Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

OŁTARZ.

A w oltarzewie syf kiła i mogiła. Chyba z tych wszystkich najlepiej dobraną zmianą jest zmiana A i można liczyć na kierownictwo czy br, czego niestety nie można powiedzieć o liderce na kontroli która jest zdezorientowana, nie ma zielonego pojęcia o tym co robi i jest po prostu leniwa, bo druga to by zapierdzielała na kontroli razem z pracownikami przy dużej ilości pojemników. A ta?jakby z kosmosu się wyrwala. Czy naprawdę nikt tego nie widzi? Żal patrzeć na tą dziewczynę. Na pewno nie jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Myśli że jak ma kamizelkę SM to błyszczy i te jej przerażenie w oczach bo jej pojemniki zjeżdżają. A oprócz tego? Nadgodziny nadgodziny i jeszcze raz nadgodziny no bo po co do domów wracać. Mogliby tylko solidnie za nie zapłacić. Mam nadzieję że kiedyś docenią tu pracownika bo póki co nie można na to liczyć. I chyba przyszedł czas na zmiany - zmiany na lepsze tzn trzeba zacząć szukać sobie pracy, porządnej pracy

Tej!_landia

Zastanawiam się co takiego wydarzyło się w Waszym życiu, że przyjemność i satysfakcję czerpiecie tylko z internetowego hejtu? Nie szkoda Wam na to czasu? Życia? Psychicznego zdrowia? Paczki mikołajkowe są słabe? Może zapytajcie najpierw swoich dzieci, czy im pasują. A jeśli nadal twierdzicie, że paczki są dla Was nieodpowiednie, to proponuję przekazać je komuś z tej listy: https://www.domydziecka.org/placowki.html Bądźmy ludźmi na święta.

@Tej!_landia

Jedno jest ciekawe czy każdy magazyn dostał to samo. Patrząc na opinie na dżemie to może inne magazyny dostały bogatsze paczki. Piszą że zabawki w paczce. Może w Ołtarzewie mieli więcej w workach niż na innych magazynach. Puzzle 3D dla 7 latka hmm... cieżka sprawa. Lepsza może byłaby jakaś gra typu spadające małpki lub gry planszowe. Tak mi się wydaje.

apka

Zawartość tegorocznych "paczek" świątecznych dla dzieci można by śmiało wysłać na jakiś satyryczny Roast bo do niczego innego się nie nadaje. Rodzice, zakażcie dzieciom rozpowiadać w przedszkolach i szkołach co dostały bo będzie tylko siara. Ja rozumiem że to gest dobrej woli firmy ale jak macie robić taki obciach to nie róbcie wcale.

Whitepower
@apka

Ciekawe co dostałaś w poprzedniej pracy

Św Mikołaj
@Whitepower

Zatem idź do sklepu wybierz z tych uginajacych sie półek i kup dziecku co chcesz! Umiesz liczyć licz na siebie... Dlaczego firma w której pracujesz ma kupować super prezenty Twoim dzieciakom. Zrobiłeś je to je sponsoruj.

Syf & bieda - trzeba stąd wiać. Szkoda słów, mam nadzieję ze koniec twój bliski.

No rekrutacja jak to rekrutacja, ale jak się dowiedziałam jaką mają kierownik to dałam sobie spokój to tylko praca szkoda moich nerwów.

Wszystkie pytania o to samo co w CV napisałam. Najwyraźniej nie chciało się czytać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Zabawka & Słodycz

W dobie kiedy sklepowe półki uginają się od zabawek i słodyczy, takie paczki dla dzieci to wstyd. Żenada przyznawać się głośno w jakiej firmie pracujemy. Za naszą ciężką robotę takie ochłapy dla dzieciaków.

Whitepower
@Zabawka & Słodycz

A co liczylas że w autobusie już słodyczy się nazresz masz bon świąteczny to kup coś dziecku a nie nowe ciuchy

Justyna

Kto wymyślił takie beznadziejne paczki dla dzieci ?? proponuję żeby firma zwiękzwiększyła fundusz socjalny mniej imprez firmowych ,że na nas oszczędzają to już zdążyliśmy się przyzwyczaić ale żeby na dzieciach też?

@Justyna

Paczki to jakaś żenada... 3-4 lata temu było spoko cały wór słodyczy i dzieci się cieszyły. W zeszłym roku jakieś dwie gry a teraz jakaś układanka 3D w przedziale wiekowym od 10 lat dla 7 latka. Śmiech na sali. na pasku będzie pewnie ze paczka mikołajkowa 80 parę zł a takie puzzle w sklepie do 60 zł. Do 100 zł można fajną paczkę zrobić gdzie dzieci będą się cieszyć. A dla starszych dzieci jakiś głośniczek tylko no żal...

Animus
@Lorafen

Przecież na dżemie wszyscy zadowoleni z paczek takie super są. czekałem na alternatywna dyskusje na ten temat tutaj

Witam. Zastanawiam się nad pracą na magazynie. Czy może ktos coś więcej napisać? Interesuje mnie konkretnie komora przyjęć. Na jakie zmiany się pracuje? Jaka podstawa? Jak jest naliczana premia i mniej więcej ile można wyciągnąć? Pozdrawiam

@anonymous

Masz dwie zmiany pierwsza 7:30 do 15:30 i nocka od 19:00 az sie skonczy moze wyjsc 10 i 12 godzin. Na komorze pracuje sie tez w weekendy. Zarobki netto 2000

@anonymous

A jakie godziny w weekendy? I co to znaczy aż się skonczy? Czy oprócz swoich obowiązków trzeba też wspomagać inne dzialy?

@anonymous

Poczytaj sobie komentarze, za takie pieniadze znajdziesz podobna prace, bez nadgodzin, z wolnymi weekendami i wolnymi świetami

@anonymous

To proszę o namiary na taką pracę :) bo szukam ale ciężko coś znaleźć mając ogólne wykształcenie. Obecnie również pracuje w hurtowni farmaceutycznej ale myślę nad zmianą towarzystwa dlatego pytam o warunki jakie panują u Was.

@anonymous

Nie jest ciezko znalezc pracę za takie pieniądze z lepszymi warunkami pracy. Wystarczy przejrzec oferty na olx lub poszukac na portalach z takimi ogloszeniami

Animus
@anonymous

Gdzie takie godziny na KP?

kasia
@anonymous

W Ołtarzewie KP bez weekendów i nocy ,na 2 zmiany , pensja + premia, co najwyżej 1900

Obiektywny
@anonymous

To nawet sie nie zastanawiaj, omijaj to miejsce szerokim łukiem. Brak szacunku i pogadra dla człowieka. Jedynie przy korytach jakies sensowne pieniadze, a tobie za caly miesiac je...bania, za nocki, nadgodziny pie... przone z łachą 2000 tysiace.

@kasia

1900? to i tak dobrze w kato nowy jak przyjdzie to ma między 1500 a 1800 zależy ile nadgodzin wyrobi.

apka

Wysłuchali Czarnego rycerza ? Pokiwali głowami ? To wracać do skanerów i pojemników!!!

On

Brawo czarny rycerzu ja sie zgadzam to co napisałas. Każdy ma prawo wypowiedzenia sie ale co z tego jak i tak nic nie jest z tym robione.

Ble ble ble...

Brawo Ela. Masz rację w 100% Chodzi dumna a nie ma szacunku do ludzi. Niech wie co ludzie myślą.

@Ble ble ble...

Zastanawiam się po co kierownictwo wiedząc, kim jesteś Nie wywali cię z magazynu. Pracownik z ciebie żaden. Ruszaj za czarnym rycerzem do Amazonu, tam doświadczysz dobrego traktowania ????

Lelum Polelum

Brawo, Ela masz dużo racji. Teraz otocz się bańką ochronną, bo będzie plucie jadem. A co do plujących jadem to szczekacie tutaj a tak to pirniczycie tylko między regałami. Dajcie spokój.

Darmowy Niewolnik
@Lelum Polelum

Neuca upada, prawie wszyscy byli oraz aktualni pracownicy mówią źle o tej firmie. Nie mają pieniędzy na pracowników to niech ogłoszą upadłość i won na ukraine...

Między regałami

Nie lubiłam jej, ale ma baba racje. No niestety taka jest rzeczywistość u nas w firmie.

Na 19 do pracy bleeee :/kto za mnie pujdzie? :)

Fucking Idiots Everywhere
@pracownik

Słownik ortograficzny.

prof. Miodek
@Fucking Idiots Everywhere

Niestety , styl i widoczne braki w znajomości ortografii wskazują na niski poziom tam zatrudnionych. Może choć raz, zamiat wydatków na imprezy integracyjne , fundusze preznaczyć na zakup slowników poprawnej polszczyzny i ortograficznych.

@prof. Miodek

och znalazł sie poliglota i krasomówca, każdemu jakiś błąd może się zdażyć. Nie badz taki do przodu bo wiesz gdzie cie zabraknie

SStachPornos
@prof. Miodek

I tak jesteś jednym wielkim Wackiem.

Zbuntowany Anioł

Dlaczego we Wrocławiu na KP, przyjęto Ukrainkę - która ma tylko pierwsze zmiany, nie ma nocek i ma wszystkie weekendy wolne? Nie wspomnę o zatrudnieniu kryminalisty po wyroku...Na psy zeszła ta firma..

Jebamazon
@Zbuntowany Anioł

Bo każdy kto ma dziecko do 4 roku życia ma tylko 1 zmianę idioto

KOMBI HORROR

Lekko

ktoś@

6 nocek a nie ma odbiorów, jaki biedny pokrzywdzony Polak. Jak mi przykro,że tak Cię państwo polskie wykorzystuje.Granice otwarte ..........:)

XD
@ktoś@

Jestem za zamknieciem granic

KTOŚ@

Aż wstyd się przyznać,że pracuje na magazynie we Wrocławiu czytając wasze wpisy.Boli was Ukrainka na KP przecież sporo osób pracuje tylko na pierwszą zmianę.A zresztą "zasranej baletnicy to przeszkadza i rąbek spódnicy"Zbuntowny aniele skąd wiesz co Cię jutro może spotkać i czy też nie będziesz miał wyroku na koncie.Ludzie, dajcie sobie już spokój życie jest za krótkie żeby zajmować się innymi a nie korzystać z tego co mu daje los. Pozdrowienia i najlepsze życzenia dla całej ekipy z Wrocka (oprócz tych narzekających i piszących bzdury na GO WORK.PL):))))))

@KTOŚ@

Ja w prezencie mam 6 nocek srednio po 9 godzin . Ciekawe dlaczego Polacy mają gorzej we wlasnym kraju

MS

Hmm na każdej zmianie jest tak samo ale najgorsza to twoja Martin niektóre osoby widza innych i tylko obgadywanie i wpierda... sie do innych o tobe Gabryska mówię bo ty moncisz u każdego (usunięte przez administratora) sie w ten pusty łeb soba sie zainteresuj bo by sie to przydało guwniaro

@MS

Najgorsza jest na nockach w Szczecinie obgadywanie i wpierda....

@MS

Banda de..bili , trudno mówic która zmiana gorsza. My za was nieroby robote odwalamy, towar i reklamacje, a wy ? Szkoda gadać. Pilnujcie swoich wypindrzonych kolezanek, a od naszych to wara !!!!! Jak masz przy..głupie cos do Gabuni, to zapraszamy do nas , bedzie okazja wyjasnic niejasnosci. Buraku !!!!

pozdrowienia z uczelni ;)
@MS

Ortografia sie kłania . Piszę się jak już coś G Ó W N I A R O ;) No ale co można oczekiwać po nie których osobach , słoma wychodzi z butów ;) Martin , Martin niestety jest jak chorągiewka i zmienia zdanie ale wylewanie gorzkich zali ciag dalszy haha ;). Urocze jest to jak wszyscy narzekacie , a dodatkowo macie tyle obowiazkow i znajdujecie czas na pisanie tutaj . I dalej z anonima .Czekam na te odwazne osoby na fejsie ;)

Ha ha Gabi żal i tyle

szczerze
@pozdrowienia z uczelni ;)

G.B siejesz ferment na zmianie, coraz wiecej ludzi ma tego po dziurki w nosie. Moze czas sie wreszcie nad soba zastanowic? Popracowac nad charakterem?

Przeciwnik
@szczerze

G.B nie dość że dużo osób po dziurki w nosie ma Twojej osoby i Twojego "idealnego świata", w którym mamusia wszystko za Ciebie zrobi to jeszcze dość mam tego że zawsze jesteś z pozycjami na czele miejsc ostatnich kiedy to my zasuwany by wyjść i przyzwoitej godzinie. No ale cóż.... To Ty jesteś przecież pupilkiem kierownictwa i brygadzisty :)

Pupilek
@Przeciwnik

Serdecznie witam zainteresowanych moją osobą , miałam nic nie pisać i nie znizac sie do poziomu no ale stwierdziłam że nie moge zawiezc swoich fanow ;) . Przepraszam za swoj idealny swiat ale niestety nie moja wina ze wasz jest na tyle smutny ze musicie wyglaszac tu swoje gorzkie zale na moj temat ;) . Postaram sie zalozyc w najblizszym czasie jakiegos bloga „Kulisy sławy w neuce” i umieszczac tam swoje dane z pozycjami zeby nikt nie musial fatygowac sie pod tablice , bo mysle ze jestescie bardzo zmeczonymi ludzmi w koncu za Was mama nic nie robi ,

pupilek
@Pupilek

Pupilek ? Moge byc nawet pupilkiem samego ojca dyrektora w Toruniu i nie powinno was to obchodzic . Moge byc tez i bananowcem ( dla malo wyksztalconych) - osoba zyjaca za hajs rodzicow czy co moja mama robi to wylacznie moja sprawa .Mnie wszycy nie musza lubic , wystarczy mi garstka normalnych ludzi ze zmiany niz mam sie zadawa z tymi co sloma wychodzi z butow ;) wiec przykro ale nie bede pracowac nad swoim charakterem ;) Mam nadzieje ze wystapie dzieki wam w tancu z gwiazdami bo dzieki wam gwiazda jestem nawet „ go worku” ja swoje 5 min mam a wy co swoje 5 min poswiecacie na pisanie tu gdzie mam to gdzies co piszecie ;) Wiec pozwolcie ze ja ide dalej tworzyc swoj idealny swiat a was pozdrawiam smutaski ;)

