Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

lars

witajcie na halach produkcyjnych brak wentylacji a więcej powietrza pracownicy mają zawroty głowy problemy ze skórą wymiotują skarżą się na bóle głowy może tym należy się zająć albo znowu ktoś ma was uprzedzić bo to nie problem zamiast kamer postawcie dmuchawy lub jakieś wyciągi

zzz

człowieku,tak sobie czytam i czytam te twoje posty i dochodzę do wniosku,że jesteś człowiekiem bardzo pokrzywdzonym przez los,masz w sobie jakąś niespotykaną zawiść do niektórych osób,kompletnie nie rozumiem dlaczego tak oczerniasz ludzi,którzy dają pracę innym,skoro zakład istnieje już prawie 20 lat-jak sam pisałeś i skoro ci ludzie doszli to tych pieniędzy sami swoją ciężką pracą-jak też sam pisałeś-to czego im teraz zazdrościsz??? jeśli tak bardzo brakuje tobie pracy w tej firmie to złóż podanie może cię przyjmą (chyba,że zostałeś zwolniony np dyscyplinarnie)-ale to tylko moje przypuszczenia.Widać zakład ma się całkiem nieżle,nie brakuje tu ludzi do pracy-oczywiście są tacy,którzy narzekają,a mimo to nie zwalniają się tylko dalej pracują-ciekawe dlaczego,przecież nikt na siłę ich tu nie trzyma-widocznie dobrze zarobią i nie mają się wcale tak żle jak w innych prywatnych firmach.Więc nie podjudzaj tutaj ludzi,bo to dzięki tobie mogą wyjść na tym kiepsko

zzz

się z tym,że nie jest kolorowo,ale tak przecież nie napisałem,bo czy istnieje gdzieś zakład pracy w którym to pracownik rządzi szefem,przychodzi do pracy kiedy mu pasuje,wykonuje swoje obowiązki,kiedy ma na to ochotę?a po miesiącu wypłata sama spada mu z sufitu taka jakiej zażąda? no nie ma takiej firmy,więc i tu nie jest kolorowo,bo trzeba słuchać przełożonego,a ten z kolei musi wykonywać to co każe mu szef firmy i tyle,a żeby zarobić więcej to trzeba robić nadgodziny,ale niektórzy a nawet większość nie ma z tym problemu.

jo żech je kiery żech je

Kolego, dobrze piszesz ! Musimy nawiązać kontakt ! To może przynieść korzyści. Tyle nie wypłaconych nadgodzin, tyle bezskładkowych nadgodzin !

@jo żech je kiery żech je

powiem tyle nie macie pojęcia o stresie stres jest w tedy gdy ktoś mierzy do ciebie z kałasznikowa taki że trudno nie zrobić pod siebie a taki blacha pidbull pinokio czy sam el czupakabra to może co najmniej wywolac u mnie smiech ale prosze tego nie robic bo mam zajady powodzenia

ciekawski

Po kiego czorta ta "odporność na stres"? Na stres to ma być odporny lekarz na sali operacyjnej, pilot w trakcie startu i lądowania, żołnierz na polu walki itp. Ewentualnie ktoś pracujący przy materiałach niebezpiecznych lub w niebezpiecznych warunkach pracy. Skąd więc takie wymaganie???

@ciekawski

ta odporność na stres to nie wymaganie,to jest tylko moje zdanie na ten temat

zzz

a no tylko to,że jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził...

miało być "nie zjedli"

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

zzz

napiszę ci tak:jeśli jesteś odporny na stres,jeśli nie masz problemu żeby zostawać po godzinach w pracy jeśli jest taka potrzeba,za co oczywiście będziesz miał zapłacone,jeśli nie należysz do osób obijających się i nie lubiących wykonywać poleceń swoich przełożonych,to możesz spróbować pracy w firmie,a czy warto to wtedy ocenisz sam,ja mogę powiedzieć,że wg mnie warto,choć nie jest kolorowo jak napisał lars,jeśli się nie będzie podobało zawsze możesz się zwolnić-tutaj nikt nikogo na siłę w pracy nie trzyma.Myślę,że te bardzo negatywne opinie,to od osób,które uwielbiają narzekać i szukać tylko tego co złe a nie zauważają tego co dobre (jak to Polacy zresztą,tylko narzekają i narzekają-taki jest nasz naród niestety,całe szczęście są wyjątki)

@zzz

Synu, mosz pojęcie ! Ty chyba nie wiesz kto to jest szef w tej fimie ! Takich kozaków jak ty to zjadają na śniadanie. Nie wypowiadaj się na przyszłość jak nie masz bladego pojęcia !!!

@jo żech je kiery żech je

hahaha,jakoś jeszcze mnie zjedli...a wypowiadać się mogę tak jak każdy(a)

j-23

To akurat masz racje,może ktoś powinien sie zainteresować temperaturami!

roberto

za stwierdzenie oczywistości medali się nie przyznaje

????????

Dlaczego napisane jest że ta firma znajduje się w Jarocinie a nie w Żorach?????

GPP

Kochani, szanujcie pracę i siebie nawzajem w życiu zawodowym i prywatnym, nawet, jeśli warunki pracy są trudne, a ludzie nieuprzejmi i złośliwi. Nieprzychylnymi komentarzami tylko zniechęcacie osoby, które są zainteresowane pracą w GPP, z którymi być może lepiej mogłoby się z Wam współpracować. Na pewno każdy pracodawca docenia kulturę osobistą.

@GPP

na głębszych fundamentach wyższy mur stać może ,i wyższy rozum tylko na głębszej pokorze.

@GPP

Wymieniliście już prawie całą starą, bezużyteczną (waszym zdaniem)kierowniczą załogę-i miało być tak pięknie !!! Nowi, którzy mają prezentować tak wysoką kulturę osobistą, dobrze ją wykorzystali, oczywiście nie w sensie konstruktywnej pracy ale dobrego ustawienia się i dobrania się do waszych kont !

nowi specjaliści trzeba dodać

GPP

Przedsiębiorca dbający o dobre imię i renomę firmy powinien na bieżąco monitorować sieć w celu wyłapania ewentualnych znieważających wpisów. Na podjęcie kroków prawnych (złożenie prywatnego aktu oskarżenia) ma jedynie rok i to od zamieszczenia oszczerczego wpisu w Internecie. Jego działania podjęte w późniejszym terminie pozostaną bezskuteczne (postępowanie zostanie umorzone).

@GPP

nie strosz nie strosz bo się z....sz ! w sumie to może się ten sam pan tym zająć, co już się pewnymi sprawami zajmuje !

@jo żech je kiery żech je

ten sam pan to znaczy prokurator czy ktoś straszył pracowników prokuratorem

ciekawski

Terror robi swoje czy tematów zabrakło?

zenek

szlachta ma kawe i szlugi za free od starego -na razie MAJA OCHRONKE ALE JAK (usunięte przez administratora) TO SIE SAMI POZWALNIAJA

diobol

kierownictwo mysli jak nam zapewnic lepszy byt, pomiedzy jedna kawa a druga, w miedzy czasie spalajac paczki szlugow - z nerwow oczywiscie to wszystko!!! a moze kamery do LoveCaffe jedna kamera w ta czy w ta roznicy nikomu nie robi!!!

roberto

ta wojna u góry to świetna sprawa apetyt rośnie w miarę jedzenia ciekawe kiedy wydłubiecie sobie oczka

Nowa jakość

Witajcie. Jestem złota Monika, dziewczyna elektryka! Gdyby ktoś zauważył, że zapominam powiedzieć Wam "dzień dobry" i "cześć", niech zwróci uwagę na moje nowe kozaczki i pamięta, że wciąż zapominam, że pracuje na produkcji, a nie na faaajnym wybiegu. Bawcie się dobrze! Ciał!

aloe_blacc

ŻYCIE OGÓLNIE JEST NIESPRAWIEDLIWE CZASEM NAWET NIE WARTO WALCZYC

ciekawski

Skrzyknąć 15 chłopa i związek zawodowy założyć. Wtedy już by takiej samowoli nie było.

roberto

jak tak twierdzisz to pewnie masz racje nie wiesz może mógłbyś mi pożyczyć na chwile tych różowych okularów

wenga

Urocze każdy mądry na forum odgrażają się już tak wszyscy latami a jakoś do dziś firma dalej swietnie prosperuje.

Artur

Jak myślicie, dlaczego mam przezwisko "kanalia"?

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.