Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

Zgrywus

Otóż właśnie nie ma co biadolić będzie gorzej. Ha, ha,ha.

Czarny

Dla mnie to hory zakład ludzie popiep... I tyle potrafią tylko napierda.... Na każdego a siebie nie widza. A kierownictwo nic nawet kurw.. dziekuje nic nie powiedzą tak samo jak brygadzista udaję ze nic nie widzi ma wszystko w dup... A i jak pracuje na tamtej zmianie taka malutka stara baba z grzywka to niech sie kurwa nie popisuje i niech nie obgaduje innych i drugiej zmiany niech sie zatanowi co robi

Królewna

Krzysiu L. Znowu przyćpałeś i zamieszczasz wpisy ? Wzruszające

Nie trafiłeś KL ???? jednak nadal wciagasz ????

Książe
@anonymous

Przykro mi nie jestem KL a jeżeli Ty nie Maciej J to zwracam honor.

pomocnik czarnego :D

Ojoj jojj.chyba się rozpłaczę. Wkład "Reni" w ta firmę jest nieoceiony i taki zaje.pracownik odchodzi. O mój Boże toż teraz Neuca upadnie całkowicie a niedobre kierownictwo dopiero doceni, że nie chciało dowozić tak cennego pracownika. Ja dojeżdżam samochodem już od 4 lat. Płacę za paliwo 400 zł i nie .biadolę jak cała reszta "autobusowców". Po co te żale ??????????? H..... to kogos obchodzi

<o>
@pomocnik czarnego :D

Polecam zakupić słownik polskich przekleństw i wulgaryzmów gdyż może nie biadolisz ale językiem ojczystym władać nie potrafisz na poziomie dorosłego człowieka .

No rekrutacja jak to rekrutacja, ale jak się dowiedziałam jaką mają kierownik to dałam sobie spokój to tylko praca szkoda moich nerwów.

Wszystkie pytania o to samo co w CV napisałam. Najwyraźniej nie chciało się czytać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Robol

Kto będzie chciał pracować ten będzie ;P ogólnie praca nie jest taka zła są fajni ludzie i nie desperaci hehehe ;DD. Rozumiem wylewanie żali ale pociski personalne są poniżej jakiegokolwiek poziomu, Krzysiu miej to w (usunięte przez administratora) xD mnie też tak kiedyś cisneli ;/ smutno się to czyta ;( Pozdrawiam starą ekipę z Kato! SP POWER!

Ms

Odnoszę się do ludzi co piszą że nowi to sami desperaci i idioci, otóż skoro tak uważacie to co robicie jeszcze w firmie do której przyjmują się ludzie których uważacie że nie nadają się do niczego więcej, skoro jesteście tacy ambitni to czemu nie znajdziecie pracy gdzie od pracownika wymaga się wykształcenia kwalifikacji i doświadczenia. A no dlatego że jedyna alternatywa dla was to praca w McDonald lub w markecie na kasie.

Reni będzie mi bardzo brakować, podobnie jak wielu innych ciekawych i wartościowych osób w tej firmie, które odeszły. Darujcie sobie te złośliwości ludzie odchodzą z różnych powodów.

Padawan czarnego rycerza Jedi

Z autobusami zawsze był problem i zawsze były niezgody, ponieważ u jednej kierowca zatrzymywał się" pod domem" a druga musiała dygać jeszcze 3 km, ale głowa do góry ludzie z Wrocławia potrafią z nocki wracać dłużej niż mieszkańcy Bielawy lub Trzebnicy, za co po dziś dzień podziwiam jednego Pana który nieustannie po nocce korzystając z komunikacji miejskiej z zachodniego końca Wrocławia musi się dostać na krańce północne co przy komunikacji nocnej łatwe nie jest więc SZACUN. Jeśli to prawda i Pani Renia przez to odchodzi to bardzo szkoda bo zmiana będzie miała ZNOWU o jednego porządnego pracownika mniej, ale co tam ludzie się do was pchają drzwiami i oknami. Spokojnie Pani Reniu teraz już będzie tylko lepiej. Pozdrawia zespół byłych pracowników.

czarny rycerz

Chcę zdementować szerzące się pogłoski jakoby to nasze szanowne kierownictwo rozpoczęło nagonkę i poszukiwania tajemniczego CZARNEGO RYCERZA. Powołując się na regulamin portalu przytaczam niektóre z punktów. 1. Głównym celem działania Serwisu jest umożliwienie Użytkownikom nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z innymi Użytkownikami Serwisu, w celu wzajemnej wymiany informacji, komentarzy i poglądów. 2. Każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo do ochrony ich prywatności przez Usługodawcę 3. Usługodawca jest administratorem danych osobowych i odpowiada za ich zabezpieczenie zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych 4. Jedynie organom ścigania na wniosek prokuratury mogą zostać udostępnione nasze dane. Więc moi koledzy i koleżanki nasi przełożeni nie mogą nam nic zrobić za obiektywne i konstruktywne opinie dotyczące naszej kochanej firmy. Jakiekolwiek działania z ich strony podlegają pod paragraf i mówię szczerze nie (usunięte przez administratora) się go użyć. A więc nie bójcie się o wasze trzęsące się jak galareta tyłki, tylko piszcie i piszcie . Bo w myśleniu i pisaniu jest potencjał i siła .

Uczeń Czarnego Rycerza

Fala hejtu tu się leje a każdy były pracownik się z tego śmieje, kiedy jako funkcyjny pracowałem, biegaczozapierdalaczy szanowałem. I tyle jeśli chodzi o rymowanki, niestety z tego co mnie słuchy dochodzą faktycznie na magazynie we Wrocławiu nie dzieje się dobrze i szacunek KZ i Kierownictwa do ludzi niestety zniknął ( A to jest smutne, bo mówiąc PERSONALNIE "zapomniał wół jak cielęciem był").Pamiętam stare czasy jak cała zmiana (włączając KZ) byli naprawdę zajeb***** ludźmi i aż chciało się iść do pracy, niestety ten czas minął. Dlatego proszę: NIE kłoćcie się dziewczyny bo wystarczający syf jest na magazynie a wy jako grupa (z pominięciem lizodupów (należy spalić na stosie)) powinnyście się trzymać razem. Fakt jest taki że zwalniają się dobrzy oraz doświadczeni starzem pracownicy a to NAPRAWDĘ o czymś świadczy. I Niestety stwierdzam że po wygaśnięciu umowy z Neuca jest mi naprawdę lepiej w sensie zawodowym i psychicznym. Pójście do kierownictwa i wyłożenie im punktu widzenia zwykłego pracownica nie przyniesie efektu bo zostanie uznane za demagogie. Dlatego Niestety nie polecam pracy na Magazynie Wrocław. P. S. Staje w obronie Czarnego Rycerza gdyż nie jest to wylewanie hejtu, tylko konstruktywna krytyka.

Uczeń Czarnego Rycerza
@Uczeń Czarnego Rycerza

Stażem, przepraszam ale słownik sam poprawił :D

Uczeń Ucznia Czarnego Rycerza
@Uczeń Czarnego Rycerza

No ja też, pamiętam stare dobre czasy – tak z trzy może z trzy i pół roku wstecz – co godzinę papierosek, przerwa prawie półtorej godziny no i oczywiście browarek w kibelku, ach sentymentalnie się zrobiło :D Ale to już było i nie wróci więcej ☹

Kubuś

A niech się wszyscy śmieją z wpisów nie będzie tak im do śmiechu jak zarząd to przeczyta. Straszysz kierownictwem, a do kogo tam iść jak po pierwsze nikt Cię nie wysłucha a po drugie i tak się nie liczą z takim szarym pracownikiem. My jesteśmy od roboty a nie od żali, tylko żeby im tych pracowników za chwilę nie zabrakło.

Tęczowa księżniczka

Czarny rycerzu szukaj księżniczki na wieży , bo nikt Twoimi opiniami Neuci nie zmierzy. Jeśli o nasz wspólne dobro dbasz z chęcią ujrzymy twą twarz. Czarny rycerzu w internecie dużo mówisz i jesteś WIELKI a gdy dojdzie do konfrotacji z kierownictwem staniesz sie maleńki. Piszesz że źle zrobiło się od wakacji zaczales pisac teraz to w jakiej jestes desperacji ze piszesz swe opinie na go worku od 26 Ty potworku ;) Czarny rycerzu podjudzasz ludzi chyba Ci sie w bielawskim albo trzebnickim autobusie nudzi. Ale ubaw z tego jest taki ze czytajac te opinie czuje sie jak na dobrej komedii w kinie ;)

@Tęczowa księżniczka

Studenciku młody porzuć psoty , bierz sie chyżo do roboty. A ...Gabi pićko , treba mieć predyspozycje aby byc tęczową ksieżniczką.

;)
@anonymous

Moge byc kim chce , (usunięte przez administratora) sie z tymi komentarzami poczawszy od czarnego rycerza skonczywszy na Tobie , jak jestescie wszyscy tacy madrzy to miejcie odwage i idzcie do kierownictwa porozmawiac a nie piszecie tu swoje wypracowania .. wiecej osob z tego sie smieje niz bierze to na powaznie ;) wiecej odwagi w zyciu realnym bo w necie kazdy jest kozakiem ;)

@;)

Ni to chłopak, ni dziewczyna z ust jej płynie wazelina - a ksiezniczek na wieży szukają wyłącznie frajerzy

;D
@anonymous

Bycie anonimowym ???????? Czekam na ta odwage w rozmowie z kierownictwem w realu , czy dalej bedziecie wylewac tu gorzkie zale :)

szef

Ponarzekali? To wracać do pojemników.

nick
@szef

burning-kato.

Typowa Polska siła barana skulonego idącego na rzeź. To nam wychodzi najlepiej... z pokorą przyjąć fakt że dymają na korporacje, własne państwo do którego odprowadzamy astronomiczne daniny ale za to można poszumieć w necie. Tyle nam zostało

Lozano

Same wpisy się posypały z magazynu Wrocław i bardzo dobrze bo widać że tam jest siła...a co tam w Ołtarzewie ..? Nikt nie ma odwagi napisać co się dzieje

neuca to już przeszłość

Jak wszyscy to wszyscy - Neuca Wrocław. Przyszłym pracownikom - nie polecam, piszę to jako były pracownik. Kierownictwo chyba zostało totalnie zaślepione chęcią osiągania ultra wysokich obrotów, niestety, po drodze zapomnieli o nas zasuwających jak mrówki ludziach, którzy posiadają swoje granice wytrzymałości. Jak tam kierownictwo? KZ i BR oderwali się już od swoich kompów? Bo chyba niedługo nie będą mieć kim "zarządzać" :)

Guma
@neuca to już przeszłość

Pała Ci w oko.

Guma do majtek
@Guma

Ale Ty jesteś prostak , burak i (usunięte przez administratora) każdy to powie kto czyta Twoje prostak wypowiedzi.

Guma
@Guma do majtek

Pała Ci w oko.

Nędzna Jednostka

Każdy kto jakimś cudem utrzymuje się w Neuce na Granicznej, niech pamięta o jednej podstawowej zasadzie. Pracownicy biura mają więcej do stracenia niż Ci biegający ze skanerem po hali. Traktujmy to jako swoistą formę pocieszenia. Odnoszę wrażenie, że rządzącym zaczyna sypać się grunt pod nogami, czego oni raczej są świadomi.

Poplecznik czarnego rycerza

Kierownictwo Neuki we Wrocławiu dawno straciło już kontakt z rzeczywistością. Coraz bardziej irracjonalne decyzje pogrążają wrocławski oddział firmy. Operacyjny do perfekcji opanował manipulację ludźmi i bombardowanie pracowników stekiem kłamstw. Wypowiedź pewnej niewiasty na jednym z zebrań, pokazała wyraźnie stosunek lokalnego zarządu do nas zwykłych szaraków. Jeśli się nie podoba to zawsze możemy zmienić pracę, ofert zatrudnienia na rynku jest całe mnóstwo, a nasza pani kierownik z góry chętnie pójdzie z każdym z nas na kompromis i skróci okres wypowiedzenia. Gro zasłużonych wzięło sobie tę radę do serca i masowo opuszcza mury Neuki. Jednak ostatnio zaczęła dziać się rzecz dziwna. Ci, którzy uciekają stąd w ostatnich wręcz dniach, nie mają co liczyć na przychylność ,,góry". Muszą w pełnym wymiarze wywiazać się z okresu wypowiedzeniowego. Skąd ta nagła zmiana taktyki?

były czarny rycerz
@Poplecznik czarnego rycerza

Wreszcie! Ludzie nie dajcie robić z siebie niewolników. Na rynku jest naprawdę sporo ofert pracy z lepszymi warunkami, od tych "super" w Neuce. Ja jakiś czas temu pożegnałem się z wrocławskim oddziałem -niekompetencja i oderwanie od rzeczywistości osób funkcyjnych po prostu jest rażąca.

Cieszę się że czytane są nasze zamieszczane komentarze , dziękuję że od wstawiania pozytywnych komentarzy powstrzymują się zakonspirowani kierownicy, wazeliniarze oraz nasze drogie Panie które uprzejmie donoszą. ( Pozdrawiamy Panią Marię , jest najlepsza w tym co robi). Po publikacji kolejnych komentarzy sytuacja na magazynie we Wrocławiu staje się napięta ,z dużym zniecierpliwieniem oczekujemy na rozwój wydarzeń. Mamy nadzieję ze nasza odwaga napisania o całej tej chorej sytuacji, spowoduje jakiekolwiek zmiany które pójdą w dobrym kierunku. Pisanie o naszych problemach nie ma na celu odstraszyć potencjalnych nowych pracowników , jedynym i zamierzonym celem jest reakcja naszej Pani kierownik oraz naszego świeżo upieczonego operacyjnego. Nasi przełożeni powinni w końcu wyjść z letargu i trzeźwo spojrzeć na całą tą chorą sytuację. Może właśnie nadszedł odpowiedni moment aby dać każdemu pracownikowi prawo wypowiedzi na temat panującej sytuacji w magazynie .To tak naprawdę jedyny skuteczny sposób na eliminację niepotrzebnych, często złośliwych i krzywdzących komentarzy. Pani kierownik może wraz z nadejściem Nowego Roku zapadną jakieś postanowienia noworoczne , mające na celu dobro naszego magazynu oraz dobro zwykłego biegacza (usunięte przez administratora) . Mam nadzieję ze jest to mój ostatni komentarz na temat beznadziejnie chorej sytuacji w Neuce Wrocław. Mam nadzieję ze po dokonaniu pewnych zmian będzie już tylko lepiej. Korzystając z okazji składam na ręce przełożonych życzenia noworoczne . Drodzy wodzowie, życzę wam rozsądku, mądrości, wyrozumiałości i szczodrości a naszym Paniom mniej sytuacji – faux pas takie sytuacje pracownicy długo będą pamiętać , niektóre są wręcz niewybaczalne

stary pracownik

Tylko czekamy aż firma się rozpadnie albo będziemy najgorszą hurtownią farmaceutyczną w Polsce :)

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 7 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.