Opinie o Drogeria Pigment w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Drogeria Pigment. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drogeria Pigment o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogeria Pigment w Kraków

Mona Lisa

Można coś więcej na temat pracy w tej firmie?

Alex

Czy szukaja może pracownika na magazyniera ? :)

Ewulas

Firma stawia na rozwój pracownika, bardzo przyjazna atmosfera :)

Kamil

Zarobki na magazynie to 1800 zł + premia 400-500 zł. Premia jest uznaniowa, więc przyznawana jest po spełnieniu określonych wymagań.

Wanda
@Kamil

Bardzo dziękuję Ci za ten komentarz. Trzeba powiedzieć, że wysokość premii, o której wspomniałeś jest już zadowalająca. Dobrze byłoby, jakbyś powiedział, jak rzecz przedstawia się na innych stanowiskach - jeśli oczywiście posiadasz taką wiedzę. Ciekawi mi dodatkowo kwestia dodatków pozapłacowych. Czy w Drogerii Pigment pracownicy mają do nich dostęp?

@Wanda

Co znaczy "już jest"?

Wanda
@Kasia

Nic innego ponad to, co napisałam. Premia w wysokości 400-500 zł nie jest jakimś niewielkim dodatkiem - wydaje się, że jest to dość spory zastrzyk gotówki. Chyba, że masz inne zdanie na ten temat? Skoro, jak wnoszę, też pracujesz w Drogerii Pigment, napisz proszę, jakie Ty widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu.

@Wanda

Jasne, że to dużo, ale najpierw trzeba dostać te pieniądze.

Wojciech
@Kasia

Z tego co piszesz nie zawsze można liczyć na premię. Skoro jest uznaniowa jakie musisz spełnić warunki, żeby się o nią ubiegać. Sprzedaż musi być na wysokim poziomie, czy mają na nią wpływ inne okoliczności? Chętnie się tego dowiem.

Tomasz
@Wojciech

Jak to w handlu bywa: wyrabiasz target - masz premię, nie wyrabiasz - nie masz.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
marti07

jestem bardzo ciekawa czy dalej Pigment prowadzi rekrutację- jestem szalenie zainteresowana pracą. widziałam że poszukują osób do pracy, ale czy się odezwą zobaczymy..

@marti07

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że aplikowałaś do firmy. Na jakie stanowisko rekrutowałaś? Gdyż obecnie Drogeria Pigment poszukuje Specjalisty ds. Marketingu E- Commerce. Ta rekrutacja trwa do końca stycznia. Czy właśnie w niej brałaś udział? Jakie są Twoje wrażenia?

@Agata

widziałam ogłoszenie na pracownika Obsługi Klienta i właśnie na nie aplikowałam. Wydaje mi się że bycie Specjalista ds. Marketingu E- Commerce wymaga ode mnie jeszcze sporej pracy i wiedzy (ale spokojnie może kiedyś się spotkamy na pokładzie właśnie na tym stanowisku :))

Aga
@marti07

A przy ogłoszeniu była może stawka i informacja, czy dają umowę o pracę?

@Aga

umowa o pracę :)

@marti07

Czy otrzymałaś już informację od Drogeria Pigment o przejściu do kolejnego etapu rekrutacji? Jeżeli tak, to napisz proszę, jak Ci finalnie poszło i czy otrzymałaś już ofertę zatrudnienia. Ponadto podziel się z użytkownikami, jakie zostały zaproponowane Tobie początkowe warunki zatrudnienia w firmie? Twoja wypowiedź będzie cenną wskazówką dla osób również zainteresowanych aplikacją do niej.

Marti07
@Agata

Nie odpoweiedzieli na moje zgłoszenie :)

Gosia

Kosmetyki otrzymałam zaskakująco szybko i to przed Mikołajem. Produkty pięknie opakowane, posypane jeszcze firmowymi cukierkami. Całość z klasą, aż się wzruszyłam. Drogerię z pewnością będę polecała. Pozdrawiam osoby odpowiedzialne za estetykę przesyłki!

Agata

@Kosmetycznelov3, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś zainteresowana pracą w Drogeria Pigment na stanowisko Konsultantki. Czy już składałaś swoją aplikację? Jeżeli tak, to co Ciebie najbardziej zainteresowało w ogłoszeniu o pracę? Zachęcam Ciebie również do późniejszego podzielenia się na forum Twoimi wrażeniami z przebiegu całego procesu rekrutacyjnego.

Kosmetyczna

Pracowałam jakiś czas temu jako konsultantka. Miła atmosfera, dobry kontakt z wlascicielami. Umowa o pracę na cały etat, wyplata na czas. Często są szkolenia z marek jak i z teorii. Ogólnie kładą duży nacisk na wiedzę. Na minus jest to, że pracuje się w różnych godzinach czasem po 5h czasem po 9.5h (w tym jedna przerwa 20 min). Dla wszystkich, którzy są pasjonatami kosmetyków - warto. Trzeba być jednak przygotowanym na ciężką pracę. Stanie, obsługa kasy, sprzątanie, obsługa klientów. Wynagrodzenie w stosunku do obowiązków mogłoby być nieco wyższe ale nie jest źle. Mniej dostanie się w sieciówkach. Ja ten okres wspominam dobrze ale była to męcząca praca.

Kosmetycznelov3
@Kosmetyczna

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać?

Agata

@Kosmetyczna, dziękuję za Twoją obszerną wypowiedź. Myślę, że okaże się ona pomocna dla wielu użytkowników forum. Zachęcam również inne osoby zatrudnione w Drogeria Pigment lub byłych pracowników do aktywności na forum. Czy firma spełnia Wasze oczekiwania jako pracodawca? Jakie kwestie oceniacie pozytywnie w pracy w tym miejscu?

Agata

@Kosmetyczna, czy Drogeria Pigment oprócz stałego wynagrodzenia oferuje swoim pracownikom pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci zniżek na swoje zakupy lub dofinansowania na karty sportowe? Jak pod tym względem oceniasz pracodawcę?

Kosmetyczna
@Agata

Na dzień kobiet z tego co pamiętam dostaje się upominki i na różne inne okazje. Oprócz tego prywatna opieka zdrowotna. Z tego co wiem to teraz dają też Multisporta

Cezary

Czym można tłumaczyć taka ciszę?

Anita

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutację ?

Zainteresowana

Czy firma normalnie funkcjonuje? Może ktoś napisze?

Syl
@Zainteresowana

W kwietniu zamówiłam u nich kilka rzeczy, zapłaciłam przelewem elektronicznym. Wszystko profesjonalnie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Drogeria Pigment - Kraków

• Jak się pracuje w Drogeria Pigment?

Zobacz opinie na temat firmy Drogeria Pigment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogeria Pigment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogeria Pigment?

Kandydaci do pracy w Drogeria Pigment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogeria Pigment
3.9/5 Na podstawie 52 ocen.

Drogeria Pigment