AUTOPROCES

Opinie o AUTOPROCES

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i liczne opinie. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos. Chcemy włączyć się w prowadzoną tutaj komunikację i pokazywać, jaką jesteśmy organizacją.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: info@autoproces.pl

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół AUTOPROCES
Marlenka Nowy wpis

Szukam pracy tylko no nie jako szeregowy pracownik, myślałam że jest nabór na kierownika produkcji, a to oferta z sierpnia 2022. Rozumiem że na aktualny nabór nie ma co liczyć? Zastanawia mnie, czemu ta oferta jeszcze wisi tylko. Może jakieś stanowiska się otwierają? Zależałoby mi bo w okolicy tak to kiepsko.

Hej chyba będę celował w stanowisko mechanika, w wymaganiach nie określili jakiego doświadczenia chcą i ciekawi mnie czy osobę bez niego, ale z wymaganymi umiejętnościami np. czytaniem rysunku technicznego przyjmą. Po jakim czasie tak w ogóle się z wami skontaktowali w sprawie pracy?

Dziupla Nowy wpis

Najlepsza firma w Europie a na pewno w Polsce ,gigantyczne zarobki,praca na ludzie i w spokoju ,nikt nie goni żeby szybciej, wszystko przemyślane i zaplanowane z góry. Dyrektor techniczny wspaniały człowiek a do tego kumaty i pomocny. Dział kadr profesjonalny i nie oszukuje . Wypłaty punktualnie ci do sekundy nadgodziny też . Wszystko zgodnie z prawem i oficjalnie na konto. Narzędzia ciuchy robocze na najwyższym poziomie . Ogólnie takiego prywaciarza że świecą szukać . A prezesi sobie od ust odejmują zeby tylko pracownik miał dobrze.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w AUTOPROCES?

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy (umowa o pracę, B2B i inne). Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji odnośnie struktury i działania naszej firmy, zapraszamy do kontaktu na info@autoproces.pl. Pozdrawiamy Team Autoproces

Marketing i ekonomia

Obojętnie jaka umowa dzadza ci każda nawet bez też bd robił. Ale niczego więcej się nie spodziewaj oprócz roboty szybkiej

@Marketing i ekonomia

Jako firma zawsze kładziemy ogromny nacisk na przestrzeganie przepisów prawa pracy oraz zapewnienie uczciwych warunków zatrudnienia dla naszych pracowników. Wierzymy, że uczciwość i szacunek są fundamentem każdej udanej relacji pracodawca-pracownik. Dlatego też zdecydowanie odrzucamy wszelkie zarzuty dotyczące braku umów w naszej firmie jako nieprawdziwe i nieuzasadnione. Warunki zatrudnienia, w ramach przewidzianych przez kodeks pracy, są każdorazowo omawiane bezpośrednio z pracownikiem.

Magda
@AUTOPROCES

Dzień dobry, czy na stanowisko Pracownik biurowy przewidują Państwo okres wdrożeniowy/ zaznajomienie z obowiązkami- jeśli tak ile on trwa? W ogłoszeniu jest mowa o umowie o pracę na okres próbny- jak długo trwa okres próbny?

Nowy wpis

@Magda

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą (usunięte przez administratora) Staramy się zapewnić naszym pracownikom odpowiedni czas na wdrożenie się w nowe środowisko (usunięte przez administratora) oraz procesy. Okres próbny trwa zwykle trzy miesiące, co daje zarówno pracownikowi, jak i firmie odpowiednią ilość czasu na ocenę wzajemnej współpracy. Jeśli pojawią się jakieś dodatkowe pytania, chętnie odpowiemy.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie np jako konstruktor?

@Kandydat

Tak, rozpatrujemy nawiązanie współpracy z osobami, które nie mają doświadczenia, natomiast mają odpowiednie wyksztalcenie, predyspozycje i pasję do tego co chcą robić :) Nowym pracownikom chętnie pomagamy i wprowadzamy do naszego zespołu. Pozdrawiamy Team Autoproces.

A z jakiego powodu ludzie mieliby uciekać? Małe szanse na dalszy rozwój, czy może to kwestia zarobków? Ponoć nie ma w firmie premii, potwierdzasz?

Jak już nie raz wspominaliśmy szanse na rozwój jak najbardziej są. Jeśli chodzi o wynagrodzenia- w ogłoszeniach podajemy przedział kwot jaki jesteśmy w stanie zaoferować. Jesteśmy otwarci na negocjacje, dążąc do zapewnienia równych możliwości rozwoju oraz motywacji dla wszystkich naszych pracowników. Jeśli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu na info@autoproces.pl. Pozdrawiamy Team Autoproces

@AUTOPROCES

Rozwiną państwo te szanse na rozwój? Chodzi o zdobywanie kompetencji poprzez praktykę i pracę, czy jest przewidziany jakiś budżet na szkolenia i kursy? Czy ścieżka kariery jest na starcie ustalana? :) Nie mam jeszcze doświadczenia na stanowisku, ale tak jak wyżej zostało wspomniane — są predyspozycje i odpowiednie wykształcenie kierunkowe, więc ten rozwój jest na ten moment dla mnie kluczowy.

Marketing i ekonomia

Nie ma żadnych szkoleń ani bonusów ani nic ,gola pensja

@Marketing i ekonomia

Cześć, a ta podstawa, chociaż dobrze wychodzi? Podpowiesz mi jak oni płacą — tzn. bardziej w stronę minimalnej, czy całkiem konkurencyjnie. Co do tego rozwoju, to całkiem zabawne, że nie mają żadnego budżetu szkoleniowego, bo czytałem trochę o firmie i piszą, że ich motto brzmi innovation has no limit, dlatego stawiają na rozwój:D Może od starszych kolegów można się sporo nauczyć, pracują tu dobrzy specjaliści?

Staramy się utrzymywać konkurencyjny poziom płac, który uwzględnia zarówno rynkowe standardy, jak i indywidualne umiejętności oraz doświadczenie i staż pracy pracownika. W kwestii rozwoju zawodowego, nasza firma rzeczywiście kładzie duży nacisk na innowacje i rozwój kompetencji. Nasi pracownicy mogą wnioskować o dofinansowanie szkoleń i kursów, które będą podnosić ich kwalifikacje na danym stanowisku. W naszym zespole pracują doświadczeni specjaliści, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem - wspieramy atmosferę współpracy i wymiany wiedzy.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AUTOPROCES na stanowisko KIEROWNIK SPRZEDAŻY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Czy firma inwestuje w pracownika wysyłając go na szkolenia? Automatyka, pneumatyka, hydraulika, robotyka itp?

Kaśka

I w jakiej wysokości jest ta goła pensja? Jesteś w stanie przywołać widełki? Pytam dla małżonka, bo chce tutaj złożyć CV.

@Kaśka

Jak już wspominaliśmy we wcześniejszych wpisach – zapewniamy możliwość rozwoju i szkoleń. Jeśli chodzi o wynagrodzenia - w ogłoszeniach podajemy przedział kwot jaki jesteśmy w stanie zaoferować, oczywiście jesteśmy otwarci na negocjacje. Jeśli macie więcej pytań zapraszamy do kontaktu na info@autoproces.pl. Pozdrawiamy serdecznie Team Autoproces

Czy w firmie AUTOPROCES występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Koordynator - Kierownik Produkcji?

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00. Pozdrawiamy Team Autoproces

Katarzyna

No, rzeczywiście, w przypadku inżyniera sprzedaży jest podana stawka "od" 5,300 brutto. Natomiast ja bym jeszcze oczekiwała wzmianki, czy to podstawa, czy są premie i jakiego rodzaju, jakie jest maksimum itd. Ale na początek rozmów rekrutacyjnych jest to okej :)

@Katarzyna

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i ofertą pracy. Kwota podana w ogłoszeniu jest kwotą minimalną. Jesteśmy otwarci na negocjacje, staramy się zapewnić równe szanse na rozwój kariery i motywację dla wszystkich pracowników. Zachęcamy do aplikowania na stanowisko. Jeśli ma Pani jakiekolwiek pytania dotyczące naszej polityki wynagradzania lub innych aspektów naszej firmy, prosimy o kontakt na info@autoproces.pl. Jesteśmy gotowi udzielić wszelkich informacji.

Czy w firmie AUTOPROCES można pracować zdalnie?

Jak najbardziej! W naszej firmie istnieje możliwość pracy zdalnej jeśli zakres obowiązków na danym stanowisku to umożliwia. Rozumiemy, że elastyczność i dostęp do pracy spoza biura są ważne dla wielu pracowników. Dlatego staramy się umożliwić wykonywanie obowiązków zawodowych z dowolnego miejsca. Dla umożliwienia pracy zdalnej, korzystamy z różnych narzędzi i technologii komunikacyjnych, by umożliwić skuteczną komunikację i współpracę na odległość. Stawiamy również na monitorowanie postępów i efektywności pracy, aby zapewnić skuteczność i odpowiednie wsparcie dla naszych pracowników.

Ciekawy

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej jest pytanie o to ile się chce zarabiać?

Wojciech
@Ciekawy

Nie wiem, nawet nie wysyłałem jeszcze cv. Skąd wiadomo czy warto iść na rozmowy - bo podobno dwa etapy - , skoro zarobek to tajemnica? Ile byś chciał zarobić?

@Ciekawy

Dzień dobry, Zwykle w ogłoszeniach podajemy przedział kwot jaki jesteśmy w stanie zaoferować, więc tak, na rozmowie poruszamy temat wynagrodzenia. Dobrego dnia Team Autoproces

Ciekawy
@Wojciech

Raczej chodzi mi o to ze wiadomo ze każdy chce jak najwiecej, np chciałbym 20 tys netto ale to nie znaczy że nie przyjdę za 10. Duże firmy a taka jest raczej firma Autoproces mają swoje budżety na określone stanowiska, jeżeli nie ma konkretów na rozmowie choćby wstępnej przez telefon to szkoda zawracać sobie głowę.

Mikołaj

No ale jak są w ogłoszeniu widełki to chyba wiadomo że zwykle zaczyna się od tej dolnej granicy. Naprawdę priorytetem w wyborze kandydata są niskie wymagania finansowe a nie kwalifikacje i doświadczenie? Ty wiesz to po sobie?

Aktualność
Za nami wyjątkowy wieczór, pełen pozytywnej energii i motywacji do dalszego działania. Podsumowaliśmy 2022 rok oraz przedstawiliśmy plany i wyzwania na 2023.
Nasza firma cały czas się rozwija, działamy już ponad 12 lat. Za tymi sukcesami stoi siła naszego Zespołu – dziękujemy wszystkim Pracownikom i Współpracownikom #teamAutoproces⭐ za zaangażowanie i świetną realizację powierzonych zadań.
Chcemy żebyście czuli że #Autoproces to dobre miejsce pracy.
Autoproces to firma, Autoproces to ludzie.
#autoproces #automation #robotization #industry40

Jak wygląda kwestia awansu w AUTOPROCES? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Koordynator - Kierownik Produkcji?

Firma ciągle się rozwija, stale poszerzamy działy i zwiększamy zatrudnienie. Jak najbardziej istnieje możliwość awansu. Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji odnośnie struktury i działania naszej firmy, zapraszamy do kontaktu na info@autoproces.pl lub pod numerem telefonu podanym na stronie www.autoproces.pl. Pozdrawiamy Team Autoproces

Widziałam, że szukają kierownika produkcji do firmy. Jak wygląda rekrutacja, ile jest etapów? Ktoś już był na rozmowie i może coś powiedzieć? Będę wdzięczna bardzo za szczegóły.

@Karolina

Dzień dobry, Rekrutacja składa się z wstępnej rozmowy telefonicznej i rozmowy kwalifikacyjnej. Wybranych kandydatów zapraszamy na drugą rozmowę. Jeśli jesteś zainteresowana naszą ofertą pracy zachęcamy do wysłania CV lub kontaktu na info@autoproces.pl. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Team Autoproces

flawio

Lepiej nie ryzykować, jak firma dba o to aby nie było zewnętrznych komentarzy to cos jest na rzeczy

@flawio

dzień dobry, Platforma @GoWork służy do gromadzenia opinii o pracodawcach i w głównej mierze skoncentrowana jest na pracownikach. Jak każda platforma posiada regulamin, który należy przestrzegać. Łamanie regulaminu skutkuje archiwizowaniem wiadomości przez administratora. Dobrego dnia, Team Autoproces P.S. Komentarze są widoczne. Tak jak pisaliśmy poniżej- możesz przewinąć, lub wybrać z dostępnych filtrów rodzaje opinii, które Cię interesują.

mus

Nie widzę ani jednej opinii o firmie. O co tu chodzi???

@mus

Dzień dobry, Komentarze na profilu są widoczne. Możesz przewinąć, lub wybrać z dostępnych filtrów rodzaje opinii, które Cię interesują. Pozdrawiamy, Team Autoproces

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie AUTOPROCES na stanowisku Koordynator - Kierownik Produkcji? 28 sierpnia pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Dzień dobry, Rekrutacja jest nadal otwarta- firma cały czas się rozwija. W ogłoszeniu podane są widełki dotyczące wynagrodzenia. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy (umowa o pracę, B2B i inne). Jeśli masz więcej pytań lub jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu na info@autoproces.pl. Pozdrawiamy Team Autoproces

Aktualność
Dziś #dzieńprogramisty, a więc świętujemy w #Autoproces!

Dzięki Waszej pracy powstają programy, które umożliwiają rozwój całej innowacyjnej technologii.

Drodzy Programiści – Wszystkiego Najlepszego!

#TeamAutoproces #autoproces #automation #robotization #industry40

POWIĘKSZAMY #TEAMAUTOPROCES ! ⭐

Szukasz pracy? Dołącz do naszego zespołu✨!
Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI.

Opis stanowiska i wymagania znajdziecie tutaj. ➡ https://lnkd.in/dxn-V8-c

#autoproces #automation #robotization #industry40

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w AUTOPROCES?

W naszej firmie panuje przyjazna atmosfera, stawiamy na równe i sprawiedliwe podejście do każdej osoby.

Jakie są warunki zatrudnienia w AUTOPROCES?

Cześć! Warunki zatrudnienia mają charakter zindywidualizowany. Zawierają informacje bezpośrednio skierowane dla pracownika na odpowiednim stanowisku pracy. Jeśli interesują Cię warunki na konkretnym stanowisku, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Czy w AUTOPROCES poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Dzień dobry, W Autoproces, poza podstawowym wynagrodzeniem oferujemy pracownikom dodatkowe ubezpieczenie. Ubezpieczenie jest dobrowolne, natomiast koszty pokrywamy my- pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOPROCES - Góra Motyczna

• Jak się pracuje w AUTOPROCES?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOPROCES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOPROCES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 38 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUTOPROCES