ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Aaa
Kandydat

Czy wybiera się jakaś dziewczyna do pracy w Niemczech? Szukam osoby na wspólny wyjazd, ale nie mam samochodu.

Tulipan67
@Aaa

Czesc, jestem chetna do pracy, tez nie mam z kim wyjechac. Podeje swoj nr.tel.518495996.

Hrycu
Kandydat

Cześć, czy coś polecacie? Jak impact? Interesuje mnie wózek widłowy mam dokumenty, ew. stolarz bez papierów. Jak realne zarobki, spanie itp. Planuje wyjazd na maj. Proszę o info. Priv. Labedz14@wp.pl

Nick
@Hrycu

Ja polecam

Kandydat

Czy ktoś pracuje przy częściach Mercedesa obok Frankfurtu nad Menem? Można więcej informacji?

K
Kandydat

Hej, planuje wyjazd do Niemiec, jest ktoś kto chciałby razem pojechać? Mam 21 lat. Jeśli jest ktoś chętny tu jest mój e-mail kacper.dz.09876@gmail.com

Kacper
@K

Siema a kiedy planujesz wyjechać

xoxo
Kandydat

Był może ktoś na produkcji czekolady ? i może się podzielić swoją opinia :)

Dzins
@xoxo

Praca przy tasmie. Pracujesz przy maszynie pakujacej czekolade i sprawdzasz czy nic po drodze sie nie stalo. Lekka robota ale stojaca wiec nie kazdemu pasuje. Sa nocki i soboty wiec mozna zarobic. W wiekszosci polacy i slowacy na zakladzie

Kamala

Polecam ta firme

Agnes84
Kandydat

Witam też chce z siostra wyjechać z tej firmy czy może ktoś podać meila z kim mogłabym popisać I się dowiedzieć parę rzeczy

Waldek

Szukam osoby ktora jedzie na 17.01 do erfurtu na produkcje bułek. Jade autem moge kogos zabrac

Jolka

Skąd wyjazd? Proszę o priv

@Waldek

Hey. I co wyjechales? Daj znac co i jak jezeli chodzi o zakwaterowanie i prace

Aoza
@Waldek

Witaj czy możesz krótko napisać jak wygląda praca w Erfurt na produkcji bułek.

kapsel
Klient
@Waldek

ja pracowalem nie w Erfurcie jesli jeziecie do produkcji pieczywa to jest duza fabryka pieczywa roznorodnego od produkcji az po pakowanie i wcale nie jest taka lekka praca trzeba (usunięte przez administratora) tam idze masoo chleb czy bulki

kasia
Kandydat

Hej ! planuje wyjechać z agencją do pracy, może ktoś powiedzieć czy warto ? widzę trochę negatywnych opinii oraz pozytywnych wiadomo jak wszędzie . Jednak może ktoś poleci jakiś projekt na który warto się udać . W razie czego mogę podać meila . Dziękuje za wszystkie odpowiedzi ! :)

Bartek

Witam wybiera się do rozładowania kontenerów ze sprzętem AGD?

Emi
Kandydat

Planuje ktoś wyjechać od kwietnia do pracy do Niemiec? Jadę z mężem. Może ktoś by chciał się zabrać z nami, ruszamy z Wielkopolski. Proszę o kontakt emila1912@icloud.com

Der
Kandydat

Witam jade w ten weekend z impact job na magazyn Obi wybiera sie tam ktos ?albo ktos byl i wyrazi opinie

Ke
@Der

My jedziemy z chlopakiem Podaj na siebie jakies namiary

Pa
@Ke

My tez jedziemy w parze , pisz na maila paulinaa20799@wp.pl

Der
@Ke

dersim11@wp.pl pisz

Rafioo
Kandydat

Witajcie możecie mi powiedzieć coś więcej na temat tej agencji czy opłaca się z nią współpracować czy też nie ???

Kandydat

Witam planuję wyjazd do Niemiec z Impactjob w drugiej połowie lutego na operatora wózka widłowego ktoś może też się wybiera? Pozdrawiam

Mati
@Fabian

Cześć a dokładnie gdzie jedziesz bo ja też mam jechać w okolice Augsburga

@Mati

Cześć jadę do Freiberg am Neckar okolice Stuttgartu 23-24 luty prawdopodobnie.

@vitek
@Fabian

Napisz jakiś kontakt do ciebie, tez dostałem propozycje, pogadamy może pojedziemy razem

@@vitek

Odezwij się na fabians1991@gmail.com jutro lub w czwartek mam ustalać szczegóły a wyjazd prawdopodobnie 23.02

Kandydat

Czy ktoś pracuje przy produkcji pizzy za pośrednictwem tej agencji? Polecacie?

Graga

witam pracował ktoś przy pakowaniu przypraw w a Hamburgu?

Opel
@Graga

Nie opłaca się!

Yvet
@Graga

Ja z kolezanka i od 10 stycznia wracamy. Praca bezposrednio a nie przez niemiecka agencje. Super mieszkanie i bardzo fajna praca bez poganiania i (usunięte przez administratora)

Yvet
@Opel

Bylam i wiem ze to nieprawda. Oplaca sie

@Yvet

Hej Dziewczyny !Czy mogłybyście podać maile lub telefon do Was bo ja też się tam wybieram i jest to mój pierwszy raz chciałbym byc z kimś w kontakcie kto tam jedzie.Pozdrawiam serdecznie

@Katarzyna

Witam, 3 stycznia wyjeżdżam z siostrą też pierwszy raz. Mogę podać maile jeśli byłaby Pani zainteresowana. Pozdrawiam.

@Dorota

Hej Dziewczyny! Jakbyście mogły to podajcie kontakt do siebie. Pozdrawiam serdecznie

Skąd jesteście dziewczyny? Bo ja z Lubuskiego

@Katarzyna

Witam, kujawsko - pomorskie.

mój email juliaaa96.96@o2.pl

@Dorota

Witam. Do jakies pracy Panie wyjechaly?

Tulipan 67
@Yvet

Bya by mozliwosc pracy? Jak najszybciej? Co to za specyfika?, moj nr. tel. 518495996.

Andziaks. Pl
Kandydat

Hej czy ktos jedzie do erfurtu do pracy 31 na bulki ? Jade sama I pierwszy raz i troche sie cykam .

Aoza
@Andziaks. Pl

Hej napisz jak praca wyglada w Erfurt,przy bulkach ,jak placa i zakwaterowanie bo tez mysle o wyjeździe. Pozdrawiam

@Andziaks. Pl

Hey. I co wyjechalas? Jak zakwaterowanie i praca? Bo planuje wyjazd na 14.02 do Erfurtu

Karo

Czy wybiera się jakaś dziewczyna do pracy w Niemczech? Napisz możemy wybrać się razem

Andziaks. Pl
@Karo

Gdzie dokladnie jedziesz ?

Karo
@Andziaks. Pl

Mogę jakiś kontakt do.ciebie?

Monaa

Wybiera się ktoś na komisjonowanie części samochodowych.? Dziwnie się spytam ale szczepicie się czy test wystarczy?

Weissen
@Monaa

Niemcy maja ograniczenia najlepiej zadzwon do firmy oni ci wszystko powiedza bo na forum to wiadomo jak jest

K
@Monaa

Wyjechałaś już? Jakie wrażenia? Czy praca ciężka dla kobiet?

Mati

Witam pracuje ktoś lub pracował w Augsburg jako operator wózków widłowych potrzebuje informacji na temat klimatu na magazynie

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 229.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 81 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ImpactJob?

Liczba opinii klientów firmy ImpactJob, to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob