Opinie o Selgros24.Pl (Selgros Pl Sp. Z O.O.) w Poznań

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Działamy w 15 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników. PROFIL SPRZEDAŻY Selgros jest profesjonalnym partnerem dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą – w szczególności dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego, a także sklepów, kiosków czy stołówek oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych. Naszymi głównymi atutami są przede wszystkim korzystne lokalizacje sklepów, a także przestronność hal sklepowych oraz bogata oferta asortymentowa w atrakcyjnych cenach. Godziny otwarcia naszych hal dostosowujemy do potrzeb klientów. Ponadto staramy się zapewnić jak najwyższą jakość i sprawność zakupów dzięki fachowemu personelowi oraz skomputeryzowanemu systemowi obsługi klientów. W naszej ofercie znalazły się artykuły spożywcze i przemysłowe specjalnie dostosowane do wymag

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros PL Sp. z o.o. w Poznań

Wincent

Jeżeli chcesz mieć nerwicę polecam pracę w tej firmie.Dyrektor na 100% nie wie, co się tam dzieje. Zbyt ufa "złotoustym", którzy dopuszczają się bardzo podłego traktowania pracowników na różnych stanowiskach.

Leszek

Zdążyłem zauważyć, że wiele ludzi nie docenia tego co ma. Ciągle tylko marudzą i narzekają. Logiczne, że szef wymaga. ZDZIWIENI??? Ja jestem zdziwiony, że tak mało wymaga bo dla mnie to plaża w porównaniu z tym co było wcześniej.... w innym markecie

jack

kiedyś było nawet spoko teraz jest totalne dno

pracdo kitu zresztą jak w każdym markecie

frodo

czekamy az J N wyleci :)

że na KL nie padło. Dziwne rzeczy!

daj serwisa

A cze mu wie ktoś ?

Major

Oczywiście rencistów i byłych wojskowych już zatrudniali :) HIE HIE HIE

M.

Niestety to, co ludzie tutaj piszą to wszystko prawda. Pracowałam kiedyś w Selgrosie jako serwisantka i muszę powiedzieć, że jest zdecydowanie gorzej niż w innych marketach. Kierownicy bez przerwy się czepiają o najmniejsze głupoty, a sami nie robią nic. Już nie wspomnę o tych ich godzinnych przesiadywaniach w forsztekerowni, a załoga (usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla tych, którzy muszą pracować w tym obozie.

Poinformowany

No i zabierają serwisy teraz będziemy robić za te marne wypłaty :(

OBI

Jak tam nasz mały wyjadacz krwiopijca ...doszedł juz do władzy czy dalej kąsa dyrekcje :)

Matury wszak i nie maja aczkolwiek i niepełne wyższe, albo licencjat i doświadczenie nabyte w USA.

serwisant

Kanpo i co ztego? I tak jako jedyny wyrabiał się z serwisantami , klientami , listami , swoimi serwisami , śmieciami itp. Teraz to palety chyba telefonicznie z kilkugodzinnym wyprzedzeniem będzie trzeba zamawiać na chemi. Hi, hi, a śmialiśmy się ze słodyczy!

buly pracownik

koGo zwolnili?

Kanpo

Masakra, co tu jest wypisywane. Pracuję w tej firmie od 2002 r..Mam wrażenie, ze wszyscy tutaj chcieliby aby im płacono za leżenie. Każdy z Was, tak mocno narzekających, przychodząc tu do pracy, został zapoznany z obowiązkami jakie będzie wykonywał i za jakie pieniądze. Każdy z Was wyraził zgodę na tę pracę, uprzednio podpisując umowę. Żaden z Was nie ma pojęcia o pracy na stanowiskach wyższego szczebla, choć każdy z Was chciałby na takim być. Jak już ewentualnie się uda to jednak rezygnuje, bo okazuje się, że przewyższa to jego możliwości i stwierdza, ze fajnie jest być "tylko" pracownikiem hali. Każdy z Was ma ambicje i... na tym niestety się kończy, bo pokazać co się naprawdę potrafi, że stać na więcej się po prostu nie chce, no i po co odstawać od reszty. Za to do narzekania to i forum trzeba było założyć. Żaden z Was nie ma odwagi nawet napisać swojego nazwiska, więc o czym tu mowa. Życzę wszystkim niezadowolonym powodzenia, bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Serwo

Jak tam zarty kierownika z Sezonu dalej zasypuje skrzynke w Forsztekerowni glupotami ? widze ze nudza sie chlopaki na nocy

klient

Jak sie cena nie zgadza na półce z ceną na stanowisku kasjerskim to sie woła takiego wysokiego kierownika zakładu i on od razu mi dał dwa winka wytrawne markowe może nie umiał wytłumaczyć sprawy ale mi wina smakowały

kierowniczka

Taka jedna z Proffi - 2012-12-05 23:39:06 Mnie sie tam jeden z agd podoba nawet sie wnim podkochóje, fajne zdjecia trzaska (widziolam na jego stronie), może kiedy nam wspulne zrobi weselneAkty tez fajne robi .... :) ale i tak wole [usunięte przez moderatora]

Taka jedna z Proffi

chętnie pomoge

''Co do kierowników, to niestety muszę stwierdzić że, dla nas byli okropni ( oczywiście nie wszyscy),a w szczególności PEWNA PANI, która jak miałam okazję usłyszeć ,,jest nowa na tym stanowisku i chce się wykazać\'\'- miało to rzekomo wyjaśniać cały tuzin jej absurdalnych zachowań. Nie wiem, nie chciałabym jej w żaden sposób oczerniać, może w stosunku do stałych pracowników Selgrosa jest w porządku, dla nas jednak, z całą pewnością nie była.'' Okropni kierownicy ??? jak wykonywałaś swoje zadanie to kierownicy wcale nie byli tacy okropni. ;] chyba musieli jakos trzymac dyscypline. ;] nie po to zostaliscie tam zatrudnieni aby zachowywac sie jak przekupki na targowisku.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros PL Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Selgros PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros PL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Selgros PL Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros PL Sp. z o.o.