Stomil

Nekla

Opinie o Stomil

yrrusowe zwycięstwo. Piccolo, choć zabił Raditza, 2017-01-11 18:48
pracownik 2013-02-19 12:08:20 podpisujesz deklarację o tajności wielkości zarobków. na spotkaniu będą ci mydlić o zarobkach 1800 najniższych , prawda jest taka że przeważnie zarabiasz najniższą krajową. praca jest ciężka w smrodzie wulkanizowanej gumy , w wysokiej temperaturze przy rozgrzanych maszynach.jak w każdym zakładzie stale zwolnienia i zatrudnienia , nie masz pewności o jutro (jak wszędzie dzisiaj). zatrudniają wszystkich nawet tych bez wykształcenia. co do atmosfery w zakładzie przeczytaj wyżej - sama prawda . życzę powodzenia. odpowiedz
zibi 2013-02-26 18:41:26 Na temat tej pracy to co tu rozwijać.Polak to jak chińczyk tania siłą robocza.Tak jest tutaj.Jak staniesz na początku zmiany przy formie tak przez 8 godzin biegasz od jednej do drugiej.Nie ma nawet czasu powracać się po jajach.Się dziwię że nie płacą e ogóle szkodliwego na takie warunki jak tam panują.Smrut,dym spalonej gumy którą wdychasz nosem bo innej opcji nie ma przy wyciaganiu i kontroli jakości towaru.Stolowka wiekszy mam pokój w domu a tu pracuje z 400 ludzia.Ogulnie masakra nie polecam nikomu,wiadomo rodzina,dziecko zmusza pracować ale jakim kosztem???nie warto !!!!!!!!! odpowiedz
pracownik 2013-03-10 12:29:08 Wszystkim polecam prace w stomilu .Dobre zarobki ,spokojna praca bezstresowa ,miła atmosfera , ludzie mili i zyczliwi .Kierownictwo miłe .Dyrektor z poczuciem humoru a co najwazniejsze ma szacunek do pracownika. Wszystkich zapraszam do skladania cv Pozdro odpowiedz
Marcin 2013-03-10 14:02:26 No to super jest w stomilu . A wiecie jakie zarbki sa w stomilu. Bo chciałbym sie tam dostac. Mozna wyciagnac tak na 8 godzin 1700 zł. odpowiedz
Running wild 2013-03-10 18:31:29 Średnia praca obecnie w tej firmie kształtuje się od 1100(np. obcinanie,kontrola, guma- no chyba że niektórzy mają mniej i sie nie przyznają...) -1600-1800zł (operatorzy automatów) dla normalnych pracowników, typowy brygadzista ma 2000zł, a co lepszy brygadzista, ma 3100 na ręke (przy jednej zmianie, bez nadgodzin, i 8 godz dziennie) , kierownik działu 8500netto, główni technolodzy 5000-6000 netto ,także szału dla pracowników nie ma..... - fakt obecnie biorą wszystkich jak leci !
A do tego dochodzi ten śmieszny dojazd :) 12km w....40 minut ! czyli w obie strony tracimy 1,5 godz dojeżdżając darmowym dojazdem :) - śmiech na sali.- fakt za darmo (bo oszczędzamy miesięcznie ok 250zł) ,ale jakim kosztem czasu ! miesięcznie na dojazd tracimy ok 30 godzin!
Nikt nikomu prawdy nie chce mówić..... kierownictwo to niby idioci(np suwmiarką technolodzy mierzyć nie umieją :))....ale.......no właśnie ;) odpowiedz
pracownik 2013-03-14 10:31:03 z tymi wypłatami to czysta prawda. nikt prawdy nie powie bo jest tajność i się boją, normy są tak ustawione żeby ich zrobić nie można było i zarobek jest najniższy . a firma do najniższego wspaniałomyślnie dopłaca. i tu nas mają w garści , bo jak ci dopłacą to siedzisz cicho żeby cię nie zwolnili i kółko się zamyka . odpowiedz
rozczarowany 2013-04-10 18:17:31 Witam.Praca w stomilu bardzo mnie rozczarowała.Nie chciało mi się wieżyc w te komentarze i chciałem zobaczyć jak jest naprawdę.teraz z cała pewnością mogę stwierdzić że większej pracy beznadziejnej jak ta to jeszcze nie miałem.do czego zmierzam...otóż pierwsze co mnie rozczarowało to to że tutaj jest taki syf,smród i dym (oczywiście jak stwierdzono nie jest to szkodliwe )kolejna sprawa to widziałem gościa co łazi ze stoperem i mierzy czas jak szybko się wyrabia pracownik jeśli to pewnie zredukuje obsadę na danym stanowisku.żeby był większy [usunięte przez administratora].Kolejną rzeczą co mnie dziwi to zajebiście wygórowane normy,takie że można się osrać żeby to zrobić,oczywiście bez braków.Co mnie dziwi za braki nie płaca nie liczą się do normy co dziwne.Jeśli maszyna będzie zjebana to nie zarobie bo braki będą szły,tak jakby same się robiły te braki że nie są liczone do normy.I ostatnio rzeczą co mnie zmartwiło to ta wypłata,zapierd.al cały miesiąc na pełnych obrotach a wypłata jeśli można to nazwać wypłatą może lepiej żołd 1100 zł z małym hakiem odliczyć paliwo to wyjdzie z 800-850 zł.Ale kogo to obchodzi że człowiek ma rodzinę i musi wyżyć za to,dla nich liczy się aby wykorzystać człowieka bo roboty w Polsce nie ma a itak będzie robił chce czy nie chce.Dlaczego ludzie nie weżniecie się wszyscy i nie wyjdziecie przed chale i zaprotestować???Wystarczy jedność jak wszyscy wyjdą to raczej wszystkich nie zwolni bo kto by robił.takie jest moje zdanie bo jeśli tak każdy machnie ręka to tak będą doić dalej pracownika i normy podkręcać.A rotacja w przyjmowaniu wiary jest cały czas cały czas ktoś przychodzi i odchodzi.Wszyscy się boja starego jak by nie wiem co.zarabiacie marne pieniądze i boicie się wyjść na przeciw niemu.Wiele do stracenia nie macie,a do zyskania wiele.Życzę wam wytrwałości i zdrowia w tym obozie robić.Ja już tego iglo nie muszę ogladać odpowiedz
balszoja 2013-04-22 19:54:12 A dzie tam- bzdury !!!! :P Tak napr
szukam pracy 2014-11-25 16:50:29 Witam Serdecznie, 2017-01-11 18:50
szukam pracy 2014-11-25 16:50:29 Witam Serdecznie,

Jestem na rozdrożu swojej kariery.
Posiadam ponad 5 lat doświadczenia w projektach telekomunikacyjnych jako end user SAP SD.
Zaliczało się do tego tworzenie ZI partnera, tworzenie WBSów, Sales Orderów, SVO, Purchase Order, oraz fakturowanie. Dodatkowo systemy "podłączone" do SAPa na zasadzie IDOCów i oczywiście wiedza projektowa ukierunkowana w telekomunikację.
Poszukuję możliwości pogłębienia swojej wiedzy i związania się z firmą, która mi to umożliwi.

Mógłbym również spróbować sił jakoś junior w programowaniu ABAP. Niestety w tej sytuacji doświadczeń brak poza wiedzą programistyczną jaką mogłem nabyć w innych językach na studiach i tym co jest w sieci.

Będę wdzięczny za opinie, radę, może ktoś ma propozycję?
Jestem trochę w martwym punkcie odpowiedz
Galanonim. 2014-11-28 20:49:29 No to niedlugo bedziemy sapac,teraz to joba mozna dostac,a po nowym roku,po wejsciu tego wielkiego informatycznego guwna,to dostaniemy kataru,i zadyszki,a powarzne potrzebne sprawy jakie sa potrzebne oddawna,to nie poco.,jebut pod woz' jak to w wojsku mowiono. odpowiedz
HOLA HOLA !!! 2014-12-04 11:56:35 Hola hola ! - a czy to legalne jest ,że dni między świętami bożego narodzenia, w które to zakład ma postój - to pracownicy muszą pokrywać z własnego urlopu !? 10 dni idzie na marne !!!!
Nie wiem jak wy ,ale ja sie na to nie godze i zgłaszam to inspekcji pracy ;) - zakład do końca swych dni się nie wypłaci :) !!!!! 2 odpowiedz
BA!!!! 2014-12-04 12:02:01 Ba - faktycznie to nielegalne jest i trza to zgłosić - podpisuje się pod tym !!!! - niech płacą !!!!
To samo bzdurą jest iż trza do końca roku wykorzystać stary urlop na tyle ,aby tylko 10 dni "na pokrycie świątecznego" zostało !!! CO !!!!!!! - gorszej bzdury nie słyszałem ! - urlop JEST PRACOWNIKA WŁASNością i nikt nie ma prawa się nim rządzić !!!- a stary urlop przechodzi na następny rok - nie ważne ile komu zostało i nie ważne że jest nowy system - i gadanie że nowy system nie przyjmnie starego urlopu to też brednie !!! SAP - jest elastycznym modułowym systemem zarządzającym - i można do niego przepisać WSZYSTKO !!!! , a stary urlop można wykorzystać do końca września następnego roku - taka jest ustawa od 2 lat :) - :P:P:P - czyli figa !!!!! - można - można ! - wystarczy wiedzieć co sie wam należy moi drodzy !!!!! 1 odpowiedz
ale! 2014-12-05 10:36:35 No no - teraz wypłaty poobcinali o kilkaset złotych każdemu - trza na święta uzbierać ;) 1 odpowiedz
dauber 2014-12-10 09:25:12 niegadać głupot - tylko mówić PO ILE NA ŚWIĘTA w tym roku ?!!!?!!!
bo kartke z życzeniami żeśta powiesili , a świąteczne to co!?
wg spekulacji w tym roku zgodnie z rosnącą inflacją i cenami artykułów spożywczych przewidywane "świąteczne" powinno wynieść ok 750zł brutto i 510zł netto na pracownika przy założeniu że pracuje ponad 2 lata i wcale nie chorował :) !!!! mam nadzieje że tak będzie ! odpowiedz
ojik 2014-12-11 17:35:42 siemka ! - wiadomo coś po ile na święta w tym roku?
Czy skończy sie na kartce z życzeniami :(
hmmmm 2014-12-11 18:28:28 @dauber - 2014-12-10 09:25:12 śledzisz kolego stopę inflacji z ostatnich miesięcy?? coś dzwoni ale nie w tym kościele... na szczęście tak jak napisałeś to tylko twoje spekulacje odpowiedz
ooooo 2014-12-12 15:13:30 olać tam te inflancje ! - ważne żeby coś dali!
ostatni dzwonek na "świąteczne" - potem kiedy człek ma zrobić zakupy świąteczne - na ostatnią chwile !??!!! odpowiedz
17 2014-12-14 14:42:50 17.12 dostaniecie te wasze "grosiwo świąteczne @ ochłapy" :) hahaha odpowiedz
pracownik 2014-12-14 14:47:23 Nie ma żadnej motywacji do pracy jak tak dalej będzie to nie płaczcie ze ludzie odchodzą Żal naprawdę Zal. Z każdej wypłaty okradacie pracowników jak tak można.Pana firma nie jest jedyna zarabia pan kokosy a zal panu pracownikowi dać na akordzie trochę więcej Czekam na sama odpowiedz Prezesa 1 odpowiedz
gazprom 2014-12-14 14:48:01 Pracownicy Gazpromu przed szwajcarskim sądem

Dwóch przedstawicieli Gazpromu stanie przed szwajcarskim sądem za łapówkarstwo. Sprzedawali miejsca przy budowie gazociągu jamalskiego z Rosji do Niemiec przez Polskę. Handlowali też zlece­niami na jego budowę. Zdobyte pieniądze prali w spółkach z siedzibą na Cyprze. 1 odpowiedz
czarnobyl 2014-12-14 14:49:17 - Dobry wieczór towarzysze. Jak wszyscy wiecie, niedawno spotkało nas nieszczęście. Awaria w czarnobylskiej elektrowni atomowej. Dotknęła ona boleśnie obywateli radzieckich. Poruszyła społeczność międzynarodową. Po raz pierwszy w praktyce zetknęliśmy się z tak niebezpieczną siłą jaką jest energia nuklearna, która wymknęła się spod kontroli - mówił po katastrofie Michaił Gorbaczow .
Budowę eletrowni atomowej w Czarnobylu rozpocz
Około tysiąca osób, głównie ratowników i pracownik 2017-01-11 18:51
szukam pracy 2014-11-25 16:50:29 Witam Serdecznie,

Jestem na rozdrożu swojej kariery.

Będę wdzięczny za opinie, radę, może ktoś ma propozycję?
Jestem trochę w martwym punkcie odpowiedz
bo kartke z życzeniami żeśta powiesili , a świąteczne to co!?
ojik 2014-12-11 17:35:42 siemka ! - wiadomo coś po ile na święta w tym roku?
Czy skończy sie na kartce z życzeniami :(
ooooo 2014-12-12 15:13:30 olać tam te inflancje ! - ważne żeby coś dali!
gazprom 2014-12-14 14:48:01 Pracownicy Gazpromu przed szwajcarskim sądem

Budowę eletrowni atomowej w Czarnobylu rozpocz
Około tysiąca osób, głównie ratowników i pracownik 2017-01-11 18:52

Przed katastrofą
Budowę eletrowni atomowej w Czarnobylu rozpoczęto w 1969 roku, a jej rozbudowa trwała praktycznie aż do katastrofy w kwietniu 1986 roku. W tym czasie wybudowano cztery reaktory o mocy 1000 MW każdy. Tuż przed wypadkiem szacowano, że eletrownia dostarczać będzie ok. 10% całkowitej energii elektrycznej dla Ukrainy.
W pobliżu Czarnobyla leżało niewielkie miasto Prypeć zamieszkane przez ok. 50 tysięcy osób. Było to miasta zasiedlone głównie przez pracowników eletrowni jądrowej im. Włodzimierza Lenina. Spokojne życie mieszkańców radykalnie zmieniło się 26 kwietnia 1986. Awaria reaktora nr 4 zasiała ziarno strachu przed energią nuklearną w umysłach większości mieszkańców Europy.

Nz: Elektrownia atomowa w Czarnobylu 1.05.1985. Fot. PAP/CAF

Chichot historii
Jak na ironię katastrofa elektrowni w Czarnobylu zdarzyła się w trakcie testu, który miał służyć poprawie bezpieczeństwa. Naukowcy chcieli sprawdzić jak zachowa się reaktor w sytuacji awaryjnej. Test miał trwać minutę .
W nocy z 25 na 26 kwietnia 1986 pracownicy rozpoczęli obniżanie mocy reaktora. Jednak moc spadła o wiele bardziej niż planowano, czego wynikiem było tzw. zatrucie ksenonowe. W tej sytuacji operatorzy zdecydowali się z powrotem podwyższyć moc reaktora, co było błędem i przyczyną katastrofy. Nie wolno było kontynuować eksperymentu z mocą trzykrotnie niższą, niż być powinna. Załoga całkowicie straciła kontrolę nad reaktorem. O godz. 1:22 doszło do kolejnego spadku mocy, który zanotowały przyrządy.
Eksplozja
Pomimo tego eksperyment kontynuowano. Kiedy odłączono dopływ pary do pomp, moc reaktora zaczęła gwałtownie rosnąć. W ciągu paru sekund kilkadziesiąt razy przekroczyła dopuszczalne normy. Błyskawicznie doszło do reakcji chemicznych, po których nastąpiła eksplozja wodoru. Wybuch rozsadził rdzeń reaktora i zerwał przykrywającą go, ważąca 2 tys. ton, stalową płytę. Do atmosfery przedostały się duże ilości substancji radioaktywnych. Skażeniu uległ nie tylko teren elektrowni i jej najbliższe otoczenie, ale znaczny obszar Europy.
Reakcja władz radzieckich
Władze ZSRR początkowo zaprzeczały katastrofie, a następnie podawały skąpe i niemożliwe do zweryfikowania dane. Wywołało to w Europie spekulacje o tysiącach ofiar i śmiertelnym zagrożeniu dla mieszkańców naszego kontynentu.
- W Polsce już 28 kwietnia zanotowano wyraźny wzrost promieniowania radioaktywnego. W Polsce niesuwerennej, podporządkowanej radzieckim interesom informację o katastrofie cenzura przetrzymała przez kilkadziesiąt godzin - powiedział prof. Jerzy Eisler w audycji ”Kronika dwóch tysiącleci”.
Oficjalną przyczyną katastrofy, podaną opinii publicznej przez radzieckich ekspertów i sąd, były rażące naruszenia zasad bezpieczeństwa przez obsługę reaktora. Za winnych uznano kierownictwo elektrowni oraz nadzorującego eksperyment Anatolija Diatłowa. Jako jedyny dożył on końca procesu. Skazano go na 10 lat więzienia, ale został przedterminowo zwolniony z powodu choroby popromiennej. Przez cały czas bronił obsługi. Jako przyczynę katastrofy podawał wady konstrukcyjne reaktora, który nigdy nie powinien zostać dopuszczony do eksploatacji.

Nz: Opuszczone wesołe miasteczko w wyludnionym mieście Prypeć. 18.04.06. Fot. PAP/EPA/Sergey Dolzhenko.

Skutki
Skutki katastrofy najbardziej dotknęły terytorium Ukrainy, gdzie skażeniu uległo 9 procent kraju. Z powodu odniesionych ran i w wyniku napromieniowania zginęło 31 pracowników elektrowni i strażaków próbujących ugasić pożar. Około tysiąca osób, głównie ratowników i pracowników elektrowni otrzymało duże dawki promieniowania, co doprowadziło do poważnych chorób. Po katastrofie przesiedlono ok. 300 tysięcy osób, które mieszkały w promieniu 100 km od elektrowni. Do dziś trwa spór o liczbę ofiar tragedii.
fejk 2014-04-11 16:57:42 połowa ludzi w tej firmie 2017-01-11 18:54
fejk 2014-04-11 16:57:42 połowa ludzi w tej firmie jest niepotrzebna!!!
kiedyś kilka naśćie lat temu w biurze siedziało 10 osób (a teraz siedzi 100) i było lepiej - była kasa na remonty , naprawy maszyn , na premie dla pracowników, lepiej o bezpieczeństwo dbano....
a teraz :P - lepiej nie gadać

a kierownik z P-1(usunięte przez administratora) - CHłopie! - daj zarobić pracowniką bo bez nich leżycie i kwiczycie !!!! - gdyby nie oni to nawet peżota swego nowego byś nie miał czym zatankować ! :P odpowiedz
zajączek wielkanocny 2014-04-11 17:00:20 @budyń - 2014-04-11 15:25:37 okej budyniek - serio? - deczko mało.... :(
powinno być to co mówisz plus np 2-3 stówki w bonach np. do tesco czy biedronki ! odpowiedz
z wypłaty 2014-04-11 19:03:27 @pracownik - 2014-04-10 15:18:07 a co myślałeś? że z nastepnej wypłaty nie bedziesz miał ściągnięte? ludzie chyba myśliście że każda firma to Caritass. śledzika nie spróbujecie, możecie powąchać jedynie z daleka:)no i obyć się smakiem ze śliną do samej ziemi:) z podstawy nie zabiorą, ale jak ktoś chce się wykazywać i robić akord to zapraszam, zobaczycie jak się opłaca jak wam odciągną:) odpowiedz
cała prawda 2014-04-12 23:41:02 naiwność ludzi mnie naprawdę przeraża. przecież i tak i tak to będziecie mieli odciągnięte jak nie przy następnej wypłacie to przy akordzie i zamiast 10% dostaniecie 5% i nawet tego nie zauważycie. zrozumcie w końcu że pula na wypłaty jest taka sama. żeby ktoś zarobił innemu trzeba zabrać. przykre jest jak ludzie pytają o coś na zająca - przecież to bez znaczenia ile dostaniecie i tak do oddacie.miejcie trochę godności osobistej. jest 21 wiek a jednak wciąż trafiają się naiwni ludzie którzy wciąż wierza że coś można w życiu dostać za darmo, dlatego nie dziwcie się ludzie że jesteście tak traktowani jak nadal wierzycie w bajki. odpowiedz
galijczyk 2014-04-15 22:22:54 Za darmo to teraz mozna zwolnienie dostac. odpowiedz
pracownik 2014-04-16 08:24:47 behapowiec szuka w toaletach damskich do zwolnienia. jeszcze trochę i trzeba będzie się tłumaczyc ile podpasek można na zmianie założyc. a może jeszcze go nikt nie posądzł o molestowanie? co facet robił w damskim kiblu? czy przepisy na to zezwalają? nie jest to łamanie jakiś praw? gdzie intymnośc? odpowiedz
5 letnim stazem 2014-04-16 10:20:35 Kiedy kasa na swieta.Wiecie cos moze i po ile. odpowiedz
=) 2014-04-16 17:51:12 @galijczyk - 2014-04-15 22:22:54 nawed na zwolnienie czeba zasłuzyc... jak cie za pierszym razem nie wyjebia to beda szukac dzury w całym odpowiedz
darko 2014-04-16 20:20:51 pracownik: Nie pisz bzdur przechodziłem wtedy koło tej sytuacji, i ta dziewczyna co paliła w łazience to robiła to przy lustrze w pierwszym pomieszczeniu, a on wcale nie był w kiblu damskim, tylko dziewczyna która do nigo wchodziła otwarła drzwi a on ja po prostu zauważył odpowiedz
ewcia 2014-04-16 20:25:08 jakby nie paliło się w ubikacjach to nie było by problemu, że ktoś zostaje złapany, ja osobiście nie pale ale ten smród w tej damskiej ubikacji cholernie mi przeszkadza. Wszystkie rzeczy mam prześmiergnięte od papierosów. Zastanówcie się ludzie z tym paleniem po tych ubikacjach. odpowiedz
gosia 2014-04-16 20:32:05 problem z papierosami i paleniem po ubikacjach damskich i w szatniach jest nie dozniesienia, codziennie smierdzą mi zeczy, już mam tego dość. palarnia jest dwa metry od kibla, a ludzie jeszcze nie dorośli żeby do niej chodzić.
słyszałam podobno że maja zalozyc czujke dymu. Może wreszcie ten problem się skończy. osobiście jestem za karaniem takich ludzi. odpowiedz
« ‹ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 › »

Napisz swoją opinię

Nick

Akceptuję regulamin:*
Dodaj opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stomil
na podstawie 446 ocen
AUTORYZUJ
SWÓJ PROFIL
Stomil
Nekla
Oddziały
Ustaw powiadomienia o nowych opiniach o Stomil

Twój adres e-mail

Zapisz
GoWork.PL
Masz pytania? FAQ użytkowników FAQ pracodawców
Ostatnio na blogu:
blog PracaWpływ 500+ na rynek pracy
11 styczeń 2017 / Praca
blog SzkoleniaJak wytrwać w noworocznych postanowieniach?
03 styczeń 2017 / Szkolenia
blog Szkoły policealneReforma edukacji staje się faktem
09 styczeń 2017 / Szkoły policealne
Kursy i Szkolenia
Kosmetyka
Kurs Księgowość
Szkoła policealna GoWork.pl
Kurs Masaż
Szkoła Programistów
Zobacz wszystkie szkolenia (203)

O nas Mapa strony Regulamin i Polityka Prywatności Forum Dodaj ofertę pracy Logowanie Jakość i certyfikaty Kontak
Basiu owszem pracują kobiety, nawet bym powiedział 2017-01-11 18:55
Basiu owszem pracują kobiety, nawet bym powiedział, że jest ich zdecydowanie więcej niż mężczyzn. odpowiedz
galanonim 2012-11-25 01:12:38 i to jeszcze jakie faje,ladne,i w porzo,mlode nawet,i z okolicy.. odpowiedz
Marian 2012-11-25 19:32:22 Kiedy sianko dadzą na święta . Możę ktos na forum wie.I kiedy dadza. odpowiedz
BIUROWA 2012-12-14 22:36:45 A JAKI TO PROCEDER JEST JAK KTOŚ DOSTAJE TO CO MU SIĘ NALEŻY. A MAŁO TEGO DOSTAJE JESZCZE INNE PREMIE. W SUMIE MA ICH 9 ALBO 99. HA HA ZADOWOLONA JESTEŚ (usunięte przez administratora) WEŻ SIE ZA ROBOTE A NIE WĘSZYSZ PO KARTKACH Z WYPŁATAMI. A ODEMNIE SIĘ ODPIER..OL. odpowiedz
mis 2012-12-19 15:19:26 (usunięte przez administratora)na ten (usunięte przez administratora)! odpowiedz
balwan 2012-12-19 15:34:19 (usunięte przez administratora) a jak ci cos nie pasuje to sie zwolni pusta lalko! zamiast pierdolami to robota sie zajmi i dobrze liz (usunięte przez administratora)swojemu przelozonemu moze podniesie ci stawke o 10gr bo na tyle zaslugujesz pozdro Balwan! odpowiedz
pracownica stomila 2013-01-12 12:25:38 Ten to kto pisał o (usunięte przez administratora) zazdrości wszystkiego niech ta osoba patrzy na siebie jak wygląda tylko zazdrość i nienawiść. odpowiedz
galanonim 2013-01-15 12:09:41 Ludzie wezcie sie za robote,wiem ze przez to niezarobimy,ale moze toche nerwy spadna,a kto byl nygusem-albo gorzej { [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a} to itak bedzie.czym skorupka za mlodu... odpowiedz
,,, 2013-01-27 22:58:11 jak sie do was dostac??gdzie zlozyc cv odpowiedz
pracownik 2013-01-30 19:06:52 na głowę upadłeś? odpowiedz
ja 2013-02-01 11:17:59 jak w większości firm, albo w kadrach albo w sekretariacie odpowiedz
Pytia1 2013-02-07 21:51:54 Podpis "Bałwan" mówi sam za siebie. Wyluzuj nygusku, bo się roztopisz. Już na pierwszy rzut oka widać, że wywodzisz się z najczarniejszych czeluści produkcyjnych, ściemniając przy maszynie, a może pod maszyną dłubiąc namiętnie w nosie w poszukiwaniu sensu życia. Oficjalnie oczywiście zasuwasz w pocie czoła - biedny, kłamliwy chłopczyk. Jesteś tak długo bezpieczny, jak długo twój przełożony jest ślepy na twoje lenistwo. Ale on nie zobaczy, nie może się odwrócić i spojrzeć, bo... przeszkadza mu twoja ręka zatopiona w jego pupie po sam bark. I jak ma być lepiej w Stomilu z takimi popaprańcami jak ty. odpowiedz
anonim 2013-02-12 22:30:33 Chłopie gdzie ty chcesz składać papiery CV w Stomilu odpuść sobie bo będziesz zarabiał po 1000, a nawet 600 zł a w kadrach obiecanki cacanki a głupiemu radość a gdzie szkodliwe związki zawodowe to porażka nic nie potrafią załatwić w takim zakładzie to powinno się zarabiać minimum od 2500 -4000 hala powstała za pracowników pieniądze a mieszanki gumowe to najgorsza klasa najtańsze kupują a z główna bata się nie ukręci jak mieszanka gumowa była by najlepszej jakości 1 kl to by nie było tyle braków druga sprawa to jak było tyle braków to Stomil byłby bankrutem.Ludzie wy piszecie piszcie o faktach a nie że ten tyle zarabia a ten tyle. Ci co tam robią pozdrawiam odpowiedz
anonim 2013-02-12 23:46:58 A po za tym firma Aligator likwiduje całą linie produkcyjną w Niemczech a przenoszą całą produkcje do Polski. Dlaczego? krótkie pytanie krótka odp. Tania siła robocza . Tu pracownikowi 1000 czy 600 a w Niemczech 2000-2500 euro albo lepiej kto się będzie truł im za te marne pieniądze w Stomilu kierownictwo myśli że jak w wrześni ,Nekli, itd jest bezrobocie to będą mieć pracowników na pewno nie.Jest przysłowie nie chciało się nosić teczki to trzeba ściągać gumeczki. Jak tu rodzinę utrzymać a nie mówiąc opłaty i jak się ma kredyt to jak to opłacić wszystko a po za tym jednemu się powie i wszyscy wiedzą a konfidentów też nie brakuje a kierownicy czy brygadziści ustawić desme , wicerta to jest porażka ale to niema co winić nastawiaczy tylko zjebaną mieszankę gumową najgorszej jakości , ale ich też nie bronie bo potrafią się śmiać z pracowników ,że na jednej zmianie szło a na drugiej nie idzie ale jak parametry są zmieniane i nie przekazują sobie to są efekty takie jakie są pracowałem raz za kogoś na innej zmianie to pod koniec zmiany przyszedł i przestawił parametry takie jakie były na następnej zmianie nie mógł ujechać.To są fakty i niema co tu się czarować. odpowiedz
Max 2013-02-13 13:32:02 Wy macie (usunięte przez administratora)w głowie żeby obrażać innych żadnej kultury.Tak naprawdę to sama nienawiść tak jak na forum to tak samo w zakładzie. Dlaczego piszecie o sobie a nie o faktach co się dzieje w firmie ja dużo wiem ale to by książkę napisał o tej firmie.Z tymi wypłatami to ktoś dobrze napisał.A te przysłowie też jest dobre, konfidentów też nie brakuje a po za tym jeden drugiemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liże chodzi o nastawiaczy kierowników , i pracowników oczywiście co nie których. (usunięte przez administratora) to był najlepszym nastawiaczem i brygadzistom potrafił karzdom, maszy
śpiwur 2017-01-14 23:03
prawda 2014-06-27 22:28:30 trafiłeś kolego w 100%, czy warto się starać? nie wyrobisz akordziku - najnizsza, wyrobisz - nie dostaniesz premii bo pula na wypłaty taka sama. realnie - leżysz - 1200, robisz jak wół - 1400. czy się opłaca czy nie pozostawiam do oceny każdemu indywidualnie. a czy wyrobisz akord czy nie to nikogo nie interesuje - ważne żeby towar na wysyłke wyjechał, a ile Ty zarobisz to zapomnij że kogoś interesuje. plusy to to, że jest parę miłych , kompetentnych, rzetelnych osób (już resztki bo Ci co cenią swoje umiejętności dawno opuiścili tą firmę). jak obserwuję to 80% załogi to ludzie starsi (dokulać do emerytury), desperaci (wezmą wszystko zrobią, można ich poniżać), wiara z długami, matki wielodzietne itp. odpowiedz
o normach 2014-06-28 17:17:13 @prawda - 2014-06-27 22:28:30 nie ma minimalnych norm jakie trzeba zrobic. jak nie zrobisz nic to zarobisz 0zł plus 1198 zł netto dopłaty do wynagrodzenia minimalnego, mozesz się uwalić i leżeć. tak jak pisał kolega ważne żeby towar na wysyłkę wyjechał, więc wystarczy że coś pościemniasz. jak zrobisz 80% akordu (w praktyce robisz z potem na czole) to dostaniesz około 1000zł plus 200zł dopłaty do wynagrodzenia minimalnego. obaj pracownicy otrzymują wówczas 1200zł. system jest tak zorganizowany że nawet robiąc blisko 90% akordu i dostając 10% premii (luksus) i tak nie wyjdziesz poza najniższą krajową.łatwo policzyć około 1080zł plus 108zł - około 10zł dopłata. odpowiedz
anonim 2014-06-30 20:48:06 Witam mam pytanie dla pracowników wulkanizacji. Czy pracują jeszcze ziomale z bieszczad?? pozdro dla starej ekipy za czasów Pingwina odpowiedz
luzik 2014-06-30 21:59:32 czy dla studentów czy emerytów czy jeszcze kogoś innego to już kwestia uznania. punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Co tu dużo mówić: "jaki koń jest każdy widzi". zarobki jakie są też każdy widzi. zawsze ktoś z kuronia się znajdzie kto troche popracuje, pośmierdzi, zobaczy jak to wygląda i nara następny i się kręci karuzela. czy w tą stronę się kręci co trzeba to nie mi oceniać. takie realia. odpowiedz
And. 2014-07-01 22:53:53 Szkoda mi was, czy ktoś was tu trzyma na siłę w pracy. Nie odpowiada wam praca i płaca to sobie zmieńcie, nie zauważyliście że komuna się skończyła i nie ma przymusu pracy. Umiecie tylko znieważać firmę w której pracujecie. Każdy z was to zapewne niezastąpiony fachowiec, wręcz ekspert, więc po co jeździcie z Środy codziennie tyle kilometrów za 1500zł miesięcznie, tacy świetni pracownicy są przecież poszukiwani i w innych firmach od razu dostaniecie po 3 albo 4 tyś. Trochę szacunku dla firmy w której pracujecie oraz dyrekcji odpowiedz
ziomal 2014-07-02 17:18:43 Ja też powtarzam moje pytanie czy pracują jeszcze hanysy bo chciałem się na browar umówić?? odpowiedz
and 2014-07-02 23:17:31 Odnośnie pensji w działach poza produkcyjnych, wynagrodzenia są różne ale nie odstają od średnich pensji na danych stanowiskach w innych firmach. Spokojnie możesz liczyć na wyższe wynagrodzenie. odpowiedz
obserwator 2014-07-03 06:53:24 @And. - 2014-07-01 22:53:53 No kolego jak zauważyłeś to komuna juz dawno upadła i mamy teraz wolność słowa , no to jak już mamy te wolność to kto mi broni powiedzieć parę słów PRAWDY ? Wiem ze prawda boli i teraz widzę kogo ! Nikt tez nie znieważanie firmy tym bardziej dyrekcji jak juz to dyrekcja swoim hamskim nieraz zachowaniem zniewaza ludzi z bhp-owcem na czele. I jak tego kolegi nie widzisz to znaczy ze punktu w którym siedzisz tego nie widać i z tego powodu żal mi ciebie. A czasy mam jaki mamy gdzieś trzeba pracować i jak juz to ktoś zauważył firma trzyma się dzięki starym pracownikom którzy niedługo odejda na emerytury i desperatom ktorym tu jest dobrze bo wiele nie muszą umieć i nie wymaga się od nich
za wiele a to ze stary po krzyczy i wyzywa od idiotów itp to maja gdzieś, a reszta prędzej czy puźniej odejdzie wiec się o to nie martw ida lepsze czasy i oferty pracy tez lepsze niż Stomil . 3 odpowiedz
obserwator 2014-07-04 07:45:16 Tak oszczędzając ale na tych co wyrabiają budżet firmy czyli tych co na produkcji wyciskaja ostatnie poty odpowiedz
śpiwur 2017-01-14 23:05
stary dziaduś 2014-07-04 16:15:05 Arek jak jestes pracowity to raczej radził bym poszukać czegoś innego. Nie chce Cie zniechęcać, ale twojego zaangażowania nie docenią, a szkoda żebyś przyszedł, zawiódł się i poszedł. A jeżeli do tego jesteś ambitny i coś umiesz to nie wiem czy cenisz się na 1200zł.. plusy to dojazd do pracy autobusem, wypłata na czas, dużo miłych, wesołych osób na stanowiskach fizycznych. minusy- brak profesjonalizmu, bałaganiarstwo, tandectwo, brak życzliwości i wielu przypadkach kultury osobistej, dużo ludzi z przypadku, lenistwo, opieszałość, brak podstawowych umiejętności do pracy (czesto zrobienia prostej rzeczy, posłużenia się przyrządem, rozwiązanie problemu), brak szacunku do ludzi na stanowiskach fizycznych totalny, chaos, organizacja pracy przypadkowa i tandetna, dział jakości wogóle bez komentarza, często patrząc na niektóre osoby wątpliwość wzbudza ich iloraz inteligencji 1 odpowiedz
także składaj podanie i sie nie oglondaj !
mistrzowie chodzą różnie 2-3 zmiany , a zarobki to od 2000zł - do 3600zł netto - no ale umieć coś trza , bo na gumie są brygadziśći co nie wiedzą co to szczelinomierz czy jak mierzyć sówmiarką ! - śmiech - ale prawda! odpowiedz
rozbawiony. 2014-07-13 00:07:09 Śmiejesz się z ludzi z gumy, że nie potrafią mierzyć a ty analfab..to nie potrafisz nawet napisać poprawnie suwmiarka. :( odpowiedz
okej 2014-07-15 16:10:26 spox :) :P - ta ortografia to celowo była jak by co ... :)
śpiwur 2017-01-14 23:06
gosz 2017-01-14 23:09
Zawory ALLIGATOR można znaleźć nie tylko przy oponach, przykładem może służyć
opatentowany Zawór ciśnienia minimalnego, dla nowoczesnego zawieszenia
pneumatycznego w pojazdach terenowych i luksusowych limuzynach.

Oczywiście ALLIGATOR rozwiązuje także problemy poza przemysłem samochodowym.
Zawór do odpowietrzania form ALLIGATOR stosowany w produkcji opon
pozwala ograniczyć koszty ich wyprodukowania oraz podnieść ich jakość.

Specjalistyczna wiedza

Związana nie tylko z oponami i zaworami. Tu znajdą państwo różne
informacje dotyczące zaworów – ich zastosowań, wyboru, wskazówki
dotyczące montażu, regulacje prawne i wiele innych.
[ więcej ]

Rozwiązania „na miarę”

W szybkim rozwiązywaniu problemów naszych klientów, zarówno z branży motoryzacyjnej,
jak i z innych gałęzi przemysłu, pomagać będzie nasz zespół złożony z fachowców i specjalistów
od projektowania oraz wdrażania innowacji. Zespół ten będzie zawsze do dyspozycji naszych klientów.
[ więcej ] 1 odpowiedz
ja 2016-12-10 22:39:51
Przemysł samochodowy i pierwsze wyposażenie

Producenci samochodów oraz ich dostawcy to ważni klienci naszej firmy od samego początku jej istnienia. Do naszych zadowolonych klientów należy większość światowych producentów samochodów.

Często w tej grupie klientów powstają pomysły i impulsy do nowych rozwiązań, które stają się podstawową „produkcją jutra” – obojętnie czy dotyczą systemów kontroli ciśnienia w ogumieniu, zaworów do pneumatycznych układów zawieszenia, czy też specjalnych zaworów dla pojazdów hybrydowych.

Aby sprostać innowacyjności przemysłu motoryzacyjnego, utworzyliśmy kompetentną grupę rozwojową oraz odpowiednio wyposażone laboratorium.
Nasza główna filia, położona w centralnych Niemczech, wspomagana przez współpracowników z Ameryki, Azji i wschodniej Europy, oferuje łatwo i szybko dostępne wsparcie dla rozwoju międzynarodowych projektów naszych klientów.

Umiejętności naszego zespołu są ciągle rozwijane poprzez kooperację z dostawcami oraz uczelniami wyższymi.

Ważna jest także sprawna praca z gotowymi produktami. Precyzyjnie przygotowane plany logistyczne oraz elastyczność produkcji, umiejscowionej w centrum Europy, pozwalają na punktualne dostawy ponad 250 mln części rocznie.

Ciągły rozwój naszych procesów jest oczywiście równie ważny, jak zarządzanie jakością według norm ISO/TS 16949.

ALLIGATOR Certyficat
ISO/TS 16949:2009

Pytania? Chętnie odpowiemy! 1 odpowiedz
ja 2016-12-10 22:42:50
Ogólne warunki zakupów firmy ALLIGATOR Ventilfabrik GmbH

I. Przepisy ogólne

Dla wszystkich dostaw i świadczeń, które Państwo nam dostarczają (w dalszej części umowy zwani „Dostawcą“), obowiązują wyłącznie nasze warunki zakupów. Obowiązuje to także wtedy, gdy nasze ogólne warunki zakupów nie są zgodne z Państwa ogólnymi warunkami sprzedaży i dostaw.

Nasze warunki zakupów obowiązują także dla przyszłych kontaktów handlowych, nawet jeśli nie zostały one powtórnie zawarte w sposób wyraźny.

Zmiany umowy, uzupełnienia lub uzgodnienia ustne obowiązują tylko pod rygorem pisemnego potwierdzenia ich przez obydwie strony.

II. Zamówienie

Zamówienia, odmówienie dostawy i podobne zmiany wymagają formy pisemnej. Uzgodnienia ustne, obojętnie, czy przed, czy po zawarciu umowy, wymagają formy pisemnej w celu ważności.

Zlecenia poddostaw dostawca może wykonywać jedynie za naszą zgodą.

III. Ceny i zapłata

Oznaczona w zamówieniu cena jest wiążąca i wlicza się do niej dostawę typu „franco siedziba”, włącznie z opakowaniem a także formalnościami celnymi i cłem. Zmiany ceny na podstawie później następujących wzrostów kosztów, a także innego rodzaju zwyżka ceny są wykluczone, o ile przez nas jednoznacznie nie zostały zawarte pisemnie inne warunki.

Rachunki od dostawcy należy dostarczać po dostawie oddzielnie i w przepisowej formie.

Prawa do rozliczenia i retencji przysługują nam w zakresie prawnym.

IV. Dostawa

Dostawa następuje franco siedziba. Jeśli w naszym zamówieniu podaliśmy numer zamówienia lub artykułu, należy go uwidaczniać na wszelkiej dokumentacji z dostawcą i na wszystkich papierach przesyłowych i dostaw.

Podany w zamówieniu termin dostawy jest wiążący. Dostawca odpowiada za pozyskanie niezbędnych do wykonania dostawy i świadczenia poddostaw i świadczeń obcych także w przypadku niezawinienia.

Jeśli dostawy musiały nastąpić w sposób przyspieszony poprzez zawinienie dostawcy, to ponosi on powstałe w ten sposób koszty dodatkowe
DNO 2017-01-17 19:11
DNO
garsia 2017-01-18 11:58
ja sie z nickogu nie śmieje - ale mówie, bo wiem jak jest :)
co do zarobków to podałem kwoty netto na ręke, ale to że brygadzista zarobi 2 tysie netto to nie znaczy ,że "zwykł odpowiedz
gosz 2017-01-14 23:09:17 Zawory ALLIGATOR można znaleźć nie tylko przy oponach, przykładem może służyć
opatentowany Zawór ciśnienia minimalnego, dla nowoczesnego zawieszenia
pneumatycznego w pojazdach terenowych i luksusowych limuzynach.

Oczywiście ALLIGATOR rozwiązuje także problemy poza przemysłem samochodowym.
Zawór do odpowietrzania form ALLIGATOR stosowany w produkcji opon
pozwala ograniczyć koszty ich wyprodukowania oraz podnieść ich jakość.

Specjalistyczna wiedza

Związana nie tylko z oponami i zaworami. Tu znajdą państwo różne
informacje dotyczące zaworów – ich zastosowań, wyboru, wskazówki
dotyczące montażu, regulacje prawne i wiele innych.
[ więcej ]

Rozwiązania „na miarę”

[ więcej ] 1 odpowiedz
ja 2016-12-10 22:39:51
Przemysł samochodowy i pierwsze wyposażenie

ALLIGATOR Certyficat
ISO/TS 1
garsia 2017-01-18 12:09
Ryby stanowią najbardziej zróżnicowaną i zarazem najliczniejszą grupę żyjących obecnie kręgowców. Prawdopodobnie istnieją na świecie już od 480 milionów lat. Poruszają się za pomocą płetw oraz oddychają skrzelami. Wiele gatunków posiada także zęby.

A jakie są rozmiary ryb oceanicznych?

Obecnie rozróżnia się około 32 tysiące gatunków ryb. Każdego roku naukowcy dokonują odkrycia 150 do 200 nowych osobników. Największą zagadką są bardzo niedostępne ryby głębinowe.

Aby zobrazować rozmiary ryb oceanicznych, należy porównać najmniejsze osobniki z największymi. Jednak nie sposób przedstawić rozmiarów ponad 30 tysięcy różnych ryb.

Tabela przedstawia porównanie rozmiaru najmniejszej i największej ryby oceanicznej

Nazwa ryby Rozmiar
Trimmatom nanus 8-10 mm
Rekin wielorybi max. 18,8 m (przy wadze ok. 15 ton)

Trimmatom nanus jest rybą zamieszkującą pasmo tropikalne Oceanu Indyjskiego, oraz zachodnie i centralne Oceanu Spokojnego. Żyje na głębokości od 5 do 30 metrów. Księga Rekordów Guinnesa podaje, iż jest to najmniejsza ryba i dodatkowo najmniejszy kręgowiec na Ziemi.
Rekin wielorybi występuje we wszystkich wodach tropikalnych i subtropikalnych, poza Morzem Śródziemnym. Naukowcy zaobserwowali, iż te gatunki pojawiają się cyklicznie w tych samych miejscach o tych samych porach roku. Prawdopodobnie związane jest to z obecnością planktonu, którym się żywią oraz z okresami godowymi.

Czy wiesz że?

Rekiny wielorybie zostały objęte ochroną na całym świecie, z racji możliwości wyginięcia. Mimo to, głównie na Tajwanie i Filipinach, dochodzi do nielegalnych połowów tych ryb. Sprawę ułatwia fakt, iż wieloryb jest łagodny w stosunku do ludzi i nie ucieka na ich widok. W zachodniej Australii wielką atrakcją jest nurkowanie w asyście tej olbrzymiej ryby.

A Ty jaką najmniejsza lub największą rybę miałeś okazję widzieć? Czy miałbyś odwagę nurkować w towarzystwie największej ryby na świecie? Co sądzisz o takim rodzaju atrakcji?
muł 2017-01-20 17:39
żal już tu wchodzić i czytać same bzdury nie na ten temat, czyli o opinii pracodawcy STOMIL ALLIGATOR obecnie
Dwóch przedstawicieli Gazpromu stanie przed szwajc 2017-02-12 17:47
Dwóch przedstawicieli Gazpromu stanie przed szwajcarskim sądem za łapówkarstwo
tak to prawda kultura władz czyli zarządu w tej fi 2017-02-12 19:50
tak to prawda kultura władz czyli zarządu w tej firmie poniżej krytyki to ludzie na poziomie ale chyba bydła zero szacunku dla osób które utrzymują te firmę ciężką pracą za śmieszne pieniądze za które nie da się normalnie żyć tylko wegetować czy ktoś z nich potrafi to zrozumiec odbierając pensje kilka krotnie wyższe jak zwykły pracownik fizyczny nie bo niczego im w życiu nie brakuję a ludzie [slowo niecenzuralne admin]na chleb nie mają a jeszcze ich okradają i oszukuja na akordzie ile się da po drugie to nie maja pojęcia i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiedzą jak człowiek cięzko pracuje ile sie nadzwiga ile na zdrowiu traci pytam się jakim kosztem tych groszy bo to nie wypłaty są tylko zasiłki ale co moga mówic ludzie którzy w zyciu cięzko nie pracowali tylko pierdzą w stołki i duperelami sie zajmują stomilowcy trzymajcie siepozdro odpowiedz
anonim 2009-06-07 17:17 zgadzam sie w stu procentach z tymi wypowiedziami niech zarząd i ich gonce( czyli kierownicy) pracuja na maszynach to zobacza jaka to ciezka praca bez picia i wolnej chwili , a my pracownicy fizyczni bedziemy stac i ich pilnowac do ostatniej minuty a na koncu za ,,dobra prace ' damy pochwale w postaci nagany jak to robi kierownik działu P1 a w koncu ich zwolnim bo przeciez ten zarzad nic innego nie umie jak poniewierac pracownikow i w pelni ich wykorzystac pozdrawiam pracownikow i nie pozwolcie sie tak wykorzystywac bo śmierc was do goni a oni i tak beda was mieli w [usunięte przez admina] 1 odpowiedz
anonim 2009-06-07 18:15 Szanowni Pracownicy Produkcji
W następny tygodniu zostanie wysłana w j. niemieckim opinia do kierownictwa firmy ALLIGATOR Ventilfabrik GmbH Pana Josefa Seidla na temat obecnej sytuacji Zakładu Stomil Nekla oraz polskiej kadry zarządzającej (zarząd i kierownictwo). Będzie w niej zawarty pogląd Pracowników Produkcyjnych na bardzo ważne dla Nas kwestie między innymi:
-Nasz pogląd na temat wprowadzenia nowego systemu płac jakim jest „akord grupowy”!!
-Nasze stanowisko na system nie płacenia godzin dniówkowych!!
-sposób traktowania Pracowników przez zarząd i kierownictwo!!
Prosimy o jak najwięcej opinii i komentarzy w serwisie gowork.pl adres do strony to : http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,7965,0,0 Najbardziej sensowne i opisujące rzeczywisty obraz firmy zostaną wybrane i przetłumaczone na j. niemiecki. Opinie starajmy się wyrażać w sposób etyczny i cenzuralny, by pokazać że nie jesteśmy „prostakami”!! ,bo za takich uważa Nas kadra zarządzająca.
Drogi Pracowniku nie bądź obojętny od tego zależy twoja przyszłość w firmie!!
anonim 2009-06-07 20:26 w firmie zarabiając 1000zł nie ma przyszłości odpowiedz
anonim 2009-06-07 21:11 A może dyrekcja nie wie co my myślimy o ich zachowaniu i braku kultury.... odpowiedz
anonim 2009-06-09 21:10 ktiss sami z siebie niewolnikow zrobiliscie dumny jestem z tego ze sie sam zwolnilem!!!!!!!! i sobie polepszylem a wy niemieliscie jaj a teraz co beczenie? odpowiedz
anonim 2009-06-10 18:24 ciekawe kiedy sie znowu szykuja zwolnienia a zwiazki jak zawsze nic odpowiedz
anonim 2009-06-10 23:58 zeby zrobic okna na antresoli wydali grube pieniądze, a teraz klamki od okien zabrali!! to po co te okna panie dyrektorze? odpowiedz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 › »
anonim 2009-06-07 18:15 Szanowni Pracownicy Produkcji
W następny tygodniu zostanie wy
gość 2017-02-13 19:05
to już się robi chore i po je bane żeby spamy czytać bezsensowne treści
gościu ma kompleksy i niedorozwojem jest pewnie że nie na ten temat wstawia i śmieci aby na całą stronę że się nie da tego czytać w ogóle

ADMINISTRACJA ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość 2017-02-13 19:06
to już się robi chore i po je bane żeby spamy czytać bezsensowne treści

ADMINISTRACJA ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!!!!!!!!!!!!!!!!
to już się robi chore i po je bane żeby spamy czytać bezsensowne treści

ADMINISTRACJA ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!!!!!!!!!!!!!!!! to już się robi chore i po je bane żeby spamy czytać bezsensowne treści

Pablo Neruda "zamknął" GO w wierszu - jedynym w mo 2017-02-14 16:30
Pablo Neruda "zamknął" GO w wierszu - jedynym w moim kulinarnym kajecie z przepisami. Bo ten Wiersz to dla mnie najważniejszy przepis dobrego smak.
ył okropnie brzydki i nie potrafiłam spojrzeć na niego oczami Pabla Nerudy. Pomarszczony, czerwonawy, z wrażym, wielkim pyskiem, znad którego połyskiwały ślepia. Nieforemny jakiś. Abadecho, czyli miętus oceaniczny we własnej osobie. A w Chile - congrio. Są tego trzy odmiany. Złota - najszlachetniejsza, czarna i różowa, którą upodobali sobie Chilijczycy. Nieco przypomina węgorza. Poznaliśmy się na targu rybnym w Valparaiso. Wśród gigantycznych krewetek, małży, ostryg, krabów i ryb najróżniejszego autoramentu wyglądał mało atrakcyjnie. Wszystko tu było większe i bardziej mięsiste niż na europejskich rybnych targach. Takich przerośniętych skorupiaków, czy ryb nie warto kupować na Starym Kontynencie, bo po prostu są twarde i niesmaczne. Dlatego do Chile z najdalszych zakątków świata przyjeżdżają smakosze owoców morza. Ostrygi - mimo że gigantyczne - są tu niezwykle delikatne, kraby rozpływają się w ustach, ślimaki nie mają sobie równych. To wszystko za sprawą zimnego Prądu Humboldta, będącego częścią płynącego od Antarktyki Prądu Wiatrów Zachodnich. Słońce i zimna, krystalicznie czysta woda to najlepsze środowisko dla morskich żyjątek.Wielki port Valparaiso"Książka, do której zaglądam najczęściej, to monografia opisowa morskich ślimaków" - pisał we wspomnieniach Pablo Neruda. Chodząc wśród straganów rybnego targu, mieniącego się dziesiątkami barw i odcieni morza, nie miałam wątpliwości, że żyjątka z "wielkiego zielonego pałacu cudów", jak określał ocean poeta, są nieskończonym źródłem inspiracji dla artystów, kucharzy i smakoszy. Valparaiso to legendarny chilijski port, który w czasach, kiedy nie było jeszcze Kanału Panamskiego, był najbogatszym miastem Chile. Bezpiecznym portem dla statków przed i po przekroczeniu Cieśniny Magellana. W Valparaiso powstała pierwsza giełda towarowa w Chile i pierwsza hiszpańskojęzyczna gazeta regularnie ukazująca się w tym regionie, a także pierwsza siedziba banku centralnego. Był też pierwszy i wciąż działający oddział straży pożarnej. Do dziś jest to największy port w kraju. Przy wejściu z pomnika powitał mnie Krzysztof Kolumb, który wprawdzie nigdy nie był tu, gdzie dziś jest Chile, ale Chilijczycy są mu wdzięczni za odkrycie Ameryki,"Chudy" kraj, jak pisał o nim Neruda, usytuowany między Andami a oceanem, ma aż 4300 km długości i zaledwie 355 km szerokości. W Valparaiso tę "chudość" czułam dosłownie, bo za wąskim pasem płaskiego nabrzeża zaczynają się wzgórza. W porcie obok gigantycznych okrętów chilijskiej marynarki wojennej cumuje replika żaglowca, na którym przypłynął Juan de Saavedra, pierwszy Europejczyk, który postawił tutaj stopę. Od tego czasu kolejne pokolenia pisały historię portu. "Na jednym statku przybył fortepian, na drugim Flora Tristan, peruwiańska prababka Gauguina, na innym jeszcze, który zwał się "Wagner" - Robinson Crusoe. Inne statki przywoziły ananasy, kawę, pieprz z Sumatry, jaśminową herbatę z Assamu. Anyż z Hiszpanii. Odwieczna zatoka zapełniała się przeróżnymi przeplatającymi się zapachami". Te słowa Pabla Nerudy przypomniały mi się, kiedy patrzyłam na wyładowane kontenerami statki handlowe. Nie miałam pojęcia czy są w nich samochody, czekolada, czy zabawki. Miałam za to poczucie, że uczestniczę w historii i zrozumiałam, dlaczego mieszkańcy Valparaiso mówią o sobie el portenio, ludzie portu, którzy mają światowe obycie.Śladami poetyNeruda uwielbiał Valparaiso: "Byliśmy poetami lub malarzami, mieliśmy po dwadzieścia lat i nosiliśmy w sobie cenny ładunek nieobliczalnego szaleństwa, które chciało się wyżyć, rozprzestrzenić, wybuchnąć. Gwiazda miasta Valparaiso wzywała nas magiczną siłą swojego tętna". I ja postanowiłam powędrować tym śladem. Wśród dawnych rezydencji i pałaców. Kolonialnych domów. Coraz wyżej i coraz stromiej. Na szczęście niedaleko, bo do... najbliższej stacji kolejki linowej. Jest ich w mieście kilkanaście. Valparaiso było bowiem jednym z pierwszych miast w Południowej Ameryce, które miały własny publiczny transport, i pierwszym, w którym zaliczono do niego kolejki linowe. Artillerię, którą jechałam, zbudowano zaledwie w 1893 roku. Kolejką do swojego domu dojeżdżał też Pablo Neruda. Kiedy jego wiersze zyskały uznanie, a on sam został dyplomatą, kupił sobie dom w Valparaiso - La Sebastiana. I nic dziwnego, że w okolicy jak grzyby po deszczu wyrosły atelier malarzy, muzyczne bary i wzgórze stało się artystycznym centrum Valparaiso. Przekonałam się jednak, że króluje tu nie cadillo de congrio - słynna zupa rybna - tylko frytki i hamburgery, a w najlepszym wypadku empanadas, czyli pieczone w piecu pierogi nadziewane posiekaną wołowiną. Neruda zresztą, mimo deklarowanej dozgonnej miłości do Valparaiso, po licznych podróżach i kilkuletnim wygnaniu z kraju, osiadł nie w mieście, ale w oddalonej o kilkadziesiąt
STUHR TO BEZNADZIEJNY BŁAZEN LANSOWANY I WCISKANY 2017-02-14 20:04
STUHR TO BEZNADZIEJNY BŁAZEN LANSOWANY I WCISKANY WSZĘDZIE NA SIŁĘ PRZEZ ŻYDOWSKIE LOBBY W TELEWIZJI. WIDAĆ JASNO JAK DUŻO DO POWIEDZENIA MAJĄ TAM PEJSY ...
gość 2017-02-17 15:50
kiepskie wypłaty były teraz przez ukrainców jak sa na akordzie teraz
gosz 2017-02-18 16:31
Już dobrze w tym zakładzie nie będzie- kto może niech czym prędzej ucieka!
helga 2017-02-18 16:33
takie wypłaty w 2017 roku to śmiech na sali! - co to sie porobiło w tym zakładzie!
bobel 2017-02-18 16:35
bo już lepiej nigdy nie będzie- teraz już tylko w otchłań na samo dno! - stomil tonie! - ukraińcy będą robić a nie polacy za te grosze!
obs-rator 2017-02-18 16:37
dobre wypłaty mają tylko brygadziśći ze znajomośćiami/układami, i wieloletni - czyt. ci którzy robią tam po 30-40 lat nastawiacze - tylko oni mogą liczyć jeszcze na dobre wypłaty - a tak to normalni robole (produkcyjni, kontrola, operatorzy, obcinacze, selekcjonerzy itp) - mają ochłapy - tragedia!
NASTĘPNA STRONA 2017-02-18 16:40
mówie wam! - znieść te cholerne akordy - stała pensja z dobrą podstawą plus ew jakaś premia i od razu inaczej by było! - a nie akordzy grupowe w 21 wieku! to nie te czasy!
Ale cóż dyrektor twierdzi ,że za dużo ludzie zarabiają i robi swoje!?...
rajoc 2017-02-18 16:43
A brygadziśći dalej mydlą oczy pracowniką.... :( , a sami dobrą kase trzepią! - a robole myślą - bendziemy więcej hapać to więcej zarobimy- a jest odwrotnie!:(
wrubel 2017-02-18 16:45
podobno teraz biurowiec mają rozbudowywać.... !!!- lol!? - po co? - aby więcej nierobów tam zmieśćić !!!!!!!????????? - co to sie wyprawia!
Te w Wenecji czy na Maderze zapadają w pamięć dzię 2017-02-18 16:47
jak na razie - podwyżek brak!:(
pracownik 2017-02-21 19:12
zacznijcie godnie płacić , bo wam ludzie - dobrzy pracownicy - uciekają !!!!!!!!!!!!!!!
brygadzista 2017-02-21 19:14
popieram- racja - minimum 2800-3000zł netto ! - dla pracowników za taką prace!
sir 2017-02-22 18:34
wsszędzie dobrze gdzie nas nie ma !:)- uciec ale dokąd ? - oto jest pytanie- aby nie wpaść z deszczu pod rynne !:)?
PRACOWNIK 2017-02-22 23:14
Zła praca nie jest Ale Kierownictwo razem z Dyrektorm DO WYMIANY..2500 minimum do Reki KAZDY POWINIEN ZAROBIC>A nie jak ludzie zarabiaja po 1600 żł
garsia 2017-02-23 18:32
DOKŁADNIE !- czyli.... - wszyscy razem brać wypowiedzenia w łape i szturmem do dyrektora!!!!! - i wtedy albo "rybki albo akwarium" - albo ma pracowników ,ale musi im godnie płacić, albo...- ma "akwarium" - w którym jedynymi rybkami będzie on i jego biurowi....- tyle ,że bez pieniędzy :(- bo kto na nich zarobi..... :(??? - NO KTO ?!
Także do dzieła! - niedługo zobaczą co to znaczy odchodzenie masowe pracowników! - dopiero sie zacznie.....
BUDYŃ 2017-02-24 15:32
CHYBA MARZYSZ!!! ZNAJDŹ CHOCIAŻ JEDNEGO KTÓRY Z TOBĄ ZŁOŻY WYPOWIEDZENIE
Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Umowa o pracę na czas 2017-02-24 22:42
TY !!!!! :P:P:P
ej śmiertelni wrogowie postanawiają połączyć siły 2017-02-24 22:43
witam serdecznie:
obecnie zakład w nekli potrzebuje na stanowiska:
-specjalista do spraw kontrolingu
-kontroler jakośći
-mechanik
-elektryk

podania można składać w dziale kadr i płac
Sylwester Latkowski[edytuj] Sylwester Latkowski Il 2017-02-24 22:45
Zawód reżyser
dziennikarz
Wikicytaty Cytaty w Wikicytatach
Strona internetowa
Sylwester Latkowski (ur. 13 lipca 1966 w Elblągu[1]) – polski reżyser filmów dokumentalnych, teledysków, autor i prezenter programów telewizyjnych, a także publicysta. Od 2013 do 2015 redaktor naczelny tygodnika „Wprost”. Od 2015 redaktor naczelny serwisu Kulisy24.

2 Publikacje
3 Filmografia
4 Przypisy
5 Linki zewnętrzne
Życiorys[edytuj]
Przez wiele lat nie miał nic wspólnego ze środowiskiem filmowym – imał się różnych zajęć i zawodów, prowadził własne przedsiębiorstwa[2].

W latach 1993–1998 ukrywał się w Federacji Rosyjskiej. Na kanwie swojej ucieczki do tego kraju napisał powieść dokumentalną „Wozacy”[3].

Pod koniec lat dziewięćdziesiątych został skazany na karę 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności za wymuszenie rozbójnicze[4]. W więzieniu spędził 19 miesięcy[5]. Poznał tam rugbistę Jakuba Szymańskiego[6]. Po wyjściu na wolność zrealizował swój pierwszy film: To my, rugbiści (2000), o drużynie Arki Gdynia w rugby. Film wywołał wiele kontrowersji, Latkowskiego oskarżono o gloryfikowanie przemocy czy wręcz zwykłego bandytyzmu[potrzebny przypis].

Kolejny jego film, Blokersi, był pierwszym od lat dokumentem wyświetlanym na dużym ekranie i pierwszym polskim filmem o środowisku hip-hopowym. Latkowski w Blokersach zdiagnozował fenomen tej kultury, tworzonej zazwyczaj w obskurnych blokowiskach. Film, który miał być swoistą obroną młodych ludzi w nich mieszkających, a jednym z jego tematów była komercjalizacja ich muzyki, paradoksalnie stał się trampoliną promocyjną dla tego środowiska.

Późniejsze jego filmy, mimo iż podejmowały równie ważne społecznie (lub medialnie) tematy, nie odniosły już takiego sukcesu. Nakręcił dokument o Michale Wiśniewskim (Gwiazdor), a także o Leszku Możdżerze (PUB 700). Po obrazach o meandrach show biznesu przyszła kolej na drastyczniejsze tematy, co zaowocowało filmami Śledczak (o sytuacji aresztów śledczych) oraz Pedofile (ukazującym niemoc organów ścigania przy tego rodzaju przestępstwach oraz mechanizmy, które nie dopuszczają do ujawnienia prawdy o nich na przykładzie siatki pedofilskiej z Dworca Centralnego w Warszawie[7]).

Współtworzy programy na potrzeby Telewizji Polskiej. Był reżyserem i autorem pomysłu programu popkulturalno-muzycznego TVP2 pt. Nakręcona noc oraz autorskiego, cyklicznego programu telewizyjnego pt. Konfrontacja, o bulwersujących bieżących wydarzeniach społeczno-politycznych w Polsce. Był także autorem serii reportaży dla Polsatu.

30 sierpnia 2007 w mieszkaniu reżysera został zatrzymany Janusz Kaczmarek[8]. Latkowski nagrał zatrzymanie telefonem komórkowym.

W styczniu 2013 został redaktorem naczelnym tygodnika „Wprost”. Pełnił tę funkcję do marca 2015 roku.

Od 2015 redaktor naczelny serwisu internetowego Kulisy24[9].

Osobny artykuł: Afera podsłuchowa w Polsce (2014–2015).
Publikacje[edytuj]
Sylwester Latkowski, „Pamiętam jak...”, Słowo/Obraz Terytoria Wydawnictwo, 2001, ISBN 9788388560415.
Sylwester Latkowski, „Zabić Papałę”, Rosner i Wspólnicy, 2008, ISBN 9788360336281.
Sylwester Latkowski, Piotr Pytlakowski, „Olewnik. Śmierć za 300 tysięcy”, 2009, ISBN 9788324716807.
Sylwester Latkowski, Piotr Pytlakowski, „Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy”, Wydawnictwo MUZA S.A., 2010, ISBN 9788374958783.
Sylwester Latkowski, Piotr Pytlakowski, „Agent Tomasz i inni. Przykrywkowcy”, Świat Książki, 2010, ISBN 9788324719167.
Sylwester Latkowski, „Polska mafia”, Świat Książki, 2011, ISBN 9788324718689.
Sylwester Latkowski, „Czarny styczeń”, Świat Książki, 2012, ISBN 9788377994597.
Sylwester Latkowski, Piotr Pytlakowski, „Biuro tajnych spraw”, Wydawnictwo Czarna Owca, 2012, ISBN 9788375544329.
Sylwester Latkowski, "Człowiek z Lasu. Polska Lokalna". Wydawnictwo Czarna Owca, 2014, ISBN 9788375545531.
Sylwester Latkowski, Michał Majewski, "Afera podsłuchowa. Taśmy Wprost", Wydawnictwo Zysk i S-ka, 2014, ISBN 9788377855683.
Filmografia[edytuj]
Źródło[10].

To my, rugbiści (2000)
Blokersi (2001)
PUB 700 (2002)
Gwiazdor (2002)
Nakręceni, czyli szołbiznes po polsku (2003)
Klatka (2003)
Kamilianie (2003)
Śledczak (2004)
Pedofile (2005)
Zabić Papałę (2008)
Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy (2010)
Ostatnia wieczerza (2011)
Człowiek z Lasu. Polska lokalna (2012)
Przypisy
Skocz do góry ↑ Sylwester Lat
Marta Wiśniewska z domu Mandrykiewicz, znana jako 2017-02-24 22:46
Marta Wiśniewska z domu Mandrykiewicz, znana jako Mandaryna (ur. 12 marca 1978 w Łodzi[1]) – polska tancerka, choreograf, piosenkarka muzyki dance i aktorka.

Szerszej publiczności dała się pierwszy raz poznać jako tancerka grupy Ich Troje i partnerka lidera zespołu, Michała Wiśniewskiego. W 2004 roku, coverem utworu "Here I Go Again" z repertuaru Whitesnake rozpoczęła karierę muzyczną. Jej dwie pierwsze płyty, Mandaryna.com i Mandarynkowy sen, spotkały się z sukcesem komercyjnym w Polsce. W 2005 roku wywołała skandal medialny swoim występem na Sopot Festival, gdzie została skrytykowana za brak umiejętności wokalnych podczas śpiewania utworu "Ev'ry Night". Niemniej jednak, piosenka została przebojem w kraju.

Obecnie Mandaryna prowadzi działalność jako instruktorka tańca, we własnej sieci szkół Mandaryna Dance Studio.

Wczesna kariera[edytuj]
Jako uczennica trzeciej klasy szkoły podstawowej wstąpiła do zespołu dziecięcego Krajki, w którym tańczyła przez 7 lat[2]. Wtedy też rozpoczęła naukę śpiewu. W 1996 roku, będąc jedną z tancerek zespołu „7 coma 7”, zdobyła mistrzostwo Polski w tańcu hip-hop. Z wykształcenia jest animatorem kultury, ukończyła policealne studium zawodowe Szkołę Projektowania i Reklamy przy WSSiP w Łodzi. Uczęszczała również do Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Brała lekcje śpiewu u Elżbiety Zapendowskiej[3][kiedy?].

Na początku roku 2000 rozpoczęła współpracę z zespołem Ich Troje. Pracowała nad choreografią grupy i występowała jako jedna z tancerek. Związała się prywatnie z Michałem Wiśniewskim. W roku 2002 para pobrała się, a na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Xavier. W 2003 roku Michał i Marta wzięli udział w reality show Jestem, jaki jestem, emitowanym na antenie TVN. Program był wzorowany na amerykańskim The Osbournes z udziałem Ozzy'ego Osbourne'a i jego rodziny. W sierpniu Marta urodziła drugie dziecko, córkę Fabienne, a w grudniu wzięła ślub kościelny z Michałem Wiśniewskim w Kirunie na północy Szwecji[4]. Przebieg ceremonii można było śledzić za pośrednictwem stacji TVN.

2004–2006: Mandaryna.com, Mandarynkowy sen, Sopot Festival[edytuj]
Podczas trwania show Jestem, jaki jestem nagrała dla Wiśniewskiego piosenki „Stand By Your Man” oraz „Śliczny obcy pan”. Zimą 2003 zaczęła przygotowania do muzycznej kariery pod okiem profesjonalistów[5]. Jako piosenkarka zadebiutowała w 2004 roku, przybierając wówczas pseudonim Mandaryna. Nagrała cover piosenki "Here I Go Again" zespołu Whitesnake. Singel osiągnął sukces, a latem została wydana debiutancka płyta, pt. Mandaryna.com, promowana przez sieć sklepów Orsay i Radio Eska. Zawierała piosenki utrzymane w stylu pop-dance, zaaranżowane przez producenta nagrań niemieckiego zespołu Groove Coverage. Płyta cieszyła się popularnością i dotarła do pierwszej dziesiątki najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Drugim singlem została piosenka "L'Été indien", której oryginalnym wykonawcą był Joe Dassin. Jesienią Mandaryna dwa razy pojawiła się w programie Bar.

W 2005 roku zgłosiła swój kolejny singel, "Ev'ry Night", jako propozycję do konkursu Sopot Festival. Wcześniej podczas występów korzystała wyłącznie z playbacku[6]. Jeszcze na kilka miesięcy przed festiwalem w mediach zaczęły krążyć spekulacje na temat braku jej umiejętności wokalnych. Piosenkarka postanowiła uciąć te plotki i zdecydowała się na występ na żywo, zamiast wykorzystania playbacku. Konkurs odbył się 3 września, a występ Mandaryny wywołał duże kontrowersje. Członkowie jury orzekli, iż nie potrafi śpiewać, choć pochwalono występ za jego widowiskowość. Mimo to piosenkarka zdobyła drugie miejsce w głosowaniu widzów o Słowika Publiczności, uzyskując 16% głosów[7], a piosenka "Ev'ry Night" okazała się jej największym przebojem. Jej drugi album, Mandarynkowy sen, stał się dużym sukcesem komercyjnym i trafił na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt w kraju[8]. Na albumie znalazła się dyskotekowa wersja "You Give Love a Bad Name" zespołu Bon Jovi, wydana jako kolejny singel.

Dzięki wysokiej sprzedaży płyty Mandarynkowy sen powróciła do Sopotu w lipcu 2006 i wystąpiła na festiwalu TOPtrendy. Wzięła też udział w koncercie poświęconym Varius Manx, gdzie zaprezentowała nowy singel, "Stay

Mikrofony Popcornu[edytuj]

Ten artykuł od 2011-06 wymaga zweryfikowania podanych informacji: zupełny brak źródeł.
Należy zamieścić przypisy do materiałów opublikowanych w wiarygodnych źródłach.
Część lub nawet wszystkie informacje w artykule mogą być nieprawdziwe. Jako pozbawione źródeł mogą zostać zakwestionowane i usunięte.
Po wyeliminowaniu niedoskonałości należy usunąć szablon {{Dopracować}} z tego artykułu.
Mikrofony Popcornu – nagroda w przemyśle muzycznym. Rozdawana corocznie przez młodzieżowy miesięcznik Popcorn. Pierwsze statuetki rozdano w drugiej połowie lat 90. Najczęściej przydzielane są nie przez Jury, lecz przez głosowanie czytelników miesięcznika. Jury wybiera tylko nominacje do nagród. Sympatie czytelników często pokrywały się z rozdawanymi Fryderykami lub innymi nagrodami w polskim przemyśle fonograficznym.

Zespół Roku - Polska: Just 5
Przebój Roku - Polska: Edyta Górniak & Mieczysław Szcześniak "Dumka na dwa serca"

Od 2014: Ósmy plan i The Voice of Poland[edytuj] N 2017-02-24 22:50
Od 2014: Ósmy plan i The Voice of Poland[edytuj]
Na początku listopada 2014 odbyła się premiera singla „Pióropusz” zapowiadającego kolejny album Kukulskiej, zatytułowany Ósmy plan[21].

31 grudnia 2014 piosenkarka wzięła udział wraz z innymi artystami, w tym m.in. z Kasią Wilk, Anią Rusowicz, Małgorzatą Ostrowską, Haliną Frąckowiak, Dominiką Barabas w sylwestrowym koncercie Przetańczyć z Tobą chcę całą noc w Poznaniu poświęconemu twórczości Anny Jantar[22].

13 czerwca 2015 wzięła udział w koncercie „SuperPremier” z piosenką „Miau” podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu[23].

Jesienią 2016 wraz z Marią Sadowską, Andrzejem Piasecznym oraz Tomsonem i Baronem z Afromental zasiadła w jury siódmej edycji programu The Voice of Poland, emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVP2[24].

Natalia Kukulska wraz z mężem Michałem Dąbrówką i córką Anną, 23 maja 2005
Natalia Kukulska jest córką piosenkarki Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego. Ojciec komponował piosenki m.in. dla: Ireny Jarockiej, Eleni, Krzysztofa Krawczyka, Haliny Frąckowiak, Felicjana Andrzejczaka, Bogdany Zagórskiej, Jadwigi Strzeleckiej oraz w latach późniejszych dla córki. Matka piosenkarki zginęła tragicznie w katastrofie lotniczej na Okęciu w 1980 roku.

Kukulska ma przyrodniego brata Piotra „PeKaya” Kukulskiego (ur. 1989), syna Jarosława Kukulskiego i Moniki Borys. W 2000 roku po 10-letniej znajomości, wyszła za mąż za perkusistę Michała Dąbrówkę (ur. 1972). Mają syna Jana (ur. 2000) oraz dwie córki: Annę (ur. 2005) i Laurę (ur. 5 stycznia 2017)[25]. Mieszkają w domu w Komorowie pod Warszawą, w którym zlokalizowane jest również studio nagraniowe.

W 2009 roku wokalistka wzięła udział w kampanii reklamowej producenta pasty do zębów „Sensodyne”[26].

Od 2014: Ósmy plan i The Voice of Poland[edytuj] N 2017-02-24 22:51

Od 2014: Ósmy plan i The Voice of Poland[edytuj] N 2017-02-24 22:51