainteresuje ludzmi z zakładu i bedzie traktowac po kazdego tak samo.

@Czarny kon

Oczywiscie, nie ma to jak poruszac takie tematy na spotkaniach indywidualnych.

FCK neuca
@Czarny kon

"Moze po naszych komentarzach kierownictwo sie zainteresuje ludzmi z zakładu i bedzie traktowac po kazdego tak samo." Heh ile tam pracujesz ? Ja pracowałem ponad 6 lat. Wiesz co to jest korporacja ? To miejsce gdzie nie ma pracowników. Są kropki w systemie które traktuje się jak tanią siłę roboczą.

Zenua

Praca na magazynie to dno. godziny straszne nadgodziny nocne do wybrania w dzień w stosunku 1:1 nadgodzin sporo. Wyplaty średnie lub poniżej normy napewno nazwać ich dobrymi nie można. Praca w praktycznie każdym sektorze magazynu nie jest lekka a przez braki kadrowe jest zapierdol. Nie polecił bym żadnemu znajomemu pracy na magazynie w neuce. Lepiej już w markecie robotę znaleźć. Przychodzą nowi tylko desperaci i Ukraina. Sytuacja podobnie wygląda w całej Polsce nieważne czy to Katowice, gadki, toruń czy oltarzewie. Totalny brak szacunku dla szeregowych pracowników ale na zewnątrz wizerunek tworzą najlepszej firmy w Polsce... Oby Ci sobczykowie wywalczyli jeszcze ze 100mln od Neuci a klienci uciekli do innych hurtowni...

Basia
@Zenua

Dobrze mòwisz popieram jak Sobczykowie wyciąg na tą kasę od neuci wtedy będzie dno chociaż już teraz nie wiele brakuje. Nie polecam nikomu tej firmy dobrze że mnie to już nie dotyczy ale przestrzegam przed tą firmą, bo tylko piękny wizerunek mają z zewnątrz a ogòlnie zero szacunku dla pracownika i te nadgodziny gdzie ludzie już nie mają siły a oni najchętniej jeszcze by wzięli bata. Uciekajcie jak macie taką możliwość

zrezygnowany
@Zenua

W szczecinie to samo tylko podlizuchy mają zycie. Pod nich robiony grafik dla nich bonusy.

robol
@zrezygnowany

Nadal sie panoszy ta mała intrygantka ?

bobolx
@robol

Ona jest nie do zdarcia.Magazyn upadnie a ona zostanie ha ! ha! ha! i jeszcze jakiś (usunięte przez administratora) do intrygowania

goku
@Zenua

Dokładnie tak jak Zenua piszesz. W magazynie Neuca jest totalny zapierdol, praktycznie cały czas (usunięte przez administratora), nie ma czasu na chwile odpoczynku. Patrzysz na zegar, myślisz sobie, że już harujesz dobre 3 godziny, a tutaj 30 min minęło, czas się dłuży, a końca nie widać. Robota fatalna, po pierwszych 3 tygodniach zrezygnowałem, gdyż nie wyrabiałem już kondycyjnie i psychicznie. Magazynier w Neuca to chyba najgorsza i najcięższa robota jaką miałem.

zadowolony

przyszły lepsze wypłaty, chyba kierownictwo wzielo sobie do serca nasze uwagi. Oby tak dalej

Wpieniona
@zadowolony

Gdzie lepsze we Wrocławiu? (usunięte przez administratora) nie zapłacili nam za sobote czy niedziele. (usunięte przez administratora) mnie zaraz strzeli

zadowolony
@Wpieniona

tak, Wrocław - ja tam nie narzekam. Za jaką niedzielę? niedziele są odbierane wolnym dniem?

Wpieniona
@zadowolony

Oby wyszła z tego zwykła pomyłka i wyrównali.

@zadowolony

Ale ty jesteś naiwny.....

zadowolonyx
@zadowolony

W Szczecinie roboty dużo a wypłaty jak zawsze. Lizusy i ci " życzliwi " dostana bonusa jak zwykle i ci co zwylke

R

czy to prawda ,że część magazynów w lipcu dostała po 100 podwyżki ? napiszcie jak to wyglądało u Was . Od zmiany premii zarabiam coraz mniej , a ostatnie miesiące to już przesada co miesiąc inaczej płacą , ale zawsze mniej . Czas zanieść wypowiedzenie

Optymista

Ogłoszenie Pensja ok 10 000, własne biuro, asystent, samochód służbowy, telefon służbowy, nie limitowany czas pracy, wolne weekendy i wszystkie święta, wczasy dwa razy do roku, zero nocek. Nowy kierownik pilnie poszukiwany. P.S Mam nadzieję ze skończy się i tak jak zawsze w takich przypadkach. Zawsze lecą piersi ci z samej góry....Pozdrowionka

Zniesmaczona
@Optymista

Oby Toruń wziął sobie nasze refleksje do serca porównał je ze stanem faktycznym i czym prędzej wymienił kadrę rządzącą w Neuca Wrocław.

Czarny

Fajni odchodza ci co najbardzej zapierdzielali taka jest prawda ale tego nikt nie widzi

Wakat
@Czarny

Ja widzę

Czarny
@Wakat

I bedzie nas wiecej odchodzic bo tego nie widza jak my sie poswiecamy i zapierda...i my nic z tego nie mamy tylko jeszcze nas obgadaja inni. A prawda jest taka ze ten kto nic nie robi tylko sie opierdziela miedzy pulkami to ma wiecej wszystkiego

oryginalny czarny
@Czarny

kto mi ku ..wa nicka zarypał ??? no kto ???

Wax

A kto pamięta serię włamań do szafek w szatni męskiej we wrocławskiej neuce? Kilku osobom poginęły pieniądze, telefony komórkowe itp. Wszystko wydarzyło się w ubiegłym roku. Całą sprawę zatuszowano i zamieciono pod dywan. Monitoring pokazał, kto w szatni był wtedy najdłużej, podejrzanemu przeszukano samochód. Naturalnie niczego nie znaleziono, ale biorąc pod uwagę możliwość zrobienia skrytki, sami wiecie. I tak wiadomo kto ukradł, a ten agencyjny wówczas pracownik w niedługim czasie przeszedł pod firmę. Nie wezwano bezzwłocznie policji co powinno nastąpić. W obawie przed rozgłosem . Szefostwo zakpiło sobie z ofiar przestępstwa, nie wypowiedziano nawet słowa przepraszam. Wykpiono sobie z tych poszkodowanych ludzi i jeszcze machnięto przed nosem jakimś kodeksem, że firma za nic nie ponosi odpowiedzialności. Obiecano rekonpensatę, ale okazało się ono być kolejnym kłamstwem kierownictwa Neuci. Sam (usunięte przez administratora) kilka miesięcy później ponowił kradzież. Nawet wtedy o tym nie wspomnieli. Macie nadal wątpliwości kim jesteśmy dla rządzących w swoim cieplutkich pokoikach?

Gdzie tu sprawiedliwość ?
@Wax

Co do kradzieży, nasza obecna ekipa rządząca złapała chłopaka na kradzieży leków, odbyła się rozmowa i...... chłopak nadal pracuje i ma się dobrze.

WJJ

Przestańcie biadolic. Nikt Was na siłę nie zaciagal do tej pracy. Nie jest tak źle, zarobki nie takie najniższe a i sporo Was dojeżdża autobusem ZA DARMO ze swojej wsi! Czego Wy byście chcieli? 3000 na rączkę i jeszcze żeby nikt się do Was nie przyczepial. Nie ma tak dobrze moi drodzy. Weźcie się do roboty a swoje żale przelejcie bezpośrednio do przełożonych a nie na forum. Pozdrawiam wrocławskich narzekaczy.

Biegacz
@WJJ

W końcu ktoś cos mądrego napisał.. popieram.

realista
@WJJ

po to jest forum, a rozmowy z kierownictwem którzy wspomagają się donosicielami , konfidentami po co ?

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 7 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.