Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Cicha wielbicielka :)

Pozdrawiam wodzianke :)

T

Dementujac plotki jakie krążą po zakładzie. Piotrek nic nie wymyślił wszystko jest prawdą, ale wy nie chcecie wierzyć ;p

@T

Jak już tak dużo piszecie to może warto się przedstawić.....

H
@Andrzej

Nie warto, zamiotą pod dywan, a tę osobę zwolnią

Leonidas
@H

Jeden się podpisał i co? Cisza

@Andrzej

To ten Andrzej bez brwi ?

Hihi
@Marek

Ch*uj go wi ;)

Obserwatorka

Marta jaka jest taka jest i nie ważne tak to stanowisko dostała , ale to przełożona Piotrka!! Ja na jej miejscu też bym nie tolerowała takiego zachowania. Słoma z butów? Tylko u Piotra. (usunięte przez administratora) i prostak. Wyzywanie przełożonego? Chyba coś nie halo. Idź sobie Piotrek w końcu zapal zioło na legalu.

@Obserwatorka

Cześć Marta :-P Miło, że wszyscy maja odmienne zdanie. Chodzą słuchy kto zastąpi Piotrka i to nie przypadkiem przyjaciel twojego chłopaka? Coś tu jeszcze trzeba wyjaśnić?

@Ustawiacz

Tam większość ludzi ma stanowiska bo znajomości albo wchodzi w (usunięte przez administratora) , tego nie zmienisz

Lejdi
@anonymous

Niby tak, tylko Piotra żal, bo jednak najlepszy z nich wszystkich... Marta to, ze masz do niego coś prywatnie to nie znaczy, że masz kogoś pozbawić pracy

Ktoś
@Obserwatorka

No Marta nie halo, sama go wyzywałaś, darłaś sie na niego, teraz masz odwagę pisać o nim takie cos?. Z resztą Piotrek to nie jedyna osoba którą obrażałaś. Takich osób jest więcej. Przestań udawać wspaniałą, bo jak pokazuje ten przykład nie jesteś lepsza. Napis koordynator i pomyliło się troszeczkę! Hipokrytka. Układy robią swoje w tej firmie i nie którzy mogą więcej.

Biurowi
@Obserwatorka

Wiecie jaki jest tam problem, bo ona jest jego ,,przełożona,, i to obliguje Marte do obrażania innych. Gorzej jak ktoś sobie nie pozwoli, a Piotrek do takich osób należy. Ktoś tu obrósł w piórka i myśli, że mu wszystko wolno. W tej firmie dzięki nie którym osobą z biura utarło się przyzwyczajenie, że jak się jest kierownikiem,możesz wszystko, możesz obrażać ludzi, zwalniać ich,bo ich nie lubisz itp. Tutaj za to jesteś nagradzany, a sam dyrektor nic z tym nie robi.. Marta to, że jesteś czyjąś przełożoną nie znaczy, ze nie masz mieć do innych szacunku. Przypadek Piotra pokazuje, że jeżeli zapracujesz na szacunek to też go dostaniesz. Ty go rządasz, nie okazując go zwykłym ludzią, dlaczego Maflow jak nigdy broni jednej osoby? Bo to Piotrek jeden z najlepszych ludzi w Maflow, kiedy jest w stanie pomóc czy cokolwiek innego zrobić, on to robi. Wielokrotnie Piotrek mimo, że nie musiał to zabrał narzędzia na Narzędziownie, bo miał po drodze, wyłożył ciężkie skrzynki Panią na maszynach, odnosil ciężkie dimy itp. Właśnie dlatego produkcja stanęła za nim murem. Piotrek do tego ma inną ważną cechę, on ka w zwyczaju używać zwykłego proszę i dziękuję. Mówi się, że nie ma ludzi nie do zastąpienia, Piotr to wyjątek od reguły. Jego sie nie da zastąpić, za wysoko postawił wam poprzeczkę

Info
@Biurowi

Skoro taka z niej przełożona to może, niech się pochwali, dlaczego to chłopaki chodzą po odbiór paczek a nie Marta, co powinno być jej obowiązkiem? Bo wyzywala dziewczyny z biura magazynu i sprawę zamieciono pod dywan, bez konsekwencji. To jaki mieć do niej szacunek? Kolejny przykład, że niektórzy mogą więcej. Ktos inny od razy dyscyplinarka za takie coś. I jeszcze napisze,że jest przełożona i ktos do niej nie ma szacunku ;D Prawda boli no nie blond pustaku?

Luii
@Info

Dobrze gada polać mu, jeszcze to tego zadowolona i dumna z siebie była. Na palarni sie z tego kiedyś śmiała

@Luii

czy jest sens mówić o osobie która na maszynę się nie nadaje a wzięli jak na kierowniczkę bo wiedziała przy kim sie zakręcić

Don giovani
@Marek

Nie ma sensu, ale robi z siebie świętą i do tego zwalnia kogoś kto mimo wszystko na to nie zasłużył. Sloma z butów u Piotrka u ciebie słoma w majtkach, bo tak sie tam dostalaś

Ona
@Don giovani

Żeby to jeszcze ładne było ani gustu żal pl.

Poli
@Ona

Sama mu Marta przywiozłaś! I Jędrzejowi, a teraz na niego nadajesz? Dobrze, ze ci naplul w ten krzywy pysk. Kariera robiona du.pa to kariera kur.wy ;). Już chyba zawsze w Maflow będziesz kur.wą! Bezwstydnica. Pilnuj chłopaka, bo zjarany chodzi po firmie, może się potknac tak oczka ma zamknięte.

zdegustowana
@Poli

i to bya przesada Art. 216 § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. Na policja składa sie odpowiedni formulaz opata 500 z i czekamy na dane...

T
@zdegustowana

Marta na bogatości widzę

Akido

Paweł z magazynu lubi sobie zapalić no i co w związku z tym ? Każdy w tym zakładzie to robi...

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Sixoneten

Układy robią robotę ;)

Unknown

Z magazynem idzie szybciej się dogadać o dziwo, niż z kimkolwiek w maflow, a jest to outsourcing... Używki są tu na każdym szczeblu, nawet wyżej od liderów.

Tomas

W Toruniu widać kto jak wchodzi głęboko i z kim śpi po ilości zmienianych samochodach w tym roku.

Jo6
@Tomas

Kur.wa kur.wie łba nie urwie ;p

Cycu
@Tomas

Lubie mezatki

Gosia wracaj z urlopu bo Dominika cały montaż wyrzuci na braki łącznie z pracownikami

xdxd

bo tylko to potrafi :D :D w tej firmie nigdy nie było i nie bedzie jakości, no może z wyjatkiem paru osób, ktore znaja sie na rzeczy. (usunięte przez administratora) wszystko na braki to nawet chlop z ulicy by umiał/

Incoguto

Wiedziałem,że tak będzie xd

Swiech
@xdxd

w sensie ze bezdomni ?

02AF

Norbert skończ się robić taki ważny. Nie jesteś Piotrek i nigdy nie będziesz, on mógł bo był najmądrzejszy z was i najlepszy. To, ze go nie ma to nie znaczy, że masz sie taki ważny robić. Wlazłeś w tyłek Marcie , ona do łóżka Baczyńskiego i to jedyne co cie łączy z rzadzeniem. Zejdź na ziemię bo odrobinę sodowka bije w ostatnie szare komorki. Dziekujemy!

Maflow jest jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia dla przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami produktów są największe światowe koncerny samochodowe m.in.: Grupa Volkswagen, Renault, Jaguar Land Rover, PSA Peugeot Citroën, Volvo, BMW oraz producenci samochodów ciężarowych tj. Volvo Truck, Scania, DAF Trucks.

???
@anonymous

Nie dało rady więcej, tych twoich wypocin więcej na wstawiać????????

Wielkie dzięki!

Cześć wszystkim. Czy wiecie jakie to uczucie, gdy pęka wam serce? Nie? , ja tak.To właśnie dzisiaj poczułem, przychodząc do pracy. Nie chciałem odchodzić w taki sposób ale byłem w szoku po tym jak rano mi Marta oznajmiła, że już mam nie przychodzić. Nie miałem złych zamiarów chciałem normalnie przepracować ten tydzień, by móc się z wami pożegnać. Jakby nie było większość z was była moimi przyjaciółmi, co udowodniliście mi na Go worku. Czytając te wszystkie ciepłe słowa przez te kilka dni byłem naprawdę wzruszony. Chce wam wszystkim za to podziękować z całego serca, bo nie wiecie jak dla mnie to ważne i jak bardzo podnosi mnie to na duchu. Wasze słowa pokazują, że chyba jednak nie byłem taki zły przez ten rok, jak o mnie mówi kilka idiotów tam wyżej ;D. Dziękuję, że przez ten rok dzięki wam w Maflow czułem się jak w domu, a nie ilości czasu spędzonego ;P byliście mi jak rodzina. Dziękuję za wszystko i życzę wam wszystkim (oprócz co niektórym ;D ;) ) powodzenia i wszystkiego dobrego. Żegnajcie.

@Wielkie dzięki!

Piotrek to my dziękujemy! Pisałam ci to na facebooku napiszę też tutaj. Wiemy jaki jesteś i nie wierzymy w żadne słowo przeciwko tobie. W Tychach cię wspominamy dobrze i jesteśmy z tobą. Powodzenia Piotrek trzymaj się

Tyszanin
@Tychy

Tak Tychy też Ciebie Piotrze dobrze wspominają , a trochę czasu już minęło. Trzymaj się chłopie .

Dragon
@Wielkie dzięki!

Raz z nim gadałem w 1965 roku , poczęstował papierosem , skomplementował ubiór (byłem w w koszulce operatora). Było to bardzo miłe z jego strony bo bylem cały w oleju , wiecie formowanie heheh xD .Pozdrawiam z wschodnio-zachodniej Euroazji

dognij o 0,2
@Dragon

Pamiętam byłem nowym operatorem na gięciu i początkowo pracowałem na CBS13. Pamiętam zrobiłem dwa braki (na jednym była rysa na pól paznokcia a druga napierała na ściankę) wtedy przechodził obok mnie Piotrek i zobaczył moje zmieszanie spowodowane moimi brakami. Spojrzał na mnie, na dime i powiedział "zaraz Ci pomoge mój przyjacielu". Dogiął mi gięcie o 0.2 stopnia, wydłużył pierwszą prostą o 0,15 mm i podniósł lekko kontrast. Pamiętam aż do dziś moje zadowolenie po wygięciu następnej rury. Rura normalnie sama wpadala w dime. Nawet podmieniłem SETUPy tymi rurami bo miały uje*bany bloczek koło lutowania (ale mogły być). Dzięki Piotrek będzie mi Ciebie brakowało

Damian Będkowski
@dognij o 0,2

Piotrek przepraszamy, wróć do pracy, nie zdawaliśmy sobie sprawy, z tego, że giąć też umiesz. Zgłoś się do biura.

Piotr sonnenberg

Marta czas wyznac prawde, niech kazdy wie jak bylo. Przekręty na nadgodzinach z marty strony normalka, niby byla od 14, a prrzyjezdzala na 18 i do 22. Wyzywanie ludzi to norma , to prawda, ze duzo osob wychodzilo przerazonych, sie nie dziwie jak na dzien dobryslyszeli od marty rozne teksty. Zwalanie swoich obowiązków na nas tez bylo normalne. Rezerwacja służbowego samochodu zeby jechać do McDonald'a . Wlewanie nie tego kwasu co trzeba, bo dala ciala i nie zamowila, a potem ze źle trawiarka trawi. I rak moge caly dzień wymieniac , ale po co? Jak widzimy sie w sądzie pracy. A marta powiedz kolega niech mi juz nie groza, podpisalem co chciałaś. Na to tez dowody sa pani kierownik. Pozdrawiam

Toronto
@Piotr sonnenberg

Ja pierdole co za cyrk, najlepiej grozić chłopakowi który nie robił a zapierdalal nna tej narzędziowni jak mały samochodzik

Duch
@Toronto

Czemu Piotr bo inaczej Igła jest bez dojazdu. Piotrek musi odejsc zeby igiel jezdzil z Marty chlopakiem di pracy tylko szkoda, ze u Marty byl Tymek i inni kierownicy o zwolnienie Michała. Marta ostrzegałem, ze Piotrek dużo wie

@Duch

Taa piotra out a jak u cb jedrzej siedzi po 1,5 godzi to nikt nie widzi? Wgl on pracy nie ma? A pozniej gdzie gate lutowanie u Marty w narzędziowni albo na schodach sie obsciskuja dziwi mnie, ze nikt im z tego nic nie robi

Maflowianin
@Ustawiacz

To co zrobiłaś to szczyt k.u.r.e.s.t.w.a miał L4 przyszedl normalnie do pracy. I co? Zwolniony o 6 rano ;( obyś k.u.r.w.o za to zd.ech.la ale moze cb tez wuprostuja puszcz.alska su.ko

Człowiek widmo
@Piotr sonnenberg

Trzymaj się Piotr, mam nadzieję że tak sukfa odejdzie jak ja wszyscy będą postrzegać. Powodzenia! 03af

qaz
@Piotr sonnenberg

Coś nie dobrego się dzieje, jak nie można się ze sobą dogadać i porozumieć. Pracujemy, żeby na życie zarobić, nikt nie robi tam dla przyjemności. Pomagajmy sobie wzajemnie, by praca była przyjemniejsza i czas milej spędzony, to ponad 1/3 naszego życia tam spędzamy. Piotr zawsze wydawał mi się dobrym kolegą, nie znam szczegółów sprawy, wiec nie mogę się na ten temat wypowiadać. Co do Marty, to macie rację, że zadziera trochę głowę, chodzi jak by ludzi nie znała. Trudno zauważyć, by pierwsza się przywitała. Trochę szacunku dla osób tam pracujących jest potrzebne, bo pracować w przyjaznych warunkach jest lepiej, niż cały czas się złościć i być w nerwach za gadanie, pomówienia, pretensje itp.

ForHonor!!
@qaz

Mówicie o szacunku i bronicie człowieka, który rano przechodząc korytarzem koło stołówki napluł Marcie w twarz.. Akurat przechodziłem przez ten korytarz i nie tylko ja to wszystko widziałem, bo było tam więcej osób.nie wiem też czy to o nim mowa ale sądząc po reakcji chłopaka w granatowej koszulce to właśnie jej chłopak i go popieram chociaż dziwię się że mu nienaje.bał na miejscu bo ja bym zrobił to bez zastanowienia... jak można być tak bezczelnym. cha.m, prostak i hipokryta...

Ur
@ForHonor!!

Dobrze jej zrobił, sie mu wcale nie dziwię, ocenianie go po tym że naplul jej w twarz, prawda taka, ze zasłużyła. Tyle co Piotrek dla niej zrobił, tyle wyrzeczeń, a ona go zwolniła. Rozumiem chłopaka, ze nie wytrzymał, sam bym to zrobił na jego miejscu. A ten w granatowej koszulce to akurat po lisciu od Piotra to by liczył gwiazdki, dlatego mu odwagi zabrakło ;) Piotrek jesteś wielki, pełen szacunek za ten rok. Dziękuję za to, że zawsze gdy mogłeś to zrobiłeś wszystko zeby pomóc oraz za to jakim byłeś kolega, zawsze będę cie wspominał dobrze bo na to zasłużyłes. Maflow to twój dom ;D

Zawsze za Piotrkiem
@Ur

On tu nie pracował on tu mieszkał, to jego słowa. Nawet nie chcę pomyśleć co on teraz musi czuć. Od początku dawał z siebie 100% gdy było trzeba to 1000% wycisnal byle bylo ok. Marta zawiodła nie jako przełożona, aże jako przyjaciółka, miał do niej pełne zaufanie, a ona wykorzystała to przeciwko niemu. Jeździła do niego do domu i kłamała mu prosto w oczy. Został zwolniony bo powiedział Marcie, ze jest zakłamania, dwulicowa,falszywa a dla niego tacy ludzie to (usunięte przez administratora) nie czlowiek i nie bedzie z nia rozmawiać. Za to został zwolniony!

Formowanie
@Zawsze za Piotrkiem

Piotrek człowiek który ma więcej honoru sam jeden, niż połowa tego zakładu razem wzięta. Marta zabralas nam kolege i najlepszego narzedziowaca w firmie. Dlatego mam pomysł, ludzie razem możemy więcej dlatego proszę wszystkich, za każdym razem gdy Marta zrobi coś źle to mówcie o tym. Niech Karma do niej wróci z zdwojoną siłą. Piotrek na zawsze w naszych sercach!!

A.
@Duch

Z tego co mi wiadomo to Igieł niezależnie od stanowiska jeździł z chłopakiem Marty do pracy.. także nie rozumiem tego hejtu. Hmm, awans może dlatego, że jest dobrym pracownikiem i ogarnia wszystko? Ale nie, zawiść ludzi nie zna granic. Zazdrość was zżera, bo to nie wy zostaliście docenieni. Co do Piotra za wiele do powiedzenia nie mam. Zawsze zachwala sam siebie, samouwielbienie normalnie. Każdy kto go lepiej zna i się wslucha dokladnie w to co mówi i zastanowi sie nad tym to zrozumie, że to same bzdury, historyjki wyssane z palca. Blant już chyba zabił wszystkie szare komórki w mózgu. Marta jaka jest taka jest, raczej nikogo nie powinno obchodzić jak zdobyła stanowisko. Kierownik to kierownik i nic nie zrobisz. Pozdrawiam A.

magazyn
@A.

Kuba nie jest najgorszy ale powiedzenie ze ogarnia wszystko to przesada , chyba ze przez to rozumiesz ze pali blanty z chlopakiem marty , za to jest ten awans kazdy kto przez chwile pomysli dojdzie do tych samych wnioskow . na nockach to on i polowa gate zjarana chodzi , wystarczy na nich spojrzec .

@magazyn

Takie mamy czasy, że czasem do awansu przyczyniają się znajomości. Trzeba to zaakceptować :)

A.
@A.

A cała burza o jednego pracownika, woec helol tam u góry skoro tyle osob go broni to nie był taki zły, jak Marta przedstawiła.. uwierzyliscie w jej bajki jak Baczyński on nie po.ru.cha.ł moze Benek gru.bas tak ;) i dlatego.

M....
@Piotr sonnenberg

Brawo Ty !!!!! W końcu może ktoś się zainteresuje co się dzieje w tych biurach....

Biuro
@M....

Układy i tyle, Benek, Bąk i inni swoich kryją i zamiataja pod dywanik. Z Piotrkiem nikt z nich nie rozmawiał, Marta przecież święta. W każdej bajce jest ziarno prawdy. Kryli Martę i wielu innych i tak będzie nadal... Wy macie zasuwać żeby oni mogli się piąć wyżej

Jedynymądry
@Biuro

Czego jeszcze nie zrozumieliście? Wy dla nich nie jesteście ludźmi, tylko bydłem roboczym. Macie robić rurki i tyle sie od was chce. Kto im nie pasuje to za bramę i tyle.

The girl
@A.

Skoro niby wyssane z palca, to czemu ludzie piszą, ze to prawda? Jednak nie były to bzdury... Widocznie nie słuchałeś

!
@The girl

Połowa komentarzy "w obronie Piotrka" jest napisana przez niego. Powiedz przy nim, że uratowales człowieka - on Ci odpowie że uratował dwóch. Co bys nie zrobił, on i tak zrobił wiecej i czuje sie lepszy. A tak na prawde (usunięte przez administratora) zrobił. Tylko pier.doli jaki to zajeb.isty nie jest

P
@!

Piotra już nie ma. Koniec tych komentarzy. Było minęło, wracajcie do pracy. Rurki same się nie zrobią ;)

Torunianin
@P

Ha ha ha . Ale ktoś się tutaj wysilił . Sam(a ) sobie idź te rurki rób , zamiast czytać tutaj i pisać wiadomości w trakcie pracy !! .Żałosne .

Lol
@Torunianin

Jak tak możesz do Piotra sie odzywać? ;P On już nie pracuje to jak ma rurki robić? xD . Połowę komentarzy przecież on pisał ;D . Pozdro dla kumatych :) Piotrek powodzonka mordko ;)

Zmiana centralna

Hahhaa to co piszecie o Piotrku to sa szczegolne bzdury, gowniarz i tyle, nie ma o niczym pojecia, zawsze trzeba bylo po nim sprzatc bo nic nie zrobil tak jak nalezy, szukasz baz u niego na zmianie , mowi ze nie ma, przychodzi kolejna zmiana i nagle w piec sekund sie znajduja, wyrzucili go bo wiecznie chodzi nacpany, jeszcze pare osob tam wymienic i bedzie dobrze, w komcu to zacznie funkcjonowac jak magazyn powinien, wywalic tych leni z dimowni Adama i Michala, Adam wiecznie z telefonem siedzi i nic nie robi bo nic nie potrafi, len smierdzacy, z dimowni jedyny to Heniu ktory naprawia te dimy i sie zna na robocie, Marta ma duzo na glowie przydalby sie jej pracownik do pomocy, oatatnio Norbert ja zastepowal i zrobil to bardzo dobrze a nawet lepiej niz ona, on powinien tam byc koordynatorem, dobrze ze na narzedziowni jest Kuba z Norbertem, wszystko ogarna,jakby wszyscy byli tacy jak oni to by narzedziowna blyszczala i nic by nigdy nie brakowalo, Marta jest dobra, nie znacie jej a oceniacie bez podstaw, stoicie tylko na maszynach i napieprzacie brakow jej stanowiska nawet byscie przez jeden dzien nie chcieli bo byscie nie ogarneli tego wszystkiego, dobrze ze Piotrka juz nie bedzie, wiecznie spizgany siedzial w tej narzedziowni, chodzil glupoty gadal i tyle, dadza kogos lepszego pewnie, w koncu sie ktos za niego wzial bo ilez mozna bylo patrzec na jego ryj, powodzenia wszystkim na produkcji moze sie czegos nauczycie w koncu i przestaniecie innym zazdroscic stanowisk pracy

