AUTOPROCES

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy AUTOPROCES

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w AUTOPROCES?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

W naszej firmie panuje przyjazna atmosfera, stawiamy na równe i sprawiedliwe podejście do każdej osoby.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w AUTOPROCES?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Cześć! Warunki zatrudnienia mają charakter zindywidualizowany. Zawierają informacje bezpośrednio skierowane dla pracownika na odpowiednim stanowisku pracy. Jeśli interesują Cię warunki na konkretnym stanowisku, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Pytanie
 Pytanie

Czy w AUTOPROCES poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, W Autoproces, poza podstawowym wynagrodzeniem oferujemy pracownikom dodatkowe ubezpieczenie. Ubezpieczenie jest dobrowolne, natomiast koszty pokrywamy my- pracodawca.

Pytanie
 Pytanie

Czy w AUTOPROCES możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pracodawca

@Pytanie

Witaj, W naszej firmie obowiązuje wynagrodzenie miesięczne. Nie praktykowaliśmy do tej pory innej metody wypłaty wynagrodzenia, czego nie wykluczamy. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych obecnych i przyszłych pracowników. Pozdrawiamy Zespół AUTOPROCES

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AUTOPROCES na stanowisko SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA MASZYN bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
papo
Kandydat
 Pytanie

planuje spróbować swoich sił, jaka jest ogólnie opinia o tej firmie?

Fafik
Pracownik
@papo

Jest dobrze, nie narzekam jak do tej pory i myślę że warto spróbować swoich sił

Luka
Były pracownik
 Pytanie
@papo

Co ja mogę powiedzieć? Pracowałem tam 6 miechów, kasę odłożyłem i było ok. Zrezygnowałem, bo to po prostu praca nie dla mnie, ale ogólnie praca jest w porządku. Robisz godziny i za nie Ci płacą na czas. Konkretne szefostwo, z wszystkimi się dało dogadać.

Terki
Pracownik
@papo

Podejście do pracowników na wysokim poziomie, czujesz się szanowany i doceniony :) I to mi się podoba, cieszę się że zdecydowałem się na pracę tutaj

Bartek
Były pracownik
@papo

Pracowałem i wg mnie ok. Dobre warunki, płacili na czas. Z ludźmi szło się jakoś dogadać. Jak masz możliwość się dostać to polecaam

Mazek
Pracownik
@papo

Ogolnie ok

Maciek
Kandydat
@papo

Również będę wdzięczny za odpowiedzi. Też jestem w podobnym położeniu.

Asteerko
Pracownik
@Maciek

Kasa zawsze się zgadza. Urobiony po pachy ale zadowolony, montujcie sie

Damian
Kandydat
 Pytanie

Planuję się zatrudnić. Jakieś opinie? Powiecie coś więcej?

Pracodawca

@Damian

Witaj Damianie, dziękujemy za pytanie. Cenimy sobie życzliwość zarówno ze strony współpracowników jak i przełożonych. Każda zatrudniona osoba może liczyć na szacunek i pomoc ze strony innych w razie takiej potrzeby. Zaczynając współpracę, oferujemy przyjęcie na okres próbny. Jest to czas na poznanie warunków i sytuacji. Zachęcamy do wysłania CV na adres: info@autoproces.pl Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego, Zespół AUTOPROCES

Kamil
Były pracownik
@Damian

Warto startować, dobre warunki. Mimo iż już nie pracuję to dobrze wspominam tę pracę. Dużo można się nauczyć i też jeśli chodzi o $$$ to nie ma co narzekać.

Oshe
Pracownik
@Damian

Dobre miejsce do rozwoju, dobre pieniądze, jest ok

Bohuun
Pracownik
@Damian

Praca szybko schodzi i jak do tej pory nie ma żadnych problemów. Pieniądze zawsze na czas, więc ogólnie mogę polecić.

Ja
Pracownik
@Damian

W moim odczuciu firma wypada wzorowo :) Na pewno rozwiniesz skrzydła i swoje pasje.

Luks
Pracownik
@Damian

Smialo. Mozna sie rozwinąć, ja akurat siedzę w mechatronice i od czasów studiów dowiedzialem się mnóstwa rzeczy. Dobrze, ze firma stawia też na rozwój pracownika.

Miko
Pracownik
@Damian

Praca jak najbardziej ok, dobre warunki, jasno określony zakres obowiązków

Black
Pracownik
@Damian

Zarobki dobre, a wypłata zawsze na czas, ja nie narzekam. Pozdrawiam wszystkich

Ranked
Pracownik
@Damian

Człowiek wie na czym stoi, zaskoczeń większych nie ma.

Marek
Kandydat
 Pytanie

Widzę sporo opinii dobrych o tej firmie. Planuję spróbować swoich szans, ale będę wdzieczny za jakieś odpowiedzi czy w tej firmie jest szansa na rozwój, jak z pieniędzmi, czy warto itp. Powiecie coś więcej?

Pracodawca

@Marek

Witaj Marku, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Ze strony pracodawcy zachęcamy Cię do wysłania CV na email: info@autoproces.pl. A jeśli masz pytania zadzwoń: (+48) 14 692 68 40. Chętnie odpowiemy na wszystkie. Pozdrawiamy, Zespół AUTOPROCES

Miko
Pracownik
@Marek

dobrze jest, warto startować

Black
Pracownik
@Marek

praca jak najbardziej na plus, warto spróbować swoich sił, można się dużo nauczyć

Mati
Pracownik
@Marek

Rozwiniesz się jak tylko będziesz miał chęci. Możliwości są i to duże.

Mateusz
Kandydat
 Pytanie

Witam Rozglądam się za nowymi wyzwaniami i natrafiłem na Państwa firmę. Jak wygląda sytuacja firmy w chwili obecnej? Z tego co mogłem wyczytać w komentarzach od dłuższego czasu (niektóre negatywne lecz pewnie prawdzie - a było ich dużo) a tych już nie ma - zostały usunięte, czy coś w firmie poprawiło się? Jak wygląda kwestia atmosfery w firmie? Jak wygląda przepływ informacji? Czy poprawiło się coś czy nadal panuje wszechobecny twórczy nieład? Jak wygląda kwestia regulacji wypłat czasowych i wypłat oraz niewypłacalności nadgodzin nawet po odejściu pracownika? Bardzo zaniepokoiły mnie wcześniejsze komentarze. Liczę na konkretne stanowisko firmy Autoproces w tej sprawie oraz pracowników obecnych / byłych. Dziękuję

Pracodawca

@Mateusz

Witaj Mateuszu, Dziękujemy za opinię. Świetnie że szukasz nowych wyzwań. Jak już zauważyłeś jest to forum opiniowe, a ile osób tyle opinii. My rzecz jasna podzielimy się nią z Tobą . Nawiązując do usuniętych opinii: admin usuwa z forum treści niezgodne z regulaminem i łamiące prawo. Jeśli masz pytania o atmosferę, organizację czy kwestie finansowe, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na numer: (+48) 14 692 68 40 bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zachęcamy do aplikowanie na nasze oferty pracy, aplikacje prosimy wysłać na adres: info@autoproces.pl

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy ślusarz z 16 letnim stażem ma w firmie Autoproces szansę na pracę za godne wynagrodzenie? Posiadam wykształcenie średnie techniczne . Technik elektryk, uprawnienia SEP do 1 KV, prasy krawędziowe, ale spawanie tigiem również nie jest mi obce. Dodam że w obecnej pracy zaczynam się wypalać zawodowo , ale tak jest jak się robi tyle lat na jednym stanowisku bez szans na awans ,lub jakikolwiek rozwój. Na co mógłbym liczyć od firmy Autoproces?

Pracodawca

@Zainteresowany

Witaj, Umiemy doceniać doświadczenie, umiejętności i wieloletni staż. Zachęcamy do wysłania CV na adres: info@autoproces.pl. Możemy porozmawiać i odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Pozdrawiamy, Zespół Autoproces

Pytanie
 Pytanie

Czy Autoproces Bogdan Mazur, Marcin Szostak S.C zatrudnia studentów?

Praktykant
Kandydat
@Pytanie

Wyślij CV

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Autoproces Bogdan Mazur, Marcin Szostak S.C na prywatną opiekę medyczną?

Miachał
@Pytanie

Nie ma prywatnej opieki medycznej

Maciek
Były pracownik
@Pytanie

Z tego co wiem to każdy ma dodatkowe ubezpieczenie. Ostatnio pomogli pracownikowi w trudnej sytuacji.

want
 Pytanie

Czy ktokolwiek wie kto z wiedza odszedł z tej firmy ? Kupują u nas komponenty i zamówienia z miesiąca na miesiąc są większe. Proszę o informacje.

lolo
@want

faktycznie zamawiają coraz więcej a z płatności jakoś nie przybywa...

1
@want

W jakiej firmie pracujesz?

PIDŻEJ

Tak można to sprawdzić, ale ten certyfikat nie potwierdza ani też nie zaprzecza faktowi że firma(usunięte przez administratora) Zapytacie czemu tak jest ? Bo wystawiający fakturę ma prawo a nie obowiązek po terminie przeterminowania faktury zgłosić ten fakt do KRD. Tak że ten certyfikat potwierdza tylko fakt że nikt nie zgłosił firmy w tym czasie do KRD, ale nie potwierdza faktu że firma nie ma żadnych zaległości w płatnościach.

mechanik
@want

z tego co pamiętak to karzdy który miał wiedzę oraz szanował sie odszedł.

Bolo
 Pytanie

Jak wygląda praca jako magazynier?? Jakie warunki ?? Jak z wynagrodzeniem ile można wyciągnąć??

Pytanie
 Pytanie

Czy w Autoproces Bogdan Mazur, Marcin Szostak S.C jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Spawacz Mariana
@Pytanie

Tak

Elektryk
@Pytanie

Reakcja jest o ile są pieniądze na rozwiązanie problemu. Z pieniędzmi jest różnie,(usunięte przez administratora)

Krzysztof
@Elektryk

Często zdarzają się opóźnienia w wypłatach? Jaka jest argumentacja szefostwa w tym przypadku? Czy wysokość wynagrodzenia w tej firmie jest Twoim zdaniem na zadowalającym poziomie? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz!

Mirek
 Pytanie

Witam, czy ktoś się orientuje gdzie w pobliżu Dębicy znajdę firmę o podobnym profilu działalności ?

Kris
@Mirek

Witaj, jeśli chodzi o firmy które zajmują się konstrukcją maszyn, to w Mielcu na pewno kilka firm się znajdzie. W Tarnowie też jest parę. Pozostaje jeszcze Rzeszów, Kraków, Jasło, Krosno, Brzesko. Kto szuka ten na pewno znajdzie.

Krzysztof
@Kris

@Mirek zadał pytanie zupełnie bez związku z treścią, w tym wątku rozmawiamy o pracy w Autoproces i to na ten właśnie temat powinno się pisać. Podejrzewam, że pracujesz w tej firmie, mogę zatem zapytać jak wygląda system pracy? Ile jest zmian i w jakich godzinach pracujecie?

Kris
@Krzysztof

Nie pracuję w tej firmie ani nie pracowałem. Pracuję w podobnej branży. Na tą stronę trafiłem jak szukałem pracy, ale znalazłem już w innej firmie. Znajmy pracował w Autoprocesie. Praca z tego co pamiętam od 7 do 15 na jedną zmianę.

Mirek
@Kris

Kris szukałem ale chodzi mi o firmę o wysokim poziomie programowania robotów głównie fanuc, abb, kawasaki. Na śląsku jest takich dużo natomiast w pobliżu jest tego niewiele. Aplikacje które wykonują firmy okoliczne są na niskim poziomie zaawansowania - chodzi o te którymi się chwalą. Zaprogramowałem parę aplikacji ale szukam większych wyzwań.

mechanik
 Rekomendacja
@Krzysztof

Praca jedno zmianowa do nieskończoności...(usunięte przez administratora) tak bylo z pracownikami kturzy odeszli.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOPROCES - Góra Motyczna

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

AUTOPROCES