Akku Planet.Pl

Rybnik

Opinie o Akku Planet.Pl

Ania 2013-02-25 12:00:51
Pracowałam 4 miesiące, potem zwiałam bo już nie dało się wytrzymac.
"Szefowa" to typowy przykład polaka, co uciekał w latach 80 do Niemiec, tam się dorobił i wraca jako pan możny i wszystko wiedzący. Prawda jest taka, że szefowa jest kompletnym zerem i nie ma zielonego pojęcia o tym jak powinna wyglądać praca w firmie. Wszystko trzymią tam 2 osoby. Pracując w AP dowiecie się ile razy w ciągu tygodnia mozna zmienić zdanie na ten sam temat i jaki można mieć potem mętlik w głowie. Jeśli chodzi o zatrudnienei to macie pewne, że pracujecie po 9 godzin ale umowa na pół etat. Tylko po to żebyście przypadkiem nie zachorowali. Zresztą na budynku zamist loga firmy powinna wisieć tablica [usunięte przez moderatora], bo to pasuje do tego miejsca.
3
Ona 2014-04-02 18:19:39
Powiem szczerze właśnie miałam tel z tej firmy i doznałam szoku!!!!! Pierwsze pytanie pani dzwoniącej było CZY MAM DZIECI I CZY JESTEM MĘŻATKĄ!!!! SKANDAL!!!! Ja mówię słucham, a ona do mnie bo w tym Pani CV nic nie pisze! ja mówię jak to nie wszystko wykształcenie, przebieg pracy, a moje życie osobiste to moje życie osobiste!!!! No kpina a ona do mnie ja chcę, żeby Pani maluch miał dobrą opiekę więc interesuję się z kim zostanie!!!! no po prostu kpina!!!! dodam, że nie mam dzieci, ale nie będę obcym ludziom, którzy do mnie dzwonią się spowiadać z mego życia osobistego!!!! Poinformowałam panią dzwoniącą, iż pytania zadane są nie na miejscu!! a ona na mnie z buzią, że ma 30-letnie doświadczenie itd. Niestety, ale czasy sie zmieniły, a jak widać w firmie dalej wieje komuną i brak podstawowej wiedzy na temat procesu rekrutacji!!! Można sobie wyobrazić ja wygląda współpraca!!! Kompletny brak szacunku do ludzi!
3
kajka 2014-04-02 18:41:42
Zgadzam się z opinią powyżej, też miałam dziś telefon i chciałam sprawdzić opinie, a tu prosze...no już po takich pytaniach czy masz męża, dzieci, to omija się taką firmę z daleka. Przecież to jest niezgodne z prawem. Żaden mądry człowiek po takiej rekrutacji tam nie pójdzie i jeszcze te szczegółowe pytania, dlaczego Pani już nie pracuje w ost miejscu pracy, drążenie, a jak a dlaczego, a na co itd. Aaa i ma sie wrażenie, że Pani rekrutująca dopiero wzięła nasze CV do ręki i nie bardzo wie do kogo dzwoni. Ania dzięki za opinię.
2
gość 2014-04-14 12:47:29
Pierwszy etap rekrutacji odbywa się przez telefon.
2
Derwisz 2014-06-25 11:05:04
Miałem nieszczęście tam pracować przez całe 4 tygodnie, na początku niby wszytstko o.k, ale potem się zaczęło, krzyk,(usunięte przez administratora) przekleństwa, agresja, z czymś takim jeszcze się w życiu nie spotkałem, sprzątaczka była tak poniżana że płakała codziennie...omijajcie szerokim łukiem!
3
Manau 2016-01-14 15:27:21
Najśmieszniejsze jest że ci ludzie tam pracują latami i dają się tak gnoić ja wytrzymałem ledwo miesiąc jakieś 2 lata temu, LUDZIE gdzie wasza godność, opinię dodaję teraz bo widziałem że znowu szukają jeleni do niszczenia...
3
Zostaw swoją opinię o Akku Planet.Pl - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akku Planet.Pl