Młot
@Pupilek

Gabryska do roboty sie kur... w końcu wes a nie pierd... o innych z swoimi kolezankami to widac ze jestes pupilkiem i tyle

aha
@Młot

Wes? Haha.. gabi, jako ze jesteś pupilem załatw dla tych tępaków słowniki języka polskiego. Zachęcam do pdzestudiowabia przed zaczeciem tutaj jakiej kolwiek 'wypowiedzi'.

haha
@Młot

No i moge byc pupilkiem i co tak to rusza kogos , to ciesze sie za zainteresowanie :) jak nie macie robic to zacznijcie przygotowywac juz posilki na swieta bo za niedlugo znow bedzie placz ze do pracy trzeba isc a nie macie kiedy zrobic :) xd

hahah 2
@Młot

A co do wziecia sie do roboty to nie przypominam sobie zeby to ludzie czy to z autobusu trzebnicy czy bielawy chodzili na dyzury , jest tych osob zaledwie garstka , na palcach jednej dloni da sie policzyc a gdzie pozostali ? Moze to wlasnie niektorzy Ci co mi zarzucaja nie robienie .. Wiec o braniu sie za robote to pozostawie bez komenatrza . I kiedy to neuca potrzebowala na „akcje” ludzi np. gdy zepsul sie automat to zaskakujace ale bylam wtedy. Hmm moze dlatego latwiej mi sie dogadac czy to z brygadzista czy kierownictwem. Mysle ze wlasnie temu moj charakter mi pomaga a nie jestem taka pustka jak co poniektore osoby :)

Onomatopeja
@hahah 2

Charakter ? Ty masz coś takiego jak charakter ? błahahaha dziewczynko nie rozśmieszaj mnie :) W głowie (usunięte przez administratora) z disco polo masz a cwaniak z Ciebie taki , że hohoo . I właśnie Tobie tu słoma z butów wychodzi :) Myślisz że taka z Ciebie celebrytka bo piszą o Tobie na forum ? To dowodzi tylko temu kto jest błaznem na zmianie . Ale oczywiście nie jesteś jedynym błaznem na zmianie bo więcej takich osób lecz o Tobie najgłośniej :) Miłej pracy celebrytko :) nie zapomnij za pozować dzisiaj na ściankach Neuki :)

dzieki , dzieki ;)
@Onomatopeja

Dzieki za pomysl , nie zapomne pozowac najlepiej przy tej tablicy z pozycjami ;) Zaskakujace mam charakter bo przynajmniej nie wywalam tu swoich gorzkich zali piszac z anonima tylko jestem w stanie wprost powiedziec komus co mysle ale zakoncze bezsensowne pisanie z ludzmi ktorzy a nawet nie bede konczyc bo szkoda mojego czasu ;)

@MS

Dajcie już tej dziewczynie spokój, nie macie innych zajęć ? Czepiacie się pozycji ? pilnujcie lepiej swoich a co do mużyki to osobiście uważam ze h..uj wam do tego, ona słucha to co lubi, i nikogo nie neguje ze słucha coś innego. Żenada, jak nie macie o kim gadać to może pogadamy o was i o waszym syfie? Szok, ja cały czas mówię ze tu pracują jakieś zazdrosne po....jebusy.

XD
@Przeciwnik

Ciekawe ile osob ma po dziurki w nosie ? Bo mi to zalatuje tylko jedną

Przeciwnik2
@XD

To Ci źle zalatuje. Ogarnij

beka
@Przeciwnik2

Moze Ci to zalatywac milionem i tak to nikogo nie obchodzi bo i osoba o ktorej piszecie i inni to maja w (usunięte przez administratora) ale produkujcie sie dalej ;)

...
@Przeciwnik2

A dla informacji to nikt nie jest anonimowy w internecie i pisanie na kogos i oczernianie jest karalne . Wystarczy zdobyc IP wiec zycze powodzenia piszacym bo predzej czy pozniej wyjdzie to nawet jesli ma w to wkroczyc policja.

Jak w każdej firmie to zawsze cos ktoś komuś to norma ale szczerze to każdy niech pilnuję siebie i będzie spokój

HaHa :D

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 7 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.