Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Karkosik roman

Ja tylko chcialem stwierdzic ze w tym zakladzie same konfitury tzn.konfideci wala z piz... jeden na drugiego i mysla ze kariere zrobia wlazenie w du... nic wam cielaki nie da pomyslcie zanim to robicie bo po poerwsze moze wam sie stac krzywda i nikt was nie bedzie tolerowac (usunięte przez administratora)

Ct
@Karkosik roman

Zmiana 02AF szukają(usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora)

Janusz

Nie polecam pracy w tej firmie! Jeżeli chodzi o halę cięcie - formowanie. Pracowałem jako operator na transferach na początku było bardzo fajnie pracowałem na jednej maszynie na spokojnie. Ale później.... Narzucone z góry że na jednego operatora przypadają 2 maszyny... Gdzie w PRZEPISACH BHP jasno i wyraźnie jest napisane że operator może pracować wyłącznie na jednej. Ale przepisy mają gdzieś gdy w końcu się postawiłem że nie będę pracował na dwóch za te pieniądze 1800zl. To dostałem odpowiedź jeżeli Ci się nie podoba to zmień pracę. Tak usłyszałem od kierownika zmiany. Oczywiście Ukraińcy mają lepiej gdyż lider i liderką też są Ukraińcami i wiadomo że swój pójdzie za swoim i wgl... Szkoda że nikt tego nie widzi ale co tam może z czasem ktoś to zauważy i zrobi z tym porządek.

MARIO
@Janusz

Zapewniam Cię, że widzą kolego, to jest typowe zachowanie typowego buraka Polaka,udają, że nie widzą bo po co nie??? Maflow Ukraina lepsza jest niż Polak, to dzięki Małowieckiemu temu od uszczelnienia VAT w Pl, dziecko sukcesu no cuż to tylko Polandia. Pozdro

xxxx
@Janusz

Januszek zacznijmy od tego że do pracy chodzi się codziennie a nie kiedyTobie pasowało, po drugie z ciebie to żaden pracownik no przykro nigdzie Cię nie położaną a zwłaszcza na produkcji .A teraz się nie użalaj nad sobą.

@xxxx

Haha pracowałem tam tylko 2 miesiące i zrezygnowałem. I dla twojej wiadomości nie opuscilem ani jednego dnia. I aktualnie pracuje również na produkcji gdzie szanuję się pracownika. I wiem wiem pracownik z Ukrainy to lepszy pracownik bo przecież pracuje 7/7 haha pozdro 600

@MARIO

Buraka?? Ja tylko wyraziłem swoją opinię jak ja to widzę . A po za tym POLSKA dla Polaków więc nie masz prawa głosu bo to nie jest Ukraina

@Janusz

Powiadasz Polska dla Polaków no popatrz takie rzeczy opowiadasz no no...

@Janusz

Janusz buraka to nie o tobie tylko o przełożonych, w tym zakładzie na których się skarzyłeś, źle mnie zrozumiałeś. Zgadzam się do tego co napisałeś ja byłem na innym dziale ale coś wiem na ten temat, 2 miechy robiłem ale widziałem co tam się dzieje kolego. Pozdro

zzzz
@Janusz

Taki jesteś odważny a piszesz pod fałszywym imieniem Panie D......e tak na marginesie to oni Cię wywalili no i nie ściemniaj że już procujesz .No chyba że......

Rozpoczynam pracę w tym tygodniu w tej firmie. Napiszcie na której zmianie jest najlepiej który lider na jakim obszarze jest najbardziej spoko na jakiego kierownika uwazac kto jest ok itd

@Monika

Przyjdziesz to sama zobaczysz a kierownicy to się zmieniają częściej niż pracownicy ja pracuje od stycznia i mam drugiego kierownika i trzeciego lidera

Majkel
@Ona

No i który z nich był najlepszy?

@Majkel

W porządku jest Tymon i Robert, ale kto najlepszy tego nie można określić, bo to zależy od pracownika, jakie ma podejście i jak szybko nawiąże pozytywną relację, Ja mam z większością korowników dobry kontakt. Trzeba śmiało i pewnie rozmawiać, jak ma się problem.

Trrrr
@qaz

Łap się Tymka i nie zginiesz ;) . Wiele cię nauczy i nie będzie sie na ciebie wydzierał, bo sie nie wyspał itp. Powodzenia w Mafschwitz ;P

lol
@Trrrr

oj tymek tymek.....

03AF
@Trrrr

A ja właśnie na Tymona najbardziej radziłabym uważać. Najbardziej śliski człowiek w Maflow zaraz po Bąku.

lider od spraw malo waznych
@Monika

pilnuj swojego tylka i bedzie dobrze rob swoje i tyle a uwazac trzeba na wszystkich po trochu

Trrr
@03AF

Haha zapomniałem dodać, że trzeba być dobrym pracownikiem, widocznie nie jesteś. Tymek jest zaje*bistym kierownikiem i do tegotego o Gięciu wie więcej niż Techniczni

Brrrr
@Trrr

Tylko do maszyn się nadaje

Rock
@Monika

Kierowników i liderów więcej niedługo będzie niż zwykłych robili a ogólnie nie warto za tą marną pensję i to jeszcze na 3 zmiany jest teraz tyle zakładów gdzie lepiej płacą ja już też uciekam z tej firmy

Fela
@Monika

Już nawet Ukraińcy nie chce pracować za te smieszne pieniądze!!! Także nie pchaj się dla tego że nie warto

Nie ważne kto
@Fela

Się martwicie o tych Ukraińców jak o swoich. Dla nich to są duże pieniądze. Niech się cieszą że mają pracę u nas wogole za te krzywdy które nam kiedyś wyrządzili. Nawet zwierzęta tak się nie zachowują. Szkoda że nikt o naszych tak się nie martwi. Robimy za ten damski (usunięte przez administratora) i z tego musimy rodziny utrzymać a państwo jeszcze Ukraińcom pomaga. Ludzi zwalniają nie wiadomo za co

Znajomy znajomego

Cześć wszystkim. Dzisiaj po pracy pojechałem do Piotrka na kawę pogadać i posiedzieć z kolegą. I jedno wam powiem na pewno bedzie rewolucja w Maflow. Dzisiaj Piotrek przy mnie przekazał swojemu adwokatowi prndrive'a z 16GB zdjęć, screenow i innych różnych rzeczy. Sam na własne oczy widziałem dowody na Marty winy. Możecie nie wierzyć, ale kto chętny może sie odezwać do Piotrka, może wam pokaże. Także ten panie dyrektorze proszę się przygotować na ładne baty w sądzie tym bardziej, że nawet nie chciał pan z nim rozmawiać. A jego adwokat sam mówił, że to nie działa na waszą korzyść. Marta popełniłaś duży błąd, jest wszystko, wasze rozmowy, zdjecia papierów itp. Ups chyba nie tylko Piotrek nie będzie pracował w Maflow.

Ten znajomy
@Znajomy znajomego

Przecież te dealer nie został zwolniony, a nie przedłożono mu umowy. Nawet FBI i CIA tu niec nie pomoga.... Zmień prawnika. bo pewnie chce cie naciągnąć:) 16GB zdjęć to wychodzi jakieś 8 000 zdjęć jeśli robił je w pracy to mu policzą ze więcej robił zdjęcia niz pracował:) HAHAHA

Rrrrr
@Ten znajomy

Dealer? Hmm chyba pomyliłeś go z szefową.

Montaz
@Znajomy znajomego

Skonczcie ta farsę pod tytułem jaki to Piotrek (usunięte przez administratora) a jaka Marta zła. Szkoda chlopaka, ale cóż nie on pierwszy i nie ostatni, Marta fakt ma sporo za uszami, jeśli nie potrafi kierować narzędziownią to się to z czasem wyda. Jeśli Piotrek miał jakieś dowody to by tu o nich nie pisał. Skończcie ten cyrk. To miał być portal z opiniami o pracodawcy a nie pralnia brudów. Ps. Duża część opinii pisana o pracodawcy też jest na wyrost. Choć fakt nie jest to najlepsza praca....gorąco, hałas, presja wyniku. Ale warto zaznaczyć że na produkcji wszędzie trzeba pracować nieraz o wiele ciężej.

Rurki
@Montaz

Cyrk w Maflow i cyrk na go worku, jedno z drugim się wiąże. Nie była by to pralnia brudów gdyby biura robiły co do nich należy. Lepiej jest napisać tutaj, bo jak pójdziesz do biura to TY jesteś zwolniony, a wszystko zamiecione pod dywan. Gdyby było inaczej to może ludzie nie robili by tu pralni. Co do Marty i Piotra to tak naprawdę oboje mają za uszami, tylko, że to Piotrek wyleciał a nie oboje i teraz pytanie. Dlaczego tylko on? Bo biuro Marte kryje. Już nie wiadomo co jest prawdą, ale jeśli mam wybrać komu wierzyć to jest to bez wątpienia Piotrek, wyleciał to po co ma kłamać i jeszcze iść do sądu? Gdyby nic nie miał to by raczej tego nie chciał.Kto bez dowodów i pewności siebie chce iść walczyć w sądzie, z tak dużą firmą jak Maflow? Ludzie pomyślcie troche i myślę, że dojdziemy do tych samych wniosków... Według mnie to najpierw powinni usiąść ktoś z kadr, Marta, Piotrek i jakoś to wyjaśnić, a nie uwierzyli Marcie a chłopaka nie wysłuchali. Jeb*ał w tej firmie tak ciężko, że chociaż tyle powinni w ramach wdzięczności zrobić. Dziękuję za uwagę, i życzę wszystkim miłego dnia ;)

Zjawa
@Ten znajomy

Dealer? Pierwsze słyszę, a ma lepsze towary niż Marta? Bo jak nosi przy cycku i popryska perfumami to kreski pieknie wchodzą, tylko ziólko nie dobre w smaku, same perfumy czuć i ciężko to palić :( .

prawnik
@Znajomy znajomego

"Piotrek przekazał swojemu adwokatowi".... HAHAHAHHA niezłego tripa musi miec. HAHAHAH

Zdruzgotana
@prawnik

I co w tym śmieszne? Adwokat/prawnik w dzisiejszych czasach nie jest to wydatek rzedu 100tyś tylko dużo mniej. Chyba ktoś po podstawowce pisał lub po inwentarzu od Marty. Skąd pewność, że sciemnia? Radze myśleć dzieciaki i dac juz spokoj z tym przedstawieniem.

@Znajomy znajomego

Witam! O swoje trzeba walczyć, bo inaczej wdepczą Cię w błoto. Tu trzeba konsekwentnie o swoje się dopominać, bo dobrowolnie to nik nic nie da. Z Piotrem miałem pozytywne relacje i jeśli mówi prawdę to go popieram, zresztą popieram wszystkich, którzy mówią prawdę. Kłamstwem wiele się nie zyska, bo w końcu się wyda.

haha
@Zdruzgotana

Oczekujemy na prawnika Jesli nie tzn ze to wszystko kłamstwo a opinie na jego temat prawdziwe.

@haha

Wirzcie w co chcecie my prawdę znamy. Damian połknęła?

haha
@Znajomy znajomego

i co z tymi dowodami i co z tym prawnikiem??? po co sie P z nim widziałeś na kawe??? HAHAHAHHA No nie mów P ze kłamałeś... Ze to wszystko na temat M jest kłamstwem a na twój temat prawda...

Wiesz
@haha

chcesz to posmiejemy sie razem? Tylko podaj dane cip.eczko ;)

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Z tego co słyszałem to dobrze że Tymon poleciał!faktycznie nie nadawał się na kierownika ,aby ludźmi kierować ale maszynami tak do tego tylko się nadaje

Siemanko
@anonymous

Tymon to z Tych taki nie wysoki, łysy z bródką?

@Siemanko

Nie Tymek jest z Chełmka, najlepszy kierownik w Maflow. Jedynu który nadaje się na kierownika produkcji. Normalny a nie jakiś niedoje***y jak Bąk beny i reszta pseudo profesjonalistów

Paweł Bąk
@Ustawiacz

Ej to nie było zbyt miłe , jest jak jest ale zawsze daje z siebie 120% niczym elektryki

@Paweł Bąk

Jest jak jest, nie jeden dawał 200% niczym ukrainki na rapidkach, a i tak wylecieli ;) sorki Pablo nie wypadało ;P

zbigniew
@Ustawiacz

no przecież dobrze Tymek ogarniał jako kierownik to o co chodzi ? teraz pewnie pójdzie do technicznego ?

Zwykły pracownik
@anonymous

Pierwsze słyszę że Tymek poleciał. Ciekawe czy prawda czy znów plotka

Ktos
@Zwykły pracownik

Tymek to po 1 jest jedyną osobą która nadaję się na kierownika produkcji... Po 2 to najlepszy kierownik ze wszystkich, sprawiedliwy i normalny, a nie jakiś kolejny gościu któremu ktoś kanapki w szkole zabierał, a teraz świat jest zły. Jak tymek zostanie kierownikiem produkcji to ten zakład dopiero zacznie funkcjonować ;)

@Zwykły pracownik

Widziałem go nie dawno w firmie, choć nie jestem na jego zmianie. Myślę, że to plptka, może miał wolne i go nie było.

Gg
@qaz

Spójrzcie na date utorzenia wątku i się wyjaśni ;) z Tymkiem okey.

@Gg

c************* p********** z niego jest

ustawiacz..
@anonymous

Tymek sam odchodzi... Szkoda bo to jeden z lepszych kierowników a tej firmie

madzia
@ustawiacz..

to czekajcie bo sie pogubiłam. tymona zwolnili prawnika delaer wezwał bo ma 16GB na Marte Teraz sie okazuje ze P kłamał i to prawda że na Marte napluł i że zadnego prawnika nie ma. I teraz T z panna R odchodza sami. Co za kołowrotek . Przynajmniej będzie teraz o wiele mnie wpisów jak ich tu nie będzie;) Tzn nie beda juz wypisywali jacy sa dobrzy i jak to ich szkoda hahahaha

Leon
@madzia

Panie T T i pani RM dobrana z was para.;-) powiedzcie gdzie idziecie żeby papierów tam nie składać.

Bhp
@Leon

Tymek zabierz pościel z bhp!!!

Czemu? Sam odchodzi???

Haha
@Mario

I te audyty bhp. Na wszystkich zmianach oprócz jednej. Wiadomo której :D

Weee
@madzia

Ale wszyscy nie do je ba ni. Widać, ze chyba macie nudne i smutne zycie. P naplul Marcie w pys.k bo zasłużyła. Tymka i Roksany żal, ale może teraz będą mieli gdzieś indziej lepiej. Fajnie, że kazdy na nich wypisuje glupoty, a w twarz nikt nie ma odwagi.. wierzycie wew wszystko co tylko usłyszycie i to już wasz problem. Nikt nie pomyślał, ze moze wmawiaja wam bzdury, żebyście siedzieli cicho i robili rurki. Po co macie się buntować, lepiej ciemnote nakarmić fałszywymi oskarzeniami to beda mieli o czym gadac przy maszynach i robić rurki. Jestescie głupsi niż murzyny, latwiej wami manipulować. Tymek jest najlepszym kierownikiem w firmie i pogodzcie sie z tym. Juz chyba zapomnieliscie kto zabrał hulajnogi o ktore mieliscie taki bol du.py. No cóż sie spodziewać po bandzie wykolejencow bez wyksztalcenia. Lepiej kogos tutaj obgadac i pidniesc swoje. Ego no nie? Na wszystkich piszecie bzdury ktore wam ktoś specjalnie gada. Ktoma znac prawde to zna. Dealer na Maflow byl i jest. Specjalnie wam gadali, ze to P żebyście mysleli, ze nie ma narkotyków. P nie ma od miesiaca a cala elyta nadal nacpana, wiec kto był dealerem?? Jesteście glupsi niz myślałem. A tymczasem milej wiary w bajki dzieciaczki ;* i spac .

Szukaj psie
@madzia

A ty kur.wo kim jesteś? Zamknij ten krzywy ry.j i rób rurki. Taka mądra bo anonimowa, masz dowody na cokolwiek czy tak jak reszta wierzysz w plotki? Jesli w nie wierzysz a wlasnie to pokazujesz to jesteś tak samo glupia jak reszta. Ale Madziaa jest wspaniala szkoda, ze w pisaniu bzdur. Nie pozdrawiam Karma zrobi to lepiej.

Domysl się
@Haha

Dobra cwaniaczku podaj dane to pogadamy ;) no chyba ze odwagi brak?

Kolega po fachu
@ustawiacz..

I tu się zgodzę, najlepszy, szkoda, ze odchodzi, ale mu się nie dziwię i życzę mu jak Najlepiej.

Formowanie 02AF

Lutowanie 02AF
@Formowanie 02AF

Formowanie 02AF c*pki :D

Ustawiacz

Jak to jest być ustawiaczem, dobrze? Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Eeem... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że nawet kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec ponieważ je znalazłem i dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo "Ale jak Ty to robisz?", "Skąd czerpiesz tę radość?". A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład ustawiam maszyny, a jutro... kto wie dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

Pixy wlazły wybornie ;)

Ruda

Piekne... :D

@Ruda

Numernabis- Skryba, od skrybania. Ustawiacz, od ustawiania ;p

qaz

Kawecki: Inwigilacja pracowników zostanie ograniczona Dzisiaj, 31 sierpnia (06:00) Pracodawca nie może przeglądać kont pracowników na portalach społecznościowych ani stosować ukrytych kamer w firmie. Nie zawsze też uzyska wiedzę o wykształceniu kandydata do pracy - mówi w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej", dr Maciej Kawecki z Ministerstwa Cyfryzacji.

@qaz

W Maflow wystarczy kogoś oczernić w biurach i traci prace, inwiligacja tutaj nie potrzebna

Auuu

Prawda jest taka, że kierownicy dbają tylko o siebie a o resztę no chuja,umowy obiecują i nie dają...

@Auuu

Nie oni dbają o siebie, tylko produkcja o nich dba, bez ludzi z produkcji kto z nich by cokolwiek zrobił?

No K.u.r....w.o. się szerzy w Toruniu i tylko takie osoby tam będą pracować i lizać innym tyłki. Romeo & Julia bez komentarza , robią śmiech na cały zakład. Jeśli chodzi o Piotrka to święta Martusia sama zobaczy że zrobiła błąd, gdy zacznie tonąć no chyba że Kostowi da to jej pomoże bo ona sama to nie jest w stanie tego pociągnąć. Już podobno z biur się zaczynają dziewczyny zwalniać więc to nie tylko na produkcji jest tak ale wszędzie. Same niedobitki zostają a każdy kto trochę ogarnięty to sobie coś znajdzie. Podobno na górze w biurach też afery , rywalizacje itp. gdzie są przełożeni że nic nie widzą albo nie chcą widzieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iluminati
@pracownik

Ma Norberta, co prawda do Piotra to mu brakuje trochę IQ i wgl, ale z nim przecież nie utonie. Strzeliła sobie w kolana, tylko jeszcze o ty nie wie. Już nie długo zacznie się dzwonienie do niego żeby wrócił... niech tylko każdy przejrzy na oczy, wyleciał bo nie dawał jej sobą pomiatać, a ta teraz po produkcji z Jędrzejem wymyśla, że ją bił itp. Prawda Marta taka, że ty go wyzywalas, on ciebie. Sam byłem przy tym jak go wyzywalaś bo Michał nie zamówił pierścionków, a ty sie nie wyspalaś, bo samochód do 3 naprawiał ci ktoś tam. Mało tego dzień wcześniej Piotrek po ciebie pojechał swoim autem w godzinach pracy, wyszedł z Maflow żeby szefową przywieźć. Tym się nie chwalisz? Co się stało świętej Marcie patronce kukurydzy? A to co pisał Piotrek to nie bzdury. Bzdurą jest to co w tym zakładzie odwala się w biurach..

LoL
@pracownik

Nie ona jedna daje du.py w pracy. Jest więcej takich aniołków.

@pracownik

Z czarnego biura na elanie poleciało 50 % pracowników

lutowanie i giecie jest moje

Dla wielu co się czają by pracować za najniższą krajowa na 3 zmiany.Nagroda jest ze ich zwolnia. Zreszta tu sie zwalnia nie za jakość pracy a za .....-za co?....Produkcja to pożywka dla ludzi z jakości pseudo nic nierobiących trenerów ,dla liderów wymyślających bajek chcących zostać kierownikiem itd.Tu bajka goni bajkę wielu przydupasów podczas pracy z każdą głupotę którą usłyszy lub zobaczy przekazuje dalej messengerem do innych lub nagle wychodzi do toalety i za chwile mamy wpis na tym portalu.-wystarczy tylko obserwacja kto to robi. Jedni wałczą o stołki inni o utrzymanie stołków a inni o premie. Sa jeszcze próżniacy którym wystarczy zwykle ja cos wiem ..Józek nie sprawdził rurki,lub pod jego maszyna leży papierek ,lub obrabiam mu (usunięte przez administratora) bo jest lepszy i więcej potrafi wiec trzeba go'" osmarować"" .Lada chwila pojawia sie wpisy na temat romansu bo wrócą kochający ten temat ludzie z urlopów.Cala ta sytuacja panująca w tej firmie przypomina farsę.Ale trzeba posiadać duzy dystans do tego wszystkiego bo jak nawet nic zlego nie robisz a starasz sie to i tak za dzien za dwa możesz stać sie ofiara plot lub do zwolnienia bo ktoś przypisze ci tyle idiotyzmów ze możesz porostu .Podsumowując praco na produkcji to nie tylko produkcja ale tez poświecenie swojego dobrego imienia dla idiotów którzy chcą sie promować.

@lutowanie i giecie jest moje

Racja w 100 %

Beta

Nie ma co! Ogólnie wiadomo ze Firma siada widać to w zakładzie a i jak niesie wieść 2-3miesiace i częściowe zamknięcie.Ludzie gwałtownie od paru dni szukają nowych pracodawców. Miał ktoś styczność z ta firmą która od wczoraj próbuje pod firmą werbowac polaków i Ukraińców do swojej firmy i jakie dają warunki?

Alum
@Beta

Cwaniaki , werbują już wyszkolonych operatorów. Skąd Ta plotka o częściowym zamknięciu ? A nowa linia juz jest .

juzio
@Beta

2,5 ts.system II zmianowy soboty i niedziele 100-ki.pakiet socjalny. Premia gwarantowana 5-20%od wynagrodzenia.Umowa o prace .

Ggg

Jakiś namiar?

Gdzie jest ta firma?

Jola
@juzio

Masz jakieś namiary na te firme?

@Beta

Jak wieść niesie dealer ma nasyłać prawników bo ma 16GB zdjec i dowody defraudacji pieniądze i handel paliwem rakietowym. Jak wieść niesie za 2-3 miesiące zakład do zamknięcia. Jak wiesc niesie to maja zatrudniać ufoludków Czekamy na prawników od Pana P jak i na zamkniecie zakładu. Takich debilizmów dawno nie czytałam.

Xyz
@anonymous

Czego ty się spodziewałaś ? Rozmów na temat fizyki kwantowej? To jest maflow deb*ili od dyrektora w dół pełno, to nie spodziewaj się czegoś mądrego. Najlepiej przestać czytać ;) Pozdrawiam

Anonymous xD
@anonymous

Iga skoro tak uważnie to czytacie to czemu nikt nic nie robi z Martą? I pytanie nr 2. Jakieś dowody na dealerke przez Piotra macie czy tylko Marty slowa? Bo jakoś nie wierzę w to, że Piotrek handlował, za dużo nadgodzin pracował, dealerzy maja pieniądze z handlu to po co jeszcze miałby nadgodzinny robić? Czyżby ktoś nie wiedział, że narkotyki to dochodowy biznes, a on na bogatego nie wyglądał.. Ludzie czy wy musicie we wszystko wierzyć co wam się powie? pozdrawiam z produkcji ;)

on
@Anonymous xD

Na podstawie czego ma ja byc wyciągane konsekwencje z pracy Marty? Na podstawie informacji od P? Z godnie z jego informacjami ma GB dowodów i czekamy na jego prawnika:) Zakadam że opinia natemat marty jest tak samo kłamliwa jak wsystkie informacje od P.

Coma
@on

Pracuje i wiem, że to co P mówił to prawda, ale każdy może mieć swoje zdanie ;). Rozumiem, uwierzyliscie M, a ja wierze P bo byłem świadkiem nie jednej akcji..

Gi
@Coma

Prawda taka, ze jakby się P wypowiedział to ok 20osób za narko out. Wy ślepi jesteście? Nie widzicie tego co sie dzieje, czy nie chcecie? Na jakiej podstawie wierzycie Marcie a nawet nie slyszeliscie Piotra? Brak polowy mózgu czy dobrze pcha się? Nawet w sądzie słuchają wszystkich a nie tylko oskarzajacego... no firma deb*ili i kureew

Marta L.

Witam! Na tyle długo pracuję w tej firmie, że mogę się wypowiedzieć. Jeżeli chodzi o prace to moja opinia jest pozytywna. Ciężka nie jest - tylko trzeba chcieć pracować. U góry jest napisane wyraźnie: ZOSTAW OPINIĘ, a nie wylewaj gorzkie żale, narzekaj i ubliżaj innym. Coś nie tak to dlaczego nie pójdziesz z tym do przełożonego porozmawiać jak człowiek? W Maflow czy na agencji nikt nikogo nie oszukuje - podpisujesz umowę i wszystko jasne ( bo chyba jak pisać potrafisz to i czytać) Nikt nikogo tutaj siłą nie trzyma jak się nie podoba są też inne zakłady w Toruniu. Jak widzę to tylko narzekać potraficie, a pracować nie ma komu. Stoicie na maszynie w jednym miejscu prawie 8 godzin, a znacie wszystkich ludzi na produkcji i wiecie co się dzieje na wszystkich halach i wszystkich zmianach? Kto z kim, kiedy i dlaczego.. No ludzie! Sami SOBIE wystawiacie opinie. Skupcie się na pracy, a nie na wszystkim dookoła! A po pracy zamiast siedzieć i bzdury wypisywać to sobie znajdźcie jakieś przyjemniejsze i pożyteczniejsze zajęcie.. Pozdrawiam.

Bond
@Marta L.

Tylko zapomniałaś dopisać że oszukują na pensji jak idziesz wyjaśnić to niby mają wyrównać na przyszły miesiąc ,a i tak tego nie robią A jak już to jakieś grosze

@Marta L.

Żałosna jesteś bawią mnie teksty typu praca ciężka nie jest tylko trzeba chcieć pracować, odezwał się pracuś maflowy, właśnie trzeba chcieć pracować a nie kręcić się po zakładzie jak kierownicy bez sensu, to inaczej by ten zakład wyglądał czy nie tak???

01afjeba*ne,kur*wy!

Marta trzeba chcieć? Nie jeden chciał i co go spotkało? Nie pie*rdol że trzeba chcieć, ja cię proszę w tej firmie jedynie trzeba wlazic w D i pod biurko szefa.. Dużo osób pracuje tu dłużej i ma odmienną opinię, więc wyjścia są dwa, albo jesteś ładna albo jesteś tam gdzie większość osob pokroju np. Marty Sz. Ja bardzo proszę skończcie pier.. jakieś bajki jak typu, ze P był dealerem itp. wąskie grono wie, ze to to nie prawda, tylko komuś musieliscie to przyklepac. Dużo osób wie, że to P mówi prawdę. Ludzie tak to jego koledzy, a teraz żaden nawet jego imienia nie broni? Ciekawe czemu jak, coś chcieliscie to byliście jego przyjaciółmi? Jesteście falszywi tak jak Marta,Jędrzej itd. Chcieliście zrobić z kogoś kozła ofiarnego to Marta mogłaś znow komuś dać Du.py a nie wymyślać. Mam nadzieję, że już przestaniecie mu zabierać czas nic nie wartymi znajomymi. Traktowal was jak rodzine i zadnego z was an lodzie nie zostawił, a wy nawet prawdy nie wyznacie, tylko potraficie pier*dolic ze zmysla. Ciekawe czemu taki Patryk,Kuba,Marta,Jedrzej na niego gadacie, że zmyśla, jak sami z nim duzo tego co mu zarzucacie robiliscie? ja mam nadzieje, ze on to czyta i zobaczy jacy jesteście dwulicowi. Był waszym przyjacielem i zawsze wam pomagal, a wy jeszcze klamiecie na niego,po co?, co z tego macie? Powinniście mimo wszystko stac za nim, a nie za jakąś kur*wa. Jedrzeja juz, rzuciła,za mało dowodów na jej zagrania? Jesteście nic nie warci w pracy jak i poza nią. Jak zdążyłem zauważyć to więcej zrobili ludzie ktorych P traktował jak kolegów. Dlaczego ludzie wam ciężko zrozumieć, że ludzie tu wylewaja żale, bo jak to zrobią normalnie to stracą pracę? Ja prld czemu świat tak tępy, żeby samemu wysunąć jakieś wnioski. A potem nie dziwota, ze mamy panstwo policyjne bo patusy na 500+ polecieli.. Na co wam szkoły jak tyle lat poszło w piz... firma chu*jowa ludzie w niej to kur*wy i każdy każdego za obietnicę lepszej przyszłości w niej sprzeda. Nie polecam,pracuje bo musze, ale już nie długo. Wszystkim życzę pomyslnych przemyśleń. Dziękuję Kur*wy

nieznajomy

Kilka słów prawdy na temat pracy w zakładzie. Praca nie jest najgorsza - jak się robi swoje i jednocześnie nie daje się sobie wejść na głowę to można w miarę spokojnie trwać przez kolejne miesiące. Każdy kto podpisuje umowę, jest świadomy, że zarobi najniższą krajową, więc o to bólu być nie powinno. Dziwi mnie to, że ludzie godzą się na takie warunki przy obecnej ilości ofert na rynku pracy; każdy kto poszuka chociaż trochę, to spokojnie znajdzie lepiej płatną pracę. Mnie w Maflow dobijały pewne na pozór nieistotne sprawy: wychodzenie po cichu na papierosa, żeby jakiś kierownik nie zobaczył, ukrywanie braków, przerzucanie obowiązków na inne zmiany, miganie się posczególnych osób od odpowiedzialności. Były sytuacje, że szedłem do lidera, a on odpowiadał, że nie ma czasu albo żebym poradził sobie sam. Wracając do warunków zatrudnienia - zwolniłem się dlatego że firma obiecywała przy rekrutacji dodatki za weekendy, a tych weekendów od jakiegoś czasu nie ma, a bez tego wypłata wygląda mizernie. Wracając do tematu samej pracy - dużo zależy od zmiany, lidera, kierownika i hali na jaką się trafi. Są maszyny, które chodzą perfekt i można nabijać 120 procent normy, a są i takie na których ciężko zrobić cokolwiek, a lider ciśnie.

marichuna :) pozdrowienia 01AF

Judasz...... Postać w kapturze przemyka na palcach jakby się kryła przed ciżbą i gwarem, obłęd w źrenicach i krok chwiejny zdradza, że myśli w głowie błądzą oszalałe. Krwawe srebrniki jak kamień u szyi, świadomość zdrady pali usta ogniem, zwrócił zapłatę na ręce współwinnych, wierząc, że śmierci w oczy spojrzy godnie. Zawisł na sznurze pod ciężarem winy, lecz tej przysługi drzewo odmówiło, Bóg sam wykonał wyrok sprawiedliwy i twarda skała stała się mogiłą. Gdzieś był Judaszu gdy w tłumie próbował ujrzeć twą postać, oczy od łez mokre, w cieniu Golgoty, bez gestu, bez słowa, widzieć cię z krzyża żałującym łotrem? Dzisiaj w pogardzie wieńczysz zdrajców grono, choć mogłeś wzorem wiary świecić uczniom. Wierniejszy komu więcej darowano, wybaczać boską, błądzić rzeczą ludzką.

Andrzej a na montazu klej wachaja !!!!

Judasz
@marichuna :) pozdrowienia 01AF

Chu.ja tam on sprzedał To że J.K twierdzi że palą na gejtach mógł równie dobrze przeczytać tutaj ostatnie wpisy. A temu co sieje ferment i miesza niech ginie (że niby J.K powiedział mu że N mu doniósł) no bzdury na kiju ale widać że ludzie lubią takie sensacje :) Myślicie że zarząd nie czyta waszych wypocin? Wystarczyło by że spikłoby się paru ludzi osmarowało konkretny dział i za kilka dni już by trzepali. Dajta se spokój z tą sensacją kto kogo sprzedał jak kur.wa w podstawówce...

Zocha

Zakład schodzi na psy !Kierowników i liderów coraz więcej nie wspomnę już o tych którzy chodzę w fartuchach ,A ludzie którzy pracują na produkcji mają na nich robić i to za marne wynagrodzenie !!! Maflow to porażka

@Zocha

Trzeba było się uczyć na fachowca, a nie na robola

Szef wszystkich szefow

Nie cwaniakuj stan lepiej z boku i nie prowokuj !!!

O jakich Ty fachowcach mówisz?

@Zocha

Jest sezon urlopowy i jak by mniej osób się spotyka, ale jak ktoś poszuka lepiej płatnej pracy to odchodzi. Jeśli w Maflow nie podniosą wynagrodzenia to i pracownicy z Ukrainy odejdą. Polskich coraz mniej. Hydraulik ma na zachodzie propozycję za 17euro. To młody jak ma dobry fach w ręku nie będzie w Polsce pracował za najniższą krajową.

Beeee

Najlepsi sami odchodzą

szef wszystkich szefow

Przestancie (usunięte przez administratora) wezcie sie do pracy i pilnujcie wlasnej (usunięte przez administratora) !!! tyle w temacie

Buhaha
@szef wszystkich szefow

Szefie a laske to ty zrobisz? Inni szefowie robią ;D

@szef wszystkich szefow

Za te grosze sam się weź do roboty dajcie ludziom zarobić to nie będę mieli czasu na pierdoly

xxxxx
@Krycha

Trzeba było się uczyć to i więcej byś zarabiała,a nie teraz narzekasz .

@xxxxx

Ludzie przy maszynach są bardziej wykształceni niż liderzy i kierownicy którzy mają ukończone zawodowki hehe ! Także pomyśl zanim coś głupiego napiszesz

Magister blokers
@Krycha

W takim razie sama się zastanów bo niejeden dobrze wykształcony kierownik/lider jest o kilka klas, w tym społecznych, niższy od człowieka po zawodówce. W tych czasach wykształcenie można kupić, nie trzeba go mieć (hehe).

@Magister blokers

Faktycznie nie jeden bez kultury i oglady tacy ludzie nie powinni być przełożonymi

J-23

Kiedy wchodzi 4-brygadówka? Ktoś coś wie?

@J-23

4-brygadowka powiadasz ciekawe kto będzie dymal za 2.100 brutto w niedzielę i święta za damski h.. J o przepraszam żeby mieć w tygodniu wolne nawet Ukraińcy wyjadą jak nie będą mogli w weekendy dorobić

llll
@J-23

ha ha sam sobie pracuj za 1800zl w takim systemie a premie jak w tym miesiącu 80 %dla sciemiaczy a 20 dla produkcji i nie wiesz czy dziś cie zwolnią czy jutro .

Ct
@J-23

Można pracować w 4-brygadowce ale za konkretne pieniądze a nie takie jak ten zakład płaci to chyba zostaną tylko desperaci

Cykada
@Ct

Zakład miał sie rozwijać, a Bąk, Benek i im podobni, tylko go wykończyli. Pozwalniali dobrych pracowników, bo na jego miejsce 5 Ukraińców itp. To teraz macie tych na twoje miejsce i nie narzekajcie, że zamykacie. Znajdziesz 5, ale 4 z nich się zwolni a 5 jest do niczego. Brawo wy!

@J-23

Chyba nie wejdzie, bo w pozostałych zakładach już by była Tychy, Chełmek, a jak wejdzie to wydajność spadnie, za te pieniądze co płaci firma, nikt nie będzie się starał normy wyrabiać.

Alum
@qaz

Każdy zakład jest osobny .

leon zawodowiec

Najlepszy nie jest Piotrek ani Marta tylko ten lider z ukrainy ktory ma w swoim kraju zone idzieci a tu kawalera udaje isie kurwi co za pala powinni mu jaja uciac kurwisko (usunięte przez administratora) a ty panno z jakosci rozbijasz rodzine ale zreszta (usunięte przez administratora) mnie to

@leon zawodowiec

Zajmijcie się wszyscy swoimi rodzinami zamiast siedzieć w tel. Lub komputerze i te głupoty pisać każdy ma swoje życie jak je przeżyje to jego sprawa

Loki
@leon zawodowiec

Jest więcej takich par w zakładzie.

xyxyx

Witam Jakie są zarobki na produkcji?

J-23
@xyxyx

Nawet nie zadawaj tu takich pytań. Szukaj pracy gdzie indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.