AUTOPROCES

Opinie o AUTOPROCES

Mirek

Witam, czy ktoś się orientuje gdzie w pobliżu Dębicy znajdę firmę o podobnym profilu działalności ?

Kris
@Mirek

Witaj, jeśli chodzi o firmy które zajmują się konstrukcją maszyn, to w Mielcu na pewno kilka firm się znajdzie. W Tarnowie też jest parę. Pozostaje jeszcze Rzeszów, Kraków, Jasło, Krosno, Brzesko. Kto szuka ten na pewno znajdzie.

Krzysztof
@Kris

@Mirek zadał pytanie zupełnie bez związku z treścią, w tym wątku rozmawiamy o pracy w Autoproces i to na ten właśnie temat powinno się pisać. Podejrzewam, że pracujesz w tej firmie, mogę zatem zapytać jak wygląda system pracy? Ile jest zmian i w jakich godzinach pracujecie?

Kris
@Krzysztof

Nie pracuję w tej firmie ani nie pracowałem. Pracuję w podobnej branży. Na tą stronę trafiłem jak szukałem pracy, ale znalazłem już w innej firmie. Znajmy pracował w Autoprocesie. Praca z tego co pamiętam od 7 do 15 na jedną zmianę.

Mirek
@Kris

Kris szukałem ale chodzi mi o firmę o wysokim poziomie programowania robotów głównie fanuc, abb, kawasaki. Na śląsku jest takich dużo natomiast w pobliżu jest tego niewiele. Aplikacje które wykonują firmy okoliczne są na niskim poziomie zaawansowania - chodzi o te którymi się chwalą. Zaprogramowałem parę aplikacji ale szukam większych wyzwań.

mechanik
@Krzysztof

Praca jedno zmianowa do nieskończoności...(usunięte przez administratora) tak bylo z pracownikami kturzy odeszli.

Praktykant

Od strony przebiegu praktyki bardzo mi się podobało. Nauczyłem się dużo nowych rzeczy w krótkim czasie. Widać, że mają duże doświadczenie. Po ukończeniu studiów zwrócę się o przyjecie do pracy ponieważ chce się rozwijać w takich tematach. Życzę sukcesów i mega projektów.

R.I.P
@Praktykant

@Praktykant Zapewne to szefostwo przekazało Ci tą ogromną wiedzę i wiele Cię nauczyło :D (usunięte przez administratora) Doświadczenie które firma zdobyła odeszła wraz z pracownikami którzy tworzyli projekty. (usunięte przez administratora)

@R.I.P

Mam rozumieć ze w momencie kiedy odchodzi kilku pracowników to caly zasób wiedzy i doswiadczenia znika z przedsiebiorstwa? Nie oszukujmy sie. Nie ma ludzi niezastąpionych jeden specjalista odchodzi a drugi przychodzi na jego miejsce. Chyba ze ludzie którzy odeszli z firmy byli jedynymi w swoim fachu na rynku lokalnym w co osobiście nie wierzę. Być może był tam jakis praktykant i jest zadowolony z ich przebiegu i ma do tego święte prawo. Widać ze osoba wystawiajaca negatywne komentarze jest silnie sfrustrowana i wylewa żale na forum zamiast załatwić to z właścicielem, dostarcza rozrywki czytajacym komentarze. Na koniec dodam, ze nie jestem z przedsiebiorstwa. Szukam pracy i znalazlem tę stronę. Powyzsze wnioski wysnute zostały na podstawie znajomosci realiów lokalnego rynku pracy ????

KoR
@Ciekawski

Mega Ciekawe jest to kto z "więdzą" odszedł ? Przecież wszyscy konstruktorzy którzy pracowali pracują dalej ?

@KoR

Ale skąd ja mam wiedzieć skoro nie jestem z przedsiebiorstwa? W poprzednim komentarzu zaznaczyłem to wyraźnie. Poraz kolejny podkreślam, nie jest możliwe aby przez odejście kilku fachowców przesiebiorstwo straciło całkowity zasób wiedzy tak jak zostało to zarzucne w Pana /Pani komentarzu. Rynek pracy dysponuje specjalistami i braki kadrowe są możliwe do zastąpienia. Jeżeli by tak nie bylo to przedsiębiorstwo zwyczajnie przestalo by istnieć ze względu na brak zleceń

Chaos
@Ciekawski

Poczekaj z pół roku jeszcze....

@Chaos

Tylko na co?? Z reszta nie znam wewnętrznej sytuacji firmy. Podkreslam tylko tyle ze po pierwsze fluktuacja pracownikow jest rzeczą jak najbardziej naturalna niezależnie od jej przyczyny. Znam kilku pracodawców w regionie i wiem że rozna sytuacja panuje w firmach. W naszym regionie sprawdza się najlepiej powiedzenie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Po drugie to że Panu/Pani nie odpowiadaly warunki zatrudnienia w tej firmie to nie znaczy że Praktykantowi nie mogla odpowiadać forma praktyk. Nie mozna kwestionować takze wiedzy którą najprawdopodobniej tam zdobył.

Po

Jakie maszyny projektują? Orientuje się ktoś? Robią obliczenia? Wiem że programują roboty????ile zarabia u nich konstruktor?

@Po

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Projektujemy maszyny innowacyjne, dostosowane do potrzeb i wymagań klientów. Zapraszamy na rozmowę, opowiemy szerzej o naszych projektach i warunkach pracy. Pozdrawiamy

waldiiiiii

Witam. Prosze o szczerą opinie tej firmy.Pomimo ze pracuje w firmie która ma ok 500 osób od ponad 15 lat to jak czlowiek nauczy sie robic dokładnie na stanowisku slusarza ( obróbka blachy , spawanie tigiem itd) to w takiej firmie nie ma szans wybicia sie na wyzsze stanowisko nie mówiąc juz o jakimś dobrym wynagrodzeniu . czy w AUTO -PROCES też starsi pracownicy biorą ok 2000-2500 na rękę po tylu latach pracy? dodam ze uprawnienia sep 1kw oraz prasy krawedziowe cnc oraz wykształcenie elektryczne .Dodam że jestem w stanie dojezdzac po 30 km codziennie. Czy mam jakiekolwiek szanse na godną prace w AUTO-PROCES? Prosze o szczerą odp ludzi którzy tam pracowali lub pracuja. dziekuje

BM
@waldiiiiii

Proszę złożyć swoje CV na adres info@autoproces.pl

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AUTOPROCES na stanowisko KIEROWNIK SPRZEDAŻY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Wanonim

Firma dynamicznie się rozwija, aktualnie zmieniła siedzibę na nową halę produkcyjną wraz z pięknym przeszklonym biurowcem. Widok z biura na okoliczne górki ;) Polecam firmę, pracuję tutaj już kilka miesięcy i nie ma problemów we współpracy z zarządem i kierownikami . Firma zdecydowanie dla ludzi młodych, ambitnych z potencjałem w dziedzinie mechatroniki,automatyki, robotyki. Na pewno monterzy, elektrycy i inne zawody potrzebne do budowania zrobotyzowanych linii przemysłowych nie będą się nudzić. Praca z projektu na projekt jest coraz ciekawsza. Polecam. Z wypłatą wynagrodzenia nigdy nie było problemu. Jeżeli dajesz z siebie więcej łatwo wskoczyć na wyższy próg finansowy.

Weronika
@Wanonim

Bardzo ciekawie brzmi to co piszesz. Jakim konkretnie osobom poleciłbyś pracę w firmie Autoproces poza tym, że ludziom młodym i ambitnym? Czy potrzebne jest ukończenie studiów pod kierunkiem na przykład mechatroniki czy można zacząć pracować tam bez doświadczenia i z biegiem czasu je zdobyć?

Weronika

@Major a co konkretnie zmieniło się na lepsze jeśli chodzi o warunki pracy? Jak duże doświadczenie należy mieć w wymienionych przez Ciebie obszarach, aby otrzymać pracę w Autoproces? Jaka jest ogólna atmosfera w firmie? Proszę, napisz więcej. Takie informacje przydadzą się wielu osobom wchodzącym na to forum.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Dębica.

Major

Zmiana lokalizacji i lepsze warunki pracy. Dla osób z doświadczeniem szczególnie automatyka, robotyka, konstrukcje 3D.

Lopis

Ale wybacz, bo jesli to stawka za zycie delegacyjne (podroze Pon - Pt do klienta, na uruchomienia, itd.), to jest to smiesznie mala kasa wg mnie.

TipTop

Tak, takie są stawki jeżeli ma się doświadczenie, a nawet jak się go nie ma to za chęci do nauczenia się i pokazania, że się jest wytrwałym i ambitnym. Firma płaci odpowiednie wynagrodzenie od tego co się robi i jak się to robi. Co do czekania na wypłaty przez 3 mc to jakaś jedna wielka bujda człowieka, który mało robił, a dużo szczeka i się domaga. Za nic nie robienie i udawanie, że coś się robi to nikt o zdrowych zmysłach długo nie będzie płacił i to tolerował. P.S - każda Firma ma swoje wady i zalety więc nie każdemu dogodzi - jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

lopi

jakas aktualizacja ? dali ogloszenie za 6000 - 6500 brutto na automatykow. czy naprawde az tak szokujaco duze pieniadze tam sie zarabia ? chyba, ze to zaplata za prace w ciaglej delegacji ?

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOPROCES - Góra Motyczna

• Jak się pracuje w AUTOPROCES?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOPROCES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOPROCES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 38 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUTOPROCES