ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Ja

Cześć wszystkim wybiera się ktoś może w połowe czerwca do Niemiec z okolic pomorskiego

Anonim
@Ja

Ja się wybieram, na jaka ofertę jedziesz? Masz auto?

@Anonim

Nie mam auta

@Anonim

A ty jaka ofertę wybrałeś bo ja jeszcze szukam

Kandydat

Siema wszystkim wybiera się ktoś w połowe czerwca do Niemiec z pomorskiego życzę udanego dnia wszystkim

Kandydat

Siema wszystkim mam pytanie ile muszę zabrać kasy na wyjazd żeby mi starczyło na mięsac bo 300 euro za mało czy jak myślicie

Kandydat

Cześć wszystkim mam pytanie jak wygląda przejazd do pracy z miejsca zakwaterowania z góry dziękuję za informację

Kandydat

PRACOWNIK MAGAZYNU Z ART. SPOŻYWCZYMI BEZ NIEMIECKIEGO Miejsce pracy: Bingen am Rhein. Witam pracowal ktoś na tej ofercie bo mam kilka pytań

Kandydat

Witam czy firma pomaga jakoś organizować transport z Polski do Niemiec czy na własne rękę i jak wygląda. I jak wygląda transport do pracy jak mg zapytac

Kai
@Kacper

Nam znalezli busa wiec pomagaja ale musisz ich poprosic

Kandydat

Witam czy ta firma jest w porządku bo mam kilka pytań do kogoś kto już długo pracuje z tą firmą

Kai
@Kacper

Jest bardzo w porządku. Nie zostawią cię jak sie cos wydarzy. Mozna zaufac

Kandydat

Siema wszystkim mam pytanie odnośnie firmy do osoby która dłużej już pracuje ta firmą

Wyjazd
Kandydat

Hej, planuje wyjazd do Niemiec i szukam osoby do wspólnego wyjazdu. Mam 21 lat i najlepiej żeby to był ktoś w podobnym wieku. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie na email wyjazd13@gmail.com

Basia0816
Kandydat

Hej, wyjeżdża ktoś w tym tygodniu do pracy przy pakowaniu soczewek? Szukam osoby, z którą mogłabym się zabrać z partnerem

Kazik

Maja super robote na bawari przy czesciach. Jestesmy z dziewczyna od 2 miesiecy. Wszystko jak byc powinno

Sylwi
@Kazik

Gdzie pracujecie bo się wybieram i jaka agencja

Sylwi
@Kazik

Proszę napisz jeszcze jakie warunki mieszkaniowe i jaka praca konkretnie wybieram się z mężem

Xxx
@Kazik

Napisz proszę jak z zakwaterowaniem oraz na czym polega praca :) miłego!

Monia
@Kazik

Cześć, możesz powiedzieć coś więcej o pracy? Czy da się tam zarobić ?

@Kazik

Czy to praca w magazynie Mercedesa obok Frankfurtu na Menem? Można więcej informacji jak to tam wygląda i jak zakwaterowanie?

Renia

Witam. A przy czym ta praca? I gdzie dokladnie

Renia
@Kazik

Witam. To pakowanie części samochodowych? W jakim to mieście i jakie są zmiany?

Moni

Wszystko na plus

wioleta13@onet.eu
Kandydat

Mam zamiar wyjechac w maju do pracy, lecz nie mam z kim, i jeszcze nie znalazlam oferty, moze ktos by mi cos podpowiedzial?

Dominik
Kandydat

Czesc czy jedzie ktoś w magazyn na pakowanie części do Boscha na Niemcy około worms

Andziaks. Pl
@Dominik

Hej tak ja jade 31 jezeli chcesz pogadac to podaj meila albo nr tel .

Klaudia0301
@Andziaks. Pl

Hej, klaudia03011997@gmail.com, napisz też się wybieram

Dominik
@Andziaks. Pl

dominikobloj@wp.pl

Buziaczek1
@Klaudia0301

Witam, chciala bym wyjechac od maja, tylko na miesiac, byla by mozliwosc? Jaka byla by to praca?

asia
Kandydat

PRODUKCJA CZĘŚCI w Weißenburg - był może ktos i może podzielić się opinią . Dziękuje za wszelkie informacje ! :)

Anna
@asia

Praca sama w sobie okej monotonność robisz 7,5 godziny to samo. Jednak kontakt z agencją na miejscu tragedia. Pani koordynatorka jest nie słowna obiecuje ludzią różne niestworzone rzeczy, a na końcu po kontakcie z innymi osobami z agencji okazuje się ze nic nie wiedzieli. Jeżeli chcecie jechać i spokojnie pracować za dobre pieniądze to z całego serca nie polecam tej oferty pracy.

Kandydat

Hej, mam 21 lat i szukam kogoś do wspólnego wyjazdu, najlepiej w zbliżonym wieku. Jak jest ktoś chętny to proszę pisać kacper.dz.09876@gmail.com

Kasia i Kuba

Polecamy współpracę z firmą. Długo zwlekaliśmy z decyzją, prowadziliśmy rozmowy z rekruterka przez długi czas. W końcu zdecydowaliśmy się wyjechać i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kontakt z impact bardzo dobry, zawsze odbierają telefony albo oddzwaniają, tak samo z firmą z Niemiec. Praca bardzo fajna, warunki zakwaterowania tak samo.polecamy

Łucja
@Kasia i Kuba

Super, dzięki za informację. No i najważniejsze, że kontakt był bezproblrmowy. A jak zarobki i możesz coś więcej o warunkach? Jak ono dokładnie wyglądały?

Aaa
Kandydat

Czy wybiera się jakaś dziewczyna do pracy w Niemczech? Szukam osoby na wspólny wyjazd, ale nie mam samochodu.

Tulipan67
@Aaa

Czesc, jestem chetna do pracy, tez nie mam z kim wyjechac. Podeje swoj nr.tel.518495996.

Hrycu
Kandydat

Cześć, czy coś polecacie? Jak impact? Interesuje mnie wózek widłowy mam dokumenty, ew. stolarz bez papierów. Jak realne zarobki, spanie itp. Planuje wyjazd na maj. Proszę o info. Priv. Labedz14@wp.pl

Nick
@Hrycu

Ja polecam

Kandydat

Czy ktoś pracuje przy częściach Mercedesa obok Frankfurtu nad Menem? Można więcej informacji?

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 226.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 78 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ImpactJob?

Liczba opinii klientów firmy ImpactJob, to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob