Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Podwyżka

Podobno pracownikom którzy mają 17-18 brutto mają wyrównać do 18:30 od nowego roku a reszta nie dostanie podwyżek premi kwartalnej też ma już nie być

@Podwyżka

LUDZIE zrobmy cos oni nas (usunięte przez administratora),a wy tykla nawet nie ruszycie

@pracownik

To coś zrób a nie tylko piszesz

Słyszeliście że mają zabrać autobusy.

Takitam

Nie

Kkk
@Takitam

To nie będzie jednak przestoju

Takitam
@Kkk

Nie wiem czy będzie

Zmniejszyli parking i zabiorą autobusy ciekawe gdzie będziemy parkować. Nic w tym zakładzie nie może dłużej potrwać.

Ciemna strona pomidora

Zarządzenie dyrekcji, by nosić maseczki. Dostępne od ręki w kolorze niebieskim. A u nas jest w modzie noszenie ich na brodzie.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
bobi

IKEA zamyka sklepy w Polsce do odwołania.

@bobi

Fabryka też zostanie zamknięta

skad taka informacja?

kobieta
@Ktos

Im nie zalezy na naszym zdrowiu i bezpieczenstwie ,wazne sa metry. Do tego sprowadzo wiecej ukraincow i wieksze zagrozenie. Ale jeszcze troche i pojdzie informacja do sanepidu.

Feministka
@kobieta

Przecież my się nie liczymy tylko ich premie miesięczne !Oni z naszej pracy żyją na poziomie szkoda że nie są tego tak świadomi .A co do liderki wystarczy że wskaźniki spadną a do tego się przyczyni lakiernia i dostanie takiego kopa w srake pozdro

Osoba
@Feministka

My zapier--nicz@my, a oni przytulają premię. Nikt nie zainteresuje się pracownikami fizycznymi, bo tak naprawdę to właśnie dzięki naszej robocie mają pieniążki, a oni tylko siedzą/stoją nic nie robią... Liczą się METRY, a nikt nie pomyśli o ZDROWIU. Pewnie na fabryce jest już wirus, bo wątpię, że IKEA jest tak zabezpieczona, że się uchroniła przed nim. Myślę, że będziemy pracować do ostatniego zdrowego pracownika... Oby tego nie było... :( A wracając do liderek/liderów to moim zdaniem powinno być ich mniej. Wtedy firma by zaoszczędziła. Bo niektóre te osoby to naprawdę nic nie umieją, chyba były zatrudniane po znajomości, a niektóre już nie są na tym stanowisku, a dalej nieumiejętnie rządzą, a najwięcej śmieszkują i plotkują. Każdy rozmawia między sobą, nadaje jeden na drugiego, ale w oczy tego nie powie. Nie powinno tu być takiej negatywnej atmosfery! Pracownik powinien czuć się dobrze, nie powinien bać się powiedzieć swojego zdania, bo potrafią później się na takim kimś co powie prawdę mścić... Naprawdę nie można nic powiedzieć co leży na sercu na temat pracy, bo człowiek się boi zgnojenia, a co najgorsza utraty pracy. Życzę wam wszystkim udanego dnia! Wypoczywajcie przed pracą! ;) Więcej pozytywnej energii!

Żółwik
@kobieta

Sanepid nic nie da. Tyle osób zarażonych . 4 osoby w biurze , kierownicy , teraz na tartaku kierownik i co i dalej najważniejsze metry. Dadzą łapówkę sanepidowi i cisza bendzie.

Żółwik
@Feministka

Jak to jest z tą premią ? Nie mogę znaleźć tego e- mail gdzie jest napisane że będzie premia za 3 miesiące . Tylko to jest 600 zł brutto ? Może ktoś ma tego meila. Objebali nas z tej premi ile tylko mogli . Za 5 dni urlopu 320 zł .

pracownikkk
@Żółwik

ja dostalem premie jakies 2 dni po wyplacie, 480 zlotych

Żabka
@pracownikkk

Czyli było 0 dni urlopu ..= 480 zł .bo ja mając 5 dni urlopu dostałem 300, 07 zł

@Żabka

Ja z jednym dniem urlopu 417zl... cholera wie jak to naliczali

Genia

Czy panie chodzące na palarnie tez będą miały premie ? Stoję sortuje a one chodzą liderka ma z nimi zmowę .

waligóra
@Genia

Genia sortuj dalej a będzie ci dane.

@waligóra

Denerwuje mnie zachowanie pań zm A pójdę z tym wyżej

Fan
@Genia

Człowieku a na zm B to są dopierko panie najgorsze to te siwe fałszywe i wredne

@Genia

Kochani czy wy nie macie gorszych problemów zajmijcie się sobą a nie innymi ludźmi a powiedzenie (pójdę wyżej) to kablarstwo

Ktoś wie kiedy wypłata?

Ajaj

Trzeciego dnia przepracowanego. Czyli jutro

@Ajaj

Nie ma nikt premii z wypłatą ktoś coś wie?

Operator
@Ajaj

Dlaczego nie ma premii ????

Abc

Obiecywali premie.I gdzie ona jest?oszusci!kazdy liczyl na ta premie a tu lipa teraz to dopiero posypia sie masowe chorobowe

Diis

Za tydzień mają wypłacać ponoć ..

Tu wpisz nick
@Operator

Przecież była premia .

@Tu wpisz nick

Tylko dla ciebie

Robotnikkkk

Dyrektor widzi w nas potencjał, a ja w dyrektorze widzę dużo potencii żeby nas tak od dawna ruhac na pobiry i podwyżki. Nie fajnie tak robić

Bobi

Prawda to czy znów ktoś plotkę puścił o planowanym przestoju od połowy listopada?

Bobik

Prawda , prawda

Bobi
@Bobik

Na dwa tygodnie czy dłuzej bo rozne wersje słysze ?

Elo
@Bobi

Ktoś się nudzi i głupoty gada. Nie ma co się nastawiać.

Smerfetka
@Bobi

Już w Wewrzesniu miał być przestuj . Dopóki mistrz nie przekaże takiej informacji to nie ma co się nakręcać .

@Elo

Plotki lepiej ich nie czytać

Paleciak

W IKEA nadal żadnego zakażenia koronawirusem? Aż dziwne, przy takiej ilości pracowników... Jesteśmy odporni na COVID-19 tak samo jak pracownicy Biedronki czy innych wielkich sklepów. :) Ta sytuacja jest śmieszna, z dnia na dzień coraz więcej ludzi idzie na kwarantanne, my dostaliśmy maseczki i to nas NA PEWNO ochroni przed zagrożeniem. Ta firma nie jest poważna, co udowadnia obecnq sytuacja + afera z premią... Po prostu nas sprawdzają, jeśli widzą, że ludzie reagują w negatywny sposób, to nagle pomysł idzie do kosza. :) Mają nas za króliki doświadczalne, i tyle. Jest nas tak dużo, moglibyśmy tyle rzeczy zmienić na lepsze, postawić się i powiedzieć co nam nie pasuje, ale starzy pracownicy są już tak przesiąknięci tym wszystkim, że im wszystko jedno, aby robota była, a nowi pracownicy boją się o stratę pracy. Taka jest smutna prawda.

kobieta
@Paleciak

Postawmy sie jak kobiety o aborcje a nie tchórzycie jak tchórze. Zrobmy z tym w koncu porzadek a nie sie tu tylko zalicie.

Gwiazda
@Paleciak

No jak nie ma. Kierownik z Tartaku ma potwierdzony wynik na covid 19 . Administracja ( biuro) na kwarantalnej . Kierownicy , ludzie z kajzenu . Jeszcze troszkę . Zresztą są osoby które w śród zwykłych pracowników mają podobno objawy wskazujące na covid 19 . I biuro nic z tym nie robi . Tylko dokładają roboty . I każą dusić się w maseczkach i przemyślają co tu zrobić żeby nie dać paru złotych więcej. A i pan dyrektor przechodzi się po chali i sprawdza czy pocimy się w maseczkach . A nie które panie z ZM c . Z pod Adresoli i Napraw Specjalnych Cała sobą poświęcają się dla tej firmy. Ciekawe co z tego mają ....

Król puszczy
@Gwiazda

Przecież w biurze to 4 osoby maja pozytyw, a wy się nie żalić tylko jak objawy są to na testy i do lekarza, a jak po uzdrowienie to piętro wyżej

Pracownik zakładu ikea

Pazerność ikea nie zna granic ludzi prostych za osłów robić Tylko reklama ikea anty na całą świat Ciekawie czy Szwedzi o tym wiedzą A może to było zrobione wszędzie ikea Tylko pogratulować im głupoty

Robocik
@Pracownik zakładu ikea

Szwedzi to o połowie nie wiedzą . Jak (usunięte przez administratora)pellet to też Szwedzi nie wiedzieli. Gdy Szwedzi przyjeżdża na zakład to jest błysk , i oczywiście wszystko w najlepszym porządku. Nigdzie nie chodzić , nie rozmawiać , wszystko z godnie z przepisami . Ciekawe co by Szwedzi powiedzieli gdyby otrzymali list od pracowników ile zarabiają tam ludzie i jak są traktowani ..

X
@Robocik

Naiwniaku Szwedzi to wszystko wiedzą. A kto podkręca śrubę, blokuje podwyżki. wszystkie maszyny są podpięte i wydajności idą do Szwecji. Skończmy z mitem, że to wszystko wina Polaków.

Ikea pracownik

Za tą premie to powini iść ludzie masowo na L4 to by wtedy zrozumieli że się premi nie zabiera

Ludzie zastanówcie się na co wam premia czy setki pracujecie w warunkach podwyższonego ryzyka do maksimum przy takim skupisku ludzi a prędzej czy później covid was nie ominie.Czy jest sens ryzykować życie dla paro groszy teraz taka premiera powinna być co miesiąc w trybie specjalnego ryzyka, pracowników będzie coraz mniej a kierownicy mają gdzieś to zdalnie pracują a nam zwykłym pracownikom nikt nie pomoże.pozdro

Wiewiórka
@Piotr

Przyjęli Ukraińców to się o nas nie martwią. Mają tanią siłę roboczą .Premie to oni przyznają sobie za siedzibie w chałupie na (usunięte przez administratora)

Osoba z zewnątrz

Czytając komentarze zastanawiam się dlaczego nie zrobicie jakiegoś strajku w związku z wykiwaniem was z premią. Ludzie zróbcie boom!!! Przyjdzcie do pracy nie zajmijcie stanowisk, niech wołają dyrektora a jak nie to na L4 połowa jest chorych naraża się żeby parę groszy dostać a oni z was żarty robią. Pozdrawiam

Każdy czeka do wypłaty a później na L4

Fan
@Osoba z zewnątrz

To dobry pomysł bardzo dobry ale ludzie są zastraszani przez mistrzów no a po za tym gdzie są nasze związki zawodowe hańba i wstyd składki brać a jak potrzebna reakcja to się kulą a takie wspaniałe związki przecież na utrzymaniu firmy są brawo zwiazki

@Osoba z zewnątrz

jestem za !!!zrobmy z tym cos w koncu!!!!!!!!!!

Smerfetka
@Osoba z zewnątrz

Nie ma odważnych ludzi . A żeby móc zorganizować strajk musieli by wszystkie 3 zmiany , a zawsze znajdą się tacy co będą się bać. W końcu tyłu ludzi z Ukrainy przyjęli , więc mają czym nas straszyć.

liderka
@Ktos

Jest niby pandemia a oni sprowdzaja ukraincow!!! Jesli zachoruje to zawiadamiam sanepid i bede walczyla o odszkodowanie.

Łysy
@Ktos

Pewnie, że tak wszyscy na zwolnienie, po co było obiecać coś, czego nie można, nie ma z czego dać! My króliki doświadczalne, ile wytrzymamy w tym stresie, w nerwach! Może się zwonia sami,? A Ukrainę przyjmie się! Dziś premia jest, jutro nie ma! Jeszcze nie dana od dawna, dawna a już nie ma! Co by zrobić żeby nie dać??? Szuka się w ludziach!!! Masakra........

Tu wpisz nick
@Smerfetka

Niby czym ????? Oni przecież nic nie potrafią.

Strajk

Cała firma idzie na strajk w sprawie 600 zł dodatku. Już chodzą plotki aby nie dac wszystkim, wstyd dla firmy.... poleca l4.

@Strajk

Strajk , kiedy? Wezmę w nim udział ponieważ czuję się (usunięte przez administratora)

Strajk

Już góra odwołała wszysyko, (usunięte przez administratora) trzęsą

Tt
@Strajk

Co z tego że odwołała jak niesmak pozostał ja pie-rdo-le ich premie za urlop mi zabiorą jak sami mnie na niego wysłali i wes człowieku się nie wkur....w

Kojot

Nie będzie premi! (usunięte przez administratora) miałeś urlop okolicznościowy nie dostaniesz premi! Miałeś opiekę na chore dziecko, nie dostaniesz premi! Oddales krew, nie dostaniesz premi, przejdę się parę razy, gemba mi się nie spodoba to nie dostaniesz premi, jak pirdniesz odrazu cię zamkną ".

Kot
@Strajk

Bierzmy jaja pocelujem sobie, kto trafi nagroda.

@Kojot

A tu chodzi o te 2 dni opieki co się należą czy o opiekę nad chorym dzieckiem

J23

Witam dziś z nieoficjanych źródeł doszło do sostowni że Pan Dyrektor G stwierdził że Panie pracujące na tym dziale mają dużo jeszcze wolnego czasu. Postanowił żebyśmy jeszcze po owym kajzenie układały elementy według standardów działu Pakownia, Panie Dyrektorze jak Pan to sobie wyobraża. Nie dość że odsortowujemy lakiery złomy i inne zeczy które do nas trafiają nie pomijając naklejek na które nitk nie zwraca uwagi a później my musimy zrywać je co zajmuje to jakiś czas na na to żeby w tym czasie naprawić dany element który musi iść do spakowania. Proszę przemyśleć ta werje. Ewentualnie zapraszamy kogoś kto ma takie pomysły na tydzień aby chociaż popatrzeć na czym polega praca na sortowni bo nie mówię już o pracy. Pozdrawiam

Elo

Na początku była mowa że premie dostana ci co na zwolnieniu nie będą a teraz wymyślają urlopy i chuk wie co jeszcze. Po co obiecują jak w (usunięte przez administratora) i tak nas robią

Łukasz

A ja myśle że to jeszcze nie koniec takich gienialnych pomysłów. Jeszcze nas nie pozytywnie zaskocza.!!

Ff

Czy pracownik,który brał opiekę na dziecko lub urlop na żądanie dostanie premię kwartalną?

Mała
@Ff

Też niedostanie:(

Witamina

Te jabłka to dla nie których to były jedyne witaminy w ich diecie , to było najlepsza decyzja żeby teraz w okresie przeziębień zlikwidować jabłka , pewnie argument był bo koronavirus tak? Takim tokiem myślenia to kurki od kranu też wymontujcie i klamki też , lenistwo śmierdzące i nic więcej .....!

@Witamina

Dlaczego nie bronia nas zwiazki nawet nie widac ich. Przyjmuja ukraincow a nam placa coraz mniej i brak setek i premi a roboty coraz wiecej . Koszty zycia tez coraz drozsze a placa coraz nizsza. TERAZ CZAS NA NAS ZEBY COS Z TYM ZROBIC A NIE ZAMKNIECIE MORDY I NIC Z TYM NIE ROBIMY. STRAJK!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.