AUTOPROCES

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AUTOPROCES

Mateusz
Kandydat

Witam Rozglądam się za nowymi wyzwaniami i natrafiłem na Państwa firmę. Jak wygląda sytuacja firmy w chwili obecnej? Z tego co mogłem wyczytać w komentarzach od dłuższego czasu (niektóre negatywne lecz pewnie prawdzie - a było ich dużo) a tych już nie ma - zostały usunięte, czy coś w firmie poprawiło się? Jak wygląda kwestia atmosfery w firmie? Jak wygląda przepływ informacji? Czy poprawiło się coś czy nadal panuje wszechobecny twórczy nieład? Jak wygląda kwestia regulacji wypłat czasowych i wypłat oraz niewypłacalności nadgodzin nawet po odejściu pracownika? Bardzo zaniepokoiły mnie wcześniejsze komentarze. Liczę na konkretne stanowisko firmy Autoproces w tej sprawie oraz pracowników obecnych / byłych. Dziękuję

@Mateusz

Witaj Mateuszu, Dziękujemy za opinię. Świetnie że szukasz nowych wyzwań. Jak już zauważyłeś jest to forum opiniowe, a ile osób tyle opinii. My rzecz jasna podzielimy się nią z Tobą . Nawiązując do usuniętych opinii: admin usuwa z forum treści niezgodne z regulaminem i łamiące prawo. Jeśli masz pytania o atmosferę, organizację czy kwestie finansowe, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na numer: (+48) 14 692 68 40 bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zachęcamy do aplikowanie na nasze oferty pracy, aplikacje prosimy wysłać na adres: info@autoproces.pl

Remo
Klient

Współpraca układa się jak na razie bardzo dobrze. Dotrzymują terminów i wszystko wykonują zgodnie z tym jak to było zaplanowane.

@Remo

Witaj, Cieszymy się że współpraca dobrze się układa. Życzymy sukcesów Zespół Autoproces

Oshe

Praca na którą nie narzekam, bo płacą na czas, a to w tych czasach najważniejsze.

@Oshe

Witaj, Miło czytać, że ktoś docenia pracę i potrafi podzielić się swoją opinią. Tym bardziej dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy, Zespół Autoproces

Kornel

Kontakt z firma nie realny. Piszę od ponad półtora roku by wyrównali ze mną kwestie zaległych nadgodzin.

@Kornel

Panie Kornelu, Nr kontaktowe skrzynki pocztowe są aktywne i na bieżąco odpowiadamy. Proponujemy kontakt z innego adresu e-mail. W celu wyjaśnienia zapraszamy 09.03.2021. Pracujemy 7:00-15:00. Prosimy telefonicznie potwierdzić swoją obecność pod nr 14 6926840. Z wyrazami szacunku Zespół Autoproces

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AUTOPROCES na stanowisko SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA MASZYN bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Bohuun

Praca w tej firmie jest dobra na początek swojej kariery, ale też i dla osób bardziej doświadczonych.

Kamil

Jestem Klientem od ponad 2 lat i jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy

Naval

Absolutnie nie ma na co narzekać. Świetna ekipa i dobre zarobki.

Zainteresowany
Kandydat

Witam. Czy ślusarz z 16 letnim stażem ma w firmie Autoproces szansę na pracę za godne wynagrodzenie? Posiadam wykształcenie średnie techniczne . Technik elektryk, uprawnienia SEP do 1 KV, prasy krawędziowe, ale spawanie tigiem również nie jest mi obce. Dodam że w obecnej pracy zaczynam się wypalać zawodowo , ale tak jest jak się robi tyle lat na jednym stanowisku bez szans na awans ,lub jakikolwiek rozwój. Na co mógłbym liczyć od firmy Autoproces?

@Zainteresowany

Witaj, Umiemy doceniać doświadczenie, umiejętności i wieloletni staż. Zachęcamy do wysłania CV na adres: info@autoproces.pl. Możemy porozmawiać i odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Pozdrawiamy, Zespół Autoproces

Pablo
Klient

Świetna firma. Współpraca z nimi to po prostu przyjemność. Oby więcej takich firm!

@Pablo

Witaj, Dziękujemy za opinię. Cieszymy się z Twojego zadowolenia. Życzymy , aby współpraca, dalej układała się pomyślnie. Z pozdrowieniami Zespół Autoproces

Boras
@Pablo

Zdecydowanie tak. Jakby wszyscy działali tak jak oni to by było idealnie.

Boras
Klient

Ze strony Klienta na pewno mogę polecić. Wszystko wykonują zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Goku

Jako miejsce pracy zdecydowanie muszę ocenić pozytywnie

@Goku

Witaj, dziękujemy bardzo że zechciałeś podzielić się swoją opinią. Dokładamy wszelkich starań, aby dobrze się pracowało w Autoproces. Pozdrawiamy.

TonyQ
@Goku

Oczywiście, że jest dużo lepiej niż w niejednej firemce. Ze zgraną ekipą można fajnie dawać radę i praca jest przyjemna

Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy serdecznie. Zespół Autoproces

@TonyQ

Dziękujemy za opinię. Miło że potwierdzasz powyższa opinię. Kadra zarządzająca przykłada duże starania, odnośnie organizacji pracy. Życzymy Ci wszystkiego dobrego, Zespół Autoproces

Vini
Klient

Firma która wie co, gdzie i jak. Współpraca układa się od początku wyśmienicie. Zdecydowanie polecam!

Kamil

Pracowałem i było ok. Dużo się nauczyłem, co teraz procentuje. Zdecydowanie polecam!

@Kamil

Kamilu dziękujemy, że zechciałeś podzielić się swoją opinią i za polecenie. Życzymy Ci sukcesów w nowej pracy. Zespół Autoproces

Zebos

Praca w porządku :) Czasem ciężej czasem lżej, ale taka jest praca. Ogólnie mogę polecić.

Daniel
Klient

Jak na razie współpraca układa się dobrze. Firma sprostała naszym oczekiwaniom i możemy ich polecić, bo znają się na swoim fachu jak mało kto.

Aktualność
Drodzy Państwo.
Panująca od tygodni pandemia doprowadziła do istotnych zawirowań gospodarczych na całym świecie.
W tym trudnym czasie staramy się zabezpieczyć płynne funkcjonowanie firmy oraz zapewnić bezpieczeństwo dla naszych Pracowników.
Nasz biznes opieramy na naszych firmowych wartościach: zaufaniu, zespole i zaangażowaniu i dlatego szukamy rozwiązań opartych na współpracy i zrozumieniu. Wszyscy nasi pracownicy mają dostęp do informacji na bieżąco dzięki zaangażowaniu kadry w proces komunikacji. Ostatnie miesiące pokazały, że gdy za firmą i jej działaniami stoją pracownicy gotowi na współpracę, wiele trudności można przezwyciężyć.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i bezbłędnych projektów.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół AUTOPROCES
Wilier

Dobre warunki współpracy, dużo można się nauczyć i zdobyć doświadczenie

kenny

praca w porzadku, warunki dobre, czlowiek moze sie duzo nauczyc, sama praca cieakwa i nie jest monotonna

@kenny

Drogi pracowniku, Dziękujemy, że zechciałeś podzielić się Twoją opinią i doświadczeniami. Cieszymy się z Twojego zadowolenia. Życzymy sukcesów w pracy Z pozdrowieniami zespół Autoproces

kostek

Ja nie narzekam. Ludzie w porządku, pieniądze płacone na czas i w takiej wysokości jak było to ustalane.

@kostek

Witaj. Dziękujemy za komentarz i za czas który poświęciłeś na wyrażenie swojej opinii. Pozdrawiamy, zespół Autoproces

wertos

wszystko rozplanowane w czasie jak nalezy

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOPROCES - Góra Motyczna

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AUTOPROCES?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOPROCES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOPROCES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 36 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AUTOPROCES?

Liczba opinii klientów firmy AUTOPROCES, to 26, z czego 25 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUTOPROCES