Skanska S.A.

Opinie o Skanska S.A.

pawel 2016-09-09 12:38:02
To zależy w jakim mieście oddziałow jest cała masa w kraju. Podejrzewam, ze tutaj zbytnio nikt nie patrzy na atmosferę, głownie zatrudniani są sami mężczyźni, pracy jest dużo wiec nie ma czasu by zastanaiwac się nad atmosfera, każdy skupia się na swojej pracy
Drogi leszku 2016-09-09 12:58:08
Myślę ze całkiem spoko. Zwolnili kilkaset osób i ich obowiązki przekazują tym co zostali. Nie wiadomo ile jeszcze zwolnią i kiedy. Fajnie jak ktos dostaje odprawę. Osoby którym niedługo kończą się umowy nie wiedzą czy ktoś im je przedłuży. Osoby stosunkowo świeżo zatrudnione boją się ze są pierwsze w kolejce do wylotu. Nikt niczego nie wie. Trwają degradacje pracowników, nawet kilka miesięcy po tym jak dostali awans. IT ma pełne ręce roboty z blokowaniem kont, ale daja rade i wszystko idzie sprawnie.

Poza tym dbajcie o siebie, dni coraz krótsze, coraz wieksze zmiany temperatur w ciągu dnia - łatwo się przegrzac, przeziebic. A firma potrzebuje pracowników. Mówiąc jak Albert: potrzebuje cały czas a szczególnie teraz, na okresie wypowiedzenia też.
Wojtek 2016-09-09 13:08:10
Leszku,
Najlepsza atmosfera jest, jak Sławek, Jurek i Borelioza oglądają, jak drapiesz się po jajach w mieszkaniu służbowym :-)

Zapraszamy do SKANSKA

mimi 2016-09-09 13:52:14
Hej hej no cóż dużo tutaj zróżnicowanych opinii na temat firmy widzę ze tutaj dużo na temat atmosfery się wypowiadacie ja uważam że w każdej firmie powinna być ona jak najlepsza ponieważ to przecież wpływa potem na wiele rzeczy w pracy nie uważacie ?
Iwan 2016-09-09 14:18:57
O co ci chodzi z tym podglądaniem?
Wojtek 2016-09-09 15:29:51
Zatrudnij się i poproś o mieszkanie służbowe :-)

Albo podaj nr prywatny :-)
fsdf 2016-09-09 16:13:38
A wiadomo czy oferta pracy na specjalistę ds. kontrollingu finansowego jest wciąż poszukiwany? Dobrze, że jest zapewniona umowa o pracę, a skoro dorzucają jeszcze bogaty pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna dla całej rodziny, Przedszkole NIVEA, ubezpieczenie NNW, karty sportowe i inne) to dobrze o nich świadczy.
Nie pozdrawiam 2016-09-09 17:40:28
Jak uważasz umowę o pracę za zaletę a nie coś co się należy i koniec to puknij się w łeb, i wróć na rynek pracy jak dorosniesz.

BTW popatrz na benefity w big4. Tam masz benefity ;)
hehe 2016-09-09 18:17:47
Idealnie, że jest szansa u nich na odpowiednie benefity socjalne @fsdf, bo to znacznie umila zatrudnienie, ciekawi mnie jednak to czy wypłata jest adekwatna do powierzanych obowiązków.
X 2016-09-10 14:34:54
Nie wiem czy wiecie o naszych zwolnieniach zadecydowała firma zewnętrzna? Czy to jest normalne? Bez komentarza...
nikola 2016-09-10 17:41:15
w firmie Skanska już nic nie jest normalne...
skanskatokobieta :p 2016-09-10 19:37:41
Słyszałam że ma nas zwalniać firma zewnętrzna, ale myślałam że po prostu przyślą jakieś wymalowane panienki, ale decyzja będzie zależała od PM. A tu kolesie w obcisłych spodniach napisali skrypt i voilà!
Były pracownik 2016-09-10 21:45:29
I te właśnie osoby kiedyś zostaną wyprowadzone w kajdankach...
bum 2016-09-11 15:11:14
No ale to jak wygląda z zatrudnieniem na spawaczy w końcu? Sam posiadam doświadczenie w zawodzie, więc praca mi nie straszna, bo zależy mi na tym, żeby znaleźć pracę. Pewnie jakoś dbają o swoich pracowników.
Ten, ktory byl 2016-09-11 17:47:28
Firma dla sadystow, ludzi zwichrowanych, żołnierzy po misjach z ptsd
Inwigilacja, zastraszania, łamanie życia i poniżanie

Frustracja, gdy im nie wychodzi i oczernianie na rynku - nie liczą się z nikim. okazesz sie lepszy, niz szefostwo - koniec z Toba. Próby podporządkowania za wszelką cenę. Działają, jak sekta - proszę uważać.
An 2016-09-11 18:36:54
Wiesz co, a jak dla mnie to sprawa jest naprawdę w porządku z firmą
trer 2016-09-11 19:10:56
jutro wielkie widzenie z szefem wszystkich szefów, orędzie zostanie wygłoszone o 10.30, zapewne mój dyrektor nerwowo będzie zbierał wszystkich na sali i poprawiał nam fryzury abyśmy godnie przywitali prezesa.
Xyz 2016-09-11 19:26:13
Ta firma to sam dno...
jaro 2016-09-11 19:44:43
uważam, że co niekotrzy przesadzają, zalezy też wszytko od tego ile lat pracy posiadasz w wybranym zawodzie wiadomo,ze im wiecej tym lepiej
Rth 2016-09-11 21:34:12
No tak pewnie i masz też racje ze wszystko zależy od tego jakie się ma w sumie doświadczenie w pracy bp to jednak przecież bardzo rzutuje na to jakie się będzie miało zarobki przynajmniej w większości firm to tak jest jednak z tego co ja się orientuje
Antykonus 2016-09-11 22:33:04
A jutro naczelny konus o 10.30 odtrąbi kolejny sukces skanskiej po czym pójdzie do chińczyka nazrec sie ryżu i podpisze listy kolejnych kilkuset do zwolnienia w tym miesiącu. Ale jakby co to nie on i pozostałe konusy narobili tego syfu tylko rynek i konkurencja no ciemny lud w to uwierzy.
pag 2016-09-11 22:52:53
@ Antykonus - ale jak to? w takim razie skoro jest sukces to czemu niby miałby zwalniac ludzi? To jest nielogiczne moim zdaniem, wiec nie jestem pewna co do tego
Wanka 2016-09-11 23:10:18
Bo na tym właśnie ten sukces polega czyli zwolnić kilkaset kolejnych osób a pózniej tylko świetlana przyszłość , teraz zrozumiała? ale ciemny lud to kupi
musg 2016-09-12 10:10:00
A wiadomo jaka jest teraz atmosfera? Dzięki za odpowiedź
Byly 2016-09-12 14:20:52
Ktoś wie co tam ciekawego prezes dzisiaj mówił podczas "porozmawiaj z prezesem"?
Al 2016-09-12 15:23:50
Generalnie to bardzo dobra sprawa praca w Skańska SA, naprawdę w porządku jest, prezes też niczego sobie
Nick 2016-09-15 11:36:01
Nowy kodeks postępowania ma fajny design.
pawel 2016-09-15 12:28:39
Nie przesadzajcie i nie straszcie tymi zwolnieniami, najlepsze jest to ze jak ktoś puści plotkę to idzie po całości i każdy sobie dodaje i tłumaczy na swój sposób. Zwolnienia może są ale dobrych pracownikow zostawiają, zależy może jeszcze w jakim oddziale
Marcn 2016-09-15 20:56:57
Ktoś już aplikował na tego ślusarza maszynowego w Niemczech? Widzę, że oferta jest dobra, bo zakwaterowanie i narzędzia na koszt pracodawcy i zwrot podatku w Niemczech... To tak serio?
nick 2016-09-15 22:13:49
Omójboże, dają narzędzia do pracy? To ewenement na skalę kontynentu, żadna inna firma w Europie nie zapewnia narzędzi pracy!

Nicky - no i dobrze! Może jak ktoś nie zrozumie, co czyta, to chociaż obrazki obejrzy!
a jak 2016-09-15 22:17:26
Może jednak wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Dla mnie wazne jest to, żeby oprócz podstawy była jeszcze szansa na benefity. Dzięki
Martin 2016-09-16 14:24:38
A zwolnienia jeszcze trwają? Jak tam białe murzyny które zostały i pracują za marne frytki?
Już 2016-09-16 14:39:46
Nie no, nie trwają, z tym to na spokojnie, zwolnień nie ma, wszystko jest w porządku i ludzie też to czują, też to widzą z tego co ja wiem, ogólnie nawet są nowe ogłoszenia o pracę, jedno nawet z początku września
Konkurencja 2016-09-17 14:00:16
Zwalniajcie bo przyjmiemy każda ilośc, roboty w huk a na rynku posucha. Wy roboty nie macie a wiec układ fair.
Al 2016-09-17 22:53:46
No chyba spawaczy to zawsze potrzebują, to się nie zmienia
kol 2016-09-18 11:45:24
ktoś tu widze opętany jest spawaczami, nudzisz
alb 2016-09-18 12:39:16
No bo cały czas te ogłoszenia są dostępne..@kol o co chodzi?
nick 2016-09-18 13:20:25
Dostępne? Hm, ciekawe. Na ogólnodostępnej stronie nic nie ma. Jak już się ośmieszasz przytaczaniem ogłoszeń i udawaniem, że nic nie wiesz o firmie, sprawdź najpierw czy ogłoszenia są widoczne tylko dla pracowników, czy dla wszystkich. Chyba że to ten menadżer IT albo ambasadorzy mają spawać. Buziaczki!
pawel 2016-09-18 13:38:20
są dostępne albo na ich stronie lub na stronach jakie specjalizują się w zamieszczaniu pracy i serwisie pracy, musisz dokładnie poszukać ,ja widziałem ogłoszenie na Slusarza maszynowego z tego tygodnia
Afro 2016-09-18 14:43:05
A gdzie wypłynął Krzysztof Andrul ...?
Zapatrzony w siebie Narcyz )
kkaj 2016-09-18 15:09:38
@ Afro - jak zapewne wiesz,a bynajmn eij powinieneś wiedzieć - nie używa się tutaj nazwisk, taki regulamin
kazimierz1942 2016-09-19 20:18:48
muszę wziąść urlop, odpoczac, zebrac mysli , lecz nie moge
ciśniety z kazdej strony , nonstop cos zle, cos nie tak, jak tak dłużej sam nie wiem,
zero premi nawet dobrego słowa.. słuchaj dobrze to zrobiłeś
zaniedbuje rodzine, nie poswiecam im tyle czasu co powinienem,
dotego ci nademna bawiacy sie w budowe, bez pojecia, tzw sprawdzacze exela,
moze zwolnienia grupowe sie jeszcze nie skonczyły i mnie zwolnia z odprawą
było by super ...
mewa 2016-09-19 22:30:31
czy jako kobieta dostanę u was pracę może jako Spawacz w osłonie CO2 metoda 135 i 136? mam jakieś szanse?
arczi 2016-09-20 13:20:30
to kolego marne grosze pan zarabiasz.ale ok. ja pracuje w skanska norge i chciał bym się przenieść do polski na stałe i pracować w tej firmie natomiast zarobki naprawdę nie zachęcają nawet w 50-ciu procentach. poza tym chyba inna atmosfera pracy i relacja pracownik-boss
s 2016-09-20 13:52:41
nie zachęcają to znaczy jakiej konkretnie są wysokości? z góry dziękuję za rzeczową o konkretną oidpowiedź
ASD 2016-09-20 18:01:44
Dałoby radę porozmawiać na priv? Miałbym kilka pytań.
Mały 2016-09-20 19:16:50
Zostaw swój adres email to na pewno ktoś sie do Ciebie odezwie i odpowie Ci na wszystkie pytanie co nie
Grubs 2016-09-21 13:59:59
Nie polecam pracy w tej firmie. Wyścig szczurów, chamstwo, brak profesjonalizmu, bardzo niskie pensje, wygrywania przetargów po kosztach, nadmiar obowiązków i odpowiedzialności niewspolmierny do wynagrodzenia, stres, bezkarność co niektórych, niepłacenie za nadgodziny, atmosfera zastraszenia, kuriozalne oszczędności, propagadna sukcesu bez sukcesu. Korporacja w najgorszym wydaniu.
Moim zdaniem trzymać się z dala od tej firmy.
Grubs 2016-09-21 14:04:10
Moim zdaniem trzymać się z dala od tej firmy.
Jesli chodzi o plusy to że dbaja o behap i są też w tej firmie normalni ludzie. Ale czy to coś zmienia?
fsdf 2016-09-21 14:58:53
Dobrze, że atmosfera jest całkiem dobra, bo dbają o relacje.
Zostaw swoją opinię o Skanska S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skanska S.A.