AUTOPROCES

Opinie o AUTOPROCES

Ranked

Ogólnie nie mogę narzekać, bo kasa zawsze na czas i nigdy nie było opóźnień, więc bardziej na plus niż na minus

Damian

Planuję się zatrudnić. Jakieś opinie? Powiecie coś więcej?

@Damian

Witaj Damianie, dziękujemy za pytanie. Cenimy sobie życzliwość zarówno ze strony współpracowników jak i przełożonych. Każda zatrudniona osoba może liczyć na szacunek i pomoc ze strony innych w razie takiej potrzeby. Zaczynając współpracę, oferujemy przyjęcie na okres próbny. Jest to czas na poznanie warunków i sytuacji. Zachęcamy do wysłania CV na adres: info@autoproces.pl Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego, Zespół AUTOPROCES

Kamil
@Damian

Warto startować, dobre warunki. Mimo iż już nie pracuję to dobrze wspominam tę pracę. Dużo można się nauczyć i też jeśli chodzi o $$$ to nie ma co narzekać.

Oshe
@Damian

Dobre miejsce do rozwoju, dobre pieniądze, jest ok

Bohuun
@Damian

Praca szybko schodzi i jak do tej pory nie ma żadnych problemów. Pieniądze zawsze na czas, więc ogólnie mogę polecić.

@Damian

W moim odczuciu firma wypada wzorowo :) Na pewno rozwiniesz skrzydła i swoje pasje.

Luks
@Damian

Smialo. Mozna sie rozwinąć, ja akurat siedzę w mechatronice i od czasów studiów dowiedzialem się mnóstwa rzeczy. Dobrze, ze firma stawia też na rozwój pracownika.

@Damian

Praca jak najbardziej ok, dobre warunki, jasno określony zakres obowiązków

Black
@Damian

Zarobki dobre, a wypłata zawsze na czas, ja nie narzekam. Pozdrawiam wszystkich

Ranked
@Damian

Człowiek wie na czym stoi, zaskoczeń większych nie ma.

ergo

Firma z opinia bardzo dobrego pracodawcy jak widać zapracowała sobie na taką opinię!

Mati

Dobre warunki współpracy, dużo można się nauczyć i zdobyć doświadczenie

@Mati

Dziękujemy za Twoją opinię. Pozdrawiamy, Zespół AUTOPROCES

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AUTOPROCES na stanowisko KIEROWNIK SPRZEDAŻY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Pracę wspominam dobrze. Miejsce dobre do rozwoju, sporo się mozna nauczyć, tylko podstawowa sprawa - trzeba chcieć. Czasami niektózy gderali, ale najczęściej zwalniali się bo brakowało chęci do jakiejkolwiek pracy. W moim przypadku rozwinąłem sie bardzo, zawsze byłem chętny do pracy przy nowych projektach.

Witaj, Dziękujemy za poświęcony czas by napisać kilka słów o pracy u nas. Świetnie, że jesteś zadowolony ze współpracy. Niestety tak się zdarza, że narzekają Ci, którzy nie mają chęci do pracy. Życzymy sukcesów Zespół AUTOPROCES

Widzę sporo opinii dobrych o tej firmie. Planuję spróbować swoich szans, ale będę wdzieczny za jakieś odpowiedzi czy w tej firmie jest szansa na rozwój, jak z pieniędzmi, czy warto itp. Powiecie coś więcej?

@Marek

Witaj Marku, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Ze strony pracodawcy zachęcamy Cię do wysłania CV na email: info@autoproces.pl. A jeśli masz pytania zadzwoń: (+48) 14 692 68 40. Chętnie odpowiemy na wszystkie. Pozdrawiamy, Zespół AUTOPROCES

dobrze jest, warto startować

Black
@Marek

praca jak najbardziej na plus, warto spróbować swoich sił, można się dużo nauczyć

Mati
@Marek

Rozwiniesz się jak tylko będziesz miał chęci. Możliwości są i to duże.

pekki

Wszystko ogarnięte bardzo dobrze, z dochowaniem terminów i bieżącym informowaniu o postępach.

Miko

Dobre miejsce pracy i rozwoju, zarobki, jak i atmosfera pracy jak najbardziej przyjazne.

@Miko

Witamy, Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z pracy i że jesteś z nami. Życzymy Ci wszystkiego dobrego, Zespół AUTOPROCES

Felipe

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta.

@Felipe

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, AUTOPROCES

Kulesz

Praca w porządku jak na obecne czasy, stabilna i pewny pieniądz

Praca na stanowisku mechatronika przynosi mi nie tylko zyski finansowe ale też mega się rozwijam! Pracując tutaj poznałem wiele tajników mechatroniki, nauczyłem się przeprowadzać symulację robota przemysłowego i wiele innych. Polecam pracę tutaj dla wszystkich miłośników tejże branży!

Witajmy! Ciepło robi się na sercu czytając takie opinie. Dziękujemy! AUTOPROCES

Zygmunt

Wszystko w jak najlepszym porządku, mili oraz profesjonalni ludzie, dawno nie spotkałem się z taka firma :)

@Zygmunt

Dzień dobry Zygmuncie, Dziękujemy za opinię i miłe słowa. Do zobaczenia, Zespół AUTOPROCES

Krystian

Obsługa jak i współpraca na najwyższym poziomie, jestem mega zadowolony z usług firmy i moge kazdemu polecic zeby sam sie przekonał

@Krystian

Krystianie bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, AUTOPROCES

Olek+

Atrakcyjne warunki i solidna umowa :-) Cieszę się ze współpracy z Autoproces!!!

@Olek+

Witaj Olek. Dziękujemy za docenienie! A w szczególności dziękujemy że zechciałeś podzielić się Swoją opinią. My również cieszymy się ze współpracy z Tobą. Pozdrawiamy, Zespół AUTOPROCES

bercik

Bardzo dobre warunki umowy oraz wynagrodzenie sprzyjające na godne życie. Idealne miejsce pracy dla majsterkowiczow i lubiących pracę przy maszynach ;)

@bercik

Dziękujemy za opinię. Zespół AUTOPROCES

marek

z perspektywy klienta goraco polecam te firme

@marek

Witaj Marku. Dziękujemy za opinię i polecenie. Pozdrawiamy, Zespół Autoproces.

Lanek

Polecam jako nowy pracownik. Praca w autoproces zapowiada się bardzo dobrze i mam nadzieje ze juz tak zostanie!

@Lanek

Witaj. Świetnie, że Ci się u nas podoba i jesteś zadowolony z pracy. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów, Zespół Autoproces.

Coby

Pracowałem tam i uważam że to świetne miejsce zarówno dla osób mniej doświadczonych jak i tzw. weteranów. Polecam!

@Coby

Witaj. Dziękujemy, że zechciałeś podzielić się Swoją opinią. Życzymy Ci wszystkiego dobrego! Zespół Autoproces.

bull

dobre warunki, czlowiek wie co i jak

@bull

Dziękujemy za Twoją opinię. Z pozdrowieniami, Zespół Autoproces

Tony

Porządna i solidna firma, zapewniająca dobrą pracę

@Tony

Witaj. Dziękujemy za poświęcenie czasu i za wyrażenie opinii. Cieszymy się że nas doceniłeś. Pozdrawiamy, Zespół Autoproces.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOPROCES - Góra Motyczna

• Jak się pracuje w AUTOPROCES?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOPROCES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOPROCES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 38 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUTOPROCES