ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Ktoś

Po tym jak moja odpowiedź została usunięta uznałam, że nie zostawię tak tego. Nie polecam tej agencji, nie wiem skąd tu tyle pozytywnych opinii. Być może negatywne są usuwane, tak jak moja. Nie wiem czy to zły traf projektu czy co, ale to jakaś totalna porażka. Oferta jak i rozmowa jasno wskazywały na pracę w komisjonowaniu na magazynie odzieżowym. Na miejscu okazało się jednak, że jest to rozładunek kontenerów, gdzie mężczyźni rzucają i dźwigają ciężkie paczki. Nigdzie nie było o tym informacji. Zakwaterowanie drogie, a warunki jak w slamsie. Brak podstawowych naczyń, rzeczy, środków czystości. Po przyjeździe na miejsce było brudno. Mówiono nam, że będziemy mieszkać w mieszkaniu, a to jakiś hotel pracowniczy. Dzielicie wszystko z innymi osobami, a zakwaterowanie wynosi 350 euro od osoby za takie warunki! Tłumacząc to " drogą okolica", gdzie dookoła są same fabryki i hałas. Przyjeżdżając z impactjob podpisujecie umowę na miejscu z niemiecką agencją pracy. Nikt nie mówił po polsku, a przecież obiecują polskiego koordynatora. Gdy zgłosisz do impactjob problem z pracą czy zakwaterowaniem to nagle kontakt z nimi się urywa, nikt już nie odbiera telefonu. Chyba, że dacie wypowiedzenie to odzywają się pierwsi mając problem. A niemiecka agencja potwierdzi wasze wypowiedzenie pracy, a w przed ostatni dzień wywalą was z mieszkania, bo " nowa para" przyjechała. :) Polecam pięć razy zastanowić się czy na pewno chcecie jechać z tą agencją.

@Ktoś

Dzień dobry, przykro mi, że negatywnie ocenia Pan/Pani nasze usługi, jednak nie mogę zgodzić się z powyższą opinią. Pozwolę sobie odnieść się do przedstawionych zarzutów. Nie obiecujemy pomocy polskojęzycznego koordynatora, dane osób kontaktowych podajemy zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem, więc jeżeli zapoznał/a się Pan/i z mailem informacyjnym na pewno miał/a Pan/i świadomość, że koordynatorem jest Niemiec. Praca na tym zakładzie odbywa się na różnych działach. Po kontakcie osób pracujących na tym projekcie od razu zareagowaliśmy. Wiem, że niektóre osoby nie dały szansy firmie na reację, tylko po prostu porzuciły miejsce pracy. Nie wiem, czy ta sytuacja ta dotyczy Pana/Pani, ale jeżeli tak to mimo najszczerszych chęci nie mieliśmy nawet szansy, by rozwiązać problem. Nieprawdą jest, że przestajemy odbierać telefony, mamy specjalny dział skarg, który zawsze reaguje.

Ktoś
@ImpactJob

Obiecujecie stałą opiekę agencji, a nikt nie odbierał naszych telefonów. Odpisaliśmy również na SMS, w którym pytano o warunki i cisza. Dzwoniliśmy na numer, który został podany, gdzie można było składać skargi, ale również nikt nie odebrał. Nie byłoby żadnego problemu, ale kłamiecie przez telefon jak i w ofercie. Nie wspominacie nawet, że jest to praca przy rozładunku kontenerów. Gdyby nie unikanie takich informacji to nie przyjechali byśmy tutaj i nie byłoby takiej opinii. Pozdrawiam.

@Ktoś

Dzień dobry, nie rozumiem jednej rzeczy. Jeżeli sytuacja, o której Państwo piszecie miała miejsce to dlaczego nie przedstawicie się z imienia i nazwiska? Dodatkowo proszę nie kierować pod naszym adresem fałszywych zarzutów. Jeżeli jesteście Państwo gotowi na rozmowę to zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną, 696 957 726. W innym przypadku przypadku potwierdzicie Państwo tylko, iż opinia jest nieprawdziwa. Monika Kowacz ImpactJob

kasting

Tak sie zastanawiam czy ludzie ktorzy jada z nimi do niemiec wiedza ze to jest posrednik a nie pracodawca? ciekawe czy na niemieckich stronach dotyczacych pracodawcow tez wylewacie takie zale z d....

Nowy21

Pracował ktoś na lotnisku we Frankfurcie jakie opinie?

Przemek

Witam jak wygladaja mieszkania i po ile osób się mieszka ??

nick
@Przemek

my mielismy mieszkanie 3 pokojowe dla 3 parek bardzo dobre warunki

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Kamil Jan Podubiński

Willkommenn jak wyglada u pani praca i jak egzekwowane są wynagrodzenia ?!

Paula

A są tu czasem oferty też dla kobiet / dla par? Chętnie bym wyjechala z narzeczonym do pracy, ale tu widzę na stronie tylko dla facetów raczej. Ale może co jakiś czas się coś trafi? Aha i w jednym z ogłoszeń wymagają własnego auta i prawa jazdy, czy oni zwracają za koszty używania tego samochodu i paliwa? Na jaki okres czasu zazwyczaj są kontrakty?

Xuz
@Paula

Nie wracaja

Praca

Witam, czy pracuje ktoś na magazynie Amazon w Hanau? Jakie opinie?

K
@Praca

podpinam sie

Katie
@K

Ja jadę na 5 lipca ????

Ala
@Katie

Byla oferta na amazon przeglądam ogloszenia i nie widziałam ?

Pixy

Hej , jak wygląda projekt na 3 tygodnie później wyrzucają czy dostaje się inną prace ? Pracował ktoś na magazynie wysyłkowym i ma jakieś opinie którymi może się podzielić ?

Samanta

Dostałam propozycje pracy na lotnisku we Frankfurtu pracował ktoś jakie warunki

@Samanta

Ja też dostałem propozycję pracy na lotnisku.. Ale chyba odmówię praca na lotnisku jest bardzo wymagająca

Krystyna
@Łukasz

Porównujesz do polskiego lotniska czy wiesz od kogoś stąd jak tam jest? firma w zasadzie jak omawia takie rzeczy typu poziom trudności itp?

@Krystyna

Praca na Lotnisku nigdy nie należała do najlżejszych... Tym bardziej na takim wielkim lotnisku jak Frankfurt. Praca pod presją czasu..

A pracownik produkcji bez jezyka. Zastanawiales sie? Tez Chcialbym wyjechac

@Krystyna

Krystyna pracujesz na lotnisku we franfurkcie z tejże agencji pracy?

Inna
@Łukasz

Wyjechał Pan jednak do tej pracy na lotnisku???bo też dziś dostałam propozycję

@Inna

Ja mam wyjechać 11 kwietnia ale cały czas się zastanawiam. Napisz na priv angie.san@interia.pl

Jolka
@Samanta

Ja jade na lotnisko. Rekrutacja trwala dlugo ale wyglada to dobrze.

@Jolka

Odezwij się na priv angie.san@interia.pl tez jade

Anka
@Samanta

Hej czy wie już ktoś może w jakiej miejscowości będzie zakwaterowany chodzi mi o ofertepracy na lotnisku

@Samanta

Na lotnisko prawko b i angielski komunikatywny , za kurs języka niemieckiego płaci firma a tobie 1000 euro za samą nauke,ja się nie dostałem brak prawka

KKK

Witam. Czy dalej pracuje Pani na lotnisku? Jak wrażenia? Pozdrawiam

@Jolka

Witam, i jak wygląda praca na lotnisku? jak wyglądał Kurs? Mogłabyś opowiedzieć o tym? dasz jakiś kontakt do ciebie mam pare pytań, sam dostałem taką oferte

Witam, dostałem propozycje Pracownik Lotniska we Frankfurcie,czy ktoś był na szkoleniu przed tą pracą? jak to szkolenie wygląda i czy faktycznie jest zapłata za skonczenie szkolenia 4000Brutto?

x

czy ktos pracowal jako pracownik magazynu wysylkowego? co to za praca i jak z zakwaterowaniem?

Czy biuro pracy oferuje pracę bez znajomości języka? I jakie kto ma doświadczenie z tą firma? I jak wyglądają zakwaterowania?

@Anonim

Hej wyżej już odpisałem co i jak :)

Olo

Czy dostaje się umowę polską czy niemieckom?

@Olo

Podobno niemiecka

@Olo

Taką i taką i już objaśniam o co chodzi. Polską umowę tylko między agencją Polską i Niemiecką, czyli że Polska Agencja ImpactJob zobowiązuje się do przydzielenia pracy według tejże umowy i podpisanie umowy z Niemiecką umową i trwa aż do dnia przyjazdu i podpisanie umowy niemieckiej. Czyli umowa polska to takie zabezpieczenie dla pracownika od Agencji- tak w sumie było rok temu więc pewnie nadal tak jest. Ogólnie potem na miejscu w Niemczech podpisuje się Niemiecką umowę + Niemieckie ubezpieczenie należy mieć jeśli nie posiada się jej to wtedy się wyrabia ubezpieczenie(pomagają przy tym bez obaw) + wiadome podpisanie tego wszystkiego w określonym punkcie ale bez obaw ImpactJob w wszystkim pomaga, jedynie co trzeba z naszej strony pracowników to wstawić się i pracować :D Przelewy są w euro na zagraniczne konto- ja mam Revoluta więc polecam - szybciej przychodziły mi pieniądze na Revolut niż innym w Niemieckim banku czy jakimkolwiek innym hehe :D zawsze miałem max 2 dni przed terminem także szacunek :)

Witam czy ktoś był w worms na komisjonowaniu Bosch? Mógłby ktoś coś powiedzieć o pracy i zakwaterowaniu?Zastanawiam się nad oferta i nie wiem co mogłabym zastać.

@Karolina

Komisjonowanie Warzywa owoce ?tez sie zastanaiwam.

Niee,komisjonowanie narzędzi bosch

@Łukasz

Napisz do mnie Lukasz.ocho@interia.pl moze cos razem uda sie zalatwic.

RafiKuba
@Łukasz

Hej Wybieram się właśnie do nich Na wózek widłowy itd Jestem ciekawy czy będzie tak jak mówią

@Karolina

Hej ja byłem jakoś z rok temu i polecam, nie jest aż tak strasznie i zarobki no były niższe bo tylko 10 euro brutto wtedy ;/ jak dobrze pamiętam ale teraz powinno być więcej :D Ponadto mam zamiar się wybrać właśnie na komisjonowanie i kto wie może akurat spotkam ekipkę, z którą się rozstawałem ;c i może ktoś stąd będzie kto wie :D tylko nożyk muszę znaleźć bo dostałem od nich nożyk mega mega mega ostry polecam XD Ciekawe czy Pani Sylwia dalej pracuje jak dobrze pamiętam jej imie XD Zakwaterowanie wtedy wyglądało tak, że odtrącano koszt przy miesięcznej wypłacie wtedy było to 250 euro za miesiąc(w cenie prąd i media równeż) a standard na bardzo wysokim poziomie w domkach, zwykle było na 1 domek 13 max 15 ludzi a pokoje były 2-osobowe Ponadto internet tam była porażką bo niestety był mocno ograniczony i no jak ktoś będzie chciał mieć swój to polecam pakiet o2 internetu- kto wie może znajdzie się jakiś inny lepszy który oferuje bez limitu za 30 euro :D Polscy brygadziści byli i byli megaa mili i można było polegać na nich. Jeśli ktoś zechce jechać na komisjonowanie i miałby miejsce to chętnie mogę się wybrać :)

Kandydatka

Witam. Chciałabym wyjechać do pracy w Niemczech z tą firmą. Pod koniec miesiąca mam się skontaktować gdyż na czerwiec dopiero dostana nową bazę z projektami. Czy ktoś również planuje wyjazd z woj. Łódzkiego tak aby było raźniej?

Sllaw21

Czy ktoś pracuje w Würzburgu przy jachtach jako stolarz. Czy to chodzi o Bawaria Yacht. Proszę o jakieś informacje. Pozdrawiam

Anja

Zlecenie w Ostravie przy częściach samochodowych. Jeśli ktoś podjął tam prace, prosiłabym o informacje w sprawie zakwaterowania. Bardzo interesuje mnie jakie warunki mieszkaniowe są oferowane. Z góry dziękuję za odpowiedź ????

Witam, czy pracuje już ktoś na lotnisku we Frankfurcie? Albo jest juz na kursie? Jak praca? Wyjeżdżam 12 czerwca na kurs i fajnie byłoby się dowiedzieć czegoś więcej :) a jeśli ktoś tez wyjeżdża to z checia pogadam na priv.

Witam jak firma ?

Bardzo dobra

Olciakk

Witam , Czy są tutaj osoby pracujące w Ostravie przy częściach samochodowych. Planujemy jechać w ten weekend. Może ktoś udzielić kilku informacji?

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob