Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Zapominajka1

Ale tu ludzie bzdury piszą.Ja pracowałem w Maflow do grudnia 17 i sobie chwalę współprace.Chcesz pracować to zarobisz 3 koła w miecha nawet na produkcji.Co prawda pełno jełopów tu i i kadra zarządzająca na produkcji to wsiowe buraki bardziej robiące sobie w zupę ale żlę nie było,z ukraińcami nawet spoko(choć to (usunięte przez administratora) jak Anton jak ich poznasz).Największa wada tej firmy jest taka że normalni,uczciwi ludzi mają tu 2x bardziej pod górkę a promowane są kreatury które i tak po 2 miechach bycia liderami/kierownikami/nie pionkiem wylatują bo nie umieją krakać i całować odbytu jak wrony tutejsze(K) lub zostaną wykręcone jak (B)(B)czy (K)albo same zwijają mandzur.I tak to się głupio tu ponoć dalej kręci.Generalnie to chyba kierownicy Prod. robili sobie jaja i chyba dalej sobie robią bo promują pionów a nic nie ogarniają a biało/zielone leci na poziomie niżej mocno.Generalnie jak cię awansują to jesteś idiotą/popychadłem bez ambicji z zadaniem 125% sprzątania zjebań kierowników.A kierownicy prod/zmiany to są do wkrętów dla ukraińców i można ich olać tak jak Karasia i innych 3 miesięcznych kierowników typu(B)(T)(B).

Anita

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Maruderom dziękujemy niech marudzą w innym miejscu!!

aaaa
@Anita

prosze podac źródło tych opinii

Mario
@Anita

Anita nie wiem co ty palisz kobieto ale proszę cię zmniejsz dawki.

02aflut
@Mario

Dobrze jest , marudzicie bo jesteście zwykle lenie , nie podoba się to idź pakować frytki do mcdonald albo na słuchawkę do call center wciskać ludziom dywany albo inne dzbanki

Cicha

Jak się ludzią nie chce robić to wymyślą wszystko a poza tym wszędzie dobrze gdzie nas nie ma pozdrawiam marudzących i ciągle narzekających.

xdxdx
@Cicha

ludziom jak juz

Karina

Chciałabym się dowiedzieć czy warto się zatrudnić w tym zakładzie?bo z tego co czytam to tak nie do końca jestem zdecydowana

nowy
@Karina

Yyyy ja pracuję 3tydzien i rezygnuje praca na dwóch maszynach norma podwójna koszmar też chciałam sprawdźic na własnej skórze i coś okropnego

A
@nowy

poproś o zmianę działu, tylko na 1 hali jest praca na dwie maszyny

Konan
@A

Nie tylko na pierwszej hali. Maszyny mają długie cykle pracy dlatego są do obsługi 2, żeby wykorzystać ten czas optymalnie. I nie ma w tym nic dziwnego.

Ktoś
@Konan

17 sekund na jednej i drugiej to dla Ciebie mało po 200 sztuk na godz wychodzi na jednej maszynie A jeszcze trzeba dokładać i stosy papierów wypisywać

Rysiek z Klanu
@Karina

Tak Karina trochę póżno o to pytasz bo jak byś przyszła tu do pracy rok temu, kiedy były jeszcze ciekawe stanowiska do obsadzenia ,to teraz nie miałabyś ciężko .Widzę po ludziach że niektórzy to sobie świetnie poradzili - trochę sprytu i poszli w górę.A teraz to zostały te najgorsze stanowiska niestety.Powodzenia!!!

@Karina

Firma Maflow coraz gorzej płaci i trzeba kontrolować, bo można mieć nie zapłacone za wszystkie przepracowane dni. U mnie często się to zdarza co miesiąc muszę interweniować, że nie zapłacili za jakiś dzień, głównie za dni weekendowe. Teraz obcięli możliwość dorobienia w weekendy to wypłaty będą skromniutkie. Pracujemy za głodowe wynagrodzenie, bo na lepsze życie nie starczy. Po dokonaniu opłat za gaz, prąd, wodę, śmieci, media, tel. int. i paliwo do samochodu, by dojechać do pracy, a dodatkowo trzeba ponosić koszty napojów do posiłku, który to napój, herbata lub kawa powinien zakład zapewnić za darmo. Na życie pozostaje nie wiele. Do tego nie ma zebrań załogi z dyrekcją, chociaż 2 razy w roku, żeby pracownicy mogli wspólnie siw wypowiedzieć co ich trapi i jakie mają zastrzeżenia.

Lutowanie 02AF
@qaz

Nie zgadzam sie z tym ze nie ma spotkań,sam byłem na spotkaniu z byłą Pania dyrektor jak i cała zmiana 02af lutowanie.Pani wszystkiego wysłuchała,może na mało co był jakikolwiek pozytywny odzew ale jednak do spotkania doszło na prośbę.Pozdrawiam

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
Xxxxxxx

Więc tak...pracowalem parę dni.opowiesci o pracy nie równa się temu co zobaczy się tam na własne oczy.pracowalem w paru zakładach ale tu to jakiś Czarnobyl w stosunku do pracowników.po paru dniach miałem wrażenie że depresję mam słuchając tego ukraińskiego i idiotow udających że się na czymś znają...zeby się nie rozpisywać to chyba ostatni despert tam będzie pracował na stałe...ja na szczęście trafiłem do normalnego zakładu i atmosfera jest mega,śmiechu więcej niż po trawsku łącznie z dyrektorami

@Xxxxxxx

Parę dni powiadasz, przykro mi że w firmie w której pracuje nie znalazłeś szczęścia i że popadles w depresję.

@Auuu

Ja pracowalem pare miesiecy i czulem sie jak na obczyznie , jesli ktos chce byc pomiatany przez ukraincow to niech sie tam zatrudnia

03aflut
@polak

Wy to chyba chcecie siedzieć i nic nie robić a kasa niech leci. Po to jest lider żeby ci mówił gdzie masz pracowac. A czy Ukrainiec czy Polak to bez różnicy ważne żeby swoje robił.

Pedro

Słyszałem, że to dobra firma. Warto starać się o pracę?

@Pedro

Ależ tak, polecam pracę w tej firmie.

Bos
@Auuu

Psycha po miesiącu do wymiany

@Bos

Firma staje się coraz gorsza, zarobić się nie da wiele, płacą poniżej najniższej krajowej i nie ma motywacji do pracy, by godnie zarabiać i żyć. Pracujesz za miskę strawy, bo po opłatach za prąd, gaz, wodę, media, paliwo do auta i deobne naprawy na życie pozostaje nie wiele, skromny obiad i na kanapki.

@Pedro

jak znasz ukrainski to sie odnajdziesz

TRUDNESPRAWYYY

Proszę nie obserwować Romea i Julii. Ponieważ potem osoby obserwujące robią całe pudła, kartony itp. Produkty niezgodne z PPK lub instrukcja stanowiskową. Takie detale są blokowane i czekają na selekcję. Selekcję muszą robić osoby normalnie pracujące i spędzają nad takimi rzeczami czasami po 2h lub więcej . Ktoś nie udolny na swojej maszynie miał gdzieś co i jak robi. A dlaczego? A dlatego, że obserwował wszystko wokół. Więc weźcie się do kupy i niech was obchodzi tylko wasza praca, a nie czyjeś życie zawodowe lub prywatne. Jak wasze życie nie ma polotu to weźcie idźcie do Maka. Pozdrawiam was Janusze i Karyny.

@TRUDNESPRAWYYY

Ach romeo romeo gdzie jesteś mój kochany ?........Julio moja Julio musiałem na Ukrainę wyjechać do żony i dzieci .....

Agent
@07

Raczej ach romeo romeo ocenisz się z em na? Nie mogę moja Julio! Mam żonę i dzieci zostaniesz stara panna

@Agent

Coś w tym jest ;) ale może jeśli ja ktoś zechce to kawalera poszuka :) tylko nie w tej firmie

Hehe
@TRUDNESPRAWYYY

Jak musisz się czuć wiedzadz .że nikt Cię nie lubi i śmieje się za Twoim plecami , a i jeszcze proponuje zmienić spodnie bo zaraz pekna na wielkim tyłku

@TRUDNESPRAWYYY

A od czego jest kontrola jakości skoro zajmuje się tym czym nie powinna zamiast sprawdzać jak idą rurki !!! Widocznie nie wszyscy nadają się do kontroli.....żenada

as
@Pracus

W pierwszej kolejności operator musi zauważyć że coś jest nie tak... wyrobów gotowych są miliony a osób w dziale jakości mniej niż operatorów maszyn. Jak ktoś nie zauważa w tym logiki to ja mu współczuje.

@as

Operator sprawdzą ale gdy pracuje na dwóch maszynach to nie oszukujmy się nie jest w stanie wszystkiego sprawdzić A skoro kontroli jest mniej to powinna być na hali A nie w akwarium migdalic się ,także przestań pieprzyć głupoty

@Pracus

Operator ma jedna maszyna a inspektor wszystkie na hali takze sory gregory. Jak stoisz na maszynie codziennie bite 8 godzin i nie widzisz ze cos jest nie tak to zmien okulary albo dilera

@anonymous

Faktycznie nie byłoby czasu na całowanie hehehe

@TRUDNESPRAWYYY

Uwaga uwaga, kontrola jakości będzie kontrolować usta mmmmm

???
@anonymous

Operator ma ile do sprawdzenia 150, 200 sztuk na godz? A ty ile??? 5 sztuk na godz!!! Trzeba sprawdzać a nie bezsensownie się kręcić po hali, radziłbym tobie zmienić tego dilera!!!

@???

jak chcesz byc pomiatant przez Ukraińcow to sie zatrudnij

Niezapominajka

Cześć wszystkim!!! Wkurzacie mnie bo pracuję w tej firmie i niewiele tego co tu napisane jest prawdą. Co wam się z dyniami porobiło (usunięte przez administratora) do koryta co karmi ????????????? Może popracujcie gdzie indziej i się wypowiadajcie. Poprostu okropne - ja bym jako firma wystąpiła o identyfikację osób i odszkodowania do sądu za pomówienia i straty w wizerunku. Tyle w tym temacie. ROSZCZENIA - czy się stoi, czy się leży pensja się należy.

Dziadek xD
@Niezapominajka

Widocznie jesteś ślepa lub za krótko pracujesz albo pani z biur ;) to sie nie dziwić, ze nie zauważa problemów ;) A komentarzami wyzej nie zajdziesz ;P

Klops

Witam mam pytanie odnośnie wynagrodzenia jak to wygląda bez nadgodzin i sobót jeśli ktoś jest zatrudniony przez biuro AAS. Czy dużo zabiera to biuro?

@Klops

Wynagrodzenie bez nadgodzin i bez weekendów, są na poziomie najniższej krajowej. W Polsce pracownik zasuwa za około 500€ gdzie w Europejskich i nie tylko firmach Maflow jest dużo większa wypłata za tą samą pracę.

Jeżyk
@Klops

Nic nie zabiera. Co mają zabierać? Dostajesz to co masz na piśmie.

@Klops

Prawdę mówiąc to nie mają za bardzo z czego zabierać.

Obserwator

Co sądzicie o poszczególnych zmianach na narzędziowni?

Niby jakich ? Robota jak (usunięte przez administratora) była dalej taką jest

Obserwator
@Tomek

O każdej zmianie 01AF, 02AF, 03AF?

Ustawiacz
@Obserwator

01AF : Piotrek i Adam, jedni z lepszych, o co nie pójdziesz, Piotrek ogarnie wszystko, a jak nie to chociaż się postara. Adam , widać, ze tam też ogarnia wszystko i też zawsze sprawdzi czy coś jest. Ogólnie dobre chłopaki, mozna isc śmiało. 02AF: Norbert straszny służbista, nie zrobi nic ponad obowiązki, Heniu miły i widać, że się stara. 03AF: Kuba i Michał, no właśnie Michał, (usunięte przez administratora) jakich mało, nawet nie wstanie sprawdzić czy cos jest, tylko nie ma to nie ma. Jak miał przyjść naprawić dime to krzyczał na operatorów, że tylko psuja dimy, a on ma co innego do roboty. Nic nie umie, nic nie sprawdzi tylko odsyła do Kuby. Właśnie Kuba jedyna osoba na tej zmianie ktora wie co robi na narzędziowni, można do niego iść ze wszystkim. Marta, czasem spoko, czasem strach wejść, zależy jaki humor , ale oholnie jest okej

@Ustawiacz

Zgadzam się z tobą kolego!

Bencro13 i wiosło
@Obserwator

nooo Piotrek i Adam dobre chłopaki ;)

Szukajcie;p
@Bencro13 i wiosło

Piotrek jedyny z całej narzędziowni, który wie wszystko, a nawet więcej. Od samego początku na narzędziowni, jedyny z nich wszystkich który zrobi tam wszystko, pójdziesz żeby naprawił dime, wydał narzędzia czy cokolwiek innego, zawsze da radę. Jedyny który tam prawie mieszkał, ale za Luty to czapki z głów. Jedyny na narzędziowni który jest normalny, z każdym pogada, po żartuje, pomoże nie to co Marta nie raz wejdziesz to drze się o Bóg wie co, bo lewa noga wstała. Adama nie znam długo, ale widać, że trzyma wysoki poziom jak Piotrek szkoda, że nie długo będzie musiał go zastąpić.

Lefowa
@Szukajcie;p

Tak masz rację - Piotrek jest jedyny w swoim rodzaju - pomoże i wie wszystko . A praca w Maflow dobrych pracowników wykańcza - trzeba mieć mocną psychikę.

@Obserwator

Firma Maflow coraz gorzej płaci i trzeba kontrolować, bo można mieć nie zapłacone za wszystkie przepracowane dni. U mnie często się to zdarza co miesiąc muszę interweniować, że nie zapłacili za jakiś dzień, głównie za dni weekendowe. Teraz obcięli możliwość dorobienia w weekendy to wypłaty będą skromniutkie. Pracujemy za głodowe wynagrodzenie, bo na lepsze życie nie starczy. Po dokonaniu opłat za gaz, prąd, wodę, śmieci, media, tel. int. i paliwo do samochodu, by dojechać do pracy, a dodatkowo trzeba ponosić koszty napojów do posiłku, który to napój, herbata lub kawa powinien zakład zapewnić za darmo. Na życie pozostaje nie wiele. Do tego nie ma zebrań załogi z dyrekcją, chociaż 2 razy w roku, żeby pracownicy mogli wspólnie się wypowiedzieć co ich trapi i jakie mają zastrzeżenia.

Dobra Rada
@qaz

Może warto to zgłosić przez skrzynkę na wiadomości? Sami się nie domyśla że takie spotkania są potrzebne...

Lutowanie

Kolejny dzień i kolejne opierdalanie się osób w granatowych koszulkach. Od czego oni w ogóle są? Wieczne lazenie po halach z paleciakami i smiechy. Do roboty się weźcie. Maszyny puste stoją a ludzie po halach łażą w poszukiwaniu szczescia

xD
@Lutowanie

Szukaj na narzędziowni u kieraski, tam siedzą po godzinie, lub lażą po zakładzie

Gate
@Lutowanie

Po co wam materiał na maszynach? Żebyś idioto zrobił jeszcze więcej braków?:D lepiej żeby dalej stało na gate:d jezeli jesteś w pracy od 14.30 to ty się opierdalasz skoro masz czas na wpisy:D a jesli byles do 14 w pracy to idz do terapeuty skoro w sobotę o 14.30 dalej masz ból (usunięte przez administratora) o prace:D peace

xD
@Gate

Ale prawda jest, że gate lutowanie znika u Kierownik z narzędziowni

2 zmiana
@Lutowanie

Prawda to jest taka ze jakby każdy robił swoje i nie patrzył na innych to firma nie miałaby 700 tyś strat. Stój na tej maszynie wlacz se muzykę na sluchawkach i napierdalaj a nie szukasz sensacji i (usunięte przez administratora) innych skup się na swojej robocie

Batman
@Lutowanie

Jakaś (usunięte przez administratora) tu pisze

Krycha
@xD

Jak dzieci z podstawówki..

iwan

Отличное предприятие!! Рекомендую!!

Gieorgij Żukov
@iwan

Ivan znowu zgubiłeś zawleczkę?

Nie cierpię Ukraińców
@iwan

Swietne towarzystwo powiadasz ??!!! Bo co bo wy UKRAINCY ZADZICIE POLAKAMI I DAZYCIE DO TEGO ABY W POLSCE ZROBILA SIE UKRAINA ??!!! W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.Ć do siebie !!! T.u.m.a.n.y j.e.b..a.n.e !!! Nawet dobrze po polsku nie umiecie mowic !!! Won na Ukrainę a nie w Polsce rynek pracy psuć !!! Niech wam się te pieprz.....one wizy kończą i arivederci !!!!!

Victoria

????????????????????????????????????????

Zzz
@Nie cierpię Ukraińców

Jak ktoś powie to samo o Polakach w Niemczech czy Anglii to afera, a tu proszę. Co za kultura i wychowanie fiu fiu! Pogratulować

Nie cierpię Ukraińców
@Zzz

Jakbyś nie zauważył to my Polacy zazwyczaj uczymy się języka kraju do którego się wybieramy !!! I nie wpychamy się na siłę do rządzenia !!!! A jak nie masz pojęcia o tym jak jest za granicą to się nie wypowiadaj !!! Bo ja mieszkając w Anglii nauczyłam się mówić po angielsku będąc w Niemczech porozumiewalam się po niemiecku !! A ta banda hołoty nie rozumieju nie znaju nie umieju a panie Ukrainki to chyba miejsca pracy pomyliły !! To nie (usunięte przez administratora) tylko produkcja ! Sprzedawczyku jeban...... Bronić tych brudasów którzy psują opinie Polsce, masakra weź sobie człowieku mózg wymień ! Albo spakuj tych Ukraińców i razem z nimi na Ukrainę wyginaj !!!!

Zzz

To się nazywa rasizm.

Mat
@Zzz

Ta pewnie bo wyrażanie swojej opinii to już rasizm. Znalazł kolejny poprawny politycznie. Jakoś za granicą gnoją nas na lewo i prawo i nic im nie zrobimy, a jak już obrazisz jakiegoś przykładowo niemca uuuua masz przej***** od razu rasista ksenofob faszysta nazista i ogólnie fan austriackiego akwarelisty. Ludzie nauczcie się odróżniać jak wygląda wyrażanie swojej opinii, a czysty rasizm. W tych czasach wiele osób odbiera negatywną opinię o innej narodowości, jako rasizm. Poza tym nie raz słyszałem jak ukraińcy w szatni żartowali sobie w niezbyt ładny sposób z Polaków i nikt nie robił afery miedzy-planetarnej.

Twoja stara
@Nie cierpię Ukraińców

Jestem Ukraińcem i potrafię pisać po polsku. Więc, bar Anię, dopóki twoje rodacy będą stać przy Biedronce z magicznym tekstem "Panda" i płodzić patologię, to ja i moje rodacy będziemy zap ierdalac na budowach i zakładach produkcyjnych , robić po 240 godzin miesięcznie i mieć pewność że nas wezmą do pracy. Bo taki Kowalski nie pójdzie za najniższą krajową do łopaty. A ukrainiec - tak. I to polakwoli zatrudnić pracownika z Ukrainy, a nie swojego rodaka, pamiętaj o tym, pamiętaj dobrze, gdy zobaczysz Ukraińca na stanowisku lepszym od twojego, że to twój rodak wolał go tam , a nie ciebie.

Pracuje w maflow od roku
@Twoja stara

Maflow to nie szczyt marzeń..... Dobrze że jest tu dużo Ukraińców przynajmniej ma kto w sobotę zapierdal.... Bo Polacy prócz kasy wiedza ze trzeba żyć, może bez luksusów ale żyć. A robole z Ukrainy to po 16 by robili i wciąż im mało mało....ciekawe co zrobią jak się nadgodziny skończą

Twoja stara
@Pracuje w maflow od roku

Co zrobią? To jest proste - pojadą do domu . Bo tak samo jak i Polacy na wyspach, w Niemczech, Belgii czy USA, Ukraińcy jadą zarobić. Zarobić na studia, ślub, leczenie, samochód, mieszkanie.... Nie warto zapominać o tym.

Janek

Witam Jak czytałem to co się dzieje na geciu to głowa mnie rozbolala , jakby takie rzeczy działy się w innym zakładzie to ta para już by nie pracowała jest to karygodne zachowanie jak można całować, obmacywac się w pracy i to nie ważne na jakim stanowisku ,A tym bardziej osoba z kontroli jakości i lider !!! Moim zdaniem tak nieodpowiedzialne osoby nie powinny być na takich stanowiskach

Maflow jest jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia dla przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami produktów są największe światowe koncerny samochodowe m.in.: Grupa Volkswagen, Renault, Jaguar Land Rover, PSA Peugeot Citroën, Volvo, BMW oraz producenci samochodów ciężarowych tj. Volvo Truck, Scania, DAF Trucks.

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.