Lewaflanka
@Zmiana centralna

Piotrek nacpany, a kto przywozil? Marta ;) tyle w temacie tych bzdur.

Salomon
@Lewaflanka

Haha to dopiero bajki. U niego czegoś jak szukałeś to znalazłeś. Co do narzędzi z lutowania, akurat wtedy szukalismy baz na Rapida, a Norbert znalazł na Saldomatica, tajemnica znalezienia baz w 5s. Adam nie naprawia dim i nic nie robi? Szkoda, ze nie raz Adam lub Piotrek naprawiali nam dimy i robili to świetnie, z wydaniem narzędzi też bez problemu, więc po co to zmyslanie? Słowo przeciw słowu i tak to sie bedzie toczyć dalej... każdy ma wady i popełnia błędy, ale zwolnić Piotra to jak narzędziowni pozbawić filaru na którym sie opiera

Popo
@Salomon

Filar Piotr ale jaja, lepsze niz komedia

Mroczkowski
@Popo

Norbert no byś się podpisał :). Dwa tygodnie, byłeś za Martę i już lepszy od niej :D. Będę subiektywny jak tylko się da. Piotrek: największe doświadczenie i staż na narzędziowni, zrobi tam wszystko,możliwości i wiedza większa niż się wszystkim wydaje, wystarczy go poznać. Ma wady jak każdy i widać zmianę w jego zachowaniu i wyglądzie. Mi osobiście się wydaję, że tu musiało się coś stać, ale dość o nim. Adam: Możecie gadać, że leń i, że nic nie robi, ale to nie prawda. Wydaje narzedzia, dimy, części ogolnie robi co do niego należy i skończmy, już te głupie pisanie, ze z telefonem siedzi i nic nie robi. Wy nie używacie do kontaktu telefonu? Teraz jest sam bo Piotr ma L4 i narzędziownia funkconuje. Dziwne, no nie? Tym bardziej,że nic nie robi według was. Kuba: Narzędziownia w małym palcu,troszkę może wie mniej od Marty i Piotrka, ale nie ukrywajmy, troszkę krócej pracuje. Robi jak każdy co do niego należy. Michał: Żywa legenda, persona non grata, więcej stanowisk w tej firmie nie miał nikt, czemu je zmieniał,myślę,że każdy wie. I juz więcej nie będę pisał. Norbert: swoje robi, trochę służbista, trochę za bardzo włazi, ale może mi sie tylko wydaje. Heniu: Technik sprawdzianów z pierwszego zdarzenia, a nie jakiś podrabianiec pokroju M. Najstarszy z nich wszystkich,ale widać,że wczuł się w te młode grono. Marta: tutaj o wiedzy nie trzeba pisać, trochę kultura u niej czasem kuleje, ale każdy ma wady. I skończcie już te dziecinade na narzędziowni. Marta Piotrek kupcie sobie po kwiatku, czy co tam chcecie, ale sie dogadajcie, bo jak się patrzy na wasz duet i waszą współpracę to jest to coś pięknego, pod warunkiem, ze nie drzecie kotów między sobą. Żaden z was nie jest najlepszy z osobna, najlepsi to wy jesteście razem dzieciaczki. Przeproscie się, i juz niech ten go work przestanie o tym huczec. Nie ważne co tam sie stało, kto ma do kogo żal i za co. Robi Piotrek swoje? Robi to dobrze? To go nie zwalniaj, a to, że czasem padają ostre słowa to życie. Chlopaka też wymienisz po kłótni? Chyba nie. Co do Piotrka to dodam, że jego możliwości jeszcze nie raz uratują kryzysowe sytuacje i będą potrzebne, może ma gorszy okres,ale to nie powód by kogoś odstrzelic. Nie jest tam najsłabszym ogniwem i to nie on tam robi (usunięte przez administratora) Jako przełożona wlasnie tym powinnaś sie kierować. Umiejętnościami i wiedza, a tego to mu na pewno nie brakuje. Mam nadzieję,że pomoglem i niech już skończy sie te pisanie. Miło, że chociaż raz w Maflow ludzie za kimś staneli murem, ale zaraz tu sie zrobi wojna między zmianowa, a potem co? Bitki na parkingu? Dziękuję za uwagę.

Leader 02af
@Zmiana centralna

Dowody jakieś masz na tak poważne zarzuty wobec Piotra? Jeśli nie to siedź cicho, bo mi to wygląda na próbę oczernienia. Ja rozumiem, że każdy ma swoją opinię, ale bez dowodów nie oskarzaj, tym bardziej, że mówisz o kimś kto nie raz ratował tam sytuację i to poważne oskarżenia. Co do braku pojęcia idź i sam sie przekonaj, że jednak ma. Sam mogę zaświadczyć, że ma i to duże, błędy i (usunięte przez administratora) to od zawsze on tam sprząta od pierwszego dnia. Najpierw po Tomku, potem po wszystkich, którzy tam teraz pracują. Jestem od początku w Maflow i od początku znam Piotra, nie wiecie jakie piekło nie raz było na Narzędziowni i kto je ogarnial? Nie Piotr nie Marta, tylko oni razem. Więc skończcie p.i.e.r.d.o.l.i.c kto jest tam najlepszy, Narzędziownia ma dwóch leaderow, od zawsze jest to Piotr i Marta, nie jakiś Norbert. Chcecie zmian w.y.je.bcie Michała najmniej z niego pożytku, najwięcej syfu.

Ktos z was
@Leader 02af

Śmiesznie w (usunięte przez administratora) robicie cpuna z kogoś kto nawet alkoholu nie pije. Malo z was wie, ze Piotrek ma problemy zdrowotne i to przez prace w maflow. Nieregularne godziny,brak śniadania, brak snu i do tego po 12 kaw dziennie zrobiło mu swoje. Rok temu był to zupełnie inny chłopak, a teraz cień samego siebie przypomina. Także bez dowodów nie oskarzajcie kogos z kim nawet nie mieliście okazji porozmawiać i poznać. Dziękuję za uwagę. Piotrek trzymaj sie mistrzu!:)

Limonka
@Ktos z was

Norbert ty c.h.u.j.u napisałeś ladnie o sobie, niestety do Piotra i Kuby to ci dużo brakuje. Udajesz ważnego, a jedyne co zrobiłeś to zachowales sie jak śmieć, brawo udało się wkupic za gadanie na kolegów.

@Ktos z was

Widać Piotrek że Ty to piszesz ???? tak bardzo w Twoim stylu.. nie rób z siebie ofiary i nie udawaj takiego zaskoczonego tym że zostałeś zwolniony, bo już ze dwa tygodnie temu mówiłeś mi że niedługo wylecisz

Leonidas
@.

Przecież Marta sama mu przywiozła i sama jarała a teraz na niego takie rzeczy pisze.

Pani
@Leonidas

Jedrzejowi tez kiedyś dawała na schodach, sama widziałam. Tam święty to chyba nikt nie jest

@Pani

Damian zwalniasz chłopaka za co? Zapomniałeś co ty w Tychach robiłeś? My pamiętamy!

Dragon

Maflow to dziwny zaklad

Trochę to dziwne że przełożeni Marty na to pozwalają..... wyrzucić jednego z lepszych chłopaków z narzędziowni ..... Pani Marto jak chciałaś zrobić dobrze chłopakowi i jego koledze było użyć ust albo (usunięte przez administratora)

Sprawiedliwy
@Maflow to dziwny zaklad

Oni jej brawo biją

Maflowboty

Brawo Maflow kolejny gest wdzięczności wobec oddanego pracownika, jesteście c.h.u.j.o.w.i Piotrek zrobił więcej, dla tej narzędziowni niż Marta. To Piotrek zawsze był gdy trzeba było a wy go wyrzucacie!?. P A wy ludzie obudzcie się w końcu!! Nie ważne ile z siebie dacie, też was byle kierownik który dostał posadę za bóg wie co. W tym przypadku za tyłek. Co Marta zapomniałaś kto ci (usunięte przez administratora) ratował nie raz?. Zajeżdzał się dla tej firmy ile tylko mógł, a laury przypadły kierownik która tylko mordką szczęka, sama nic nie robi, tylko chłopaki za ciebie (usunięte przez administratora) a biuro udaję,że nic nie widzi. Piotrek wielkie dzięki za ten rok trzymaj się i powodzenia przyjacielu!!! Dla nas zawsze ty będziesz najlepszy ;)

@Maflowboty

Zrobił swoje to po co mają go ,, trzymać ,, ? Od początku był na narzędziowni - po godzinach zostawał żeby narzędziownie przenieść na nowe miejsce .No trudno coś się zaczyna a coś kończy.

Maflowa
@anonymous

Zostawał po godzinach? Chyba krótko pracujesz ;) on tam mieszkał, wychodził o 22 wracał o 6 itp. Ta narzędziownia przez długi okres funkcjonowała dzięki tylko jemu. A teraz Maflow pokazało, ze zajedziesz się w tej firmie, a i tak cię zastąpią, bo kierownik ma do ciebie problem. Smutne, ale Maflowe realia takie są 3xZ zatrudnić,zajechać,zwolnić!! Szkoda chłopaka, bo serio dużo włożył ciężkiej pracy, a teraz musi odejść :(.

@Maflowa

Zwalniany za prywatny konflikt z Martą, taka jest prawda. Możecie gadać, że Piotrek to Piotrek tamto, ale jakoś inni tam duzo gorsi nadal pracują, nie dziwi to trochę??. Marta jesteś najbardziej wyrafinowaną i fałszywą osobą w firmie, widać Krzysiu dobrze cię nauczył????????. Był ci potrzebny, żeby robić 12 i dłużej, żebyś ty mogła na dyskoteki jeździć to przyjaciel, a teraz go zwalniasz? I możesz sobie wciskać te kity co w biurze jaki zły nie jest, my wiemy swoje. Zapomniałaś, ze rok temu nie wiedziałaś co to zawór,silnik itp? Co nie pamietasz? A kto cie uczył? Piotrek. Ale udawaj wspaniałą Martę, prawda jest taka, ze ty nie powinnaś tam kierować, chociażby ze względu braku szacunku do operatorów i innych osób które przychodzą. Typowa wieśniara co zrobiła karierę (usunięte przez administratora) a teraz wielką dame zgrywa. No Krysia 2 ???? pamiętasz jak ona skończyła?

Szukajcie;p
@Ustawiacz

Zastanawia mnie po co ktoś z biura pytał o Narzędziownię skoro teraz zwalniają osobę która ma najlepsze opinie? Wgl to biuro się interesuje tym co sie dzieję w zakładzie? To już jest cyrk nie praca, chłopak ma dobre opinie, a oni go zwalniają?

Asd
@Szukajcie;p

Pora się pogodzić ze zwolnieniem, a nie pisać o sobie opinie ..

Tydydymm
@Maflowboty

Zastanówcie się co robicie zwalniając Piotra, narzędziowa bez niego (usunięte przez administratora) i to szybko.. on tam wszystko ogarniał i poprawiał błędy robione przez innych pracowników

@Asd

Asd czyżby kogoś d.u.p.a bolała, że o kimś ludzie sie dobrze wypowiadają? Widocznie zasłużył ;) pogodz się z tym, że ktoś ma przyjaciół w tej firmie, nie to co ty ;) no nie Marta?

Yanyangd
@Maflowboty

Prawda Piotrek robi tam najdłużej i najlepiej

@Yanyangd

Marta sama kiedyś gadała, że jest najlepszy i ma największą wiedzę z nich wszystkich a teraz go zwalnia. I nie mówcie,że coś nie jest na rzeczy. Marta mam nadzieję, że się domyślisz komu to mowiłaś i wróci ci rozum. Bez niego zginiesz i sama to wiesz, bo jak jest kryzys to do Piotra pierwszego lecisz, żeby sytuację ogarnął.

Duch

Gdyby to pisał Piotrek to ty Marta też, byś była zwolniona, za te przekręty i inne rzeczy na sumieniu . Święta nie jesteś pamiętaj o tym!. Pozdrawiam

neo
@Maflowboty

Wszystko się skończy jak Niemcy otworzą rynek pracy dla Ukraińców to dopiero będzie jeden wielki płacz i zgrzytanie zębami kierownictwa.

Sołtys

Co za cyrk, robicie sobie wszyscy nawzajem pod górkę jakby byłoby w Toruniu 30% bezrobocia. Włażenie komuś w d.u.p.e to psi obyczaj...już za niedługo skończy się okres ochronny dla Torunia i będą oczekiwane konkretne wyniki

Karkosik roman

Adad ty glupi buraku chamie i prostaku moze w koncu ktos cie sprowadzi do pionu bo wydzierac ryja to mozesz ale nie w pracy ty jeb..... gburze!!!!

Twoj stary
@Karkosik roman

To jest ku...rwa tragedia co tu się wypisuje, Piotruś idź do trudnych spraw z tym ;) czepiacie się weroniki że jest z ukraincem? Trochę kur..wa odwagi panowie a nie tylko je...bana zazdrość, i Panią też proponuje ogarnąć ci..py, dajcie im spokój , i czepiacie się dziewczyny , jak dla mnie jest młoda i piękna ;) . Ogólnie rzygac się chce jak się widzi ciągle zazdrość zawiść itp, gnoicie ludzi bo co udało im się troche lepiej? Albo poprostu są lepsi, napierdalacie na wszystkich ale nie spojrzycie na swoją du..pe,

03AF

Tyle narzekania, ale dalej tam pracujecie ????????????

Ustawiacz

Prosty przykład. Zebranie 8:30 pytanie do narzędziowni którą na zebraniach reprezentuje szefowa o jakąś ważną część do maszyny odpowiedź : nie wiem muszę sprawdzić (zero wiedzy co ma na stanie) po zebraniu spotkałem Piotra na hali pytam o te część "jasne że jest przychodz". Poszukiwania baz lutowniczych. Idę kartą set-up na narzędziownie tam tylko szefowa, szuka szuka 10 min 15min 30 min. Wychodzi zza regału i oburzona mówi że te narzędzia napewno są na produkcji. Ok wracam na hale dzwonię do Piotra który był na olejowym proszę go o sprawdzenie tych narzędzi za 15 min dzwoni że są na narzędziowni.. Szefowo robisz duży błąd bo bez Piotra jesteś tam nikim. Pozdrawiam

Madry
@Ustawiacz

Chcecie pomóc Piotrowi to może niech ktoś pójdzie do kogo trzeba i się wypowie na ten temat. Fajnie, że wszyscy chcemy żeby został, ale to tylko Go work nikt nie wie czy przeczyta to ktoś z wyżej postawionych i zareaguje na czas. Na moje to cjyba ktoś powinnien spróbować to wyjaśnić bo Piotrek ma dobre opinie a mimo wszystko ktoś chce się go pozbyć.

@Madry

Niestety to nie tylko Piotrek, takich osób jest więcej. Niedoceniane, zwalniane. Zazwyczaj to są osoby które mają charakter, które potrafią się postawić, osoby które nie dadzą sobą pomiatac. Nie sądziłem że kiedykolwiek to powiem, ale czasy kiedy rządził Damian Bedkowski były czasami kiedy było ciężko ale ludzie byli docenirni i jeśli poszli po pomoc to ją dostali. Panie Pawle stanowisko to nie wszystko. Trzeba mieć jeszcze coś w głowie żeby to się kręciło. Co za sens zwalniać ludzi którzy pracują od samego początku a zatrudniać nowych? W większości Ci ludzie wiedzą więcej niż Pan. Kiedyś Bąk podszedł do pracownika spojrzał na brak i zapytał się dlaczego to jest w czerwonym pojemniku. Pracownik powiedział że rurka jest przegrzana, odłożył powiedział że się na tym nie zna. Skoro się Pan na tym nie zna to po co próbuje Pan rządzić. Za cholere Ci to człowieku nie wychodzi. Zacznij doceniać ludzi pod sobą bo bez nich nic nie osiągniesz.

Produkcja
@Ustawiacz

Prawda jest taka, że skąd ona ma wiedzieć gdzie co jest skoro nie raz widziałam jak Marta zamiast wstać i iść miedzy regały i sprawdzić gdzie co jest, to tylko do Piotrka, ej sprawdź mi gdzie to lezy. A to, że Piotrek wydawał narzędzia to nie istotne. Marta tylko siedzi przy biurku lub łazi ze swoim boyem po Maflow, a wszystko robią Piotr i reszta (Niekoniecznie wszyscy). To skąd ma takie rzeczy wiedzieć?. Od samego początku wszystkie laury zbiera Marta, ale nikt nie widział tych chorych nadgodzin jakie miał Piotrek, co miesiąc 29/30 dni w pracy. Często było widać po nim zmęczenie, przychodził chory,obolaly,bez snu. Przed audytami nie raz nadrabiał za kogoś i robił jak najwięcej, kto dostał pochwałę? No nie Piotr. On zawsze gdy była potrzeba to pracował, a teraz za te wszystko od tak go zwalniają. Na tej narzędziowni to on jest z nich najlepszy, zawsze mily,za żartuje,pogada, pomoże. Isc do Marty to nie raz jak iść pod topór, wiele osób wychodziło z tamtąd przerazonych po poznaniu kultury osobistej Marty.

Czestygosc
@Produkcja

Pochwał nie dostawał, ale co sie na słuchał za nie swoje błędy.

Marakuja
@Ustawiacz

Tak Piotrka wywalili a nowego który (usunięte przez administratora) się zna przyjmują, faceta bez jakiego kolwiek doświadczenia, najlepiej dobrego pracownika (usunięte przez administratora) a jakiegos typa przyjąć, Piotr to jest Piotr, facet nie do zajebania, wszystko ogarniał jako jeden z niewielu, dokładnie dwóch.

giecie 01af
@Ustawiacz

no szkoda Piotra, co się nie poszło to zawsze pomógl, czy to z dimami czy narzędziami i nie było problemu. Najlepiej jakby się dogadali między sobą ;)

01af
@giecie 01af

Nie chcą go na Narzędziowni, weźcie go na gięcie :D. Nie macie kierownika, a Piotrek głupi nie jest, powinien dać sobie radę.

Majkel
@01af

Karol lider z jakości tam będzie.

mna
@Majkel

nastepny ktory nie ma pojecia o gieciu

Kadry
@mna

Bo zatrudnimy z powrotem Baczyńskiego, jak Karol nie odpowiada : )

@Kadry

Nie bo znowu , Marta dziwnie szybko awansuje

Robertooo
@Tychy

Marta to niech się modli, żeby Piotrek nie zniżył sie do jej poziomu, bo ona też może szybko wylecieć

Czlowiekwidmo

Mar.ta, na pierwszy rzut oka wyglądała mi na wredną i niesympatyczna osobę, goń się. Piotr.ek porządny i sympatyczny kolega, zawsze się zatrzymał i pogadal. Szkoda mi go. Mar.ta zawsze jak ją widziałem, zygałem na jej widok tej małej główki i utleniony blond kud.łów. Na szacunek to trzeba sobie zapracować SZMATIX.. .('). Nie polecam tej firmy.

Inny

Powiem takkkk jeśli chodzi o tą parę to samo przez siebie mówi ich zachowanie heh zostawił żonę dla tej grubej świni. Jedna wielka porażka praca w tej firmie, nie polecam nikomu. Jeden drugiemu w (usunięte przez administratora) włazi a jak nie wchodzisz to już najgorszy jesteś, wszystkim trzeba paluszek trzymać prosto i to już nie tylko kierasom ale i wielkim paniusiom z biura , tak jak pani od skanów co sama nie wie o czym mówi, chyba d...y dała że ją tam wzięli, zero pojęcia o pracy do tego nieprzyjemna jak h..j. Co Adama to pojęcia nie ma czy on żyje w ogóle. Ludzie pracują w ciężkich warunkach w upale nikt ich za to nie doceni tylko sobie premie a ludzie to biali murzyni.

@Inny

Inny dobrze napisałeś , zgadzam się z tobą

@Inny

Inny masz rację wszyscy ważni się zrobili

01af
@Inny

Bez przesady nie jest gruba. A dupka musi być duża :)

@01af

Zboczeniec!

Skoczek
@Anna

Ważni to mało powiedziane, każdy trafi kiedyś na swojego ( karma wraca) Wielkie paniusie co słoma ze szpilek wystaje hehhhh już nie mówię o pani APU ale i o wielkiej puszczalskiej Martusi co chyba każdy ją miał .... puszcza się na prawo i lewo ...

Kamix
@Skoczek

One wszystkie siebie warte , najpierw niech się roboty nauczą nieuki po średnich i wielce ważne...

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.