Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.

Pracowałeś w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
dominik1323 - 2015-04-05 13:59:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
też biorę udział w rekrutacji. na 10kwietnia mam rozmowę w manpower. czyli o ile dobrze zrozumiałem, nie ma weekendów wolnych i oddają to w postaci wolnego?
zdjecie uzytkownika
imjustaman - 2015-04-05 14:52:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie ma pracy w weekendy. Za nadgodziny płacą. Wszystkiego się dowiesz w manpower. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
ggggg - 2015-04-08 12:39:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ile zarabia operatpr cnc ??? bo mam propozycje i nie wiem czy jest sens brac po uwage ??
zdjecie uzytkownika
kolo - 2015-04-08 13:15:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ktoś idzie na badanie lekarskie w tym tygodniu?
zdjecie uzytkownika
rekrut - 2015-04-08 15:17:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [ggggg - 2015-04-08 12:39:46]:
A ile może zarabiać przy 30 osobach chetnych na 1 miejsce? Domysl się.tam idzie się dla CV, a po roku rzuca wypowiedzenie na biurko szefa wyjeżdża z doświadczeniem za granicę. Do roboty za prawdziwy hajs.
zdjecie uzytkownika
eros - 2015-04-15 20:56:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Do dominiki1323
Od 1 czerwca wchodzą zmiany:
-2 miesieczny okres rozliczeniowy
-soboty i niedziele tez pracujące (zależy jaki dział)
- koniec z setkami za soboty!!!Tylko 60 zł brutto za 8h w sobote taki dodatek.
100 zł brutto za niedziele.
Ogólnie teraz poważnie bym się zastanowił nad pracą w HS.

Ale wolny kraj.
zdjecie uzytkownika
GiGi - 2015-04-16 07:28:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ha ha ha , Wasz Dyrektor to kolega naszego Piotra z WABCO, więc czekają Was zmiany, ale tylko na lepsze........ale My przynajmniej mówimy dość i od wczoraj mamy spór zbiorowy z Pracodawcą.
zdjecie uzytkownika
świerzy - 2015-04-17 21:01:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Do eros
Czy pisząc "Ogólnie teraz poważnie bym się zastanowił nad pracą w HS" masz na myśli firmę UTC AeroSpace we Wrocławiu? czy to zupełnie inny temat?
zdjecie uzytkownika
poldek - 2015-04-20 00:47:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [świerzy - 2015-04-17 21:01:58]:
wydaje mi się , że to chyba dość jasne że chodzi tutaj o Hamilton Sundstrand . Po za tym wszelkie wątpliwości powinien rozwiać fakt , że ta firma pochodzi z Rzeszowa
zdjecie uzytkownika
świerzy - 2015-04-20 12:00:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [poldek - 2015-04-20 00:47:33]:
Do eros
Możesz rozwiać myśl: "wszelkie wątpliwości powinien rozwiać fakt, że ta firma pochodzi z Rzeszowa"?
"-2 miesieczny okres rozliczeniowy" dotyczy również biura konstrukcyjnego?
zdjecie uzytkownika
świerzy - 2015-04-20 12:02:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kurcze miałobyć do poldka odnośnie tego co napisał:"wszelkie wątpliwości powinien rozwiać fakt, że ta firma pochodzi z Rzeszowa"
zdjecie uzytkownika
anonim - 2015-04-23 21:29:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Panowie piszący dziś test psychologiczny, jak Wam poszło?
Również piszący :)
zdjecie uzytkownika
nikt - 2015-04-23 22:53:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Niezdecydowana - 2015-03-31 19:44:53]:
Widziałem pasek konstruktora bez doświadczenia. Miał 5200 brutto.
zdjecie uzytkownika
eros - 2015-04-25 12:53:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
<b>Do wszystkich.</b>
Moje posty należy czytać jako opinie o HS Wrocław.

Jeśli chodzi o rozliczenia dwu miesięczne to wyłącznie chodzi o działy produkcyjne czyli o operatorów.
Pracownicy umysłowi nie są wliczani pod ten dwu miesięczny okres rozliczeniowy.
zdjecie uzytkownika
stefan - 2015-04-30 14:30:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszyscy pracownicy wchodzą w dwu miesieczny okres rozliczeniowy.
zdjecie uzytkownika
Pracownik. - 2015-05-01 11:39:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Ja tylko dodam, że ten okres 2 miesięczny okres rozliczeniowy, ma wejść na rok czasu. Ten rok czasu ma przyzwyczaić pracowników do takiego systemu pracy, a po roku czasu mają wprowadzić 3 miesięczny okres rozliczeniowy, coś podobnego jak jest teraz w Amazonie. Generalnie firma teraz powoli robi się "masową produkcją" podczas której zaczynają liczyć "systemowo" każdą sekundę pracownikowi, którą przekładają na spadek finansowy firmy. Niby lotnictwo, a niczym nie różni się od masowych produkcji pralek, zmywarek itp. Gdzie przypisują pracownikowi numerek i robią z niego maszynkę do pieniędzy, której wyliczają każdą sekundę.

Pracodawca robi z początku wokół siebie wiele szumu, ładny marketing a później, sami zobaczycie ...
zdjecie uzytkownika
Modus operandi - 2015-05-01 12:10:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Czy ma ktoś możliwość napisania na jakiej zasadzie wyglądają kilkumiesięczne delegacje, wyjazdy zagranice, jakie są diety i czy są premie za wyjazdy? Oraz czy wyjazdy są obowiązkowe ?
zdjecie uzytkownika
eros - 2015-05-04 20:51:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Pracownik. - 2015-05-01 11:39:32]:
Dokładnie zgadzam się z Tobą.
Czekajmy jeszcze na system 4-brygadowy. w całej firmie.
Na 10 już chłopaki tak pracują podobno tylko na dwa miesiące.
Znamy te bajki.
zdjecie uzytkownika
abcdef - 2015-05-04 22:09:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Na 10 to już jest nawet 12 godzinny system pracy łącznie z sobotami i niedzielami
zdjecie uzytkownika
eros - 2015-05-05 20:24:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Tam już od października zeszłego roku ostro jadą.Dużo można gadać na ten temat.
Idzie ku gorszemu.
zdjecie uzytkownika
abcdef - 2015-05-09 14:08:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jestem pewien, że teraz sie ludzie zaczna zwalniac. Niektorzy juz pracy szukaja
zdjecie uzytkownika
maisterCNC - 2015-05-09 15:30:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dlatego przez zewnetrzną firmę rekrutują na obróbkę wiórową CNC przez zewnętrzną firmę z minimalnym 6-cio miesięcznym doświadczeniem. Na wiórowej CNC po 6-miesiącach trudno mówić o jakimkolwiek doświadczeniu hahahaha
zdjecie uzytkownika
tom - 2015-05-15 22:54:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A jak tam na galwanizerni zarobki warunki pracy???
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Nigdy więcej.
Pytania:
zdjecie uzytkownika
Ciamajda - 2015-05-16 06:46:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
porażka na racie . porażka na dziesiątce. porażka na 28. porażka na komie. kiedyś były zaniedbane budynki ale nie było braków . nasze nnajsłabsze ogniwo jest bardzo wysoko. brak doswiadczenia technicznego dyrektora zakladu robi swoje ( iluzja wiedzy). propaganda sukcesu nie wystarczy. jak dlugo jeszcze amerykanie będą pozwalać na taką improwizację ? ręce opadają . koła zębate to iluzja, automotiv w lotnictwie to iluzja. To mógł wymyślić tylko laik. Prowadzi tą firmę jak stado baranow i wymaga od ludzi aby nie mysleli technicznie tylko psychologicznie. Na produkcji to nie wystarczy. proszę tylko o refleksję na temat własnych decyzji.nie wystarczy wysłać kierowników do porshe aby zobaczyli linię produkcyjną.
zdjecie uzytkownika
kamil - 2015-05-20 14:53:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wydaje mi się, że nie jest aż tak tragicznie jak mówisz @Ciamajda, bo ja z kolei słyszałem, że większość osób jest zadowolona, bo badałem sytuacje jakiś czas temu, bo sam chciałem pracować u nich. Zarobki z tego co wiem od 2 tys. na rękę już są w zależności od tego co się robi i jakie ma się doświadczenie tak naprawde.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?
Zadaj pytanie
alert