AUTOPROCES

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AUTOPROCES

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i liczne opinie. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos. Chcemy włączyć się w prowadzoną tutaj komunikację i pokazywać, jaką jesteśmy organizacją.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: info@autoproces.pl

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół AUTOPROCES
Nowy wpis

Aktualność
❗ Zachęcamy naszych Partnerów, jak i nowych Inwestorów do skorzystania z możliwości składania wniosków o dofinansowanie - WDRAŻANIE INNOWACJI PRZEZ MŚP. ❗
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości  ogłosiła nabór wniosków o dofinansowanie w ramach działania 1.3.1. Program Operacyjny Polska Wschodnia.
Przedsiębiorstwa działające na obszarze województw Polski Wschodniej w terminie od 12 lipca do 5 sierpnia 2022 r. będą miały możliwość składania wniosków o dotację w zakresie projektów dotyczących wytworzenia innowacyjnych produktów lub wdrożenia w firmie innowacyjnych procesów technologicznych
Więcej informacji odnośnie warunków, wymagań oraz potrzebnych dokumentów na stronie PARP ➡ http://bit.do/PARP

Administrator Nowy wpis

Firma AUTOPROCES niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Frezer. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w AUTOPROCES?

Nowy wpis

@Pytanie

W naszej firmie panuje przyjazna atmosfera, stawiamy na równe i sprawiedliwe podejście do każdej osoby.

Aktualność
Od pomysłu do wdrożenia i uruchomienia ➡ nasi konstruktorzy doskonale wiedzą, jak długi i wymagający  to proces. By zakończył się sukcesem, a realizacja była dopracowana w najmniejszym szczególe wykorzystujemy technologię druku 3D w skali 1 do 1. Wydruk modelu i komponentów pozwala całemu zespołowi przeanalizować aspekty zarówno konstrukcyjne, jak i techniczno- estetyczne.

Na zdjęciu możecie zobaczyć prototypy komponentów wykonane w technice druku 3D.
#autoproces #automation #robotization #industry40

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AUTOPROCES na stanowisko SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA MASZYN bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

„Zatrudnij” robota!
Roboty wykonują zadania, których zazwyczaj nie chcą lub nie mogą wykonywać pracownicy. Należą do nich monotonne i powtarzalne czynności, skomplikowane prace podatne na błędy oraz ciężkie i szkodliwe warunki pracy. ⚙
Wprowadzając innowacyjne technologie do swojego przedsiębiorstwa dostajesz gwarancję jakości, skuteczności i bezpieczeństwa.⭐
Zobacz, jak wygląda praca robota!

#autoproces #automation #robotization #industry40

Aktualność
Dobra gra, jeszcze lepsza zabawa
Nieważne, czy masz już doświadczenie, czy szukasz nowych wyzwań
Dla każdego znajdziemy odpowiedniego przeciwnika.
Startujemy z utworzeniem firmowej ligi w tenisa stołowego
Zagramy?
#TeamAutoproces #sport #TenisStołowy #pingpong

Aktualność
Roboty przemysłowe w zakładach produkcyjnych.

Temat nowoczesnych przedsiębiorstw zyskuje na popularności. Przeświadczenie, że roboty wykonują żmudną, powtarzająca się pracę, niejednokrotnie w ciężkich warunkach zdecydowanie przechodzi w kierunek, gdzie roboty wykonują bardzo precyzyjną pracę.

Chcąc wdrażając aplikacje w coraz szersze grono przedsiębiorstw, konieczne jest budowanie „rodziny” robotów, które będą wspierać polski przemysł.

#robot #robotyka #robotyzacja #przemysł #Autoproces

Jakie są warunki zatrudnienia w AUTOPROCES?

@Pytanie

Cześć! Warunki zatrudnienia mają charakter zindywidualizowany. Zawierają informacje bezpośrednio skierowane dla pracownika na odpowiednim stanowisku pracy. Jeśli interesują Cię warunki na konkretnym stanowisku, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Aktualność
Innowacyjność procesów produkcyjnych jest uzależniona od stopnia automatyzacji i robotyzacji. Zalety wynikające z nowoczesnych technologii w dużej mierze przenoszą się na wzrost wdrożeń, zapytań i konsultacji w temacie rozwiązań, które wspierają polski przemysł.

#robtyzacja #automatyzacja #Autoproces #PolskiPrzemysł #Industry40

Aktualność
Często bazujemy na poprzednich projektach i na doświadczeniach zdobytych przy ich realizacji.
Jednak w ponad 10 letniej karierze nie zdarzyło nam się zrobić dwóch takich samych maszyn. U nas nie istnieje kompilacja Ctrl+c Ctrl+v.
Każde studium przypadku jest inne. Nawet niewielka zmiana konstrukcyjna powoduje szereg zmian w procesie uruchomienia.
#industry40 #programista #doświadczenie #StudiumPrzypadków #Automatyzacja #Autoproces

Aktualność
Autoproces to firma gdzie tworzymy dedykowane rozwiązania. Nasze działania nie ograniczają się do przemysłu, do materiału, do komponentów które wykorzystujemy w budowie maszyn. Tworzymy nowe linie technologiczne jak i automatyzujemy, robotyzujemy poszczególne gniazda produkcyjne. Działaliśmy i działamy w otoczeniu produkcji spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej, budowlanej, automotive, drzewnej.

#Industry40 #automotive #doświadczenie #StudiumPrzypadków #Automatyzacja #Autoproces #Kawasaki

Nastrojowych i Radosnych Świąt
zespół Autoproces
✨❄️☃️

#święta #życzenia #BożeNarodzenie #WesołychŚwiąt #TeamAutoproces

Aktualność
Podczas prac konstrukcyjnych Waszych linii technologicznych i maszyn, cyfrowy bliźniak obrazuje cały proces, wykrywając ewentualne wystąpienie kolizji. Symulacja pomaga w zrozumieniu zasad działania. Wpływa również na podjęcie ostatecznych decyzji i na wprowadzenie zmian w założeniach technicznych.
#DigitalTwin #CyfrowyBliźniak #przemysł40 #industry40 #symulacja #autoproces

Aktualność
Jakie technologie dają możliwość minimalizacji wystąpienia błędów?
Więcej o tym już niebawem w materiale który tworzyliśmy wspólnie z ASTOR, Hub4industry oraz Krakowski Park Technologiczny
#Autoproces #Astor #H4I #KPT

Aktualność
Większa wydajność i dokładność produkcji? Osiągniesz ją dzięki wdrożeniu automatyzacji produkcji z #Autoproces
#automatyzacja #AutomatyzacjaProdukcji #WiększaWydajność #DokładnośćProdukcji #TwójPrzemysł

Aktualność
Szybki a tym samym precyzyjny montaż jest możliwy dzięki robotyzacji procesów produkcyjnych ⚙️
#robotyzacja #PrecyzyjnyMontaż #precyzja #montaż #produkcja #Autoproces #TeamAutoproces

Aktualność
Przygotowanie kartonu- pobranie, złożenie i transport.
Te i wiele innych rzeczy dla produkcji zapewni Ci  #Autoproces

#pakowanie #PrzygotowanieKartonów #produkcja #automatyzacja #AutomatyzacjaProdukcji #robotyzacja #TeamAutoproces

Aktualność
Działamy systemowo zaczynając od projektu, po modelowanie i symulacje do budowy linii. Każda linia, każda maszyna jest poddawana testom, które wykonujemy na miejscu i dopiero po zaakceptowaniu przez inwestora rozpoczynamy instalację aplikacji w miejscu docelowym. Nasze działania poszerzyliśmy dodatkowo o sklep dlamaszyn.pl w którym można zakupić części eksploatacyjne, które jasno i czytelnie wskazane są w dokumentacji technicznej.
#SystemoweDziałanie #modelowanie #BudowaLinii #digitaltwin

Czy w AUTOPROCES poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Pytanie

Dzień dobry, W Autoproces, poza podstawowym wynagrodzeniem oferujemy pracownikom dodatkowe ubezpieczenie. Ubezpieczenie jest dobrowolne, natomiast koszty pokrywamy my- pracodawca.

Aktualność
Praktyczne wdrożenie rozwiązań w przemyśle 4.0.
Zapraszamy wszystkich do wizyty w Showroom Fabryka Przyszłości: https://hub4industry.pl/showroom/dni-otwarte-2021/
Trwają dni otwarte showroom’u w którym można przekonać się jak w rzeczywistości przebiega m.in. proces pakowania, połączony z automatycznym dostarczaniem komponentów przez mobilnego robota MIR.   My osobiście mieliśmy przyjemność i okazję brać udział w powstawaniu fabryki przyszłości. Zrobotyzowane stanowisko sortowania w oparciu o #Epson #SCARA i magazyn z 6 osiowym robotem #kawasaki #BX110L były zakresem naszych prac.  W przypadku pierwszego stanowiska za pomocą robota i kamery wizyjnej sortowane są kości do gry. Po skompletowaniu kości pudełko jest personalizowane wcześniej zdefiniowanym grawerem laserowym. Stanowiska są kompatybilne z sąsiadującymi tworząc nierozerwalny i dowolnie konfigurowany łańcuch produkcyjny.
W przypadku gdy nie możecie osobiście zwiedzić fabryki przyszłości, zachęcamy Was, aby zapoznać się z materiałami, które prezentują zintegrowane stanowiska, wykorzystujące technologię przemysłu 4.0.

❗️Dodamy, że stanowisko można uruchomić samodzielnie od 1 sierpnia w każdy weekend- wysyłając SMS i oglądać przez witrynę na Ul. Smoleńsk 29 w Krakowie
Dodatkowo krótki reportaż nagrany przez telewizję Pionier.TV: https://pionier.tv/wideo/czas-nauki/fabryka-4-0/

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOPROCES - Góra Motyczna

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AUTOPROCES?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOPROCES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOPROCES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 36 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AUTOPROCES?

Liczba opinii klientów firmy AUTOPROCES, to 26, z czego 25 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUTOPROCES